PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.768
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
PlayStation 4

God of War još nije bio dostupan kao free igrica u PS+ članstvu? Osim u onoj PS+ 20 Collection promociji za PS5??

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kile84 kaže...

God of War još nije bio dostupan kao free igrica u PS+ članstvu? Osim u onoj PS+ 20 Collection promociji za PS5??

 Da,sve tocno sto si napisao ako mislis na najnoviji. Remastered je bio na ps+

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Mogu li dobiti i na koji način zatražiti povrat novca za kupljenu igru preko PS Storea?Igra je kupljena preko PS App te ju nisam niti počeo skidati na konzolu.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ako nije pokrenut download, zatražiš refund preko support stranice, ne bi trebalo bit problema.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
Ako nije pokrenut download, zatražiš refund preko support stranice, ne bi trebalo bit problema.

 Ček nema onog da nisi igrao više od par sati, dovoljno ju je skinuti i možeš se pozdraviti s refundom??

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
VonMackensen kaže...
robogo kaže...
Ako nije pokrenut download, zatražiš refund preko support stranice, ne bi trebalo bit problema.

 Ček nema onog da nisi igrao više od par sati, dovoljno ju je skinuti i možeš se pozdraviti s refundom??

 Na žalost, prije par godina uzeo Vice City, zaželio se odigrati na velikom TV-u. Kad ono, 0 truda od Sonya, stretched HUD, štekanja, input lag (nemam blage kako to emuliraju, ali smijurija). Nisu htjeli refundirati jer sam skinuo/igrao (a isti dan tražio refund). Ne znam kako je sada, ali onda je bio stvarno loš policy prema kupcima za razliku od Steama recimo gdje sam već X igara refundirao bez ikakvih dodatnih pitanja.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
3 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Ma refundaju sigurno. Bilo je tu usera koji su kupili igru i za par dana ta igra bila free na ps+ pa su dobili povrat para.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ako je igra kupljena i pokrenut download - nema refunda. I možete se žaliti kome hoćete, nema refunda.

Situacija gdje kupljena igra dođe free na PS+ nedugo kasnije je nešto sasvim drugačije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Još par dana traje akcija na indi igre sa ps storu. molim preporuke nekih za dječaka od 8 godina. uzeo sam mu zasad guacamole 2 i sviđa mu se prilično. imena mi ništa ne znače pa ako je netko igrao koju da zna da valja nek napiše par preporuka pa ču pogledat. Hvala

Moj PC  
0 9 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Dobar dan

Molio bi vas za pomoć. Desilo mi se ti da sam se izlogirao iz acaunta i kada se želim ponovno ulogirati trazi mi verification cod a taj kod mi nestiže na mobitel. Pise da mogu uzeti back up cod ali nemogu doči do accaunt management jer sam izlogiran iz profila. Da li netko zna šta napraviti da mi se vrati accaunt?

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
PlayStation 4

Logiraj se pomoću aplikacije za mob i ugasi Two step verification.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...

Još par dana traje akcija na indi igre sa ps storu. molim preporuke nekih za dječaka od 8 godina. uzeo sam mu zasad guacamole 2 i sviđa mu se prilično. imena mi ništa ne znače pa ako je netko igrao koju da zna da valja nek napiše par preporuka pa ču pogledat. Hvala

 Thumb down: Origin of the Tale.

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...
ursusc355 kaže...

Još par dana traje akcija na indi igre sa ps storu. molim preporuke nekih za dječaka od 8 godina. uzeo sam mu zasad guacamole 2 i sviđa mu se prilično. imena mi ništa ne znače pa ako je netko igrao koju da zna da valja nek napiše par preporuka pa ču pogledat. Hvala

 Thumb down: Origin of the Tale.

 ne postoji igra takog imena. ne kužim

15 godina
offline
PlayStation 4

E, jesam ti sad s guštom opalio 2 TD u nizu 

 

On topic, konačno i ja došao u posjed PS4, sad mogu odigrati GoW 

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
Moj PC  
4 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PlayStation 4

Jedva cekam Ragnarok, savrsena igra, uživaj 

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ekipa,imam sljedeći problem.Naime kupio sam igru Dishonored:Death od the outsider deluxe koji se sastoji od Dishonored 2 i Dishonored Death od outsider.Stavio sam skidati obje no kraj Death of Outsider je simbol lokota,odnosno igra je zaključana i u PS store ne Pise da je kupljena igra.Također nije vidljiva niti u Library pod Purchased opcijama.Dishonored 2 je skinut i radi uredno ali ga takodjer nema pod Purchased igrama u Library, medjutim Death of Outsider je zaključa kompletno.Restore Licenses ne pomaže.Molio bih vas za pomoć i ako imate mail kontakt direktno za PS Hrvatska SZK.Hvala.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav raja, mozda vec ima negdje odgovor na ovo moje pitanje, ali previse je stranica sad da listam i trazim ponovo.
Da li neko zna kako da smanjim input lag na PS4. Ukljucio sam miš i tastaturu pa zato, pa ako neko isto tako igra a rijesio je taj problem bio bi zahvalan 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
nedac96 kaže...

Pozdrav raja, mozda vec ima negdje odgovor na ovo moje pitanje, ali previse je stranica sad da listam i trazim ponovo.
Da li neko zna kako da smanjim input lag na PS4. Ukljucio sam miš i tastaturu pa zato, pa ako neko isto tako igra a rijesio je taj problem bio bi zahvalan 

 

Vjerojatno ti je input lag uzrokovan TVom, samo se na kontroleru nije tolko kužilo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
RIP moj PS4, danas mi je iz čista mira, dok ga nisam ni igrao, eksplodirao.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Barem je otišao sa stilom.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ah, sad moram 5-icu kupovat😔.
Valjda će onim suludim bundleovima doći kraj, da naručim ko čo'ek.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
RIP moj PS4, danas mi je iz čista mira, dok ga nisam ni igrao, eksplodirao.

 i moj prije godinu..promjenio napajanje..300 kuna..i peglam dalje..daj ga u servis..možda nije skupo šta..

13 godina
online
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
RIP moj PS4, danas mi je iz čista mira, dok ga nisam ni igrao, eksplodirao.

 Možeš li nam zaljepiti sliku plejke nakon "eksplozije"?

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nema se šta vidjeti, unutra je bubnulo i zasmrdilo mi cijelu dnevnu sobu.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
2 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Updateao svoj Pro na 9.00, nikakvih problema nije bilo. Dojma sam da je Sony pustio update i da je došlo do oštećenja datoteke na nekom od servera jer od svih koji su update-ali u isto vrijeme dio ima problema, dio nema.
2 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Nadam se da će Konami uskoro službeno najaviti

 

The collection will presumably include the three Castlevania games released for Game Boy Advance from 2001 to 2003: Castlevania: Circle of the Moon in 2001, Castlevania: Harmony of Dissonance in 2002, and Castlevania: Aria of Sorrow in 2003.

 

Castlevania Advance Collection rated for PS4, Xbox One, Switch, and PC in Taiwan

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nisam neko vrijeme igrao i nakon update firmwarea na 9 dok igram dolazi do snijega na TV-u. Da li je poznati problem?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa isplatili se uzet polovni Ps4 Pro sa 6 mjeseci garancije za 1800kn sa 3 igre (god of war,fifa 20 i GT sport) ili da uzmem novi Xbox Series S za 2400 sa fifom 22?

Vise naginjem na Ps4 zbog 4k tva i igara koje bih igrao.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.10.2021 13:52 (Acex).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
ToniCRO_96 kaže...

 meni ps4pro steka..tj trza u menu, dok mi u igrama zvuk zna prekidati

nabijem ih

and the heavens shall tremble
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice