PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.076
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
shrikehyp kaže...

Jel itko od vas skinuo Final Fantasy VII remake, koji je sad besplatan na PS+?
Ja sam skinuo i sad po prvi put vidio nešto što dosad nije bilo ni sa jednom mjesečnom besplatnom igrom u PS+, ili ja to nisam vidio - naime, piše da je igra dostupna 78 dana.

Šta je to? Kao, je ona besplatna, ali samo određeni period i ako u tom periodu nisi preigro, mauna?

 nisam još ništa skinuo...ali definitivno budem...ali ovo me iznenađuje :/

gdje ti to piše 78 dana? koliko ti je još PS+ aktivan?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
3 godine
offline
Re: PlayStation 4
shrikehyp kaže...

Jel itko od vas skinuo Final Fantasy VII remake, koji je sad besplatan na PS+?
Ja sam skinuo i sad po prvi put vidio nešto što dosad nije bilo ni sa jednom mjesečnom besplatnom igrom u PS+, ili ja to nisam vidio - naime, piše da je igra dostupna 78 dana.

Šta je to? Kao, je ona besplatna, ali samo određeni period i ako u tom periodu nisi preigro, mauna?

Hm, skinuo sam ju, ali nigdje mi ne pise ogranicenje

13 godina
offline
PlayStation 4

Ljudi, koliko po vama vrijedi PS4 Pro u odličnom stanju, sa svom opremom i kutijom, jedan controler (radi bez greške) + jos jedan controler zapakirani, 2 igrice...garancije vise nema ?

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
mkexx kaže...

Ljudi, koliko po vama vrijedi PS4 Pro u odličnom stanju, sa svom opremom i kutijom, jedan controler (radi bez greške) + jos jedan controler zapakirani, 2 igrice...garancije vise nema ?

 1800

Dođi sebi dok još imaš kome
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sirotinja kaže...
mkexx kaže...

Ljudi, koliko po vama vrijedi PS4 Pro u odličnom stanju, sa svom opremom i kutijom, jedan controler (radi bez greške) + jos jedan controler zapakirani, 2 igrice...garancije vise nema ?

 1800

 Za koliko bi mogao prodat ps4 slim,praktički nov(korišten cca 2 tjedna dok mi nije stigao ps5) ima račun i garanciju..1 kontroler..

16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Provjeri da li ti PS+ istice za 78 dana?

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Bome šogi me ugodno iznenadio 😃

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Piše kad dođeš na igru pa Options pa Information. Al moguće da je do pretplate, da, plaćam uvijek po tri mjeseca, taman bi možda tako padalo.

14 godina
offline
PlayStation 4

Da li je netko probao Logitech G25 na PS4, na koji način se povezuje? Ima netko pedale viška? 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dva senior developera (game director i creative director) igre Ghost of Tsushima postaju turistički ambasadori otoka Tsushima.
:)

https://www.videogameschronicle.com/news/ghost-of-tsushima-devs-to-be-made-permanent-ambassadors-of-the-real-island/
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
PlayStation 4

 da li ps4 obican (ne pro, ne slim) ima tako jako losu antenu za wifi?

imam na kompu ovu mreznu karticu, a play je pored njega doslovno niti pola metra..

 

Na kompu mi je brzina na speedtestu 19.40 mbps, na playu ne mogu dotjerati do 19 mbps nikako. mijenjao one dns postavke, znaci nikako ne dolazi do 19..

signal strenght je na cca 65%, a na kompu je od windowsa onaj signal do full..

 

mislim kada premjestim u dnevni ps4 nekako doguram do cca 18-19 mbps..

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni je isto tako bilo. Ps4 2014 na pola metra od routera. Brzina uvijek smjeh.
5 godina
offline
Re: PlayStation 4

Meni je udaljenost puno veca, nekih 10 metara, ali opet ako moze na kompu raditi full brzinom i na mobu ne kuzim zasto ne bi na playu moglo..

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
aloevera13 kaže...

Meni je udaljenost puno veca, nekih 10 metara, ali opet ako moze na kompu raditi full brzinom i na mobu ne kuzim zasto ne bi na playu moglo..

 Stariji PS4 modeli imaju loš wifi. I to mislim rade samo na 2.4GHz frekvenciji. PS4 Pro je već dosta bolji.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Nisam imao problema sa wifijem jos kad uzmem u obzir

da je router na jednom katu plejka na drugom i da mi je

net sam po sebi u k. Ali plejka je to hendlala cist dobro

zanima me hoce li biti isto i sa ps5.

 

Dajte mi recite ako netko zna game share da li vrijedi

i za DLC-eve ili ne ?

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Nikad nisam bio fan niti gledao film/seriju star warsa ali jedi fallen order me oduševio.Combat mi je vrhunski,prica zanimljiva,lokacije,atmosfera i grafika su brutala.Zvuk je maestralan,voice acting također.Za mene čistih 10/10.Za nepovjerovat da ova igra ima veze sa EA,no dobro Respawn je tu odradio 99 posto posla.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.3.2021 21:21 (big_guy).
Moj PC  
7 0 hvala 3
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Control mi izbacio prvi bug danas - završio misiju, nisam dobio trophy. :(
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Nikad nisam bio fan niti gledao film/seriju star warsa ali jedi fallen order me oduševio.Combat mi je vrhunski,prica zanimljiva,lokacije,atmosfera i grafika su brutala.Zvuk je maestralan,voice acting također.Za mene čistih 10/10.Za nepovjerovat da ova igra ima veze sa EA,no dobro Respawn je tu odradio 99 posto posla.

 Meni je bila dosta teska barem na jacim diff.

 parry nikak nisam skuzio, kraj mi je bio meh ali 

 ostavio nagovjestaj da ce biti nastavka, i onaj

 dio u kao nekim katakombama kad slazes one kugle

 mi je bio meh.

 

 Ostalo sve je bilo bas super, pogotovo

 ako se sjecas onaj dio u nekoj džungli kada prvi put dobis

 double lightsaber i penjes na ono ogromno drvo

 to mi je valjda najljepsa area u igri. I da respawn je

 valjda jedini hvale vrijedan studio u vlasnistvu EA.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
16 godina
offline
PlayStation 4

Vidis, meni je to s kuglama bilo super. Nisam rjesavao takve zagonetke od starih TR-a.
Igra mi je super osim glavnog lika. Iritirao me samom pojavom i bilo bi mi draze da je zensko 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.3.2021 8:54 (Chaky).
Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

pa je ima igrica dijelova gdje doslovno onak malo zastaneš i moraš promislit
gdje i kako dalje. ali to s kuglama mi je bilo onak, mislim da cu je doduse
proci jos jednom na ps5 i opet cu se muciti s kuglama jer sam vec sve zaboravio
ali definitivno jedno od ugodnijih iznenadenja ove generacije. uz to tu i tam
sam se i na unchartedu 4 zajebavao malo sa zagonetkama vidiš i to cu isto
opet proci na 5ici to mi je bas bila super igra.

kaj se tice glumca meni je od starta bio poznat gledam ga i skuzim
da je on utjelovio jokera u gotham seriji. :D

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Prestao sam gledati Gotham seriju upravo zbog njegovog lika i Fallen Order sam pokrenuo upravo s tim predrasudama,igra me odbijala samo zbog njega haha,ono bas mi je lik iritantsn bio  svojom pojavom i nisam ga mogao ocima vidit no začudo u Fallen Orderu nije ni priblizno iritantan kao u Gothamu.Onaj rebel fighter Saw je u biti Forrest Whitaker?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Prestao sam gledati Gotham seriju upravo zbog njegovog lika i Fallen Order sam pokrenuo upravo s tim predrasudama,igra me odbijala samo zbog njega haha,ono bas mi je lik iritantsn bio  svojom pojavom i nisam ga mogao ocima vidit no začudo u Fallen Orderu nije ni priblizno iritantan kao u Gothamu.Onaj rebel fighter Saw je u biti Forrest Whitaker?

Da. Iz Rogue One.

https://en.wikipedia.org/wiki/Saw_Gerrera

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Prestao sam gledati Gotham seriju upravo zbog njegovog lika i Fallen Order sam pokrenuo upravo s tim predrasudama,igra me odbijala samo zbog njega haha,ono bas mi je lik iritantsn bio  svojom pojavom i nisam ga mogao ocima vidit no začudo u Fallen Orderu nije ni priblizno iritantan kao u Gothamu.Onaj rebel fighter Saw je u biti Forrest Whitaker?

 da, da to je on ubacili su ga i u fallen order :D

 uhh, ja sam prestao gledati jer kada je gotham izasao
 ja sam to skidao prek onoga ettv i onda sam s vremenom
 poceo i gledati breaking bad i naprosto se pogubio
 i zaboravio gdje sam u gothamu stao jer ono sezona po 16+ ep.
 ja ih skinem par na usb pa pogledam pa zaboravim gdje sam stao.

 

 vidio sam i da je dosla na netflix ali sad istrazivati gdje sam stao
 to mi se fakat neda iako mi je bila super serija.

 kaj se tice njega kao jokera ja mislim koliko se sjecam da se
 on pojavljuje u svega par epizoda tipa cca onak mozda 7 ep max. :D

16 godina
offline
PlayStation 4

Da se vratimo na ontopic.

I sam sam prestao gledati kad se pojavljuje Joker u Gothamu.

Ako to je uopce Joker, mozda nije. Uglavnom S03E05.

Koristim TV Time app na mobu, pa mi je lakse pratiti gdje stanem s serijama.

Preporuka.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Počeo sam igrati death stranding i na nekih 8% sam. Sviđa mi se igra i barem meni je opuštajuće raznositi pakete:) Najviše mi smeta taj meni koji je pretrpan svime i svačim ili sam ja blesav da to sve shvatim:) Tako mi je bilo i u MG5. Nešto sam išao prčkati u meniju i preopteretio se paketima i hodam kao puž pa ću morati ići na load game i vratiti se malo unazad. Za sada meni (ne mislim na meni u igri haha) je odlično.
Inače, sa klincima igram te dječje igre i knack 1 i 2 extra igre. Ubrzo počinjemo ratchet and clank. Uz djecu sam zavolio te igre. Čak sam počeo i final fantasy 7 remake igrati. Iznenadio se na početku igre kakav grad i grafika. Prvi put to igram. Ima li neki dio da je za preporuka za odigrati?
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Počeo sam igrati death stranding i na nekih 8% sam. Sviđa mi se igra i barem meni je opuštajuće raznositi pakete:) Najviše mi smeta taj meni koji je pretrpan svime i svačim ili sam ja blesav da to sve shvatim:) Tako mi je bilo i u MG5. Nešto sam išao prčkati u meniju i preopteretio se paketima i hodam kao puž pa ću morati ići na load game i vratiti se malo unazad. Za sada meni (ne mislim na meni u igri haha) je odlično.

 

I ja sam nedavno završio igru i vrh mi je.Uživao sam dostavljajući pakete.Imaš onu auto arrange cargo tipku pa to uvijek stisni kad se opremaš za dostavu.Kasnije ces otključati i vozila pa ces moći i na njih staviti dio tereta.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Počeo sam igrati death stranding i na nekih 8% sam. Sviđa mi se igra i barem meni je opuštajuće raznositi pakete:) Najviše mi smeta taj meni koji je pretrpan svime i svačim ili sam ja blesav da to sve shvatim:) Tako mi je bilo i u MG5. Nešto sam išao prčkati u meniju i preopteretio se paketima i hodam kao puž pa ću morati ići na load game i vratiti se malo unazad. Za sada meni (ne mislim na meni u igri haha) je odlično.
Inače, sa klincima igram te dječje igre i knack 1 i 2 extra igre. Ubrzo počinjemo ratchet and clank. Uz djecu sam zavolio te igre. Čak sam počeo i final fantasy 7 remake igrati. Iznenadio se na početku igre kakav grad i grafika. Prvi put to igram. Ima li neki dio da je za preporuka za odigrati?

 

Da, meniji su klasični japanski, oni baš jako vole blesave tekstualne menije.

Ali najgore od svega su mi one animacije između predaje materijala i kad naletiš na BTeve. Dosadi nakon par puta.

I previše raznog oružja ima što ti uopće ne treba.

 

Nemoj čekati otključavanje vozila nego odmah u drugom centralnom dijelu gdje se pojavljuju ceste ukradi Mulama njihovo vozilo, sve ih isprebijaj i otmi im sve što imaju. To full pomaže odmah u startu. Ništ ti ne mogu, borba je smiješna, sve ih pomlatiš rukama ili s onim Bola gunom koje ispucava uže koje ih sveže. Btw, nemoj se zajebat ko ja pa da slučajno nekog pregaziš s vozilom, jer ćeš ga morati furati preko pol mape u incinerator.

 

Igra je top, što dalje igraš to je sve bolja i bolja, što se ne može reći za većinu igara. Šteta je jedino što kad završiš priču nema ništa da te dalje drži.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2021 12:11 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hvala Bitanga, dobro došli savjeti. Već si mi olakšao za tih par stvari. Sasvim nešto drugačije za igrati.

Stribs, hvala također. Super onda za taj auto arrange cargo jer ja sam samo par stvari promjenio i odmah se ne može pomaknuti.
Fora ovo da ima kao kompas tako da ne moraš ni mapu gledati. Nekako ova igra na početku sve kao da ću prestati igrati i onda me uzela i nema natrag. Meni je odlična. Sad još sa vašim savjetima jedva čekam igram:)

Uzeo fizičku verziju čisto kao da probam pa bi uzeo digitalnu, ali sada nekako mislim da ću je ostaviti za kolekciju. Barem par igri da imam, a da nisu digitalne.
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

I mene su te animacije nazivcirale.Ja sam ih onda stalno skipao preko options.Moze se cak i u game settings namjestiti da samo prvi put kad naletis na BT bude animacija.

Zove se nesta BT encounter.Meni je ustedila malo vremena.

 
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Onda koliko bi vrijedio ps4pro kupljen BF2018...garancija do BF2021+recimo 5 igre na disku
The last of us
Rage2
Far Cry 4
Infamous second son
Ratchet and Clank
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice