Portal/app za kupovinu/prodaju rabljenih igara

poruka: 6
|
čitano: 4.372
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Portal/app za kupovinu/prodaju rabljenih igara

Da li postoji ovako nesto kod nas?

 

Kupio sam konzolu nedavno, i sad me zanima kako doci do rabljenih igara na pouzdan nacin.

Opcije osim facebooka kojeg ne koristim su forumi i njuskalo. U sva tri slucaja nitko i nista ne garantira da cu dobiti igru kad posaljem novce nekom random covjeku. A 40-50 eura nije malo za izgubit.

 

ZASTO NEMA (?) neki servis sa sustavom ocjenjivanja korisnika i transakcija gdje bi se moglo kupovati polovne igre? Onako bas napravljen za igre, i PC i PS i XBOX... nove, polovne, stare, ovake, onake...

Evo ideja nekome, moze i BUGu, dajte napravite tako nesto! :) Hvala.

 

Ako imate neku preporuku kako sigurno kupiti polovne igre za PS, samo pisite.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Portal/app za kupovinu/prodaju rabljenih igara
Nema zato sto smo premalo trziste, ove potrebe koje postoje za prodaju/kupovinu pokriva njuskalo/face/forum/privatna prodaja.

A rizik,.pa cuj, nitko se nece postaviti u ulogu jamca (mislim na neku platformu ili nesto), koje ce nadoknadjivati stetu ako netko nekoga izradi i prevari. Tko lud bi se prihvatio toga za nase trziste i kolicine.....

A sustav ocjenjivanja isto nista puno ne znaci, samo znaci da nekog nije zayebao, ne znaci da tebe nece.

A i kod nas, evo bug ima pohvale i kritike kupovine preko oglasa, no, od svega sto se proda/kupi/mjenja, tu i tamo neko nesto napise, pohvali nekoga.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.3.2023 14:16 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Portal/app za kupovinu/prodaju rabljenih igara

Razumijem ovo sa malim trzistem, ali evo imamo primjer aukcije.hr gdje postoji sustav ocjenjivanja i to funkcionira dosta dobro i vec dosta dugo.

Nije nuzno da bude specijaliziran, nebi imao nista protiv da Njuskalo ima ocjene, ali nema. I nije nuzno da bude nas, moze samo podrzavati nasu regiju, recimo kao ebay.hr ili tako nesto.

 

Na bug forumu vidim da ima igara, ali to na kapaljku stize i ako je ok cijena ode odmah.

Ako ima tko preporuku za facebook grupu, dajte. Ne koristim ga inace, ali mogao bi u ovom slucaju.

8 godina
offline
Re: Portal/app za kupovinu/prodaju rabljenih igara
Ha cuj, ako je cjena realna, ode bilo gdje odmah....

Stavi oglas, napisi sto te zanima, javit ce se netko.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Portal/app za kupovinu/prodaju rabljenih igara
AKo itko ima koristi poklanjam
Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Portal/app za kupovinu/prodaju rabljenih igara
Robert_84 kaže...
AKo itko ima koristi poklanjam

 rijeseno

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice