Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 26.229
|
čitano: 5.209.167
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pošto xbox nudi bundle s kontrolerom niš čudno da su ljudi očekivali isto i od Sonya.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...

Jedna zanimljivost, imam info da će Mikronis danas pustit u jednoj svojoj poslovnici ps5 za preorder... nemam pojma koja je količina ( ne želi mi kontakt reći ) ali trebali bi tokom dana pustit info na facebook i stranicu. Takvu sam info dobio...

 Objavili na facebook-u

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ide li netko u Mikronis da mi usput uzme ps5?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Uspio ugrabit u micronisa...prije pola sata su znaci ostale 4 disk verzije i 1 digitalna. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Najbolje je to što je isporuka u prvom valu, prije pola sata su imali 2 digitalne i 5 standardnih , znači jedna je kod tebe. Ja prije 18 nemogu biti u ZG , baš šugav osjećaj. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sjajno, ali kada je planirana isporuka? Iduća godina?

Edit: kolega postao u isti trenutak s odgovorom na moje pitanje..
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2020 14:27 (Purger155).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wontay kaže...

Najbolje je to što je isporuka u prvom valu, prije pola sata su imali 2 digitalne i 5 standardnih , znači jedna je kod tebe. Ja prije 18 nemogu biti u ZG , baš šugav osjećaj. 

 A gle nazovi ih oko 18h i pitaj, mozda nekim slucajem ostane...

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

E da mi je usput, ali išao bi samo radi konzole. 🤔

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Što mislite jel bi ovo trebalo raditi na PS5? Trenutno na Prime Day dealu za 150 eura.

https://www.amazon.co.uk/Samsung-MZ-V7S1T0BW-Solid-State-Drive/dp/B07MBQPQ62?ref_=Oct_DLandingS_M_4f400df4_62&smid=A3P5ROKL5A1OLE

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Što mislite jel bi ovo trebalo raditi na PS5? Trenutno na Prime Day dealu za 150 eura.

https://www.amazon.co.uk/Samsung-MZ-V7S1T0BW-Solid-State-Drive/dp/B07MBQPQ62?ref_=Oct_DLandingS_M_4f400df4_62&smid=A3P5ROKL5A1OLE

 Vjerojatno ne bude radilo. Potreban je PCIe Gen 4, a ovaj je generacija 3. Prije bude ovaj radio: https://www.amazon.com/dp/B08GLX7TNT/ref=twister_B08JRH2KVB?_encoding=UTF8&psc=1

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne vjerujem da bude. Ja nebi nist kupovo dok Sony ne veli kaj moze ic.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da, onda ću pričekati Black Friday, tad bi već trebala biti lista kompatibilnih SSDa. Da se odmah osiguram sa još 1TB.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nez kud se svi zurite sa nadogradnjom ssd-a receno je da ce igre za ps4 raditi sa vanjskog harda a ovih 5 igara sta dolazi za ps5 je savim dovoljno da stane na 600gb sta se dobije sa ps5.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2020 16:29 (Iwan7SeVeN).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Iwan7SeVeN kaže...

Nez kud se svi zurite sa nadogradnjom ssd-a receno je da ce igre za ps4 raditi sa vanjskog harda a ovih 5 igara sta dolazi za ps5 je savim dovoljno da stane na 600gb sta se dobije sa ps5.

 Nemam vanjski hard, ali i da imam i nije mi to baš zgodno, stalno prebacuj igre s jednog na drugi disk. Ovako kupiš jednom još 2 TB SSD i miran si do kraja PS5 generacije. I u svakoj igri imaš brži loading itd. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Iwan7SeVeN kaže...

Nez kud se svi zurite sa nadogradnjom ssd-a receno je da ce igre za ps4 raditi sa vanjskog harda a ovih 5 igara sta dolazi za ps5 je savim dovoljno da stane na 600gb sta se dobije sa ps5.

 Nemam vanjski hard, ali i da imam i nije mi to baš zgodno, stalno prebacuj igre s jednog na drugi disk. Ovako kupiš jednom još 2 TB SSD i miran si do kraja PS5 generacije. I u svakoj igri imaš brži loading itd. 

 2tb ti dode vise nego digitalna verzija ps5 pa ti reci koliko se to isplati bolje sacekati god dana da padnu cijene

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Iwan7SeVeN kaže...
antimadridista kaže...
Iwan7SeVeN kaže...

Nez kud se svi zurite sa nadogradnjom ssd-a receno je da ce igre za ps4 raditi sa vanjskog harda a ovih 5 igara sta dolazi za ps5 je savim dovoljno da stane na 600gb sta se dobije sa ps5.

 Nemam vanjski hard, ali i da imam i nije mi to baš zgodno, stalno prebacuj igre s jednog na drugi disk. Ovako kupiš jednom još 2 TB SSD i miran si do kraja PS5 generacije. I u svakoj igri imaš brži loading itd. 

 2tb ti dode vise nego digitalna verzija ps5 pa ti reci koliko se to isplati bolje sacekati god dana da padnu cijene

 Ne treba mi 2 TB. 1 TB uz još onih 800 GB ugrađenih na PS5 je sasvim dovoljno.

 

Nego, manje od mjesec dana do izlaska konzole u Americi, a oni još uvijek skrivaju UI ko zmija noge. Baš me zanima zašto ga još nisu pokazali i što skrivaju.

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
 ... i što skrivaju.

UI 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Idu neke glasine da će Demon's Souls i na PS4.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

 

Nego, manje od mjesec dana do izlaska konzole u Americi, a oni još uvijek skrivaju UI ko zmija noge. Baš me zanima zašto ga još nisu pokazali i što skrivaju.

 

 Pa najavljeno je predstavljanje UI za sutra? Brzo ćeš vidjeti što su to skrivali.

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Prije sat vremena sam ugrabio PS5 u Mikronisu... Ostale su dvije konzole, obje sa blueray-om.

I am over 9000!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2020 18:59 (Shivi).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
antimadridista kaže...

 

Nego, manje od mjesec dana do izlaska konzole u Americi, a oni još uvijek skrivaju UI ko zmija noge. Baš me zanima zašto ga još nisu pokazali i što skrivaju.

 

 Pa najavljeno je predstavljanje UI za sutra? Brzo ćeš vidjeti što su to skrivali.

 Gdje je najavljeno? Pratim stalno vijesti oko novih konzola pa mi je čudno da nisam to vidio.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

 Gdje je najavljeno? Pratim stalno vijesti oko novih konzola pa mi je čudno da nisam to vidio.

 U jučerašnjoj reklami burger kinga kada je predstavljen zvuk pokretanja PS5 konzole a reklama ti završava s datumom 15.10. Pogledaj još jednom.

 

https://ffa.hr/vijesti/ovo-je-zvuk-ps5-pocetnog-ekrana-danas-otkrivanje-sucenja-konzole/51019/

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
antimadridista kaže...

 Gdje je najavljeno? Pratim stalno vijesti oko novih konzola pa mi je čudno da nisam to vidio.

 U jučerašnjoj reklami burger kinga kada je predstavljen zvuk pokretanja PS5 konzole a reklama ti završava s datumom 15.10. Pogledaj još jednom.

 

https://ffa.hr/vijesti/ovo-je-zvuk-ps5-pocetnog-ekrana-danas-otkrivanje-sucenja-konzole/51019/

 Navodno je ta reklama bila za najavu neke Burger King akcije u kojoj se može osvojiti konzola, i ta akcija počinje 15.10. Čisto sumnjam da bi Sony preko Burger Kinga najavljivao datum predstavljanja UI. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Shivi kaže...

Prije sat vremena sam ugrabio PS5 u Mikronisu... Ostale su dvije konzole, obje sa blueray-om.

 A sta su ti rekli za datum isporuke?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Citiram ih: 

Isporuka je predviđena 19. studenog s mogućih par dana odmaka zbog vremena dostave.

5 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

 bilo je i vrijeme, nekad mi fakat nisu jasni.

DeniZg kaže...

Idu neke glasine da će Demon's Souls i na PS4.

 uuu moze onda ne moram zurit sa ps5.

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

NA PS5 će biti 1440p lock 60 4k lock 30 with all the bells and whistles. Grafički će biti znatno impresivnija na PS5, a ako ti GPU nije bitan, onda imaš PS3 i original igru.

Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

ne patim na 4k i fps. 1080p i 30 fps-a mi je dovoljno.

nisam profesionalac i ne igram apsolutno nista competitive.
a i 400-600kn mi je jeftinije od 4000kn + jos 600n za igru.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice