PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 958.559
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jesi ju u cijelosti platio ili dao predujam?
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
crnix kaže...
Jesi ju u cijelosti platio ili dao predujam?

 Predujam. Zašto? Nebi trebalo biti bitno, pošto su rekli da se isporučuje kronološki.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2021 16:49 (Leoni das auto).
2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...
crnix kaže...
Jesi ju u cijelosti platio ili dao predujam?

 Predujam. Zašto? Nebi trebalo biti bitno, pošto su rekli da se isporučuje kronološki.

 Nazalost je bitno a njihovo kronoloski ti ide sistemom

 tko je platio ukupan iznos ceka, tko je platio minimalno 500

 mora dobiti prije da izmuzemo ukupnu cifru iz njega.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Djelatnik SD mi je upravo na telefon rekao da ako sam iz Osijeka, ne mogu uplatiti polog od 500kn a ostatak dostavljacu na ruke nego da mogu jedino platiti sve odjednom kao polog. Koliko me jako slagao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Mislim da tih 500kn možeš samo ako ideš u dućan uplatiti.

15 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Division Bell kaže...

 Nazalost je bitno a njihovo kronoloski ti ide sistemom

 tko je platio ukupan iznos ceka, tko je platio minimalno 500

 mora dobiti prije da izmuzemo ukupnu cifru iz njega.

Ne vidim poantu iz toga jer i onaj tko je uplatio može tražiti novce nazad ako čega duže od najavljenog. Osim toga u doba interneta kada svi razmjenjujemo informacije ići se blamirati i izlagati neugodnosti zbog 4k kuna nema mi smisla u firmi koja godišnje okrene parsto milijuna kuna prometa. Meni stvarno nije žurba ali otići ću prvi u SD i jebat im mater ako vidim da je netko dobio prije mene a uzeo je poslije mene ili isti dan kad i ja i dobio je konzolu koju nije platio a ja koji sam platio i dalje čekam. Eto, baš bih volio takvu situaciju i garantiram vam show.  U svakom slučaju kada krenu isporuke budemo se ovdje pohvalili pa da vidimo kako ide taj kronološki redoslijed.

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lovropg kaže...

Mislim da tih 500kn možeš samo ako ideš u dućan uplatiti.

 Nije istina. Ja sam naručio preko maila , poslovnica Zadar, ja sam iz VŽ, poslali mi ponudu, uplatil 500kn po ponudi i to je to...

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...
Division Bell kaže...

 Nazalost je bitno a njihovo kronoloski ti ide sistemom

 tko je platio ukupan iznos ceka, tko je platio minimalno 500

 mora dobiti prije da izmuzemo ukupnu cifru iz njega.

Ne vidim poantu iz toga jer i onaj tko je uplatio može tražiti novce nazad ako čega duže od najavljenog. Osim toga u doba interneta kada svi razmjenjujemo informacije ići se blamirati i izlagati neugodnosti zbog 4k kuna nema mi smisla u firmi koja godišnje okrene parsto milijuna kuna prometa. Meni stvarno nije žurba ali otići ću prvi u SD i jebat im mater ako vidim da je netko dobio prije mene a uzeo je poslije mene ili isti dan kad i ja i dobio je konzolu koju nije platio a ja koji sam platio i dalje čekam. Eto, baš bih volio takvu situaciju i garantiram vam show.  U svakom slučaju kada krenu isporuke budemo se ovdje pohvalili pa da vidimo kako ide taj kronološki redoslijed.

 Moram te obavijestiti da se takva situacija dogodila prošli tjedan, u kojoj je kupac dobio konzolu preko reda. Pošto se čujem sa nekim članovima foruma i face grupe na privatnoj razini, radi razmjena info o isporukama, mogu ti reći da je jedan kupac koji je naručio par dana poslije mene dobio konzolu u petak. Razlog je taj da je bio uporan, stalno slao mailove i gnjavio. I eto konzole. Iako sam sretan zbog te osobe moram priznati da sam poludio jer se takve stvari događaju. Ja se trudim ne gnjaviti i za nagradu čekam još duže. Znači, poruka je gnjaviti što više i maltretirati, pa ćeš dobiti konzolu da te se riješe. Ne želim imenovati tu osobu iz osobnih razloga, a niti poslovnicu, jer bi očito taj prodavač mogao imati problema što je izašao ususret tom kupcu, na štetu nekog drugog. Eto, može se dobiti konzola, samo treba napadati očito.....

3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
A niš idemo ih svi gnjaviti i protestirati, pa možda i dobimo do kraja godine.😡🤬
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ovo je vec klasika u ovoj drzavi: pristojan-*eben. Bezobrazan-uspjesan.

Trebali su liku isprintati preorder, poderati ga pred njim i bacit mu pare natrag u lice. Tako se hendla takvu ekipu. Ovako su mu samo ucvrstili uvjerenje da i dalje nastavi biti to sto je.
2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...
Division Bell kaže...

 Nazalost je bitno a njihovo kronoloski ti ide sistemom

 tko je platio ukupan iznos ceka, tko je platio minimalno 500

 mora dobiti prije da izmuzemo ukupnu cifru iz njega.

Ne vidim poantu iz toga jer i onaj tko je uplatio može tražiti novce nazad ako čega duže od najavljenog. Osim toga u doba interneta kada svi razmjenjujemo informacije ići se blamirati i izlagati neugodnosti zbog 4k kuna nema mi smisla u firmi koja godišnje okrene parsto milijuna kuna prometa. Meni stvarno nije žurba ali otići ću prvi u SD i jebat im mater ako vidim da je netko dobio prije mene a uzeo je poslije mene ili isti dan kad i ja i dobio je konzolu koju nije platio a ja koji sam platio i dalje čekam. Eto, baš bih volio takvu situaciju i garantiram vam show.  U svakom slučaju kada krenu isporuke budemo se ovdje pohvalili pa da vidimo kako ide taj kronološki redoslijed.

 A cuj da njih ne jebe par hiljada kuna onda zasto za black friday

 imaju mizeriju od 20% popusta ? Primjera radi kupio sam kod njih

 stol za pc koji je u njihovoj sadasnjoj akciji 50%.

 

 Bezvezan banalan primjer ali je tako. Ja bi ih dosadivao ali 

 mi se neda spustat i davat im do znanja da su mi bitni.

 

 Ja sam otkazao svoju konzolu kod njih poslao im racune

 gdje sam u njihovim ducanima unazad god, dvije ostavio

 cifre u 5 znamenki zahvalio se i rekao da sa njima kao 

 kupac nemam vise namjeru suradivati i da mi je zao

 sta misle da smo u 2021 god mi toliko glupi i kao

 ne komuniciramo putem interneta, ali da za ubuduce 

 budalu od mene vise raditi nece jer ne budem vise

 ni mizernu maskicu za mobitel kupio kod njih. :)

15 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...

 Moram te obavijestiti da se takva situacija dogodila prošli tjedan, u kojoj je kupac dobio konzolu preko reda. Pošto se čujem sa nekim članovima foruma i face grupe na privatnoj razini, radi razmjena info o isporukama, mogu ti reći da je jedan kupac koji je naručio par dana poslije mene dobio konzolu u petak. Razlog je taj da je bio uporan, stalno slao mailove i gnjavio. I eto konzole. Iako sam sretan zbog te osobe moram priznati da sam poludio jer se takve stvari događaju. Ja se trudim ne gnjaviti i za nagradu čekam još duže. Znači, poruka je gnjaviti što više i maltretirati, pa ćeš dobiti konzolu da te se riješe. Ne želim imenovati tu osobu iz osobnih razloga, a niti poslovnicu, jer bi očito taj prodavač mogao imati problema što je izašao ususret tom kupcu, na štetu nekog drugog. Eto, može se dobiti konzola, samo treba napadati očito.....

 Aj kad ćeš imati još jednom takvu situaciju snimi račun i sve na njemu zatamni osim datuma pa mi pošalji.

10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Mene brine da mi se ne ošteti kutija od PS5 na putu do moje adrese,vidia sam u skladištu GLS-a kako izgledaju svi paketi općenito na hrpi za sortiranje :/

 

Vi kojima je dostavna služba dostavila PS5(iz Sancte) jel dođe ona bijela kutija od plejke umotana/zapakirana u neku kutiju dodatnu ili "nagolo" samo?

 
0 1 hvala 0
15 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lukaXXkralj kaže...

Mene brine da mi se ne ošteti kutija od PS5 na putu do moje adrese,vidia sam u skladištu GLS-a kako izgledaju svi paketi općenito na hrpi za sortiranje :/

 

Vi kojima je dostavna služba dostavila PS5(iz Sancte) jel dođe ona bijela kutija od plejke umotana/zapakirana u neku kutiju dodatnu ili "nagolo" samo?

Kako kome. Nekome je dolazila u dodatnoj kutiji a meni omotana u najlon. Kutija nije bila niti ogrebana.

6 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Zvali su me iz Sancta Sramotike i moj ps5 je stigao. Za narudžbu od 22.2.2021.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
1592kb kaže...

Zvali su me iz Sancta Sramotike i moj ps5 je stigao. Za narudžbu od 22.2.2021.

 Koja poslovnica?

3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Krenulo jeeeee! 😁
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
kikoinho kaže...
1592kb kaže...

Zvali su me iz Sancta Sramotike i moj ps5 je stigao. Za narudžbu od 22.2.2021.

 Koja poslovnica?

 SD WestGate

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.5.2021 10:34 (1592kb).
2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
1592kb kaže...

Zvali su me iz Sancta Sramotike i moj ps5 je stigao. Za narudžbu od 22.2.2021.

 možda sam trebao svoju prije otkazati. :D
 iako dobar im je taj "kronološki". :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.5.2021 10:43 (Division Bell).
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
#prayforhgšrot ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
1592kb kaže...

Zvali su me iz Sancta Sramotike i moj ps5 je stigao. Za narudžbu od 22.2.2021.

 Ja im baš jučer poslao vulgarni mail pa imam dobre šanse da me stave na led i zaobiđu. Uvijek sam imao loš timing.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
1592kb kaže...

Zvali su me iz Sancta Sramotike i moj ps5 je stigao. Za narudžbu od 22.2.2021.

 Jel znaš u koje vrijeme si naručio?

6 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...
1592kb kaže...

Zvali su me iz Sancta Sramotike i moj ps5 je stigao. Za narudžbu od 22.2.2021.

 Jel znaš u koje vrijeme si naručio?

 Ps5 je naručen/prednaručen 22.2.2021. Poslje podnevni sati između 12 i 13h cca

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jel bi ti bio probjem da slikat narudbu datum i sad isporuku kad podignes?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
1592kb kaže...
Leoni das auto kaže...
1592kb kaže...

Zvali su me iz Sancta Sramotike i moj ps5 je stigao. Za narudžbu od 22.2.2021.

 Jel znaš u koje vrijeme si naručio?

 Ps5 je naručen/prednaručen 22.2.2021. Poslje podnevni sati između 12 i 13h cca

 Super! Ja na isti dan, ali u 15h. Rekli jučer nisam još na redu, valjda mala zaliha. Ali stignu još nazvati 😆

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja 23.2. Hahaha, pa jebem ti mater!!
 
1 1 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja isto.👍
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Cuo sam se sa ovima uz HG-Spotu da su im se javili ovi iz Sony-a da kroz 2 tjedna treba doci isporuka konzola....

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadimak32 kaže...

Cuo sam se sa ovima uz HG-Spotu da su im se javili ovi iz Sony-a da kroz 2 tjedna treba doci isporuka konzola....

 Za koga, za ove što čekaju od studenog još?

Koristite blage riječi i jake argumente
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Znači samo je jedan forumaš danas dobio poziv za konzolu?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice