PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 958.306
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Cestitam.
10 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Division Bell kaže...
lukaXXkralj kaže... 

taman mi jučer sa Aliexpressa stiglo Playstation Icons lampa!!

 Moze link ? 

 Izvoliš,meni stiglo za 17 dana,"aliexpress standard delivery",rok 14-22 dana
https://a.aliexpress.com/_mtHmKfr

15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Danas sam dobio mail od SD. Naručio sam konzolu 23.02. i ne mogu mi garantirati isporuku s nikakvim datumom te mi predlažu da mi vrate novce ako više ne želim čekati.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Frend je kupio 23. 2. u westgateu i danas su mu odgovorili da će ovih dana samo tri osobe dobit konzolu, troje koji su kupili kod njih, a on nažalost nije među njima, ali da bi do kraja mjeseca trebali dobit svi koji su naručili do sredine ožujka.

Jebote čisto mi dođe da nekom svoju konzolu prodam jer moja zadnja 3 mjeseca manje više skuplja prašinu, nemam volje igrat. Upalim Valhallu svake prestupne, još ju nisam završio, a imam 60+ sati.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.5.2021 19:09 (foofajter).
 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lukaXXkralj kaže...
Division Bell kaže...
lukaXXkralj kaže... 

taman mi jučer sa Aliexpressa stiglo Playstation Icons lampa!!

 Moze link ? 

 Izvoliš,meni stiglo za 17 dana,"aliexpress standard delivery",rok 14-22 dana
https://a.aliexpress.com/_mtHmKfr

 Bome brzo, puno hvala kolega. Nije mi nikad

 palo napamet potraziti to na aliju, a mrsko 

 mi je bilo dati za to 300kn.

3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kako oni jebu ljude to nije normalno, nemreš me jebat da nemaju blage veze koliko konzola imaju.

Samo da još vidim da teleoperateri ponovno dobiju u ponudu krvi ču im se napiti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
https://m.youtube.com/watch?v=aKhpcZJItto

Evo jedna prigodna dok im kreneš vadit krv 😀
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Znači čitam komentare ljudi i ne vjerujem, ja sam naručio 25.02. i kad pročitam da neki dobili a neki ne, dok nekima kažu da ne mogu garantirati kada će moći isporučit a 1 dan razlike, pa kaj se tu onda radi o 27 konzola za cijelu Hrvatsku ili kaj 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Friend i ja 23.2. S.D. CCO East, dobio malo prije mail da neznaju kada će doči, nadaju se ovaj mjesec... :(
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

CCO West 22.2 isti odgovor bit će do kraja svibnja....srećom prošao me hype iako imam nogu u gipsu narednih 4 tjedna i konzola bi mi došla ko budali šamar...

10 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ništa :)

Ja san dugo to namjerava uzet,isto mi bilo puno dat 250+ kuna,jedino ih je Infomark prodavao,a većnwko vrime nemaju na lageru,tako da san se odlučia za Aliexpress 

2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lukaXXkralj kaže...

Ništa :)

Ja san dugo to namjerava uzet,isto mi bilo puno dat 250+ kuna,jedino ih je Infomark prodavao,a većnwko vrime nemaju na lageru,tako da san se odlučia za Aliexpress 

 Ma da malo su da kazem zabrijali.

 daj mi reci taj icon lights ima izmjenjive baterije ? 

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Prema nekim informacijama u UK veća količina konzola dolazi krajem tjedna i ide sljedećeg tjedna u prodaju.

Nadajmo se da i naši dobivaju krajem tjedna konzole

 
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Division Bell kaže...
lukaXXkralj kaže...

Ništa :)

Ja san dugo to namjerava uzet,isto mi bilo puno dat 250+ kuna,jedino ih je Infomark prodavao,a većnwko vrime nemaju na lageru,tako da san se odlučia za Aliexpress 

 Ma da malo su da kazem zabrijali.

 daj mi reci taj icon lights ima izmjenjive baterije ? 

 Može bit upaljeno kad je spojeno na micro-usb ili staviš 3 AAA baterije pa može bez kabela

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Danas ništa a?
A taman sam se poveselio da kreče lagano...
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
LesGod23 kaže...
Danas ništa a?
A taman sam se poveselio da kreče lagano...

 Ja isto svako malo refresham temu. Očito je došlo par konzola i to je to.

7 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ljudovi, konzola upravo preuzeta SD Split. Puna cijena placena 23.02. Receno mi je da svi koji su uplatili puni iznos imaju prvenstvo nad onima koji nisu, vezano za narudzbe od 21.02 pa nadalje. Znaci prije ce dobit konzolu oni koji su puni iznos uplatili, nesluzbena informacija iz ducana.
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sve sam platio odmah, jebat cu im mamu ako me ne zovu jer jos nema onog dualsense chargera kojeg sam takoder uzeo :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Tonky kaže...
Ljudovi, konzola upravo preuzeta SD Split. Puna cijena placena 23.02. Receno mi je da svi koji su uplatili puni iznos imaju prvenstvo nad onima koji nisu, vezano za narudzbe od 21.02 pa nadalje. Znaci prije ce dobit konzolu oni koji su puni iznos uplatili, nesluzbena informacija iz ducana.

I ja sa platio 23.02 pa mi jučer lik u mailu predlaže povrat sredstava ako ne želim dalje čekati jer mi ne mogu garantirati nikakav datum.

12 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Tonky kaže...
Ljudovi, konzola upravo preuzeta SD Split. Puna cijena placena 23.02. Receno mi je da svi koji su uplatili puni iznos imaju prvenstvo nad onima koji nisu, vezano za narudzbe od 21.02 pa nadalje. Znaci prije ce dobit konzolu oni koji su puni iznos uplatili, nesluzbena informacija iz ducana.

Tonky, ovaj rant nema veze s tobom.

 

OK, what the fuck!!!??? To ne bi smjelo imati nikakve veze! Lista je rađena po principu tko je prije prenaručio, niti jednom nije spominjano da iznos ima ikakve veze.

 

Šaljem mail dućanu gdje sam prednaručio da pitam da li je ovo točno.

5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
greysaint0 kaže...

Tonky, ovaj rant nema veze s tobom.

 

OK, what the fuck!!!??? To ne bi smjelo imati nikakve veze! Lista je rađena po principu tko je prije prenaručio, niti jednom nije spominjano da iznos ima ikakve veze.

 

Šaljem mail dućanu gdje sam prednaručio da pitam da li je ovo točno.

 Pazi na ton kojim im pišeš, nemoj se vratit još par mjesta unazad na listi...

 

Live long and prosper.
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
greysaint0 kaže...
Tonky kaže...
Ljudovi, konzola upravo preuzeta SD Split. Puna cijena placena 23.02. Receno mi je da svi koji su uplatili puni iznos imaju prvenstvo nad onima koji nisu, vezano za narudzbe od 21.02 pa nadalje. Znaci prije ce dobit konzolu oni koji su puni iznos uplatili, nesluzbena informacija iz ducana.

Tonky, ovaj rant nema veze s tobom.

 

OK, what the fuck!!!??? To ne bi smjelo imati nikakve veze! Lista je rađena po principu tko je prije prenaručio, niti jednom nije spominjano da iznos ima ikakve veze.

 

Šaljem mail dućanu gdje sam prednaručio da pitam da li je ovo točno.

 Tako je! Javi šta kažu. Btw, još nisam dobio ogovor od jučer na pitanje koji sam na listi.....

12 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Filox kaže...
greysaint0 kaže...

Tonky, ovaj rant nema veze s tobom.

 

OK, what the fuck!!!??? To ne bi smjelo imati nikakve veze! Lista je rađena po principu tko je prije prenaručio, niti jednom nije spominjano da iznos ima ikakve veze.

 

Šaljem mail dućanu gdje sam prednaručio da pitam da li je ovo točno.

 Pazi na ton kojim im pišeš, nemoj se vratit još par mjesta unazad na listi...

 

 Ne brini, ja ne pišem takve mailove. Ako perem niti onda nisam bezobrazan jer je to najbolji način da ti ljudi lupe vrata pred nosom.

 

Poslao sam mail pa ću javiti što su rekli.

15 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni nije jasna ova situacija sa dostavama PS5. Neki od vas čekaju mjesecima  ništa od konzole.

Neka mi neko objansi ovo onda. Kolegica je otišla u Santu Domenicu Citiy Centar East,  dobila je konzolu u 2 tjedna.

Samo je došetala tamo jer je klincu obećala konzolu ako dobije 5 iz Njemačkog.

Kako to?

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...
greysaint0 kaže...
Tonky kaže...
Ljudovi, konzola upravo preuzeta SD Split. Puna cijena placena 23.02. Receno mi je da svi koji su uplatili puni iznos imaju prvenstvo nad onima koji nisu, vezano za narudzbe od 21.02 pa nadalje. Znaci prije ce dobit konzolu oni koji su puni iznos uplatili, nesluzbena informacija iz ducana.

Tonky, ovaj rant nema veze s tobom.

 

OK, what the fuck!!!??? To ne bi smjelo imati nikakve veze! Lista je rađena po principu tko je prije prenaručio, niti jednom nije spominjano da iznos ima ikakve veze.

 

Šaljem mail dućanu gdje sam prednaručio da pitam da li je ovo točno.

 Tako je! Javi šta kažu. Btw, još nisam dobio ogovor od jučer na pitanje koji sam na listi.....

 

 

Odgovor od poslovnice u kojoj sam ja prednaručio:

 

 

Poštovani,

 

Informaciju da pravo na konzolu imaju ljudi koji su uplatili puni iznos ovjde apsolutno nemamo. Kao što je i do sad bilo konzole su se isporučivale kronološki bez obzira da li ste uplatili dio ili cijeli iznos.

 

Poslovnica koja daje te informacije nisu točne.

 

 

 

Dakle, netko u Splitu širi netočne informacije.

 

5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Point-X kaže...

Meni nije jasna ova situacija sa dostavama PS5. Neki od vas čekaju mjesecima  ništa od konzole.

Neka mi neko objansi ovo onda. Kolegica je otišla u Santu Domenicu Citiy Centar East,  dobila je konzolu u 2 tjedna.

Samo je došetala tamo jer je klincu obećala konzolu ako dobije 5 iz Njemačkog.

Kako to?

 Možda laže?

 

A možda je dobra neka kolegica?

 

Wink, wink, nudge, nudge...

 

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
greysaint0 kaže...
 

 

Dakle, netko u Splitu širi netočne informacije. 

 Hahahahaha, naravno, očito ne živiš u Splitu ako te ovo čudi.

 

Live long and prosper.
4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kako vas ekipa kurbla na gluposti. 

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
herya kaže...

Kako vas ekipa kurbla na gluposti. 

 Ma kaže mu ono šta će ga najviše umirit u tom trenutku, klasično splitsko zavlačenje. Znam ja to dobro. 

 

Live long and prosper.
15 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Filox kaže...
Point-X kaže...

Ne laže, vidio slike. zato mi nije jasno, kako?

Zašto TD, što sam krivo rekao?

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice