Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.613
|
čitano: 4.733.098
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Za PS4 se morao platiti polog, ne sjećam se točno koji iznos. I onda se dobio taj neki bon sa kojim si išao preuzeti konzolu, i od pologa bi ti odbilo dio od ukupne cijene konzole. Mislim da će biti slično sa PS5 jer se ne sjećam kad je bila ovolika zainteresiranost za nove konzole. Teško da će svi biti u mogućnosti kupiti odmah.

 500 kuna je bilo.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
11 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2020 18:21 (arnes_king).
Moj PC  
6 0 hvala 6
10 godina
odjavljen
offline
Sony PlayStation 5

Svrsio sam.

 
4 0 hvala 1
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

opet vidimo tko je gazda u dvorištu, o PS5 i tom četvrtku se toliko priča po netu, hrpa komentara, lajkova, članci iskaču na sve strane, sada samo da to kvalitetno iskoriste a ne da useru kao Microsoft. Stvarno bi trebali pokazati par jebenih stvari i interenet će eksplodirati

Moj PC  
2 1 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vjeruj mi, o ovome ce se pricati, bit ce puno vise igara i kvalitetnijih igara nego na onom eventu od xboxa. Vec sad znamo vise eskluziva za ps5 nego ih je xbox pokazao a tek launch naslovi. Jedva čekam, par launch naslova koje sam vidio imaju stvarno lijepu grafiku.

Event traje preko sat vremena, ali opet sam siguran da ce pokazati samo dio, jer ce podjeliti reveal kroz cijeli lipanj i iskoristiti nedostatak E3 u svoju korist jer ce paznja biti samo na soniju
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 11:44 (Gogy7).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

opet vidimo tko je gazda u dvorištu, o PS5 i tom četvrtku se toliko priča po netu, hrpa komentara, lajkova, članci iskaču na sve strane, sada samo da to kvalitetno iskoriste a ne da useru kao Microsoft. Stvarno bi trebali pokazati par jebenih stvari i interenet će eksplodirati

 

Uopće ne kužim kaj se ložite. Stvar je jednostavna, imaš na izbor 3 poštene konzole. To što si vi mjerite veličinu nekakvim glupostima to nema nikakve veze.

Samo boostate potencijalni monopol što je loše za consumere.

Da si faca kupio bi sve tri konzole :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 13:13 (Bitanga).
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bitanga nemaju svi plaču ko ti :D

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
amd freak kaže...

Bitanga nemaju svi plaču ko ti :D

 

Ma sve ok, al ne razumijem toliko likovanje. Maltene se svršava na svaku rečenicu i svaki tekst.

A monopol samo šteti consumerima dugoročno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
amd freak kaže...

Bitanga nemaju svi plaču ko ti :D

 

Ma sve ok, al ne razumijem toliko likovanje. Maltene se svršava na svaku rečenicu i svaki tekst.

A monopol samo šteti consumerima dugoročno.

 Nek se onda xbox tim malo potrudi, to je na njima, a ne na nama :)

Ja kupim ono kaj je bolje za mene.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 13:30 (Santana).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
Bitanga kaže...
amd freak kaže...

Bitanga nemaju svi plaču ko ti :D

 

Ma sve ok, al ne razumijem toliko likovanje. Maltene se svršava na svaku rečenicu i svaki tekst.

A monopol samo šteti consumerima dugoročno.

 Nek se onda xbox tim malo potrudi, to je na njima, a ne na nama :)

Ja kupim ono kaj je bolje za mene.

 

Pa da, al to je više žalosno, a ne "kako će ih Sony razvaliti opet, jedva čekam"

Potpuno krivo razmišljanje.

 

Ono što je jeftinije za tebe ne znači nužno da je i bolje. Tako smo pol domaće ekonomije uništili.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Santana kaže...
Bitanga kaže...
amd freak kaže...

Bitanga nemaju svi plaču ko ti :D

 

Ma sve ok, al ne razumijem toliko likovanje. Maltene se svršava na svaku rečenicu i svaki tekst.

A monopol samo šteti consumerima dugoročno.

 Nek se onda xbox tim malo potrudi, to je na njima, a ne na nama :)

Ja kupim ono kaj je bolje za mene.

 

Pa da, al to je više žalosno, a ne "kako će ih Sony razvaliti opet, jedva čekam"

Potpuno krivo razmišljanje.

 

Ono što je jeftinije za tebe ne znači nužno da je i bolje. Tako smo pol domaće ekonomije uništili.

 Ja ne pricam o jeftinijem nego o boljem. Da je razlika 100eura ne znaci mi puno posto ju planiram dugo imat (iako globalno to njima puno znaci)
No ne mislim kupovat sve konzole kad nit nemam vremena za sve to

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 13:35 (Santana).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

 Ja ne pricam o jeftinijem nego o bolje. Da je razlika 100eura ne znaci mi puno posto ju planiram dugo imat (iako globalno to njima puno znaci)

 

Bolje za tebe, ne znači da je bolje u globalu :-)

Al ok, samo rokajte, veselite se, za to i služi ova grupa :-P

 

BTW, nemam ni ja Xbox.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 13:37 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sve dok Xbox ne bude imao kvalitetnje eskluzive i podrsku u hr neću ga kupiti
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sve dok Xbox ne bude imao kvalitetnje eskluzive i podrsku u hr neću ga kupiti

 

Apsolutno se slažem.

Ali bih rađe da uvedu bolju podršku i kvalitetnije ekskluzive (tj ekskluzive su zlo) nego što bih se veselio da ga Sony "razvali".

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 13:38 (Bitanga).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sve dok Sony ima vrhunske first party igre nije mi žao što razvaljuju Microsoft. Ako se opuste i ako im igre postanu prosjek, onda se treba zabrinuti. A koliko čitam to neće biti slučaj. Očekuje se dobar broj vrhunskih first party igara.  Microsoft i Xbox mogu glumiti koliko hoće da su oni neka više "consumer friendly" konzola, ali to ne vrijedi ništa ako na Xboxu nemam poštenu igru koju ne mogu igrati na nekoj drugoj konzoli. 

 

Ekskluzive jesu "zlo". Ali ako netko ima na izbor Sony konzolu ili Microsoft konzolu sudeći po zadnjih 7-8 godina, jasno da će uzeti onu konzolu koja ima bolje ekskluzive. Osim ako su mu svi frendovi na onoj drugoj konzoli.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 13:42 (antimadridista).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Sve dok Sony ima vrhunske first party igre nije mi žao što razvaljuju Microsoft. Ako se opuste i ako im igre postanu prosjek, onda se treba zabrinuti. A koliko čitam to neće biti slučaj. Očekuje se dobar broj vrhunskih first party igara.  Microsoft i Xbox mogu glumiti koliko hoće da su oni neka više "consumer friendly" konzola, ali to ne vrijedi ništa ako na Xboxu nemam poštenu igru koju ne mogu igrati na nekoj drugoj konzoli.

 

Moja vizija svijeta je drugačija. Vjerojatno naivna i utopijska za današnje vrijeme.

Da se konzole kupuju radi kvalitete hardvera i softverskih mogućnosti, a ne radi ekskluzivnih igara.

Nešto kao brand name računala sa kvalitetnim gamerskim OSom.

 

Niti PS4 nisam kupio radi ekskluziva nego u vrijeme kad sam brijao da će mi biti ljepše igrat se na konzoli.

A Switch sam kupio radi portabilnosti, tbh izbor igara im je smeće.

 

Da, frendovi poprilično utječu na izbor konzole. Na sreću Xbox nije kod nas baš nešto rasprostranjen.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 13:45 (Bitanga).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Većina ljudi kupuje konzole zbog igara. Velika većina. Mislim realno to je i najvažnija stvar. Nisu svi kao mi ovdje na forumu toliko upućeni u sve detalje oko hardvera i slično. 

 

Recimo ovako, ovu generaciju je Sony dominirao u svim poljima, tj. base PS4 konzola je bila snažnija od base Xboxa. Da je bilo obrnuto i da je Xbox bio snažnija konzola ali da su igre i ekskluzive ostale iste na obje platforme, misliš da bi to nešto promijenilo u brojkama prodaje? Možda za neki mali postotak. Ali veliku većinu to ne zanima. Zanimaju ih igre.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mislim da nitko ne zeli da sony razvali xbox, ali Microsoft sam pokazuje da mu nije toliko bitan xbox vec godinama. Ja sam zelio kupiti xbox ali sam skuzio da nebi bas igrao puno igara na njemu. Sve multiplatform igre igram na ps4 plus sony eskluzive. Razmisljao sam i o switchu ali nema sanse da cu u 2020. godini igrati igre u 720p ili krnjem fhdu na konzoli od najjeftinije plastike i plasticnim ekranim. Ja bi rado da su sve tri konzole na istom rangu ali nisu. Volim par dobrih xbox eskluziva, svidaju mi se sarene switch igre ali je trenutno Ps4 vrh gaming konzola
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Xbox kakav je danas je dobra konzola ako uz to imaš i neku drugu. Game Pass je jako dobar servis i volio bi da Sony ima nešto slično. Ali sad da bi koristio Xbox kao primarnu konzolu, tu će se oni još dosta morati potruditi da me natjeraju da prijeđem sa PlayStationa. Jednostavno je puno tih igara koje Sony ima kao ekskluzive koje nebi volio propustiti, a Xbox nema neke svoje koje su ekstra da tome može parirati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 14:10 (antimadridista).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nećemo se lagati, kupuje se day one i bok...
Moj PC  
5 0 hvala 1
10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Citam da je Sony zavrsio sa igrama za PS4. Sve iduce ekskluzive nakon GoTa i TLoU2 idu iskljucivo za PS5.
 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Cansee kaže...

opet vidimo tko je gazda u dvorištu, o PS5 i tom četvrtku se toliko priča po netu, hrpa komentara, lajkova, članci iskaču na sve strane, sada samo da to kvalitetno iskoriste a ne da useru kao Microsoft. Stvarno bi trebali pokazati par jebenih stvari i interenet će eksplodirati

 

Uopće ne kužim kaj se ložite. Stvar je jednostavna, imaš na izbor 3 poštene konzole. To što si vi mjerite veličinu nekakvim glupostima to nema nikakve veze.

Samo boostate potencijalni monopol što je loše za consumere.

Da si faca kupio bi sve tri konzole :-P

 

imam dosta dobar PC i PS4, to mi je i više nego dovoljno za moje potrebe. Ne boostamo nikakav monopol, jer monopola nema. Mi smo zadovoljne mušterije, mene su playstation konzole dugo dugo vremena zabavljale. Primarno sam napisao to što sam napisao jer je Microsoft ispao živa bijeda sa svojom prezentacijom, a ljude su nahajpali do krajnjih granica. Baš sam bio zainteresiran pogledati Xbox i njihove igre, nisam došao hejtati, nego otvorenog uma, a kad ono flop žešći. 

 

Inače ja nemam nikakvu odanost prema bilo kakvoj tehnologiji, evo recimo sad mi je u kompu Intel i Nvidia, a presretan sam bio kad sam saznao kako se AMD digao, kako su u procesorima sad možda i bolji od Intela a očekujemo da će ove godine i izbaciti ozbiljnu liniju grafičkih kartica. Ako tako ispadne sa smješkom se prebacujem na AMD, pogotovo kad se cijene izreguliraju

 

I zadnja stvar, imamo pravo biti nahajpani i nabrijani. Odavno sam skužio da ti uvijek spuštaš loptu, ništa ti se ne sviđa, ni jedan trailer tebe ne može nahajpat, nikad ti nije jasno zašto se netko raduje nekoj igri, evo sad ne kužiš zašto se ložimo. Pa ložimo se jer to volimo, volimo prikazivanje novih konzola, novih igara, zato i jesmo tu. Barem ja jesam. Da mi je to sve glupost šta bi koji kurac radio ovdje

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma dobro, ljudi sad malo pretjeruju oko tog xbox eventa. Nije ko da su pokazali first party igre. Ako inExile, Obsidian i Ninja theory ne pokažu ništa obećavajuće onda se već može pričati o problemu.

Na svoj xbox gledam kao zamjenu za pc više nego konkurenciju ps4. Ukoliko nastave sa ovim genijalnom gamepassom nema šanse da uložim i lipe više u pc. Uzmem rađe novi xboxsex
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
To i je najveći problem Xboxa, to sto je samo zamjena za PC, zato i imamo malo xbox ekskluziva. Zasto bi Microsoft radio eskluzive za xbox kad se igre za pc prodaju dobro. Po meni su ps4 i switch puno bolji izbor ako zelimo samostanu konzolu s eskluzivama
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
To i je najveći problem Xboxa, to sto je samo zamjena za PC, zato i imamo malo xbox ekskluziva. Zasto bi Microsoft radio eskluzive za xbox kad se igre za pc prodaju dobro. Po meni su ps4 i switch puno bolji izbor ako zelimo samostanu konzolu s eskluzivama

 

točno to. Ne pamtim kad je izašla igra za Xbox a da nije izašla za PC. Tako da oni koji su zacopani u PC neće sigurno kupovati Xbox. Ali taj njihov gamepass i backward compatibility su definitivno odlične stvari

 

S druge strane kod playstationa i Sonya je fora da se vidi da dosta guraju snigleplayer igre, i najavljuju da im to i dalje ostaje glavni fokus. I tu sad pričamo o ukusu, netko ne igra sp igre nikad, a ja recimo najviše volim sp igre. Tako da se neće dogoditi da promašim PS5 nikako, jedino ga neću baš kupovati odmah, nego ću vjerojatno čekati prvu pravu ekskluzivu pa onda ulijećem

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
To i je najveći problem Xboxa, to sto je samo zamjena za PC, zato i imamo malo xbox ekskluziva. Zasto bi Microsoft radio eskluzive za xbox kad se igre za pc prodaju dobro. Po meni su ps4 i switch puno bolji izbor ako zelimo samostanu konzolu s eskluzivama

 

To jeste problem prodaje samog xbox-a, ali to je pozitivna stvar za nas kupce. Mislim da se nedovoljno cijeni ta Microsoftova odluka, to je odlična stvar. Zar je meni nešto lošije ako drugi ljudi na PC-u mogu igrati ono što ja igram na X-boxu? Ali ne rade ni oni to bezveze jer su obje platforme njihove, imaju tu oni i neke dugoročne planove za koje još ne znamo..

 

Btw nemojte preuranjeno otpisivati novi Xbox što se tiče ponude igara jer je Microsoft u zadnjih par godina pokupovao dosta game studia. A igre koje razvijaju bi mogle početi nicati otprilike nakon izlaska nove konzole tako da je moguće da nas pozitivno iznenade..

 

Ja lično uzimam PS5, ali isključivo radi Gran Turisma. Taj serijal je klasa za sebe...Forza je ok ali nije to to.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kod mene prvo se kupuje novi Xbox pa zatim kad rješim ogroman backlog PS4 igara dolazi na red PS5.
 
1 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Sony PlayStation 5

Mozda Sony ima u planu sa PS5 i novu online uslugu uvesti? Ne vjerujem da ce prezentacije konzole kad se napokon dogodi biti iz razloga samo da se konzola pokaze. To mogu i na Instagramu baciti pic i to je to.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa sve ide prema streamingu, vjerovatno će nešto predstaviti.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice