PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 961.871
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Haha, koji k ja nisam dobio danas haha
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
sprajotti kaže...
Stigla i meni plejka tj isao po nju u skladišt. Ne kuzim ako mi netko može pomoci radi mi na q70 55" novom samsunt tvu na 4k 60 fpsa a tv ide na 120hz

 Jel ti Tv ima HDMI 2.1 ? 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Samsung ima samo na jednom portu hdmi 2.1 ako tvoj ima. Q80T ima a Q70T nisam siguran

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Moj tv gura samo 1080 @60fps....

Vrijeme je za novi televizor.

Treba bubreg nekome, mozda?

;)
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Navodno je u Tele2 doslo do nekih tehnickih poteškoća i zato još nisu isporučili konzole.

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Mozda nije do tele2....ako je u dostavi onda vjerovatno nije dostavljac stigao dostavit do kraja radnog vremena
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Toga sam se i bojao tih "tehnickih" poteskoca, ali neka oni ispostuju obecano krajem prosinca i sve ce biti super taman ga na staru godinu dobio haha
9 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Bez brige, nije do dostavljaca, tele2 ih jos nije ni predao dostavnoj sluzbi. Mislio bi covjek da su nesto naucili iz prvog vala 😁

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Samo da javim da sam ja u subotu dobio sve 3 ps5 konzole, 2 prodane, a jednu igram već :D

 

Oko 11 i 30 zvoni mob i evo hp-a, sve tri odjednom, nice!

Moj PC  
0 15 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
crocro23 kaže...

Samo da javim da sam ja u subotu dobio sve 3 ps5 konzole, 2 prodane, a jednu igram već :D

 

Oko 11 i 30 zvoni mob i evo hp-a, sve tri odjednom, nice!

 Po kojoj si cijeni prodao ako nije tajna xd

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
crocro23 kaže...

Samo da javim da sam ja u subotu dobio sve 3 ps5 konzole, 2 prodane, a jednu igram već :D

 

Oko 11 i 30 zvoni mob i evo hp-a, sve tri odjednom, nice!

 

Nadam se da će ti osobna konzola crknuti i da ćeš morati nabaviti drugu preko scalpera kao što si ti. 

11 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kod mene Tele2 za sada ni traga ni glasa :((

 

Nadam se da je hype vama koji ste dobili konzolu ispunio očekivanja...

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
crocro23 kaže...

Samo da javim da sam ja u subotu dobio sve 3 ps5 konzole, 2 prodane, a jednu igram već :D

 

Oko 11 i 30 zvoni mob i evo hp-a, sve tri odjednom, nice!

Zaj*bavaju pekare radi 20kn viška u kasi a ovdje imamo ovog gospodina... Jesi prijavio prihod poreznoj?

 

Scalperi, dno dna. Ne, ne čekam konzolu (Horizon izlazi tek Q3/Q4 2021) nego mi je nevjerojvatno da je netko ovakvo smeće i još se hvali.

11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
crocro23 kaže...

Samo da javim da sam ja u subotu dobio sve 3 ps5 konzole, 2 prodane, a jednu igram već :D

 

Oko 11 i 30 zvoni mob i evo hp-a, sve tri odjednom, nice!

 Koje si ti dno dna od čovjeka to je strašno, razumio bi da si prodao konzolu za recimo 4000kn ali kad vidim da ekipa na njuškalu prodaje po 1000€ dođe mi da se nađem sa tim nekim i pogodim šakom u glavu, realno ja sam ga htjeo poklonit ispod bora i zamisli ne mogu baš radi govana poput tebe.

3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
A otkud vi znate da je kolega scalper? Ako se ne varam netko je ranije pisao da je naručio tri konzole i da će ih prodat po malo skupljoj cijeni, cca 4500 kn. Čak mislim da je i ponudio da proda na forumu. Sad da li je to bio on, ne znam.

Čovjek nije nigdje ni napisao cijenu, ali vi svi znate da je on masno zaradio na konzolama. Baš ste čobani.

Dok napiše da je zaradio 1000 kn na svakoj onda mu serite.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 13:24 (foofajter).
 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
foofajter kaže...
A otkud vi znate da je kolega scalper? Ako se ne varam netko je ranije pisao da je naručio tri konzole i da će ih prodat po malo skupljoj cijeni, cca 4500 kn. Sad da li je to bio on, ne znam.

 Pa da je kupio za 3800kn i prodao za 3801kn i dalje je po meni dno dna pogotovo kad znaš da ima ljudi koji bi obradovali nekoga kome bi to i značilo nešto za Božić npr a ovako neće moći jer eto ima pohlepnih ljudi koji kupe pa preprodaju. Ja ne kažem da to nije nečije pravo ali je dno dna od ljudi koji to rade na ovakav način. 

3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pa možda je prodao prvom susjedu, frendu, bratiću.

Ma ustvari boli me kurac. Ko je htio mogao je bez problema naručit 6. i 7.10., skoro dva puna dana su bile otvorene prednarudžbe na sancta domenici.

Di ste bili tih dana? Čekali 8.10., nekadašnji dan neovisnosti ove lopovske države pune ološa?
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 13:29 (foofajter).
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
donzega kaže...
foofajter kaže...
A otkud vi znate da je kolega scalper? Ako se ne varam netko je ranije pisao da je naručio tri konzole i da će ih prodat po malo skupljoj cijeni, cca 4500 kn. Sad da li je to bio on, ne znam.

 Pa da je kupio za 3800kn i prodao za 3801kn i dalje je po meni dno dna pogotovo kad znaš da ima ljudi koji bi obradovali nekoga kome bi to i značilo nešto za Božić npr a ovako neće moći jer eto ima pohlepnih ljudi koji kupe pa preprodaju. Ja ne kažem da to nije nečije pravo ali je dno dna od ljudi koji to rade na ovakav način. 

 meni su vece budale oni koji ce to pretplatiti umjesto strpiti se mjesec, dva od

 tih samih preprodavaca. ekipa je nahrlila kao da je ps5 proizveden u limitiranoj

 brojci i da se do izlaska ps5, ps6 vise nece prodavati.

 

 gore od onih budala sta su znale kampirati pred apple-ovim ducanima

 kao da ih iza vrata ceka sam bog.

14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

@donzega gdje si bio 91e? Šalu na stranu. Lik je uspio ubost tri konzole. Ne poput skalpera koji su ih kupovali na stotine, tisuće pomoću botova. Da si bio kad i mi pola dana na kompu kad se prednaručivalo ubo jednu. Ako nisi, imao si opciju potpisat sa teleoperaterom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

E pa dečki moji da sam znao da neću moći u trgovini kupiti bi prednaručio, nemam običaj prednaručivati i uplaćivati unaprijed iz razloga što mi se događalo koliko puta da su narudžbe bile otkazivane, govorim iskustva sa našim trgovcima a ovo sa teleoperaterima mi ne pada na pamet. Na kraju sam si čak mislio pa hajde dobro budem kupio sa ebay-a ili možda naručio sa computeruniversa ili preko frenda iz Austrije ali na kraju ista priča svugdje.. Zadnja opcija je kolega iz US koji mi je čak rekao da će poslati ali sam odbio radi naravno nameta naše drage carine i poreza pa bi morao platiti vjerojatno još 1000kn+ samo na porez i carinu.

 

Ja ne kažem da je zabranjeno ali ne vidim naše trgovce koji nisu ograničili 1 po osobi koja boravi na toj i toj adresi i bok, ne ona shema di dođem ja, tata, mama, šogor, sestra pa uzmemo 5 komada a svi pod istim krovom.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
@foo....
Ja jesam naručio 06.10. kao što si i napisao, ali kaj mi to vrijedi, kad nije stigla konzola...
Meni je rečeno od strane SD-a, tek možda u siječnju, tak da tko zna, da ovaj nije naručio 3,nego 1,kao i sav ostali normalan svijet, možda bi i ja dobio do sada, ovako....kifla...
Al' nema beda, stići će pa ću i ja zaigrati, kad-tad....
Lepi pozdrav ekipi ;)
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Spartan-2402 kaže...
@foo....
Ja jesam naručio 06.10. kao što si i napisao, ali kaj mi to vrijedi, kad nije stigla konzola...
Meni je rečeno od strane SD-a, tek možda u siječnju, tak da tko zna, da ovaj nije naručio 3,nego 1,kao i sav ostali normalan svijet, možda bi i ja dobio do sada, ovako....kifla...
Al' nema beda, stići će pa ću i ja zaigrati, kad-tad....
Lepi pozdrav ekipi ;)

 I sad ja tebe pitam tko je tu lud, ja bio neki dan u SD i veli mi lik isto što i tebi, da će doći vjv u siječnju a nisam ni prednaručio već da će se onda moći kupiti, meni je iskreno apsurd da ako je release date bio kad je bio, da platim nešto mjesec dana unaprijed i da onda to isto čekam 3 mjeseca, znam da je situacija svugdje slična ali koja je fora preordera uopće.

14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
donzega kaže...

E pa dečki moji da sam znao da neću moći u trgovini kupiti bi prednaručio, nemam običaj prednaručivati i uplaćivati unaprijed iz razloga što mi se događalo koliko puta da su narudžbe bile otkazivane, govorim iskustva sa našim trgovcima a ovo sa teleoperaterima mi ne pada na pamet. Na kraju sam si čak mislio pa hajde dobro budem kupio sa ebay-a ili možda naručio sa computeruniversa ili preko frenda iz Austrije ali na kraju ista priča svugdje.. Zadnja opcija je kolega iz US koji mi je čak rekao da će poslati ali sam odbio radi naravno nameta naše drage carine i poreza pa bi morao platiti vjerojatno još 1000kn+ samo na porez i carinu.

 

Ja ne kažem da je zabranjeno ali ne vidim naše trgovce koji nisu ograničili 1 po osobi koja boravi na toj i toj adresi i bok, ne ona shema di dođem ja, tata, mama, šogor, sestra pa uzmemo 5 komada a svi pod istim krovom.

 Sad su ti svi krivi samo ne ti.  Da si malo popratio forume shvatio bi da konzola neće biti u slobodnoj prodaji do Uskrsa. Potražnja je prevelika. Jučer pročitam vijest da je Walmart otkazao 20 milijuna narudžbi koje su napravili botovi. Ako toliko hoćeš konzolu pod bor mogu ti ja svoju prodat(uz skromnu naknadu). Sve je ganc novo, sve ja to upakiram da se niš ne primjeti. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 14:05 (Sideswipe).
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sideswipe kaže...
donzega kaže...

E pa dečki moji da sam znao da neću moći u trgovini kupiti bi prednaručio, nemam običaj prednaručivati i uplaćivati unaprijed iz razloga što mi se događalo koliko puta da su narudžbe bile otkazivane, govorim iskustva sa našim trgovcima a ovo sa teleoperaterima mi ne pada na pamet. Na kraju sam si čak mislio pa hajde dobro budem kupio sa ebay-a ili možda naručio sa computeruniversa ili preko frenda iz Austrije ali na kraju ista priča svugdje.. Zadnja opcija je kolega iz US koji mi je čak rekao da će poslati ali sam odbio radi naravno nameta naše drage carine i poreza pa bi morao platiti vjerojatno još 1000kn+ samo na porez i carinu.

 

Ja ne kažem da je zabranjeno ali ne vidim naše trgovce koji nisu ograničili 1 po osobi koja boravi na toj i toj adresi i bok, ne ona shema di dođem ja, tata, mama, šogor, sestra pa uzmemo 5 komada a svi pod istim krovom.

 Sad su ti svi krivi samo ne ti.  Da si malo popratio forume shvatio bi da konzola neće biti u slobodnoj prodaji do Uskrsa. Potražnja je prevelika. Jučer pročitam vijest da je Walmart otkazao 20 milijuna narudžbi koje su napravili botovi. Ako toliko hoćeš konzolu pod bor mogu ti ja svoju prodat(uz skromnu naknadu). Sve je ganc novo, sve ja to upakiram da se niš ne primjeti. 

Ja sam retpostavljao da će prvih mjesec dana biti tako, navala, preorderi, neće biti u slobodnoj prodaji ali nisam očekivao da je neće biti uopće, računao sam da ću oko Badnjaka otići u dućan, platiti i vozi, XBOX se da nabavit, Sony 0 bodova, odustao sam za ovu godinu od nabavke iste, ovo sa Walmartom sam čuo. Po meni je to sve glupo odigrano, konzole su mogle biti u slobodnoj prodaji ali po načinu kupi online, preuzmi u trgovini, ostaviš svoje podatke i bok, nemaš pravo kupit više od jednog komada, mislim i je na tu foru ali kaj ti vrijedi kad jedna osoba uzme 20 komada. Hvala za ponudi ali da je i nova zapakirana ne bi sad jer velim odustao sam i tak je kak je. :) Nisam ja jedini ima nas još koji smo planirali slično ali bolje ne planirati ništa :) to je pisano pravilo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 14:12 (donzega).
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nisam u tome svijetu konzola toliko ali da dobro kazes koja je fora preordera onda uopce ?Kupio je 3 konzole ali to nije nasa stvar , za koliko je prodao boli me kifla kako je gore vec napisano.

Ne znam da li se dobije kakav bonus uz preorder ali ovo nije fer.Konzolu si trebao dobit prije mjesec dana , nema je jos uvijek a platio si.Onda si mogao cekat i do Uskrsa pa kupit za 2800kn.Da sam na vasem mjestu obratio bi se za povrat novca ukoliko je stvarno tako lose.

 

EDIT: To ogranicavanje 1 konzola po glavi mi nema smisla ako se stavim u poziciju prodavaca.Kao da dodes kod mene u restoran i imam 20 snicli ti hoces svih 20 normalno da cu prvo tebi prodat nego ovome sto hoce samo 5 komada ali ako je on prije zvao i vec imam s njim dogovoreno tebi cu ponudit ostalih 15.

To mi isto nema smisla da trgovci nemaju nekakav uvid koliko ce komada dobit itd...

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 14:22 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
MGloc kaže...

Nisam u tome svijetu konzola toliko ali da dobro kazes koja je fora preordera onda uopce ?Kupio je 3 konzole ali to nije nasa stvar , za koliko je prodao boli me kifla kako je gore vec napisano.

Ne znam da li se dobije kakav bonus uz preorder ali ovo nije fer.Konzolu si trebao dobit prije mjesec dana , nema je jos uvijek a platio si.Onda si mogao cekat i do Uskrsa pa kupit za 2800kn.Da sam na vasem mjestu obratio bi se za povrat novca ukoliko je stvarno tako lose.

 

EDIT: To ogranicavanje 1 konzola po glavi mi nema smisla ako se stavim u poziciju prodavaca.Kao da dodes kod mene u restoran i imam 20 snicli ti hoces svih 20 normalno da cu prvo tebi prodat nego ovome sto hoce samo 5 komada ali ako je on prije zvao i vec imam s njim dogovoreno tebi cu ponudit ostalih 15.

To mi isto nema smisla da trgovci nemaju nekakav uvid koliko ce komada dobit itd...

 Da slažem se za ograničavanje djelomično, problem je što je PS5 stvaro bio tražena roba i prodao bi se i da je bio 1 po osobi i da je 10 po osobi, samo što da je bilo 1 po osobi, svi bi dobili i nitko ne bi čekao vrlo vjerojatno. Nije da ima puno ljudi koji preprodaju, ima 20tak oglasa na njuškalu, samo velim po meni je preorder bubam PS5 ili Iphone 36 release date 01.12.2020. da ja to dobijem dan prije ili taj isti dan a ne da čekam. Sony bi tu trebao pojesti govno i reći evo svi koji su čekali 3 mjeseca free PS+ ili slično jer nije isto da netko plati 10.10.2020. i dobi na release day a netko bubam 25.01.2021.

14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ma mislim da je taj isti tip pisao na temi za ps5, sva tri komada je naručio preko teleoperatera, ima firmu pa na tri broja... To je mogao svatko tko je htio, a i onda prodat za masne pare. Pa više me živciraju likovi koji za ps4 pro traže 2000 ili za Uncarted Nathan Drake Collection -150 kuna. Ps5 ima ogromnu cijenu zato što ga na cijelom planetu nema nigdje za kupit

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
stiffler13 kaže...

Ma mislim da je taj isti tip pisao na temi za ps5, sva tri komada je naručio preko teleoperatera, ima firmu pa na tri broja... To je mogao svatko tko je htio, a i onda prodat za masne pare. Pa više me živciraju likovi koji za ps4 pro traže 2000 ili za Uncarted Nathan Drake Collection -150 kuna. ps5 ima ogromnu cijenu zato što ga na cijelom planetu nema nigdje za kupitP

 samo sta se ljudi ponasaju kao da se vise nikad nece ni moci kupiti. mene vise to zivcira

 ali dobro pametan na budali zaraduje

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Baš me zanima hoće li isporuka krenuti tijekom siječnja za digitalne verzije. Nama koji smo 19.11. prednaručili iz SD-a. Stvarno mi se neda čekati do veljače. 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice