PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.221
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam ovi igru igrao tamo u drugoj polovici 80'...i onda napokon na PSP prvom prišao do kraja:)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kakav Dark Souls, pa ovaj Cuphead je noćna mora...igra koja ima onaj element da ideš još odigrati samo jednu partiju, koja se na kraju pretvori u njih još bar 50.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
veseli007 kaže...

Thx !
To mi je super, 9kn je sitnica za povratak u djetinstvo😁 kad se sjetim Jamesa Bonda 007 nakon skole, koliko sati stojeci i tipkajuci, na onim starim igrama a pored tebe rasturaju fliper. 🤣 Kad se samo sjetim.😊😘💪 Kako je lijepo bilo biti klinac, nisi o nicem brinuo ! Thx ! 😅✌️

 

Edit: naso sam na YT-u nije James Bond nego Secret Agent, ahh kako sam happy ko malo dijete😂 pere me djetinstvo ! NHF. 💪💪✌️

 

Hehe nisi jedini, ja sam taman doma spojio C64 na veliki ekran. 

 

Tražio sam jednu igricu i pustio youtube, kao pet min. da vidim, na kraju gledao 2h stare igrice.

 

 

M.A.M.E. ti je super za te stare igrice, ima svega.

12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ako želite igrati te starije igre najjednostavnije je kupiti raspberry pi 3 ili 4, micro sd karticu i instalirate si retropie. Hrpa tutoriala na youtubu i veliki community. Može se igrati i s ps3 i ps4 gamepadima pošto ima bluetooth. 

 
5 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
drshapes kaže...

Ako želite igrati te starije igre najjednostavnije je kupiti raspberry pi 3 ili 4, micro sd karticu i instalirate si retropie. Hrpa tutoriala na youtubu i veliki community. Može se igrati i s ps3 i ps4 gamepadima pošto ima bluetooth. 

Nemoj mi to raditi, svaki put se uhvatim tako nekakvog čuda i onda potrošim dane i dane, na kraju se ni ne igram, ali potrošim vrijeme. Naravno, hvala na sugestiji. 

 

Zadnji takav pokušaj mi je bio spojiti PS4 dualshock na Android TV box, pa preko nekakvog sixaxisa... uglavnom potrošio sate i sate uključujući i vrijeme koje sam imao za igranje. 

Na kraju niti sam igrao niti sam osposobio gamepad.

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja se sad sjetio 

 to mi je bila jedna od drazih 😀

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ajme Fighting Force 1 i 2, kako se to igraloooo. I tekken 3.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ajme Fighting Force 1 i 2, kako se to igraloooo. I tekken 3.

 Koliko sam ja tu igru trazio gogy jednom na discordu od ffa nostalgicni razgovori i spomenem

 tu jednu igru tucnjavu kojoj se nikako ne mogu sjetiti imena nabrojao cega se sjecam na kraju ljudi

 se toliko uzivjeli da je njih jebalo vise nego mene kako se zove i po tjedan dana me taggirali

 jel ova, ona i na kraju se frend koji mi ju je posudio sjetio. 😀

 

 Jebena je to bila igra ufff tekken, soul calibur, bloody roar, soul river, spyro, crash, ace combat...

 Sta ih je bilo jackie chen  

7 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav ekipa, htio bi uzeti polovni ps4 pa me zanima na šta treba obratiti pozornost prije kupnje, koji soft mora biti gore da se mogu igrati igrice sa torrenta.

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Uz PS4 kontroler dobio i neki kod za fortnite. Nekakav woucher code, bonus digital items. Koristi tko to uopće? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
dimax kaže...

Pozdrav ekipa, htio bi uzeti polovni ps4 pa me zanima na šta treba obratiti pozornost prije kupnje, koji soft mora biti gore da se mogu igrati igrice sa torrenta.

 Jesi ti siguran da ne kupujes PC zapravo ? 

5 godina
offline
Re: PlayStation 4
dimax kaže...

Pozdrav ekipa, htio bi uzeti polovni ps4 pa me zanima na šta treba obratiti pozornost prije kupnje, koji soft mora biti gore da se mogu igrati igrice sa torrenta.

Windows XP ili Vista...i za igranje torrent igara...konzola mora biti u vertikalnom položaju...prednjica i stražnjica moraju biti sjever-jug

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
dimax kaže...

Pozdrav ekipa, htio bi uzeti polovni ps4 pa me zanima na šta treba obratiti pozornost prije kupnje, koji soft mora biti gore da se mogu igrati igrice sa torrenta.

Mora biti PS3 verzija. Na 4ki srećom jos nema torrenata i (upotrebljivih) exploitova.

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nuclear_Phoenix kaže...
dimax kaže...

Pozdrav ekipa, htio bi uzeti polovni ps4 pa me zanima na šta treba obratiti pozornost prije kupnje, koji soft mora biti gore da se mogu igrati igrice sa torrenta.

Mora biti PS3 verzija. Na 4ki srećom jos nema torrenata i (upotrebljivih) exploitova.

 Kako ne, THE NINJA SAVIORS Return of the Warriors PS4-DUPLEX

Notes: ~~~~~~ In order to play our rips you will need : - a PS4 with Firmware 6.72 - a computer to run the PS4 Exploit Host : How-to: ~~~~~~~ - Unpack PS4 Exploit Host on your computer - Configure your PS4 to use your computer's IP as DNS servers - Format your USB drive/key to exFAT - Copy our .pkg file to the root of your USB drive/key - Plug your USB drive/key to one of the USB ports of your PS4 - On your PS4, go to 'Settings', 'User's Guide' - Start current HEN exploit - Go to Debug Settings / Game / Package Installer - Install our .pkg and start the game - Enjoy !

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.8.2020 23:17 (dimax).
8 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ključna riječ - upotrebljiv.

 

"Highly unstable, may hard reset...", no downgrade, no online play... "You will need to run the 6.72 jailbreak every time you boot your PS4."

 

Igraj na PCju ili ne budi škrt i kupi igre na Njuškalu. Nevjerojatno da se nekom da natezati sa ovim ograničenjima a potroši 200kn vikendom. "Ali nemaju svi novaca!". Igre su luksuz, konzola je luksuz.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nuclear_Phoenix kaže...

Ključna riječ - upotrebljiv.

 

"Highly unstable, may hard reset...", no downgrade, no online play... "You will need to run the 6.72 jailbreak every time you boot your PS4."

 

Igraj na PCju ili ne budi škrt i kupi igre na Njuškalu. Nevjerojatno da se nekom da natezati sa ovim ograničenjima a potroši 200kn vikendom. "Ali nemaju svi novaca!". Igre su luksuz, konzola je luksuz.

 

Zašto bi i na PC-ju piratizirao? Neka općenito okrene mindset i počne plaćati za nečiji trud i to je to. Gaming nikad dostupniji gdje god pogledaš, game passovi, bundlovi, rasprodaje s igrama za 50-150 kn... ali ljudima se i dalje da zajebavati s jailbreakovima, ograničenjima, rušenjem da bi nešto natjerali da proradi.

 

Ne znam zašto 50-150 kn za igru koju ćeš igrati 20 ili 50 sati uvijek izgleda preskupo, ali prosuti 150 kuna na rundu u birtiji koja ode za pet minuta je prihvatljiv trošak. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
dimax kaže...

Pozdrav ekipa, htio bi uzeti polovni ps4 pa me zanima na šta treba obratiti pozornost prije kupnje, koji soft mora biti gore da se mogu igrati igrice sa torrenta.

 Moze se sve do verzije 6.72 tako da trazi da je niza ili ta verzija zbog exploita.

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Nuclear_Phoenix kaže...
dimax kaže...

Pozdrav ekipa, htio bi uzeti polovni ps4 pa me zanima na šta treba obratiti pozornost prije kupnje, koji soft mora biti gore da se mogu igrati igrice sa torrenta.

Mora biti PS3 verzija. Na 4ki srećom jos nema torrenata i (upotrebljivih) exploitova.

 nije tacno, exploit i torrenti imaju vec godinama samo sto je do nedavno mogli do 5.07 verzije a sada moze do 6.72.

8 godina
offline
Re: PlayStation 4

Na PCju je jos jeftinije jer postoje 3rd party storeovi i Steam. Zato sam napisao PC.

9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Ima neko Far Cry 4 i da je voljan posudit? Plaćam poštarinu u oba smjera.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Na zadnjem saleu ti je bio 6$, di ces jeftinije od tog za takvu igru
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Ma znam, ali baš prije dva mjeseca prodao američki acc jer sam na takvim akcijama kupovao i kaj treba i ne treba, dosta tog nisam ni upalio, pa mi se neda opet radit.
14 godina
offline
PlayStation 4

Kako provjeriti koja verzija HDMI kabela se koristi? Kako znati koliko fps-a je u igri? 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
šta se tiče piratluka...do kupovine ps4pro...99% igara su bile piratluk..sad na ps4pro...sve je legal copy... Uncharted 4 za 50kn...HZD complet edition ljudi prodavaju za 60kn i ne mogu prodati...GOW ide za ispod 100kn...da samo svaki dan odvojiš 1kn...imaš za 4-5 vrhunski igara...tko je kriv nestpljivima što hoće day one...količina odličnih igara je tolika da vrijeme čekanja do pada cijena brzo prođe

ustvari zato je prednost kupovine konzole 1-2 godine nakon izlaska...jer u startu imaš igara koje su već na akcijama
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

novi state of play u četvrtak https://blog.playstation.com/2020/08/03/state-of-play-returns-this-thursday-august-6/

 

neće biti nikakvih novosti za PS5 ali će biti nekog gameplaya valjda i trajat će oko 40 minuta

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
PlayStation 4

dali mozda netko od vas ima ps4 pro na full hd tv-u bez hdr? znam da je glupo pitanje ali bas me zanima koliko je razlika u igranju ako je netko napravio prijelaz sa full hd na 4k ili na neki monitor. jer gledam uzet ps5, ali iskreno neznam dali ce mi se trosit lova i za neki tv ili monitor samo radi tu i tamo igranja

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Zec04 kaže...

dali mozda netko od vas ima ps4 pro na full hd tv-u bez hdr? znam da je glupo pitanje ali bas me zanima koliko je razlika u igranju ako je netko napravio prijelaz sa full hd na 4k ili na neki monitor. jer gledam uzet ps5, ali iskreno neznam dali ce mi se trosit lova i za neki tv ili monitor samo radi tu i tamo igranja

 Imao sam stari Vivax 40" FHD i koristio na njemu pro i bio zadovoljan. Medjutim nakon sto sam kupio 58" 4K HDR samsung i to niski budzet TV nisam mogao da povjerujem kolika je razlika. Primjeti se svakako i rezolucija ali pogotovo se vidjela razlika u prikazu boja naspram starog TV-a. 

 

Ovaj samsung ima kofol 10 Bit HDR ali ipak se radi o 8 bit + frp te nema dovoljnu svjetlinu za pravi HDR, ali ipak dobro izgleda kako u filmovima tako i u igrama sa HDR. Ako vidim da mi u nekim izgleda "lose" na game mode tad samo prebacim na dinamicni prikaz ili malo pojacam svjetlinu i boje i bude vrh.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.8.2020 18:34 (arnes_king).
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ja u pravilu s frendom zajedno kupim ako nas baš nešto zanima DAY 1 pa smo tako i GoT za 400 kn. Samo je problem kaj on odigra za tjedan-dva maks, a meni treba 2-3 mjeseca pa ju rijetko "stignemo" prodati po visokoj cijeni  Ali zato s druge strane polica doma izgleda lijepo 

 

8 godina
offline
PlayStation 4

Vratio mi se stari problem sa PS4... Znači kada ga stavim u rest mode, bude tako nekih sat dva i onda se konzola ugasi, a sljedeći put kada je palim piše mi da je nisam propisno ugasio.

Da li je netko imao takav problem? Događalo mi se to i prije par mjeseci pa je odjednom prestalo, ali je ponovno krenulo prije nekih 2 tjedna...

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice