PS Vita pitanja

poruka: 125
|
čitano: 64.508
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: PS Vita pitanja
Flore kaže...

Dali ce u buducnosti biti moguce jailbreakat PS Vitu?

Šta vi mislite?

Bez sumnje. Mislim da neće trebati dugo čekati

15 godina
online
Re: PS Vita pitanja
dax-lax kaže...
Flore kaže...

Dali ce u buducnosti biti moguce jailbreakat PS Vitu?

Šta vi mislite?

Bez sumnje. Mislim da neće trebati dugo čekati

Ne budi tako siguran, 3DS jos nije jailbreakan/hackan, a citao sam jeda clanak i kazu da Vitina zastita takoder bazirana na slicnom principu.... mozda i da, ali kada? btw dumpati igre je najlakse, sve ostalo je PAIN!

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.7.2012 23:18 (lovac82).
11 godina
offline
PS Vita pitanja

Ok, onda najvjerojatnije kupujum PSVitu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS Vita od koje dobi najranije

pitanje: od koje dobi dijete najranije može dobiti vitu, naime sin ima 4 god i dobio je vitu za rođ pa me muči to što mislim da je ipak premali za to, a i ne znam koje igre može igrati a da su njemu zanimljive. on je još u juriću i takvim crtićima, mogu li se takve igre kupiti ili skinuti za vitu. žao mi je da mu to sada stoji jer je ipak koštalo koliko sam gledala cijene, a zapravo ja se jedva snalazim s tim, istražujem i to treba povezati i s računalom da bi se te igre mogle preuzeti? hvala puno na odgovorima

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS Vita pitanja

gdje ima za kupiti PS vitu wi-fi/3g + 16gb rama i neka igra ali da je sve u jednom ducanu 

16gb mi je pod must ! 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2012 18:53 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PS Vita pitanja

Trgovina "Playstation" na drugom katu u Avenue Mallu (pored Algoritma). Tamo se može kupit sve u kompletu.

Never before have I encountered such corrupt and foul minded perversity. Have you ever considered a career in the Church?--The Bishop of Bath and Wells, Blackadder II
11 godina
neaktivan
offline
PS Vita pitanja

Namjeravam si kupiti PSVITU ali nisam sigurna da li je sigurno breko e bay-a jer tamo ima z a600 kn pa si kontam tak naručit .mnogimi govvore da su nekom liku umijesto iphone-a donijeli ciglu i tak neš pa me malo strah jer ipak nije to malo para

 

matilda
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS Vita pitanja
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PS Vita pitanja

Hello,

dal' postoji konektor za Vitu koja omogućava igranje preko TV ekrana kao što sam prije mogao sa PSP konzolicom ?

Obzirom da sam si ostavio najdraže mi PSP igre zanima me kako se prebacuju na Vitu jer na Youtube postoji masa klipova koji to pokazuju no želio

bih da mi netko iz Hrvatske objasni proces budući da spadamo u zemlje trećeg svijeta pa i to kod nas radi vjerojatno na drugu foru...

Danas sam kupio Killzone:Mercenary i očekujem da bude zabavna barem koliko mega dobra Killzone za PSP.

Za sve one koji se dvoume između PS3 i Vite, vjerujte nemojte dvoumit više. Kad znate za što vam najviše treba lako se odlučit jer jedna je velika razlika

između njih: PS3 treba "nadogradnju" - soba,struja,tv i ostalo dok Vita bude sastavni dio tebe i igraš kad god poželiš.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PS Vita pitanja

dooobra je..igrao sam PS1,PS2,PS3,PSP ali Vita,iako još nema velik izbor igrica je zakon. Upravo danas sam kupio Killzone:Mercenary i oduševljen sam.

Uz ostale Vita igrice koje imam vjeruj ova spada među vrh ponude.

10 godina
neaktivan
offline
Re: PS Vita pitanja

nemoj ako nisi 100% ziher da nije mačak u vreći

14 godina
offline
PS Vita pitanja

Koristi gumb "Citiraj" za odgovore/pitanja na postove

Pump The Jam Pump It Up
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PS Vita pitanja
luka_cro kaže...

kaj da uzmem vitu ili ne?
sad tisak media centar nudi predbiljezbe za 250kn(gratis novcanik ili slusalice) i onda kad dode platis 1750kn za wifi i 2250kn za 3g.
 
cak jos i nije tak skupo mislio sa da bude 2500kn samo wifi verzija...

samo sto ne dobijes nikakve igrice i sto cu onda igrati?morat cu dati jos 500kn za dvije igre...

 

e jel postoji hack za vitu? 

 Keikoa: ja sam uz svoju Vitu dobio igricu UNCHARTED: Golden Abyss. Svidjelo mi se full i nabavio sam još sljedeće

 naslove i ni jedan me nije razočarao:

 1.Assains Creed III Liberation - odlična igra

 2. Call Of Duty: Black Ops - jako dobra

 3. Wipeout 2048- stvar ukusa,meni je zakon a igram je još od PS1

 4. NFS- Most Wanted - ludnica u multiplayeru

 5.Killzone: Mercenary- zadnja koju sam kupio i među najboljima ( općenito,ne samo za Vitu)

 AKO JE NETKO PRIMJETIO POSTAVIO SAM PITANJE DA LI ITKO ZNA GDJE IMA KONEKTOR ZA VITU S

KOJIM SE SPAJA NA HDTV. IMAO SAM ZA PSP ALI MI ZA VITU NE ODGOVARA. ANYONE !?

14 godina
offline
PS Vita pitanja

Vita nema tv izlaz. Sony je nedavno predstavio Vita TV. Sićušna konzolica koja će u Japanu doć cca 100$. Moći ćeš igrat Vita, PSP, PS1 igre. Moraš imat PS3 kontroler da bi upravljao konzolom s tim da neke igre koje koriste touch neće raditi na njoj.

Možeš nabaviti preko interneta modificiranu PS Vitu koja ima izlaz za kompjuter pa na monitoru možeš igrat igre i snimat gameplay, s tim da te modificirana Vita košta ko i 2 Vite.

Pump The Jam Pump It Up
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2013 20:57 (bruno03).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PS Vita pitanja

Imam Vitu i htio bi promijeniti ime korisnika ali neznam šifru. A Vita neda da se pomijeni ID.

Kako je vratiti na tvorničke postavke. Ako se i želim prijaviti sa svojom mail adresom kaže mi da

je nevažeća. HELP !

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS Vita pitanja

ugasi vitu i drzi istovremeno power ps i r gumb dok ti se ne pojavi izbornik i tam resetiraj vitu al pritom tise sve brise na njoj cak i update zadnji 2.61

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PS Vita pitanja
bruno03 kaže...

Vita nema tv izlaz. Sony je nedavno predstavio Vita TV. Sićušna konzolica koja će u Japanu doć cca 100$. Moći ćeš igrat Vita, PSP, PS1 igre. Moraš imat PS3 kontroler da bi upravljao konzolom s tim da neke igre koje koriste touch neće ti radit na njoj.

Možeš nabaviti preko interneta modificiranu PS Vitu koja ima izlaz za kompjuter pa na monitoru možeš igrat igre i snimat gameplay, s tim da te modificirana Vita košta ko i 2 Vite.

 Pa zar je moguće da su svi modeli PSP-a imali taj konektor koji se jednostavno spojio na TV i moglo

 se igrati tako da je slika onda bila na TV ekranu a PSP je služio kao joystick a da Vita toga nema !?

 To mi uopće nema smisla.Čemu služi onda onaj ulaz na Viti kraj kojeg ide kartica sa igricom ?

 Možda me niste razumijeli obzirom da sam ja laik u tim stvarima - trebam kabel, žicu, vezu koja

 spaja Vitu sa HD TV uređajem tako da slika koja bude na Viti je onda Na TV ekranu. Za PSP

 sam nekad taj konektor platio oko 50 kn. Ne treba mi da igram PSP igre iako bi bilo dobro,

 već samo da original Vita igre kad sam npr. kod kuće tako da se spojim na TV i uživam u HD slici

 na ekranu. Pa nije valjda da toga nema a ako i ima onda da košta 100 $ !?

 

13 godina
offline
Re: PS Vita pitanja

vita nema tv izlaz i to je službeno tako. postoji taj mod koji dodaje tu mogućnost i ima svoju cijenu

12 godina
neaktivan
offline
PS Vita pitanja
Ljudi imam pitanje,kupio danas PS VITU i sad me muci kolko dugo treba da se puni da je mogu upalit jer mi ne zeli uopce se upaliti, kad stisnem gumb za paljenje prikaze mi se prekrizena baterija i onda se ekran ugasi, a onaj ps bumb svijetli odnosno trepce...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PS Vita pitanja
mwsani kaže...
Ljudi imam pitanje,kupio danas PS VITU i sad me muci kolko dugo treba da se puni da je mogu upalit jer mi ne zeli uopce se upaliti, kad stisnem gumb za paljenje prikaze mi se prekrizena baterija i onda se ekran ugasi, a onaj ps bumb svijetli odnosno trepce...

ostavi neko vrijeme da se napuni

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
13 godina
offline
PS Vita pitanja

Vidim ovo na njuškalu:

 

NOVO U PONUDI

Dostupna je modifikacija za najnovije PS Vita (Playstation Vita) konzole sa zadnjim sistemskim softverom v2.02 ili nižim.

 

Sad me zanima što se dobije time.

Poslo sam mail sa upitom ali odgovora NEMA

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS Vita pitanja

daj pošalji link oglasa da vidim kakvi su to mutni poslovi

 

13 godina
offline
Re: PS Vita pitanja
dax-lax kaže...

daj pošalji link oglasa da vidim kakvi su to mutni poslovi

 

http://www.njuskalo.hr/servis-uredjaja/ps-vita-modifikacija-oglas-6931141

16 godina
offline
PS Vita pitanja

stigao novi firm !

 

{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PS Vita pitanja

Prijatelju mi jedan lik nudi ps vitu za ps2, sad on mene pita jel mu se isplati to. Sta vi mislite

btw: On ne zeli kupovat igre, vec skidat. Jel se moze hackat vita?

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2013 16:16 (Lukanator22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PS Vita pitanja

naravno da se iplati, ps vita je nešto kao ps3 u mini izdanju. ovo što ti kažeš zvuči predobro da bi bilo istina. vita kao  rabljena vrijedi cca. soma kuna. dok ps2 vrijedi cca. 400kn. mislim da je ovom usporedbom sve jasno. koliko je taj lik pouzdan i u kakvom je stanju vita to je drugi par rukavica. neka tvoj frend bude oprezan kod ovakve zamjene. jesi ti siguran da možda nije riječ o psp-u? 

vita se može hackirati samo za igranje psp igrica,  hack za vitine igre ne postoji već se mogu igrati samo orginali.

12 godina
neaktivan
offline
PS Vita pitanja

ok, fala puno :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PS Vita pitanja

nema na čemu. 

{#}

12 godina
neaktivan
offline
PS Vita pitanja

imam mem od 4gb i kupio sam na ps sroreu uncharted za 72kn a on zauzme skoro cijelu memorija i ja ga ocu platinumat al sad bi moalo igro killzone sa storea.pa me zanima jel mogu ikak prebacit save file od uncharteda na komp pa da ga mogu poslje vratit na vitu da igram di sam stao jel sam na pol igre na crushing modu a ak mi ode save neda mi se ponovno za platinum

CONSOLES FTW!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice