PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.792.553
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Elden ring dostupan svima, ne samo njima. 

 

Propast beskompromisnog soulsbourne žanra kao zadnje linije obrane od prosječnosti :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2020 20:31 (Bitanga).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Iz iskustva mogu reci da komercijala kad tad dode po svoje.

ali ruku na srce bilo je dobro dok je trajalo. 😁

16 godina
offline
PlayStation 4

Možda neki nece vidjeti u drugoj temi ali na našem storu je nekim čudom LEGO ninjago movie igra free za download :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Ima LEGO TV Show movie book video game free na psn store.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

Pa naravno..inače radim u servisu mobitela pa mi nije bio neki izazov :D

 

Ali se definitivno nisam nadao takvim ishodu s obzirom da je bučila od prvog dana.

 

Ovo je ko da imam novu konzolu.

 Proradio je i moj. I moj je bio osjetno tiši nakon čišćenja i vent skroz ko da je na idlu.

Ali je nakon toga radio jedno 5-6 sati i onda najednom crko u igri uz artefakte.

I nakon toga blue light of death.

Tako da svakako javi ako bude sve ok nakon desetak sati.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Moguce da je nekaj pošlo po krivu, jesi provjerio sve one thermal padova da su ti na mjestu? Navodno čim jedan fali taj memorijski čip se pregrijava i ode sve u tri krasne nakon nekog vremena.

 

Drugo kaj mi pada na pamet da nisi previše stegnuo onaj dio koji stegne hladnjak i proc??

 

 

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
arnes_king kaže...
amd freak kaže...

Nova pasta na pro modelu ne znači ništa puno.

 

U nekim igrama se konzola ne čuje ili je vrlo slična slim modelu.

 

U drugim pak igrama, tipa gow ili novi cod zuji ko avion.

 

I tu pasta ne pomaže, jednostavno se konzola brutalno grije, a sama po sebi ima vrlo jeftin hladnjak.

 

Naravno pričamo o 4k rezi.

 Probao sam iste igre na kojima je bila jako bucna prije i poslije zamjene paste i kao da je druga konzola. Iste rezltate vidjam stalno po redditu tako da sigurno znaci puno u vecini slucajeva (ne u svim).

 Jaooooo kako si bio u pravu....moj bed, nadam se da mi opraštaš...koliko sam čitao po netu bilo je svega i svačega i često se pisalo nije pomoglo ili pomoglo je samo ako je bilo puno prašine.

 

Da skratim priču moj model je onaj drugi model pro konzole 7110b, i danas reko idem sam sebi dokazati da će biti isti racku.

 

Jeboteeeee kojaaaaa razlikaaaaaaaaa, kad sam upalio prije novi cod u samom loadingu se vent vrtio brutalno, sada u samoj igri ko da je cijelo vrijeme u idlu hhahaha, strašno koja razlika.

 

Da se razumijemo na slikama izgleda strašno, u stvari nije bilo toliko zmazanoce u relaciji vent-hladnjak, međutim toliko traljavo posložena pasta na proc i toliko loš pritisak na cpu da je to strašno, iskreno neznam kako si je to sony mogao dozvoliti jer meni je tako od prvog dana.

 

Još jednom isprike i hvala kaj si mi dao poticaj :D Za sve druge obavezno to napraviti!!!

 

Sad mogu napokon igrati gow u tišini :D

 Eh bas mi je drago sto ti je pomoglo. I ja sam isto tako citao vise komentara da ne pomaze pa sam zato odugovlacio. Nakon sto sam uradio nadao se maloj, jedva primjetnoj promjeni pa je bilo bas iznenadjenje da nisam mogao vjerovati  

14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Raja obzirom da ima finih popusta na hr store.

 

imam US account, napravio sam hr account zbog NBA koji je fakat jeftin. Zanima me da li karticom iz BIH mogu platiti?

 

ili moram uzeti hr wallet 150 kuna minimalno?

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Eldo kaže...

Raja obzirom da ima finih popusta na hr store.

 

imam US account, napravio sam hr account zbog NBA koji je fakat jeftin. Zanima me da li karticom iz BIH mogu platiti?

 

ili moram uzeti hr wallet 150 kuna minimalno?

 Prije nije moglo, danas lik na drugom forumu pise kako placa karticom iz Bosne na HR i US store pa je moguce da su nesto mijenjali.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Imas sliku procesora i paste?

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
offline
PlayStation 4

Evo moja. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
PlayStation 4

Ja bi bas uzeo neki ajmo rec pokvareni ps4 recimo da mu bluray drive ne radi pa ga slozio u drugom kucistu sa drugim hlađenjem
jel se probao tko igrat s tim ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
A ti si probao Elden Ring pa znaš da će biti tako? Samo polako, svakakih smo se glasina naslušali, a ovo je neki levat od novinara napisao članak temeljen na raspravi na temi From Software na Resetera forumu. Članak je na razini kvalitete 24sata i njihovih naslova tipa: "Nevjerojatno! Pročitajte što žene pomisle kada ugledaju vaš penis!!!"

I rasprava uopće nije govorila o olakšavanju igre tipa easy modeu ili tako nešto, već se pričalo kako postoji šansa da From Software u post launchu malo prilagoditi neke bossove i borbe ako ipak ispadnu preteški ili iz nekog razloga prenezgodni. I to nije ništa novo to su već radili, jer moraš naći pravi balans, a nekad ti treba feedback igrača za to

Edit: zaboravio sam napisati da isto tako mogu i otežati igru ako je negdje prelagana, dakle to su obični patchevi
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.5.2020 0:10 (Cansee).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Ne vidim razlog da se ljutis na mene, al dobro.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Ne vidim razlog da se ljutis na mene, al dobro.

 

Ljuti se jer linkaš random slike :-) I u pravu je.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
PlayStation 4

Uzeo sam i ja svoga u prosincu 2018(BF)...kupio sam i dodatnu garanciju,tako da nebih htio riskirati garanciju ako bih išao stavljati novu pastu.Nek stoji ovako...Ove zahtjevnije igre budem onda igrao po zimi kad je niža temperatura.

 

Ali stvarno već kad sam ga izvadio prvi put iz kutije pod rukama se vidi da je sony škrtario....playstation prvi je ko kamen.....A tek prvi xbox kojeg sam imao to je kao da držiš tenk u ruci.

 

ps1...xbox1...ps4pro...izmedu njih PCx2 puta

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Ovaj Lego Ninjago se nemre stavit u library?
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Meni je u library-u.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
A jebemti sad tek vidim da je The Lego...tak da je na kraju liste. My bad
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.5.2020 9:17 (kbenzema).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Ne vidim razlog da se ljutis na mene, al dobro.

 

ma kakva ljutnja, nego sam već vidio taj glupi članak i znam da je clickbait smeće, ne moramo odmah zaključivati šta će From Software ili bilo koji developer napraviti temeljem bijednih novinara

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
VladimirLem kaže...
big_guy kaže...

Ima tko kakav prijedlog za slusalice da su koliko toliko okej za 200 kn?

 Bit ce sad u Linksa akcija na Cloudice 2, očekujem cijenu do 300kn. Sad kako one rade s PS4 neznam

Sretno. Ne vjerujem da ce ispod 500kn.

I nazalost bio sam u pravu.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
bloodborne kaže...

Moras skupit sve.

https://giphy.com/gifs/Ie2Hs3A0uJRtK

Aaaaand done!

 

 

Demon Souls CE prodao (idiot) Demon Souls CE prodao (idiot)
Za ursusc355 Za ursusc355
Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
bloodborne kaže...

Ne vidim razlog da se ljutis na mene, al dobro.

 

ma kakva ljutnja, nego sam već vidio taj glupi članak i znam da je clickbait smeće, ne moramo odmah zaključivati šta će From Software ili bilo koji developer napraviti temeljem bijednih novinara

 

Chaky kaže...
Chaky kaže...
bloodborne kaže...

Moras skupit sve.

https://giphy.com/gifs/Ie2Hs3A0uJRtK

Aaaaand done!

 

 

 E to dvoje zasluzuje jedan žžž 

 

Ja skidam lego ninjago 😂

14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Može savjet, pretplatu sam prebacio s HT na Tele2 i odabrao uređaj i PS4 bundle po 1kn. U bundleu su PS4 1TB, 3 igre, ja mislim Uncharted4, God of War, Horizon (po onom što piše na Tele2 stranici) i 3 mjeseca PS Plus. Cilj mi je to odmah preprodati, je li realna cijena toga u maloprodaji cca. 2500kn i po kojoj cijeni bi to netko kupio polovno (zapravo novo, neotvoreno)?
Real eyes realize real lies...
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
N3N0 kaže...
Može savjet, pretplatu sam prebacio s HT na Tele2 i odabrao uređaj i PS4 bundle po 1kn. U bundleu su PS4 1TB, 3 igre, ja mislim Uncharted4, God of War, Horizon (po onom što piše na Tele2 stranici) i 3 mjeseca PS Plus. Cilj mi je to odmah preprodati, je li realna cijena toga u maloprodaji cca. 2500kn i po kojoj cijeni bi to netko kupio polovno (zapravo novo, neotvoreno)?

 Običan PS4 ili PRO verzija? Netko mora biti lud da da 2500 za običnu verziju.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ps4 je obican, koliko vidim cijene ovih bundleova po webshopovima su slične, za obicnu verziju. Ja ga ne želim prodat za cijenu iz dućana, pitam za koliko bi mogao.

https://www.instar-informatika.hr/playstation-4-1tb-f-chassis-gt-sport-horizon-zero-dawn-ce-uncharted-4-hits/3201051090/product/

To je ovako nešto samo se ne spominju ta 3 mjeseca pretplate na ps+
Real eyes realize real lies...
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.5.2020 14:41 (N3N0).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
N3N0 kaže...
Ps4 je obican, koliko vidim cijene ovih bundleova po webshopovima su slične, za obicnu verziju. Ja ga ne želim prodat za cijenu iz dućana, pitam za koliko bi mogao.

https://www.instar-informatika.hr/playstation-4-1tb-f-chassis-gt-sport-horizon-zero-dawn-ce-uncharted-4-hits/3201051090/product/

To je ovako nešto samo se ne spominju ta 3 mjeseca pretplate na ps+

 

Mogao bi za onoliko za koliko se ti i potencijalni kupac dogovorite.

Nitko ti ne može reći koliko je to novaca. Stavi neku cijenu pa spuštaj ovisno o tome koliko ti je hitno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
A gle, teško je reći. Po meni igre vrijede 250kn sve zajedno, ali netko će možda dati malo više jer su mu sve tri interesantne.

Nekome će 1tb biti velika prednost, a nekog će odmah u startu odbiti jer nije slim.

Sudeći po njuškalu krenuo bih s 2000 pa tko zna. U svakom slučaju, nove konzole su blizu, sve te igre će se moći igrati na ps5 možda i s puno boljim iskustvom. Možda bolje prodati prije nego kasnije.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
PlayStation 4

Odgledao sam ovaj Ghost of Tsushima gameplay trailer i nekako bi radije da možda nisam... Nisam pratio igru, pa nisam čak ni znao da je još jedan open world. Već mi se bljuje po malo. Jako generički izgleda, ko da sam takvu igru već deset puta igrao tokom zadnjih par godina odkad sve mora biti open world. I dalje mi se sviđa paleta boja, a ovaj crno bijeli mod je fora, ali skroz poništava ovo prvo. Ništa drugo mi nije upalo u oko. Možda će stealth biti zabavan, pa ću ju "morati" odigrati čisto radi toga.

 

Prema informacijama koje imam trenutno, Last of us 2 i Ghost, dvije top tier igre koje su trebale zaključiti ovu generaciju izgledaju dosta razočaravajuće. U najboljem slučaju, kao nešto što siguno neću nabavljati day one. Ali eto, nek me iznenade.

 

 

 

 

Unreal Engine 5 izgleda jako sposobno, ali imam dojam da neki sad očekuju da će svaka igra koju će se raditi u UE5, izgledati i raditi toliko dobro ko taj demo. Najveći broj studia koji će ga koristiti sigurno neće imati ni dovoljno resursa ni dovoljno znanja da u potpunosti iskoristi sve mogućnosti. Isto kao što smo imali sa UE4. Tak da ono, smanjite očekivanja. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
A da. Za Ghost of Tsushima su rekli da će to biti Ass.Creed igra u Japanu, koju do sad nismo dobili.
Kraj je generacije i ne možemo očekivati revolucionarne stvari.
Mene više brine da nećemo dobiti ništa novo i revolucionarno niti u idućoj generaciji. Novi Unreal demo me nije impresionirao. Bolja grafika i to je to.
PSN - DeniZg80
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice