PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.877
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zato ja uvijek nudim trosak slanja i placanje pouzecem ili uplata na racun.
Kod placanja pouzećem trosak dostave moze biti 30kn + 7kn plaćanje pouzećem.
Kad mi uplate na račun ja placam dostavu od 5-10kn.
Kolegi Ursusu sam slao igru, placanje pouzećem, igra mu stigla nakon tjedan i pol (preporučeno / pouzećem).
Kolegi Tututuru sam slao kao obicnu pošiljku (6kn slanje) jer je uplatio na racun i stiglo mu drugi dan. No neće ti svatko uplatiti unaprijed, ali razlika zna biti i preko 30kn.
Jednom sam slao negdje bogu iza nogu, 45kn slanje plus 7kn trosak placanja pouzećem.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 12:39 (Gogy7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
zeze88 kaže...

Ovaj debil mi je isto odgovarao na poruke oko ponoć, srećom Messenger imam uvijek bez zvuka. Još ima obraza na kraju bit bezobrazan, kada sam mu rekla da sam sad radi njega samo potrošila 30kn, on na to "nije to ogromni iznos, što je to vama. Super." Kreten do bola. Još mu spustila cijenu kako bi sa svim ostalim bilo 70kn.

 

A to za Tisak, jedna kraljica me pitala mogu li joj ja poslat prvo PS4 pa će mi ona ODMAH uplatiti pare - da da, kako da ne, evo jučer se rodila pa ću nasjest na to   

 

Da, tako sam i ja prošao sa jednom starom igrom. Ista stvar. Poslao liku, vratila se igra nazad. Morao sam platit da ju preuzmem. Ciganjenje uvijek neko sa tim igrama na njuškalu. Uvijek ispadneš posran kad prodaješ, kao da ti kupac čini uslugu još, a ti ga zajebavaš za novce.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
PlayStation 4

Zbog svega toga sam ja odustao od prodaje fizičkih kopija. Uz sva sranja tijekom dana nemam još živaca zezati se s debilima oko 10kn.

 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Zbog svega toga sam ja odustao od prodaje fizičkih kopija. Uz sva sranja tijekom dana nemam još živaca zezati se s debilima oko 10kn.

 

Mene je jednom ženska brutalno izvrijeđala jer joj nisam znao reći jel će biti poštarina 30kn ili 33kn, da kakav sam ja to trgovac, da bih ja kao trgovac to morao znati. Da je ona prodavala čuda toga preko njuškala i uvijek je znala cijenu poštarine.

Reko gle, znat ću kad izvažu i zaračunaju točnu cijenu, sigurno neću ići na poštu da ti pitam jel će biti 30kn ili 33kn. Tolko me spamala sa takvim porukama da sam joj rekao da joj više ni ne želim prodati i da me pusti na miru :-D

 

No da, u principu je najjeftinije da ti netko uplati pa onda pošalješ kao preporučeno pismo ili što ti već najjeftinije mogu dati na pošti s trackingom. Samo što danas nitko nikom ne vjeruje, teško je na njuškalu steći povjerenje jer nema nikakvog sustava ocjenjivanja. To mu jako fali. Koliko sam toga prodao preko njega, da postoji ocjenjivanje već bi se znalo tko je kakav trgovac.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 13:39 (Bitanga).
3 godine
offline
PlayStation 4

Kad upalim sony, na monitoru mi prvo bude onako snijeg u svim bojama (roza, zelena, siva najvise) par sekundi, nestane i bude normalna slika cijelo vrijeme. Na TVu nisam tako nešto primjetio dosad iako više igram na monitoru. Promijenio sam HDMI kabel i rezultat je isti... Zanima me je li problem izgledniji kod HDMI porta na monitoru ili se nekome to događalo i na sonyu? (Mislim da je monitor jer ima vec finih godina igranja na njemu, ali čisto me zanima informativno :))

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ako nekog zanima na sancta domenici je Last of us 2 standard i plus edition 199 kn, a special edition 249. Link

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Jeste provjerili playstation wrap? Statistika za 2020. godinu.

 

Ja sam igrao 896 sati. Nisam siguran jel' to puno ili malo. :)

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Jeste provjerili playstation wrap? Statistika za 2020. godinu.

 

Ja sam igrao 896 sati. Nisam siguran jel' to puno ili malo. :)

 Baca mi - 

 

Čini se da smo naišli na problem s dohvaćanjem nekih od vaših podataka.

Statistika za PLAYSTATION 2020. dostupna je samo za određene lokacije. Korisnici također moraju imati 18 ili više godina, prihvatiti prikupljanje podataka za uređaj i zabilježeno više od 10 sati igranja na konzoli PS4 u 2020.

Osvježi
samo stavio en-us i proradilo. 
1340h igranja, koja PM jbt led i korona.
http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2021 15:50 (SimeKZ).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...
Vandit kaže...

Jeste provjerili playstation wrap? Statistika za 2020. godinu.

 

Ja sam igrao 896 sati. Nisam siguran jel' to puno ili malo. :)

 Baca mi - 

 

Čini se da smo naišli na problem s dohvaćanjem nekih od vaših podataka.

Statistika za PLAYSTATION 2020. dostupna je samo za određene lokacije. Korisnici također moraju imati 18 ili više godina, prihvatiti prikupljanje podataka za uređaj i zabilježeno više od 10 sati igranja na konzoli PS4 u 2020.

Osvježi
samo stavio en-us i proradilo. 
1340h igranja, koja PM jbt led i korona.

 

Meni je en-gb radilo, en-us nije.

Podaci mi nisu relevantni jer klinci često igraju s mojim accountom, al inače bi pisalo 0h :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Jeste provjerili playstation wrap? Statistika za 2020. godinu.

 

Ja sam igrao 896 sati. Nisam siguran jel' to puno ili malo. :)

 Ja 706 sati, kroz 121 dan. Mislim da je ovo moje, s obzirom na broj dana, relativno puno. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2021 19:17 (Tututuru).
14 godina
offline
PlayStation 4

200 sati samo 🙈 135 dana igranja... Slab sam 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Potrudila se ekipa 

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Samo 276 sati.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

630 sati, 206 dana, 27 igara.

1. AC 4 BF 64h

2. Watch Dogs 60h

3. AC III Remastered 56h

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Novi Sale na PS Store - Critics Choice

Fifa 21 182Kn,

WD Legion 312Kn,

AC Valhalla 363Kn,

RDR2 230Kn,

Immortals 312Kn,

SW Jedi 198Kn,

Doom Eternal 165Kn,

Resident Evil 3 150Kn

Watch Dogs 2 110Kn

Ghost Of Tsushima (Deal Tjedna) 375 Kn

 

ISPOD $5 

Batman AK (US), Child Of light (US), Limbo, Inside, Skelattack, Saints Row 4, Dragon Ball Xenoverse

 

Sale završava 18.2.

Puno je više igara na popustu nego ih navodi naša ps store stranica (oko 500).

Više igara sam naveo u videu. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 2
3 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Meni je fascinantno da Ghost of Tsushima još uvijek drži cijenu, a pogotovo jer je i na popustu poprilično visoka cijena.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Igra je sony eskluziva, dobro se prodaje i jako je dobro prihvacena, zato i drzi cijenu.Da je bilo problema s igrom ili ps zajednicom isla bi i ona na znacajan popust.
Recimo Immortals se slabo prodaje a ok je igra.
15 godina
online
Re: PlayStation 4
foofajter kaže...
Meni je fascinantno da Ghost of Tsushima još uvijek drži cijenu, a pogotovo jer je i na popustu poprilično visoka cijena.

 

Ja sam ga kupio na new year saleu za 250kn na US storeu. Čak i da se nadoda PDV to bi bilo 312kn. Teško da ću uopće više išta i kupiti na HR storeu s ovakvim cijenama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
foofajter kaže...
Meni je fascinantno da Ghost of Tsushima još uvijek drži cijenu, a pogotovo jer je i na popustu poprilično visoka cijena.

 

Ja sam ga kupio na new year saleu za 250kn na US storeu. Čak i da se nadoda PDV to bi bilo 312kn. Teško da ću uopće više išta i kupiti na HR storeu s ovakvim cijenama.

 Ma US acc je zakon, samo treba baratat s podacima svih računa koje imam 

6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Imam pitanje ako je neko imao iskustva i zna sto je. Znaci kliknem za upalit sony, on se krene palit i odma nakon sekundu se ugasi..i tako stalno..radio je popodne normalno i sad odjednom ovo. Unaprijed zahvaljujem

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
tictactoe kaže...

Imam pitanje ako je neko imao iskustva i zna sto je. Znaci kliknem za upalit sony, on se krene palit i odma nakon sekundu se ugasi..i tako stalno..radio je popodne normalno i sad odjednom ovo. Unaprijed zahvaljujem

 

To je da ti ne radi dobro, što bi drugo bilo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
To je da ti ne radi dobro, što bi drugo bilo.

 Dijagnosticar par ekselans, sto bi Izet rekao.... 

 

Drzi tipku za paljenje, mislim da se tako ide u sejf mod? 

 

Ili ga iskljuci par minuta potpuno iz struje....

 

Ili prihvati dijagnostiku kolege, i iskljuci ga trajno iz struje. 

Children Shouldnt Play with Dead Things
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
tictactoe kaže...

Imam pitanje ako je neko imao iskustva i zna sto je. Znaci kliknem za upalit sony, on se krene palit i odma nakon sekundu se ugasi..i tako stalno..radio je popodne normalno i sad odjednom ovo. Unaprijed zahvaljujem

Može biti sto stvari, ali prvo što mi padne na pamet je da je ventilator prestao raditi pa ga sistem gasi kako bi zaštitio procesor.

6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jasno mi je da ocito ne radi nesto dobro 😄 ali reko mozda je nesto sto je neko imao pa ima iskustva kako brzinski rijesit (kao ovaj primjer kolege da drzim dugo tipku za paljenje). Iskopcao sam kabel za napajanje i kad ga vratim bude neki zvuk iz ps4 ( ne znam sto bi to trebalo znacit).  Probao sam dugo drzat tipku da udjem u safe mode al on opet samo se zaplavi tipka i krene palit i ugasi za sekundu. Odnijet cu na popravak pa vidit

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav.

Isti takav problem imam i ja na PS4 PRO.

Kad ga ištekam iz struje te nakon nekih 24 sata vratim u struju normalno upali.

I opet nakon isključivanja ista stvar. sa plavim svjetlom.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Pozz,

imam problem s ps4,tocnije sa internetom.Ps4 je spojen preko wifi jer nemam mogucnost kabla i od kada je ruter promjenje(sad je speedport plus od T coma) ja nemogu dobit punu brzinu veze dok je ps4 ukljucen,dok je u rest modu valjda je dobro,ne traje duze download  nego inace.

Naime desava mi se to da cesto,bez obzira kolko uređaja bilo spojeno na mrezu u tom trenutku, imam lag u igri.Ostali uređaji kad se testiraju potegnu full brzinu (20mb/s),ps4 ne i dosta varira brzina. Ima kakvo rješenje za to?

Battlelog: BumbleBee_HR"The difference between who you are and who you want to be is what you do!!"
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Probaj promijeniti kanal mreže i/ili prebaciti na 5 GHz, ako router ima tu opciju. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kupio na Indijskom storeu ufc4 za 270kn.
Sad gledam AC valhalla je na nekoj akciji 240kn. Odlicno 👍
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.2.2021 20:26 (Junior335).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da, stvarno su smjesno niske cijene tamo. Savrseno za digitalnu konzolu.
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Junior335 kaže...
Kupio na Indijskom storeu ufc4 za 270kn.
Sad gledam AC valhalla je na nekoj akciji 240kn. Odlicno 👍

 

UFC 4 na US storeu je $30.

A Valhalla $40. Dođe na isto.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice