PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.787.967
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ghost of Tsushima prodan u 2.4M u prva 3 dana.
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ghost of Tsushima prodan u 2.4M u prva 3 dana.

 

navodno da u Japanu više nema fizičkih kopija na policama, ošlo sve ko ludo. Baš mi je drago da sam uletio u steelbook edition

13 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa pozdrav, prvo se odmah na početku želim ispričati ako je mali ali stvarno bi volio znati u čemu je problem.

 

Naime bratu sam dao PS4 (on sav sretan i tako to) e sad on želi taj PS "spojit" na jedan stariji monitor koji nema HDMI odnosno ima VGA.

 

Ja ne budi ljen sam malo "čačkao" te sam naručio APPROX APPC17 HDMI to VGA + AUDIO adapter .

To je došlo danas no on kada njega spoji jednostavno mu monitor "javlja" da ide u Sleep način rada odnosno u mirovanje.

Gledao sam malo po YT i svi spajaju na isti način.

 

E ono što mene tu zbunjuje što ovakav model adaptera postoje dva tipa, onaj koji imaju "utor" za napajanje i onaj koji nema, ovaj što meni brat ima on nema.

Ali kažem gledam na yt i svi spajaju bez napajanja i njima radi

 

znam da nije isti primjer ali na yt videu je prikazan tv reciver i radi

 

 

ono što želim znat dali mi radimo nešto krivo ili adapter nije ispravan te mogu zatražiti slanje novog....

 

hvala unaprijed na svakom komentaru

monitor ne daje sliku nakon što se sve ukopča monitor ne daje sliku nakon što se sve ukopča
ukopčano u adapter ukopčano u adapter
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayStation 4

Mislim da ti monitor ima premalu rezluciju za prikaz PS4 screena ...

 

Koji je monitor u pitanju ???

 

Imaš li VGA na televizoru ??? Ako imaš probaj ga tamo spojiti i vidi dal će prikazati sliku,ako da,onda monitor ne podržava rezoluciju od PS4 ...

 

Reciver za TV je na 720p,PS4 na 1080p,tako da najvjerojatnije je do toga,a i one crte na monitoru su mi sumnjive,jeli monitor ispravan ... ???

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.7.2020 21:50 (nbdy32).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
nbdy32 kaže...

Mislim da ti monitor ima premalu rezluciju za prikaz PS4 screena ...

 

Koji je monitor u pitanju ???

 

Imaš li VGA na televizoru ??? Ako imaš probaj ga tamo spojiti i vidi dal će prikazati sliku,ako da,onda monitor ne podržava rezoluciju od PS4 ...

 

Reciver za TV je na 720p,PS4 na 1080p,tako da najvjerojatnije je do toga,a i one crte na monitoru su mi sumnjive,jeli monitor ispravan ... ???

 sutra provjerim no našao sam na netu kao i da treba hdmi switcher odnosno od njega on povlači struju.... pa pokušam s time...

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ne znam da li ste citali sony navodno + pretplatnicima daje 10€/$ u wallet na storeu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Ne znam da li ste citali sony navodno + pretplatnicima daje 10€/$ u wallet na storeu.

 

Je, i Bill Gates je dijelio bitcoine na twitteru :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Izgleda da je Bloodborne u pravu, mnogi su potvrdili da im je sony poslao gift
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Izgleda da je Bloodborne u pravu, mnogi su potvrdili da im je sony poslao gift

 
Mi ćemo dobiti 10kn.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Poklonjenom konju ne tražiš dlaku na jajima
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Poklonjenom konju ne tražiš dlaku na jajima

Zasto bi bilo kojem konju gledao dlake na jajima? 

Poslovica ide: "Poklonjenom konju se ne gleda u zube."

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Poklonjenom konju ne tražiš dlaku na jajima

 "Poklonjenom konju se ne gleda u zube."

Ovo za jaja je valjda neka tvoja interna fora.

Hexfire

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.7.2020 10:38 (hummer0).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Otisao Ghost of Tsushima za 350+ dostava bez problema :) Nikad me nije toliko ljudi zvalo. Odigrao, uzivao i prodao. :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Otisao Ghost of Tsushima za 350+ dostava bez problema :) Nikad me nije toliko ljudi zvalo. Odigrao, uzivao i prodao. :)

 

Kad si im praktički poklonio novce :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Hexfire kaže...
Poklonjenom konju ne tražiš dlaku na jajima

Zasto bi bilo kojem konju gledao dlake na jajima? 

Poslovica ide: "Poklonjenom konju se ne gleda u zube."

 O bokte pa zajebavam se...

 

Ovo tvoje + "traženje dlake u jajetu"... = ?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja kažem mukte je i sirče slatko. 

Moj PC  
2 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gale92 kaže...

 sutra provjerim no našao sam na netu kao i da treba hdmi switcher odnosno od njega on povlači struju.... pa pokušam s time...

 nažalost ništa, pokušali smo i sa hdmi switcherom odnosno strujom kao u videu

 

 

ali i dalje monitor ide u sleep mod

 

dok smo reci probali i sa jednim hdmi to vga adapterom koji nema za zvuk i doduše on ima usb za struju na sebi i on radi posve normalno.....

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gale92 kaže...
Gale92 kaže...

 sutra provjerim no našao sam na netu kao i da treba hdmi switcher odnosno od njega on povlači struju.... pa pokušam s time...

 nažalost ništa, pokušali smo i sa hdmi switcherom odnosno strujom kao u videu

 

 

ali i dalje monitor ide u sleep mod

 

dok smo reci probali i sa jednim hdmi to vga adapterom koji nema za zvuk i doduše on ima usb za struju na sebi i on radi posve normalno.....

Moraš odnekud dovesti struju na taj adapter. Ako uređaj s kojeg je spojen hdmi ne podrzava power over hdmi, onda nema struje. Obično MHL portovi na TVima to podržavaju da mogu napajati mobilne uređaje. Ti pokušavaš nešto što ne vjerujem da će raditi bez napajanja.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kupio za 400, Prodao za 350 plus lik placa troškove dostave, za 50kn sam igrao nuvu i vrhunsku igru.
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Došao gameplay za Crash Bandicoot 4 ako nekog zanima. Izgleda zanimljivo 

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
PlayStation 4

Fall Guys bi mogla biti zanimljiva igra.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Kupio za 400, Prodao za 350 plus lik placa troškove dostave, za 50kn sam igrao nuvu i vrhunsku igru.

 Ma bravo,  jos si ga i zaje....

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
CROatVU kaže...
Gogy7 kaže...
Kupio za 400, Prodao za 350 plus lik placa troškove dostave, za 50kn sam igrao nuvu i vrhunsku igru.

 Ma bravo,  jos si ga i zaje....

 LOL da nisi ti kupio? 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Opet ovi moralisti u temi kojima smeta ako odigraš ganc novu igru i prodaš ju za 20kn manje. :)
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Još kad se pogodi pa ju prodaš za 50 kn više.. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Opet sam došao na ideju da spajam plejku sebi na monitor od kompa i sinu u sobi i sad gledam HDMI od 10 m i skužim u opisu da je 30 FPS to me malo zbunilo moram priznati jel netko zna o čemu se radi?

https://www.instar-informatika.hr/kabel-sbox-hdmi-hdmi-14-mm-10-m/HDMI-10/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Max resolution: 4K x 2K (2160p)
Max Framerate: 30 FPS

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Opet sam došao na ideju da spajam plejku sebi na monitor od kompa i sinu u sobi i sad gledam HDMI od 10 m i skužim u opisu da je 30 FPS to me malo zbunilo moram priznati jel netko zna o čemu se radi?

https://www.instar-informatika.hr/kabel-sbox-hdmi-hdmi-14-mm-10-m/HDMI-10/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Max resolution: 4K x 2K (2160p)
Max Framerate: 30 FPS

 
Treba ti HDMI 2.0. 1.4 nije dosta za 60fpsa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Kupio za 400, Prodao za 350 plus lik placa troškove dostave, za 50kn sam igrao nuvu i vrhunsku igru.

 To je super kad za nekoga tko ju tak brzo odigra.

Ja dok neku odigram prode toliko vremena da bi

prije stigla kao mjesecna + igra nego sta bi mi ju se isplatilo prodat. 😂

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...

Opet sam došao na ideju da spajam plejku sebi na monitor od kompa i sinu u sobi i sad gledam HDMI od 10 m i skužim u opisu da je 30 FPS to me malo zbunilo moram priznati jel netko zna o čemu se radi?

https://www.instar-informatika.hr/kabel-sbox-hdmi-hdmi-14-mm-10-m/HDMI-10/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Max resolution: 4K x 2K (2160p)
Max Framerate: 30 FPS

 
Treba ti HDMI 2.0. 1.4 nije dosta za 60fpsa.

 Bitanga

 

Ali i na ovome 2.0 piše max 30 FPS?

 

https://www.instar-informatika.hr/kabel-sbox-hdmi-hdmi-20-mm-10m-4k/HDMI-2010/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

https://neutrinomobile.hr/kabel-sbox-hdmi-hdmi-2-0-m-m-10m-4k.html?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2020 20:23 (hummer0).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

 

Ja sam kupio neki HDMI 2.0 kabel od Hame pa mi nije radio HDR preko njega. Al sa 60 FPSa nisam imao problema.

Ne znam iskreno što da ti pametno kažem, kupi neki 2.0 kabel od proizvođača za kojeg možeš na njihovim stranicama provjeriti jel omogućava dovoljno za 60 FPSa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice