Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.746.991
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Mislim da je shema da konzola mora taj dan bit kod tebe. Zbog Sonya. Tak da mislim da ce dostavne sluzbe izgorit taj dan. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo njihovog odgovora

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...

Mislim da je shema da konzola mora taj dan bit kod tebe. Zbog Sonya. Tak da mislim da ce dostavne sluzbe izgorit taj dan. 

 Problem kod nas Hrvata je sta su pomaknuli neradni dan sa 8.10. na 18.11. taman dan prije dolaska PS5 e sada ako konzole dobe u utorak i oma ih salju dobiti cemo 19.11 ili najkasnije 20.11. ali ako salju 19.11. onda tesko 20.11.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2020 12:06 (Iwan7SeVeN).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...

Mislim da je shema da konzola mora taj dan bit kod tebe. Zbog Sonya. Tak da mislim da ce dostavne sluzbe izgorit taj dan. 

 

Neće nitko izgorit, što misliš koliko paketa inače svaki dan dostave po cijeloj HR.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
SimeKZ kaže...

Mislim da je shema da konzola mora taj dan bit kod tebe. Zbog Sonya. Tak da mislim da ce dostavne sluzbe izgorit taj dan. 

 

Neće nitko izgorit, što misliš koliko paketa inače svaki dan dostave po cijeloj HR.

 Tak je... a i uostalom nije da imaju za podijelit milijun konzola... ak ih ima za taj dan ukupno 1 - 1.5 k za dostave puno sam rekao....

 

8 godina
protjeran
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Joky007 kaže...

koje tv-e cete koristiti za konzolu, 4k ili full hd, gledam ovaj sony sto ima 120hz, al do 120hz ide samo u 1080p, u 4k max 60, onda nema smisla kupovati takav tv

 Nijedna PS5 igra, koliko ja znam, neće raditi 4K 120Hz... nema resursa za to, pa ne vidim zašto bi taj Tv bio loš?

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

bio bi dobar, samo onda mislim da je bolje uzeti neku jeftiniju varijantu ako budu 4k u 60, posto bi 4k 60 trebala biti bolja slika od 1080p 120

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Zbog cega?

Trebao bi bojkotirati Komunisticki rezim i ne prodavati konzole mrskom susjedu? 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chaky kaže...

Zbog cega?

Trebao bi bojkotirati Komunisticki rezim i ne prodavati konzole mrskom susjedu? 

 

Ljudi su se navikli da mogu srati po svemu i svakome na internetu i van njega bez posljedica pa im je onda ovakav jedan policy šokantan.

Ja bih baš rekao "Bravo PRC", pokazuju da neće tolerirati sranja na svojim platformama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2020 16:49 (Bitanga).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kina je uvijek vodila brigu o dobrobiti svojih državljana.

Lijepo je da ih Sony u tome podržava.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2020 22:32 (DeniZg).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...

Kina je uvijek vodila brigu o dobrobiti svojih državljana.

Lijepo je da ih Sony u tome podržava.

 

A gle, da svuda umjesto PRC piše USA, sve bi bilo ok. :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Al' nebi pisalo.

Ako su ovakvi filmovi dozvoljeni u USA/EU, onda znaš da cenzura praktički ne postoji.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2020 22:31 (DeniZg).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...

Al' nebi pisalo.

Ako su ovakvi filmovi dozvoljeni u USA/EU, onda znaš da cenzura praktički ne postoji.

 Koji je onda zaključak? Po meni ne valja ni jedno ni drugo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...

Al' nebi pisalo.

Ako su ovakvi filmovi dozvoljeni u USA/EU, onda znaš da cenzura praktički ne postoji.

 
Da, zato su Snowden i onaj plavušan tražili azil po demokratičnijim zemljama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
DeniZg kaže...

Al' nebi pisalo.

Ako su ovakvi filmovi dozvoljeni u USA/EU, onda znaš da cenzura praktički ne postoji.

 
Da, zato su Snowden i onaj plavušan tražili azil po demokratičnijim zemljama.

 Stali su na žulj krivoj grupi ljudi. Ali sigurno to nisu radili preko PSN-a.

 

Zanimljivo da unatoč zanemarivoj prodaji konzola u PRC (1 milja total), Sony se ipak malo naguzio sa tim TOS. A znamo što Japanci misle o Kinezima.

Za Amere i Xbox me to uopće ne bi čudilo.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2020 22:31 (DeniZg).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
Bitanga kaže...
DeniZg kaže...

Al' nebi pisalo.

Ako su ovakvi filmovi dozvoljeni u USA/EU, onda znaš da cenzura praktički ne postoji.

 
Da, zato su Snowden i onaj plavušan tražili azil po demokratičnijim zemljama.

 Stali su na žulj krivoj grupi ljudi. Ali sigurno to nisu radili preko PSN-a.

 

Zanimljivo da unatoč zanemarivoj prodaji konzola u PRC (1 milja total), Sony se ipak malo naguzio sa tim TOS. A znamo što Japanci misle o Kinezima.

Za Amere i Xbox me to uopće ne bi čudilo.

 
Kinezi drže sve pod kontrolom pa tako i ovo. Da ne bi slučajno nekom u hong kongu palo na pamet da širi propagandu preko PSNa, a vidjeli smo vec i ranije da su neke skupine koristile chat u igrama za kriminalne i teroristicke aktivnosti. Ne vidim nikakav problem u upozoravanju debila da bi mogli biti sankcionirani, tome ToS i služi. I kod nas mozes zavrsiti na sudu ako radis ilegalne stvari na facebooku i sl, u igrama je teze kontrolirati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Imaš ti pravo.
Kad nam u hrvatskim TOS bude pisalo da ne smijemo podrivati poredak PRC, onda ćemo se zabrinuti.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2020 22:31 (DeniZg).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...

Al' nebi pisalo.

Ako su ovakvi filmovi dozvoljeni u USA/EU, onda znaš da cenzura praktički ne postoji.

 

Zanimljiv izbor filma. Pogledao si?

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...

Al' nebi pisalo.

Ako su ovakvi filmovi dozvoljeni u USA/EU, onda znaš da cenzura praktički ne postoji.

 Potpao si pod utjecaj američke propagande? Najbolja mi fora što 95% ljudi koji kritiziraju navedeni fillm nisu ga niti pogledali ali sud su donijeli na osnovu postera.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...

EDIT: otišli smo u offtopic. Tražit ću modove da brišu.

 

Tražit ćeš cenzuru? :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
DeniZg kaže...

EDIT: otišli smo u offtopic. Tražit ću modove da brišu.

 

Tražit ćeš cenzuru? :-)

 Svaka ti dala! 

PSN - DeniZg80
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ako neko nije uspio uzeti ima još 3 na lageru 😀

Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Jedna zanimljivost, imam info da će Mikronis danas pustit u jednoj svojoj poslovnici ps5 za preorder... nemam pojma koja je količina ( ne želi mi kontakt reći ) ali trebali bi tokom dana pustit info na facebook i stranicu. Takvu sam info dobio...

 
0 0 hvala 2
4 godine
offline
Sony PlayStation 5

Ono što me čudi i pomalo ljuti je to da nisu pustili bundle pakiranje PS5 s recimo dodatnim kontrolerom ili nekom igrom, primjerice Fufom 21 ili Fortknightom...ako ništa, bez problema bi u startu išao na opciju s dodatnim kontrolerom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nikad to na releaseu ne puštaju, to sam već vidio kod ranijih verzija. Svemenom ponude bundle sa controllerom i/ili igrom, posebni bundle nekad sa obojanim kućištem ili što već je također moguće.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pa sad ce se moc onaj shell skidat tak da ce vjerojatno bit raznih i third party za kupit pa nece bit tolko privlacni.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jedino na kaj mi se žena brusi kod ove konzole je kaj će se moć naručiti "ljepši" taj shell, kućište ili što već.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Eric Prydz kaže...

Ono što me čudi i pomalo ljuti je to da nisu pustili bundle pakiranje PS5 s recimo dodatnim kontrolerom ili nekom igrom, primjerice Fufom 21 ili Fortknightom...ako ništa, bez problema bi u startu išao na opciju s dodatnim kontrolerom.

Nikad po izlasku nove konzole nisu nudili neku igru ili dodatni kontroler. To uvijek dolazi kasnije. Stoga, ne znam kako te može ljutiti nešto što nikad do sad nije bilo po izlasku nove konzole.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice