Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.741.440
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam imao službeni Sonyev Gold headset na PS4 i mogu reći da je kvaliteta zvuka stvarno top. Jedino kvaliteta izrade nije bila na nivou, vidjet ćemo kako će biti sa ovim Pulse headsetom na PS5. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...

Pa realno ne trebaju pojasniti ništa.

Ljudi kupuju Sony konzole koje su vidjeli samo na renderima i vjeruju Marku Cernyu na "majke mi".

 

Kad izađu nove konzole, krenut će poplava usporednih videa gdje će se brojati pikseli i Playstation će biti u inferiornom položaju, kao Xbox u prethodnoj generaciji.

Ali, Sony će do tada prodati sve zalihe, boli ih briga.

 

 

 Ljudi su vidjeli Spidermana, Demon Souls, Horizon i teasee za God of War. Te igre će na Xboxu raditi u 0 piksela. Ok, nismo vidjeli sučelje konzole i jos neke sitnice ali je bogami Sony pokazao puno više od Microsofta što se tiče igara. A to je većini igrača jedina bitna stavka.  Ne pušim baš te fore kako je sad Microsoft odjednom ultra "consumer friendly" a Sony najveći šljam.

 

Pa jbt ne pamtim kad je bilo koja konzola imala lošije launch igre od Xboxa sad.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 10:04 (antimadridista).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...

Pa realno ne trebaju pojasniti ništa.

Ljudi kupuju Sony konzole koje su vidjeli samo na renderima i vjeruju Marku Cernyu na "majke mi".

 

Kad izađu nove konzole, krenut će poplava usporednih videa gdje će se brojati pikseli i Playstation će biti u inferiornom položaju, kao Xbox u prethodnoj generaciji.

Ali, Sony će do tada prodati sve zalihe, boli ih briga.

 

 

 Pa nije da  takve usporedbe imaju neki jaci utjecaj na prodaju. Uostalom mediji na XSX igrali su stare igre tak da se nema kaj usporedit nit s jedne nit druge strane.
Sony je pokazal gameplay njihovih Next Gen igara, dok MS jos nije (onaj Halo gameplay bolje da zanemarimo)

 


No dobro...

Mene zanima kakvo je hlađenje u konzoli, treba pojasnit do kraja onaj PS+ collection i zanima me UI.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

 

Pa jbt ne pamtim kad je bilo koja konzola imala lošije launch igre od Xboxa sad.

 Ove godine launch ekskluzive nisu presudne, kad znamo da će svi igrati Call of Duty i Cyberpunk2077.

A ni u prošloj generaciji nije bilo zanimljivih ekskluziva u početku.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 10:08 (DeniZg).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...

Pa realno ne trebaju pojasniti ništa.

Ljudi kupuju Sony konzole koje su vidjeli samo na renderima i vjeruju Marku Cernyu na "majke mi".

 

Kad izađu nove konzole, krenut će poplava usporednih videa gdje će se brojati pikseli i Playstation će biti u inferiornom položaju, kao Xbox u prethodnoj generaciji.

Ali, Sony će do tada prodati sve zalihe, boli ih briga.

 

 

 Iskreno jedini razlog zašto sam uopće išao na Sony su ekskluzive koje godinama propuštam jer imam "samo" gaming PC. XBOX mi je tu puno slabiji, u smislu večina igara koje dođu dođu i na PC ako ih nema na Sony PS5, a rijetko koja je baš samo i isključivo XBox. One koje i jesu me uglavnom ne zanimaju.

 

Tako gledam i sada, nije da postoji jača platforma na kojoj možeš igrat Sony PS5 ekskluzive, pa samim time nije bitno koliko je jaka. Rat konzola je mahom rat ekskluziva, da nije tako ne bi se XBox S nikada prodavao, samim time mislim da je ova rasprava 10vs12 teraflopsa grafe sasvim bespotrebna.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

Koliko ti je duralo ? Meni se na mojim AT tek nedavno pocela "koza" ljustit. Nakon cca 6 god intenzivnog koristenja.

Kupio bi neke sluske za plejke, ali ne vidim bas argumente zasto kupit te ofisl sony ps5 

 

Ma brijem da je kod mene najveći problem što si brijem glavu na ćelavo pa onda dlake budu oštre pa s vremenom oštete taj fake leather.

Imam ih jedno 2-3 godine. Nije neka drama, al je smiješno da ti skupe i dobre slušalice nakon nekog vremena postanu odvratne jer se uništi material koji je tu samo radi izgleda i ne pridonosi primarnoj funkciji.

Al ok, AudioTechnica nudi originalne jastučiće za moj model pa sam to kupio, a na ebayu sam našao neki univerzalnu headband navlaku pa sam sad miran opet par godina valjda.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
antimadridista kaže...

 

Pa jbt ne pamtim kad je bilo koja konzola imala lošije launch igre od Xboxa sad.

 Ove godine launch ekskluzive nisu presudne, kad znamo da će svi igrati Call of Duty i Cyberpunk2077.

A ni u prošloj generaciji nije bilo zanimljivih ekskluziva u početku.

 Cyberpunk neće na next gen do sljedeće godine, bar ne prava next gen verzija. Prvi Spiderman se prodavao kao vruće kifle tako da će sigurno i ovaj biti hit. Isto kao Demon Souls. Suludo je pričati kako ne postoji dobar razlog zašto bi itko kupio PS5, odnosno da nisu ništa pokazali. Pokazali su više od konkurencije što se tiče igara, to je sigurno. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
toxic kaže...

 Ako nesto zamjeram xboxu je to sto imaju u Gamepadu jos uvijek klasicne baterije. Znam da se moze kupit paket za punjenje ali kosta dodatni novac..

Ne kuzim kak to da jos to nisu sredili...

 

Inace gledam video za taj XBOX i taj quick resume predstavljaju kao nesto super, na svom pcu altabam 10 igri i samo klikcem i igram.. ne kuzim foru..

 

Već smo pričali o tome, i meni je to totalni plus i prednost za Xbox controller.

Vrlo rado bih da postoji i dualshock sa izmjenjivim baterijama.

Izvadim potrošene baterije, stavim nove eneloopice spremne u ladici (dvije od 10-15 rezervnih komada) i igram za 2 sekunde. A punim usput na punjaču u zidu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 10:13 (Bitanga).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
DeniZg kaže...
antimadridista kaže...

 

Pa jbt ne pamtim kad je bilo koja konzola imala lošije launch igre od Xboxa sad.

 Ove godine launch ekskluzive nisu presudne, kad znamo da će svi igrati Call of Duty i Cyberpunk2077.

A ni u prošloj generaciji nije bilo zanimljivih ekskluziva u početku.

 Cyberpunk neće na next gen do sljedeće godine, bar ne prava next gen verzija. Prvi Spiderman se prodavao kao vruće kifle tako da će sigurno i ovaj biti hit. Isto kao Demon Souls. Suludo je pričati kako ne postoji dobar razlog zašto bi itko kupio PS5, odnosno da nisu ništa pokazali. Pokazali su više od konkurencije što se tiče igara, to je sigurno. 

 I dalje će većina igrati COD i Cyberpunk na novim konzolama prvi dan kad te igre izađu. A vjerojatno i FIFA-u i GTA V.

Sony je pokazao Demons Souls i Spidermana, a Horizon i GOW kad izlaze, nitko ne zna. A konzolu uživo nitko nije vidio, osim šefa smjene u tvornici.

Nisam rekao da ne postoji dobar razlog zašto bi netko kupio PS5. Očito svi koji su pred-naručili imaju neki svoj dobar razlog.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 10:20 (DeniZg).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
antimadridista kaže...
DeniZg kaže...
antimadridista kaže...

 

Pa jbt ne pamtim kad je bilo koja konzola imala lošije launch igre od Xboxa sad.

 Ove godine launch ekskluzive nisu presudne, kad znamo da će svi igrati Call of Duty i Cyberpunk2077.

A ni u prošloj generaciji nije bilo zanimljivih ekskluziva u početku.

 Cyberpunk neće na next gen do sljedeće godine, bar ne prava next gen verzija. Prvi Spiderman se prodavao kao vruće kifle tako da će sigurno i ovaj biti hit. Isto kao Demon Souls. Suludo je pričati kako ne postoji dobar razlog zašto bi itko kupio PS5, odnosno da nisu ništa pokazali. Pokazali su više od konkurencije što se tiče igara, to je sigurno. 

 I dalje će većina igrati COD i Cyberpunk na novim konzolama prvi dan kad te igre izađu. A vjerojatno i FIFA-u i GTA V.

Sony je pokazao Demons Souls i Spidermana, a Horizon i GOW kad izlaze, nitko ne zna. A konzolu uživo nitko nije vidio, osim šefa smjene u tvornici.

Nisam rekao da ne postoji dobar razlog zašto bi netko kupio PS5. Očito svi koji su pred-naručili imaju neki svoj dobar razlog.

 GoW i Horizon izlaze sljedeće godine. Pa naravno da imaju razlog, razlog su igre. Nije slučajnost da su ljudi zagrizli za PS5. Kad je Xbox radio bolje stvari i kad PlayStation nije imao dobrih igara, Xbox se prodavao u većim količinama nego PlayStation. Tamo u ranim danima PS3 i Xboxa 360. Sve je bilo izjednačenije. Nije da ljudi obožavaju Sony i mrze Microsoft, nego kupuju konzolu na kojoj imaju više dobrih igara. To je činjenica.

 

Iz Xboxa najave Halo i onda ga odgode za 3 godine, iako je to trebala biti neka ekskluziva koja bi trebala prodavati konzolu. Ali eto, bitno da su mi pokazalina YouTubeu kako likovi igraju par igara iz prošle generacije. Nebi da nismo znali da konzola radi. Brijem kad dobijem PS5 da mi neće upaliti konzola ili šta?  

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 10:34 (antimadridista).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni je bitan UI, pogotovo video recording, ako ne promjene video recording na 4K morat cu kupiti elgato a to je 200€ troškova, ima tu puno stvari koje nisu pokazali. Nitko jos nije ni vidio konzolu a rasprodana je. Mozda ima problema s njom a ni neznamo, mozda se jako grije. Mozda se radi o nekoj jeftinoj plastici.
Neznamo ništa
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Meni je bitan UI, pogotovo video recording, ako ne promjene video recording na 4K morat cu kupiti elgato a to je 200€ troškova, ima tu puno stvari koje nisu pokazali. Nitko jos nije ni vidio konzolu a rasprodana je. Mozda ima problema s njom a ni neznamo, mozda se jako grije. Mozda se radi o nekoj jeftinoj plastici.
Neznamo ništa

 Te stvari se nikad ni ne znaju kod novih konzola dok ne izađu. I onda ako ima problema oni se vide mjesecima kasnije. Ne znam kako bi se testiralo pregrijavanje prije izlaska. Ali volio bi i ja vidjeti UI.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 10:49 (antimadridista).
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja se sa svima vama slažem da puno toga neznamo i vjerujem da hrpa vas, svako za sebe, ima neka svoja pitanja, nedoumice i bojazni.

 

Ja samo kažem, kako god da ispadne, to neće na ništa bitno utjecat. Nemaju totalni flop, ništa ne ukazuje na to. Imali su moderno i lijepo sučelje na PS4, ne može biti gore ili puno gore, može biti jednako, ali ružnije, jednako brzo ili brže, eventualno da ne dobijete nove feature kojima se nadate.

Može biti glasna, ja se slažem, ali ne vjerujem da će biti neupotrebljiva.

 

Ja iskreno nisam prezabrinut. Ovo je 5ta konzola, možda nisam bio u svijetu konzola do sada, ali najgore što se desilo u zadnje 4 generacije je bila cijena PS3... žalili se neki na glasnoću PS4, još nisam čuo da konzola nije radila.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...

 Ovo je 5ta konzola, možda nisam bio u svijetu konzola do sada, ali najgore što se desilo u zadnje 4 generacije je bila cijena PS3... žalili se neki na glasnoću PS4, još nisam čuo da konzola nije radila.

 Najgore što se desilo su bili "opozivi" X360 konzola koje su masovno imale RROD zbog pregrijavanja.

Nakon toga bih rekao da je bilo dosta problema s pregijavanjem i bukom na PS4/PS4 Pro (ali istini za volju nije bilo kvarova zbog toga).

Mislim da je uzorak dosta jasan.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa gle, PS5 ima dosta nabrijanu grafu. Po količini CU su dosta šparali, naspram XBox i to je istina, pa su dizali frekvenciju znatno, da bi dobili "slične" performanse. TU mogu nastati problemi... nadam se samo ne prestrašni.

Jbg, ako bude opoziva, srest ćemo se ovdje i tipkati o tome, nema nam pomoći.

Samo i dalje računam da to nije tako... trebala je izić prošle godine, prebacili za ovu. Jest bilo koronae, ali nadam se da su ispeglali i unaprijed pripremili sve potrebno da radi dobro na releaseu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5
Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Inače sam PC igrač (Battlefield, WoW, itd.) a do prošle godine sam imao XBOX One X ali sada sam si naručio PS 5.

 

Moje pitanje je, dali je najbolje kupovati igre tamo direktno u PS Store ili postoji neka stranica gdje kupim pa dobijem kod? Ako ima stranica, koja je to?

 

Hvala vam!

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...
lobotomac90 kaže...
shecky kaže...
Ja sam napravio preorder u Tele2 uz produzenje ugovora, ako ovdje ima netko upucen pa da mi potvrdi da ce konzola doci prije Božica ili cu na kraju cekat drugu godinu?

 

Ja sam isto kod njih preorder napravio, dobio sam samo mail za potvrdu narudžbe, a ostalo ide po izlasku konzole, kontaktirao sam službu za korisnike da ih pitam kako će funkcionirati i kažu da se konzole šalju 19. i po primitku ide i produljenje ugovora...e sad hoće li tako biti kako kažu ili "pojeo vuk magare", vidjet ćemo

 Čekaj, shipping počinje 19.11. ?!

Pa vi kaj ste u SD uzimali neki do 01.12. nebuju dobili...

 

Rekli su da će 19.11. oni slati na adrese korisnika, iako ja sumnjam u to zbog navale.

5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

@lobotomac90

Hvala. Meni je samo bitno da dodje tamo negdje barem do Nikolinja, ako ne tad ce pod Bor za Božic..., a ako je nebude ni do tad jebajga...

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 11:08 (shecky).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

nisam dugo bio tu pa da banem sa jednim pitanjem za PS5 

jel se zna kako ce funkcionirat stvari na 1080p telki? neke opcije za bolji fps il?

ovo sve zasad zvuci predobro, ps5 za 3079kn a konzola bomba samo takva 

i ps4 pro je i dalje skuplji od nje LOL 

 

 

btw tih 3079kn to je bila cifra samo za preorder one koji su ju uspjeli uhvatit?

kad krene u prodaju cifra ide gore? 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...
Rhodin kaže...
lobotomac90 kaže...
shecky kaže...
Ja sam napravio preorder u Tele2 uz produzenje ugovora, ako ovdje ima netko upucen pa da mi potvrdi da ce konzola doci prije Božica ili cu na kraju cekat drugu godinu?

 

Ja sam isto kod njih preorder napravio, dobio sam samo mail za potvrdu narudžbe, a ostalo ide po izlasku konzole, kontaktirao sam službu za korisnike da ih pitam kako će funkcionirati i kažu da se konzole šalju 19. i po primitku ide i produljenje ugovora...e sad hoće li tako biti kako kažu ili "pojeo vuk magare", vidjet ćemo

 Čekaj, shipping počinje 19.11. ?!

Pa vi kaj ste u SD uzimali neki do 01.12. nebuju dobili...

 

Rekli su da će 19.11. oni slati na adrese korisnika, iako ja sumnjam u to zbog navale.

 Mogu oni poslat, ali jamo konzervatino reć da je "samo" 3-5000 konzola prodano u RH preko SD i da svi idu dostavnom službom.

Mall.hr je koristio prošle godine crni petak Overseas i oko 20.12. sam otkazao narudžbu i uzeo ponovo isto u poslovnici jer mi ne bi stiglo do Božića poklon za ženu.

 

Ne kažem da će SD imat isti problem, samo da neće 19.11. svi dobit, ako svima 19.11. pošalju.

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...
Rhodin kaže...
lobotomac90 kaže...
shecky kaže...
Ja sam napravio preorder u Tele2 uz produzenje ugovora, ako ovdje ima netko upucen pa da mi potvrdi da ce konzola doci prije Božica ili cu na kraju cekat drugu godinu?

 

Ja sam isto kod njih preorder napravio, dobio sam samo mail za potvrdu narudžbe, a ostalo ide po izlasku konzole, kontaktirao sam službu za korisnike da ih pitam kako će funkcionirati i kažu da se konzole šalju 19. i po primitku ide i produljenje ugovora...e sad hoće li tako biti kako kažu ili "pojeo vuk magare", vidjet ćemo

 Čekaj, shipping počinje 19.11. ?!

Pa vi kaj ste u SD uzimali neki do 01.12. nebuju dobili...

 

Rekli su da će 19.11. oni slati na adrese korisnika, iako ja sumnjam u to zbog navale.

 I ja sam produživao tarifu i uzeo kod njih i rekli mi da će 19.11 slat na adrese. I nisu dali više konzola u preorder nego kaj su imali rezervirano kod Sancta Domenice tj. količine koje će moći sigurno isporučiti. Tak da se previše ne brinem da nebu išla 19.11 na dostavu. Mislim da će Sancta domenica radije "žrtvovat" svoje kupce nego kaj bi naštetila odnosu sa tele operaterima i nedao bog ne isporučila nekaj na vrijeme. Tu su veliki ulozi u igri kaj se tiče operatera i da su im ugovori sa dobavljačima puni "osiguranja" pa nije ni jednoj strani u interesu da obeća nekaj kaj neće moć ispunit. A i operateri ( ko i Sancta ) će konzole dobit par dana prije 19.11... ili će čak ići direktno sa sancta skladišta na adrese Tele2 kupaca.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 11:29 (Han).
4 godine
offline
Sony PlayStation 5

SD jutros šalje mail "naručite PS5", ja se ponadao da su dobili nove količine, odmah odem na web i naravno piše "nedostupno"; jel oni to nas namjerno triggeraju ili? 😠

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mene samo zanima posto sam i ja uzimao u Tele2 dal ako dobijemo od SD mozemo uzrti kod njih produzeno jamstvo mada je nismo tamo direktno kupili?

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 11:39 (Iwan7SeVeN).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mabencic kaže...

Inače sam PC igrač (Battlefield, WoW, itd.) a do prošle godine sam imao XBOX One X ali sada sam si naručio PS 5.

 

Moje pitanje je, dali je najbolje kupovati igre tamo direktno u PS Store ili postoji neka stranica gdje kupim pa dobijem kod? Ako ima stranica, koja je to?

 

Hvala vam!

 Nema tu bolje ili gore. Najbolje je najjeftinije. A sad to bilo preko storea, nekog sitea ili fizicka kopija... tak svejedno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Iwan7SeVeN kaže...

Mene samo zanima posto sam i ja uzimao u Tele2 dal ako dobijemo od SD mozemo uzrti kod njih produzeno jamstvo mada je nismo tamo direktno kupili?

 Nisi mogo niti prilikom prednarudžbe birat njihovu poslovnicu za preuzimanje jer previše imaju nardžbi i nemaju gdje po poslovnicama to držat i predavat ljudima, logistički im je to noćna mora, nego direkt iz skladišta dostavnim službama.

Ja se iskreno nadam da će krenut dan ili dva ranije, ili rezervirana vozila i dobra priprema.

Stvarno da se ne desi, barem kopnena Hrvatska, da ljudi dobiju tjedan kasnije.

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Iwan7SeVeN kaže...

Mene samo zanima posto sam i ja uzimao u Tele2 dal ako dobijemo od SD mozemo uzrti kod njih produzeno jamstvo mada je nismo tamo direktno kupili?

Dobro pitanje. Ali ako gledamo da je Sancta jedini službeni distributer PS konzola za HR, onda bi i produljenja jamstva trebala vrijedit za sve konzole kupljene u HR jer ionak sve kaj se pokvari opet ide njima na servis. Znam da je kod PS4 bilo da možeš uzeti produljenje jamstva sve dok ti traje osnovno jamstvo od godinu dana i onda to produljeno jamstvo moraš registrirati na stranici unutar vremena trajanja osnovnog jamstva.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam zabrijao pa odgovaram može li se od njih preuzeti konzola

Produženo jamstvo nisam ni pita, može li se to naknadno i ima li smisla?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...
Iwan7SeVeN kaže...

Mene samo zanima posto sam i ja uzimao u Tele2 dal ako dobijemo od SD mozemo uzrti kod njih produzeno jamstvo mada je nismo tamo direktno kupili?

Dobro pitanje. Ali ako gledamo da je Sancta jedini službeni distributer PS konzola za HR, onda bi i produljenja jamstva trebala vrijedit za sve konzole kupljene u HR jer ionak sve kaj se pokvari opet ide njima na servis. Znam da je kod PS4 bilo da možeš uzeti produljenje jamstva sve dok ti traje osnovno jamstvo od godinu dana i onda to produljeno jamstvo moraš registrirati na stranici unutar vremena trajanja osnovnog jamstva.

 Koliko sam citao navodno da PS5 ima 24 mjeseca jamstva u odnosu na PS4 sa 12 mjeseci?

Bar tako su pise Link.

 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Iwan7SeVeN kaže...
Han kaže...
Iwan7SeVeN kaže...

Mene samo zanima posto sam i ja uzimao u Tele2 dal ako dobijemo od SD mozemo uzrti kod njih produzeno jamstvo mada je nismo tamo direktno kupili?

Dobro pitanje. Ali ako gledamo da je Sancta jedini službeni distributer PS konzola za HR, onda bi i produljenja jamstva trebala vrijedit za sve konzole kupljene u HR jer ionak sve kaj se pokvari opet ide njima na servis. Znam da je kod PS4 bilo da možeš uzeti produljenje jamstva sve dok ti traje osnovno jamstvo od godinu dana i onda to produljeno jamstvo moraš registrirati na stranici unutar vremena trajanja osnovnog jamstva.

 Koliko sam citao navodno da PS5 ima 24 mjeseca jamstva u odnosu na PS4 sa 12 mjeseci?

Bar tako su pise Link.

 

 po zakonu bi moralo bit tak

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice