PS3 Jailbreak

poruka: 372
|
čitano: 223.301
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
PS3 Jailbreak

to nije dokaz ničega

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
lapac kaže...

Evo onaj lik mi poslao link kao dokaz da je njegov ps3 cipovan programom koji prodaje...  

haha frajer ima cfw instaliran na konzoli i on tebi pokazuje kako on pokrece backup igre a nije ti pokazo kako je sa sonyevog 4.31 instaliro cfw na konzoli pomocu famoznog filea

11 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Evo ovako: skinuo sam fifu 2013,i stavio na stick i u multimenu mi ocita igru i stisnem load i kad ju treba pokrenut pojavi mi se erorr 80010006!!jel mi moze tko pomoci oko ovoga!?


 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PS3 Jailbreak

sa ovako malo raspoloživih informacija jako teško ...

11 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

gledao sam malo po netu,jel to mozda ima veze sto je igra vec od 4 gb i nalazi se na vanjskoj memoriji,jer kao fat32 ne moze raditi sa vecim podatcima od 4 gb,pa mislim da bih ju mozda trebao podijeliti na par manjih dijelova ili nesto slicno!! jedino sto znam je da sam playstaion neki dan done sa jailbreakanja!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
CIKA_spasoje kaže...

gledao sam malo po netu,jel to mozda ima veze sto je igra vec od 4 gb i nalazi se na vanjskoj memoriji,jer kao fat32 ne moze raditi sa vecim podatcima od 4 gb,pa mislim da bih ju mozda trebao podijeliti na par manjih dijelova ili nesto slicno!! jedino sto znam je da sam playstaion neki dan done sa jailbreakanja!!

nema veze ako je veca od 4gb ako joj najveći fajl u njoj nije feci od 4gb,uglavnom ta greska je neki problem sa fajlovima,probaj sa fix premision i disk u ps3

mozda ti nije ok verzija igre,i naravno nisi napisao dali je 4.31 cmf ili je 3.55kmewe

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
11 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

Ok,hvala! 4.31 mi je verzija! jedino mozda zasto mi ne radi da ta fifa tarzi noviju verziju softwera!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
CIKA_spasoje kaže...

Ok,hvala! 4.31 mi je verzija! jedino mozda zasto mi ne radi da ta fifa tarzi noviju verziju softwera!!

ne trazi,ja to igram na 3.55 sa patcho,tako da ili nesto krivo radis ili nevalja igra koju si skinio

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
dart_tom kaže...

ne trazi,ja to igram na 3.55 sa patcho,tako da ili nesto krivo radis ili nevalja igra koju si skinio

 

Jel bi bio dobar tolko da mi posaljes link gdje su ju skinuo i ako ti se da maaaalo samo pojasnio sta si radio!! Ja sam skinio fifa2013 duplex!!

 

14 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
CIKA_spasoje kaže...
dart_tom kaže...

ne trazi,ja to igram na 3.55 sa patcho,tako da ili nesto krivo radis ili nevalja igra koju si skinio

 

Jel bi bio dobar tolko da mi posaljes link gdje su ju skinuo i ako ti se da maaaalo samo pojasnio sta si radio!! Ja sam skinio fifa2013 duplex!!

 

sa privatnog trackera,ali ako je provjereno duplex onda bi trebao raditi,pripazi da to nije vec sredjen za 3.55(zamjenjeni eboot i param.sfo),ako je onda moras nabaviti si orginal eboot

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
11 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

moze li neko da mi kaze u cemu je problem sa ps3 mojim,upalim ga sve normalno se upali.Ali crno na tv bez obzira koje kablo koristim znaci i na hdmi i na av kablo isto i nece da udje u recovery mod,nego dok drzim dugme da cujem ona dva zadnja zvucna signala on se gasi i samo ponavlja gasenje i paljenje nece da udje u recovery mod,ako je imao neko takav problem ili zna sta je u pitanju neka mi kaze? molim vas

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
miky123 kaže...

moze li neko da mi kaze u cemu je problem sa ps3 mojim,upalim ga sve normalno se upali.Ali crno na tv bez obzira koje kablo koristim znaci i na hdmi i na av kablo isto i nece da udje u recovery mod,nego dok drzim dugme da cujem ona dva zadnja zvucna signala on se gasi i samo ponavlja gasenje i paljenje nece da udje u recovery mod,ako je imao neko takav problem ili zna sta je u pitanju neka mi kaze? molim vas

 Spojiš ps3 na tv av kabelom držiš dugme dok ne čuješ 2 bipa i pustiš tada bi trebao ući u av recovery meni i tamo odabereš hdmi ili već što imaš od kabela-tv ti mora biti obaveno na av modu

11 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

znam ja to sve,ali nece da udje u recovery mod nikako,imam dva ps3 jedan je ispravan,a taj sto  nece da udje u recovery mod nije,ovaj drugi drzanjem dugmeta ulazi u recovery,al ovaj nema sanse samo ponavlja paljenje i gasenje,opet tebi hvala :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
miky123 kaže...

znam ja to sve,ali nece da udje u recovery mod nikako,imam dva ps3 jedan je ispravan,a taj sto  nece da udje u recovery mod nije,ovaj drugi drzanjem dugmeta ulazi u recovery,al ovaj nema sanse samo ponavlja paljenje i gasenje,opet tebi hvala :)

Ništa servis ili probaj ovo

11 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

:D NECE DA UDJE U RECOVERY MOD NI NA KOJI NACIN!!! ni zamenom hard diska nikako znaci a upali se normalno sve zelena gori kad se upali :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

pozz ekipa..imam vec ps3 4 godine i imam svega par igrica posto su mi preskupe :o pa bi htio malo jeftinije prolazit ;) konzola mi ke CECHH.04 a update 4.21..sada sam vidio da je nedavno izasao cfw za 4.21..a sta to znaci za mene da bo igrao piratsle igre? sta moram napravit? downgrade sa e3 na 3.55 pa klasicno sa usb jailbreak ili? hvalaa

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
Huco23 kaže...

pozz ekipa..imam vec ps3 4 godine i imam svega par igrica posto su mi preskupe :o pa bi htio malo jeftinije prolazit ;) konzola mi ke CECHH.04 a update 4.21..sada sam vidio da je nedavno izasao cfw za 4.21..a sta to znaci za mene da bo igrao piratsle igre? sta moram napravit? downgrade sa e3 na 3.55 pa klasicno sa usb jailbreak ili? hvalaa

downgrade sa e3 flasherom na 3.55 zatim sa 3.55 na 4.21 4.30 cfw sa usb sticka

12 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

hvala kuzim sada..a kad nekom platim da mi to napravi kako mogu znati da me nije prevario? dal ce se update promijenit da 4.21 na 3.55 ?

13 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
Huco23 kaže...

hvala kuzim sada..a kad nekom platim da mi to napravi kako mogu znati da me nije prevario? dal ce se update promijenit da 4.21 na 3.55 ?

pa vidjet ces na system information ako ti pise 3.55 znaci da je sve uredu

11 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

ljudi trebam help...ja sam odnio ps3 da mi ga jailbreakaju i ja mislim da sam sve usro...updejtal sam ga na verziju 4.30... ako bi ga ja sad natrag updejtal na 3.55 dali bi mi se jailbreak vratit jer meni na ps3 meniju su ikone rogero managera i lv patchera preko kojih sam prije pokretao piratske igre {#}

ficom
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

da moguce je..na usb-u ili hardu moras napraviti mapu PS3 u toj mapi mapu GAMEZ i onda u mapu GAMEZ stavis igru koju zelis{#}

ficom
13 godina
offline
PS3 Jailbreak

Nisam pročitao cjelu temu jer nemam vremena sada,pa ako može jedan odgovor samo bio bih zahvalan:

Dakle,imam verziju 4.21 na mojem ps3-u,i skinuo sam igricu sa neta,mogu li ja to nekako prebaciti na hard disk od ps-a da igram,ili moram imati vanjski hard disk kojeg spojim preko usb-a na ps,hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
Cruces kaže...

Nisam pročitao cjelu temu jer nemam vremena sada,pa ako može jedan odgovor samo bio bih zahvalan:

Dakle,imam verziju 4.21 na mojem ps3-u,i skinuo sam igricu sa neta,mogu li ja to nekako prebaciti na hard disk od ps-a da igram,ili moram imati vanjski hard disk kojeg spojim preko usb-a na ps,hvala!

 

Preko multimana prebacuješ igre, možeš FTP-om prebaciti igre, a možeš i preko eksternog harda :) I vidim ima puno onih koji ne znaju da se sa e3 flasherom ne treba downgrejdati na 3.55 pa onda na 4.30 rogero v2.05. Rezultat downgrejda na 3.55 rezultira brickom što sam imao priliku susresti se. Može se automatski downgrejdat na 4.30 rogero v2.05 tj 4.31 CFW. Napravio sam jailbreak na 4 PS3 konzole bez problema, ako netko hoće ima PP :)

***Ako sam ti ikako pomogao samo pritisni HVALA!***
14 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
dooma kaže...
Cruces kaže...

Nisam pročitao cjelu temu jer nemam vremena sada,pa ako može jedan odgovor samo bio bih zahvalan:

Dakle,imam verziju 4.21 na mojem ps3-u,i skinuo sam igricu sa neta,mogu li ja to nekako prebaciti na hard disk od ps-a da igram,ili moram imati vanjski hard disk kojeg spojim preko usb-a na ps,hvala!

 

Preko multimana prebacuješ igre, možeš FTP-om prebaciti igre, a možeš i preko eksternog harda :) I vidim ima puno onih koji ne znaju da se sa e3 flasherom ne treba downgrejdati na 3.55 pa onda na 4.30 rogero v2.05. Rezultat downgrejda na 3.55 rezultira brickom što sam imao priliku susresti se. Može se automatski downgrejdat na 4.30 rogero v2.05 tj 4.31 CFW. Napravio sam jailbreak na 4 PS3 konzole bez problema, ako netko hoće ima PP :)

nisam bas siguran {#}

stvar je u tome da rogero mora ici sa 3.55 oficial ili 3.55cfw,ti ne mozes vracati direktno na rogera,ti sa e flesherom vracas na najnizi tvornicki koji je bio na toj konzoli

zato se i trazi data cod da se vidi koji je bio prvi firmware a ostalo moze rezultirati brikom

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
15 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak
NE MORA! Napravio sam 4 konzole istim načinom. Bile su na 4.31 OFW i ja sam im stavio ROGERO 4.30 v2.03 što je u prijevodu 4.31 CFW
***Ako sam ti ikako pomogao samo pritisni HVALA!***
14 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
dooma kaže...
NE MORA! Napravio sam 4 konzole istim načinom. Bile su na 4.31 OFW i ja sam im stavio ROGERO 4.30 v2.03 što je u prijevodu 4.31 CFW

"6- You need to be already on a 3.55OFW or 3.55CFW/4.21CFW/4.30CFW to install this. Installing from any OFW > 3.55 won’t work. "

IZVOR

e sada ako si ti uspio to što kazes,svaka cast i odmah na ove prave forume to objaviti jer mislim da si prvi koji je downgredo direktno na rogera

 

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2013 15:53 (dart_tom).
13 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

pozz ekipa...ps3 iz 2009te je na cfw 4.11, a problem je u tome sta su mi nestali '' install package files'' jer sam neku aplikaciju koristio i to mi je jednostavno nestalo...e sad nesto sam googlao i nasisao sam na ovo.. : Just dont botter people I've managed to get it back I've just reinstalled E3 4.30 CFW trough XMB (really lazy to do the safer way) ....i njemu se dogodila ista stvar....kroz XMB je reinstalirao ? el mi moze itko reci sta je to!? i koji je to sigurniji nacin da se reinstalira cfw :/ :)

The things you own end up ownig you
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 Jailbreak
.reanimated kaže...

pozz ekipa...ps3 iz 2009te je na cfw 4.11, a problem je u tome sta su mi nestali '' install package files'' jer sam neku aplikaciju koristio i to mi je jednostavno nestalo...e sad nesto sam googlao i nasisao sam na ovo.. : Just dont botter people I've managed to get it back I've just reinstalled E3 4.30 CFW trough XMB (really lazy to do the safer way) ....i njemu se dogodila ista stvar....kroz XMB je reinstalirao ? el mi moze itko reci sta je to!? i koji je to sigurniji nacin da se reinstalira cfw :/ :)

mislim da u novijim multimanu imas instal pkg files,jer rogero u starijim verzijama nije imao instal pkg files zasebno kao prije kmewe,u najnovijem  rogeru ponovno ima instal pkg files

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 Jailbreak

a problem je sta nemam multiman, a ne mogu ga instalirat zbog toga sta mi fali install package file.... :(
edit: naisao sam na file : install package filles.pkg ...kako da ga instaliram ? :/ sry ako pilam, ali mi je dosta vazno  :)

The things you own end up ownig you
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2013 17:21 (.reanimated).
13 godina
neaktivan
offline
PS3 Jailbreak

da li bih mogao unaprijedit verziju cfw-a pa da mi se pojavi ''instal package files ''  folder? do koje cfw verzije moze ici debeli model iz 2008e?
a kad bi snizavao cfw-ove, sto bi mi trebalo  i koliko bi kostalo otprilike?

The things you own end up ownig you
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice