PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.451
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
TKScump kaže...

Ako ti nije pasa Origins, neće ni Odyssey... meni je Odyssey bolji i opčenito taj grčki setting mi je draži al su razlike minorne 

 Origins je meni bio super igra, nisam mislio da mi nije pasao nego sam se zasitio a vidio sam da je Odyssey dosta slican. Ni Origins nisam uradio ni trecinu stvari, u pocetku ganjao sve, kasnije dosadilo i isao samo od glavne do glavne misije. Inace sam takav da sporedne stvari mogu raditi ako sam ostavio bilo sta od storija nezavrseno, ali cim stori zavrsim ohladi mi igra.

 

 

P.S. Za ovaj Death Stranding me najvise brine hoce li biti podnosljiva buka tokom igranja na mom Pro, ukoliko bude previse kontam spustiti u postavkama plejke rezoluciju na FHD pa vjerovatno bi trebala biti tisa dosta nego na 4K? (Iako ovo nikako ne bih volio jer sam pro nabavio da bih iskoristio 4K TV)

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 10:56 (arnes_king).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
TKScump kaže...

Ako ti nije pasa Origins, neće ni Odyssey... meni je Odyssey bolji i opčenito taj grčki setting mi je draži al su razlike minorne 

 

Pa dosta ima razlika između Origins i Odyssey. Ne bih rekao baš minorno. Pogotovo oko borbe. A opet dovoljno slično. Priča je kompleksnija, putovanje morem i bitke kao u Black Flagu (doduše nema utvrda).

Odyssey je puno bolji. I puno više contenta ima. Expansione preporučam jer otvaraju i neke nove modifikacije talenata.

Platio bih još par expansiona da naprave. Uvijek mi je šteta dok krenu razvijati novu igru umjesto da iskoriste cijeli svijet u staroj još bolje. To bi sve trebale biti žive igre koje se updejtaju godinama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
TKScump kaže...

Ako ti nije pasa Origins, neće ni Odyssey... meni je Odyssey bolji i opčenito taj grčki setting mi je draži al su razlike minorne 

 Origins je meni bio super igra, nisam mislio da mi nije pasao nego sam se zasitio a vidio sam da je Odyssey dosta slican. Ni Origins nisam uradio ni trecinu stvari, u pocetku ganjao sve, kasnije dosadilo i isao samo od glavne do glavne misije. Inace sam takav da sporedne stvari mogu raditi ako sam ostavio bilo sta od storija nezavrseno, ali cim stori zavrsim ohladi mi igra.

 

 

P.S. Za ovaj Death Stranding me najvise brine hoce li biti podnosljiva buka tokom igranja na mom Pro, ukoliko bude previse kontam spustiti u postavkama plejke rezoluciju na FHD pa vjerovatno bi trebala biti tisa dosta nego na 4K? (Iako ovo nikako ne bih volio jer sam pro nabavio da bih iskoristio 4K TV)

 

Uh, ja volim completeati sve markere na mapi, OCD mi ne dozvoljava da ih ostavim nezavršene :-)

No, ako moram sam tražiti neke collectables bez da su na karti, to nema šanse.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Morao sam prvi završiti AC Odyssey zadnji chapter expansiona da mogu u miru prijeći na ovo (definitivno mi je top igra u zadnjih godinu dana koliko god repetitivna bila).

Užasno puno sati sam potrošio da završim, nešto kao Witcher3.

 

Svaka čast. Meni slabo dođe kada se zamislim da to prelazim. Iako bi ja radije Origins jer mi je draži stari Egipat od Grčke. Ali...Ubisoft...

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

ono full malo sto sam ja igrao odyssey mi djeluje kao sasvim drugacija igra u odnosu na ostale AC.
barem po pitanju gameplaya. ali nakon pregršt nastavaka meni to dopizdi, malo skači, malo se šuljaj, malo ovo, malo bjezi.
sve isto samo se mijenjaju "ere". sve ostaje isto, tak mi je i nfs. dopizdilo vise i oni avengersi i sl.

napravi 2-3 nastavka i dovidenja okreni se novom projektu, a ne samo recikliraju i recikliraju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

ono full malo sto sam ja igrao odyssey mi djeluje kao sasvim drugacija igra u odnosu na ostale AC.
barem po pitanju gameplaya. ali nakon pregršt nastavaka meni to dopizdi, malo skači, malo se šuljaj, malo ovo, malo bjezi.
sve isto samo se mijenjaju "ere". sve ostaje isto, tak mi je i nfs. dopizdilo vise i oni avengersi i sl.

napravi 2-3 nastavka i dovidenja okreni se novom projektu, a ne samo recikliraju i recikliraju.

 

Zato se zove franšiza. Ili intellectual property.

Igra se razvija kroz godine i evoluira. Draže mi je to nego igrati poluproizvode bez supporta i budućnosti.

Nema mi goreg nego dok završim neku igru i skužim da je to to, mogu ju obrisati i nikad više neću dobiti za nju nikakav DLC ni expansion niti će biti nastavka.

 

A Ubisoft je poprilično dobra i kvalitetna kompanija koja drži do svojih franšiza. I njihovi studiji međusobno dijele implementacije na raznim igrama, pa tako nastaju i nove ideje.

 

Zamisli sad da mora netko od nule napraviti Odyssey. Pa na tome je radilo stotine ljudi par godina.

Da se od nule radi trebalo bi im 10 godina i koliko para. Neisplativo.

 

Nintendo je zaradio bilijarde na takvim igrama. Jer su zabavne i jednostavne i sve bolje s vremenom.

Isto tako i Blizzard, imaju par igara i sve su hitovi, i dalje ulažu u njih i razvijaju ih.

 

A i tko može izmisliti nešto novo danas, sve je to više manje isto, a oni najjači s najboljim produkcijama uspiju, ostali samo preživljavaju ako i to.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
PlayStation 4

Dobro Nintendo je van konkurencije jer se niti jedne first party igre ne prodaju ko njihove, a kroz svoje serijale su donili miljardu noviteta počevši od Zelde pa Maria, Pokemoni se nemilo prodaju a još dan danas nije niti jedan serijal nije uspija izazvat takvu pomamu na globalnoj razini ko Pokemoni tako da je po meni Nintendo van svake konkurencije jer kroz godine samo nadopunjuju već uhodane brendove. U principu oni su inovatori, a igre su in maksimalno ispolirane.

 

Blizzard ima skroz drugu politiku, oni kradu postojeće formule i usavršavaju ih , najčešće skoro do savršenstva i onda pružaju live service nad igrama godinama nakon launcha uz free sadržaj.

 

Ubisoftu je jedina zamjerka sta su in igre na launchu krš i triba proć 6-9 miseci na dovedu to u optimalno stanje

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Sta mislite da li bi na PS4 Pro koji je jako bucan pomoglo da se na gornjem poklopcu iznad ventilatora izbuse rupice, a ispod stavi neki materijal kao spuzva da filtrira prasinu? Nesto razmisljam da bi tako sigurno imao veci dotok svjezeg i hladnog zraka i bilo bi malo "otvorenije". Cini mi se da je najveci prostor sto je to sve u jako malom i zatvorenom prostoru a ovi otvori za ulaz zraka su jako mali pa nije ni cudo sto se mora zavrtiti kao nenormalan da bi unosio dovoljno zraka.

 

 

Mozda na prvu glupa ideja, ali ozbiljno o tome razmisljam pa da vidim vase misljenje prvo.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
TKScump kaže...

 

 

Ubisoftu je jedina zamjerka sta su in igre na launchu krš i triba proć 6-9 miseci na dovedu to u optimalno stanje

 

Pa ne treba generalizirati, neke su poprilično dobre odmah na releaseu. No, sa Breakpointom su stvarno zasrali.

Ali je Ubisoft skoro jedini koji nagrađuje vjernost sa 20% popusta za sve ako igraš njihove igre.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Teško je znati koliko će i da li uopće pomoći. Ono što sigurno pomaže je prodati tu konzolu i nabaviti ovu zadnju reviziju...
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
online
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Sta mislite da li bi na PS4 Pro koji je jako bucan pomoglo da se na gornjem poklopcu iznad ventilatora izbuse rupice, a ispod stavi neki materijal kao spuzva da filtrira prasinu? Nesto razmisljam da bi tako sigurno imao veci dotok svjezeg i hladnog zraka i bilo bi malo "otvorenije". Cini mi se da je najveci prostor sto je to sve u jako malom i zatvorenom prostoru a ovi otvori za ulaz zraka su jako mali pa nije ni cudo sto se mora zavrtiti kao nenormalan da bi unosio dovoljno zraka.

 

 

Mozda na prvu glupa ideja, ali ozbiljno o tome razmisljam pa da vidim vase misljenje prvo.

 

Nisam siguran da bi dobio nešto, jer to nije tip ventilatora koji bi usisavao na taj način (osni vs centrifugalni).

A sa dodatnim rupama bi samo narušio pomno osmišljenu ventilaciju hrpe Sony inženjera.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 13:36 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zaboravio si navodnike na "pomno osmišljenu".
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
TKScump kaže...

 

 

Ubisoftu je jedina zamjerka sta su in igre na launchu krš i triba proć 6-9 miseci na dovedu to u optimalno stanje

 

Pa ne treba generalizirati, neke su poprilično dobre odmah na releaseu. No, sa Breakpointom su stvarno zasrali.

Ali je Ubisoft skoro jedini koji nagrađuje vjernost sa 20% popusta za sve ako igraš njihove igre.

 

Neke, većinu triba čekat da je fiksaju... eo nekih primera koji mi samo padaju na pamet ovako letimično... division, crew, ac syndicate, ac unity, for honor, ovi zadnji ghost recon i onaj prije njega, Rainbow Six seige, 

Not funny dude
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Zaboravio si navodnike na "pomno osmišljenu".

 

Pa vjerujem da je pomno osmišljena jer ne crkava od pregrijavanja. To što je glasno nema veze s ventilacijom nego izolacijom i možda drugim nekim parametrima koje se tiču regulacije.

Ali opet, glavna stvar je da se ne pregrijava, a to je zadovoljeno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: PlayStation 4
TKScump kaže...
Bitanga kaže...
TKScump kaže...

 

 

Ubisoftu je jedina zamjerka sta su in igre na launchu krš i triba proć 6-9 miseci na dovedu to u optimalno stanje

 

Pa ne treba generalizirati, neke su poprilično dobre odmah na releaseu. No, sa Breakpointom su stvarno zasrali.

Ali je Ubisoft skoro jedini koji nagrađuje vjernost sa 20% popusta za sve ako igraš njihove igre.

 

Neke, većinu triba čekat da je fiksaju... eo nekih primera koji mi samo padaju na pamet ovako letimično... division, crew, ac syndicate, ac unity, for honor, ovi zadnji ghost recon i onaj prije njega, Rainbow Six seige, 

 

Šta ja znam, meni je to sve bilo igrivo na releaseu.

Sve multiplayer igre su problematične i za red veličine kompleksnije od single player iskustava.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Sta mislite da li bi na PS4 Pro koji je jako bucan pomoglo da se na gornjem poklopcu iznad ventilatora izbuse rupice, a ispod stavi neki materijal kao spuzva da filtrira prasinu? Nesto razmisljam da bi tako sigurno imao veci dotok svjezeg i hladnog zraka i bilo bi malo "otvorenije". Cini mi se da je najveci prostor sto je to sve u jako malom i zatvorenom prostoru a ovi otvori za ulaz zraka su jako mali pa nije ni cudo sto se mora zavrtiti kao nenormalan da bi unosio dovoljno zraka.

 

 

Mozda na prvu glupa ideja, ali ozbiljno o tome razmisljam pa da vidim vase misljenje prvo.

 Nemoj biti lud i ljen. Nego lijepo otvori konzolu i promjeni pastu.

Ja nisam čuo ventilator od kad sam promjenio pastu i izvadio mrtvace iz coolera mog PS4 pro.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 14:00 (Grga1984).
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Grga1984 kaže...
arnes_king kaže...

Sta mislite da li bi na PS4 Pro koji je jako bucan pomoglo da se na gornjem poklopcu iznad ventilatora izbuse rupice, a ispod stavi neki materijal kao spuzva da filtrira prasinu? Nesto razmisljam da bi tako sigurno imao veci dotok svjezeg i hladnog zraka i bilo bi malo "otvorenije". Cini mi se da je najveci prostor sto je to sve u jako malom i zatvorenom prostoru a ovi otvori za ulaz zraka su jako mali pa nije ni cudo sto se mora zavrtiti kao nenormalan da bi unosio dovoljno zraka.

 

 

Mozda na prvu glupa ideja, ali ozbiljno o tome razmisljam pa da vidim vase misljenje prvo.

 Nemoj biti lud i ljen. Nego lijepo otvori konzolu i promjeni pastu.

Ja nisam čuo ventilator od kad sam promjenio pastu i izvadio mrtvace iz coolera mog PS4 pro.

 To sam htio ali pisao sam na prosloj stranici da je jedan saraf, onaj srednji crni na napojnoj bio bez nekog vidljivog navoja, i pokusavajuci da ga odvrnem sav se unistio jer je nekakav mekan kao da je od plastike .... Sad nema sanse da ga odvrnem.

A nista, odustat cu od ovih pokusaja, prodavat pa kupovat mi se ne radi. Izdrzat cu jos godinu da ovo slusam do PS5 i nadat se da ce u PS5 to biti bolje rijeseno.

 

Hvala svima na savjetima.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Grga1984 kaže...
arnes_king kaže...

Sta mislite da li bi na PS4 Pro koji je jako bucan pomoglo da se na gornjem poklopcu iznad ventilatora izbuse rupice, a ispod stavi neki materijal kao spuzva da filtrira prasinu? Nesto razmisljam da bi tako sigurno imao veci dotok svjezeg i hladnog zraka i bilo bi malo "otvorenije". Cini mi se da je najveci prostor sto je to sve u jako malom i zatvorenom prostoru a ovi otvori za ulaz zraka su jako mali pa nije ni cudo sto se mora zavrtiti kao nenormalan da bi unosio dovoljno zraka.

 

 

Mozda na prvu glupa ideja, ali ozbiljno o tome razmisljam pa da vidim vase misljenje prvo.

 Nemoj biti lud i ljen. Nego lijepo otvori konzolu i promjeni pastu.

Ja nisam čuo ventilator od kad sam promjenio pastu i izvadio mrtvace iz coolera mog PS4 pro.

 jesi upalio plejku od tad, možda nisi dobro spojio nešto? 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 14:48 (MasterG).
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Grga1984 kaže...
arnes_king kaže...

Sta mislite da li bi na PS4 Pro koji je jako bucan pomoglo da se na gornjem poklopcu iznad ventilatora izbuse rupice, a ispod stavi neki materijal kao spuzva da filtrira prasinu? Nesto razmisljam da bi tako sigurno imao veci dotok svjezeg i hladnog zraka i bilo bi malo "otvorenije". Cini mi se da je najveci prostor sto je to sve u jako malom i zatvorenom prostoru a ovi otvori za ulaz zraka su jako mali pa nije ni cudo sto se mora zavrtiti kao nenormalan da bi unosio dovoljno zraka.

 

 

Mozda na prvu glupa ideja, ali ozbiljno o tome razmisljam pa da vidim vase misljenje prvo.

 Nemoj biti lud i ljen. Nego lijepo otvori konzolu i promjeni pastu.

Ja nisam čuo ventilator od kad sam promjenio pastu i izvadio mrtvace iz coolera mog PS4 pro.

  Moj ps4 pro je prva generacija i bio sam šokiran kada sam pokrenuo Uncharted 4 multiplayer i prvi puta čuo taj zvuk slićan zvuku usisavača ili mlaznog pogona. Zamjenio sam pastu još pod garancijom i ništa se nije popravilo ali ni pogoršalo. Onda sam na internetu saznao da neke konzole imaju taj problem , a neke ne. Razlog je bio da su onda bila dva proizvođača ventilatora . Jedan proizvidi tišu verziju, a drugi glasniju. U mom ps4 pro je ovaj glasniji naravno. I dalje je glasan ali sam eliminirao onaj piskavi zvuk tako što držim poklopac pomaknut malo prema prednjoj strani konzole i prednji dio poklopca je malo spušten , a zadnji malo podignut. Već samim tim činom se konzola malo stišala. Ali način na koji sam eliminirao piskav zvuk je možda specifičan samo za moju konzolu. Eksperimentirao sam i pronašao da na jednom dijelu ventilatora gdje uvlači zrak on zapravo fućka. Taj dio sam prekrio sa jednom plastičnom trakicom i to priljepio. To mjesto se mora pronaći jer dva milimetra lijevo ili desno i opet fućka.

shit happens too often
13 godina
offline
PlayStation 4

Ma jesam spojio sam vent i sve radi kako treba.

Količina prašine koja je bila u samom colleru je nešto strašno i pasta je bila čisti kamen znači neko zadnje smeće.

Ugl ne vjerujem da može biti tolika razlika, mora da je do mx4 dosta tiši nego kada je bio nov.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Wox kaže...
Grga1984 kaže...
arnes_king kaže...

Sta mislite da li bi na PS4 Pro koji je jako bucan pomoglo da se na gornjem poklopcu iznad ventilatora izbuse rupice, a ispod stavi neki materijal kao spuzva da filtrira prasinu? Nesto razmisljam da bi tako sigurno imao veci dotok svjezeg i hladnog zraka i bilo bi malo "otvorenije". Cini mi se da je najveci prostor sto je to sve u jako malom i zatvorenom prostoru a ovi otvori za ulaz zraka su jako mali pa nije ni cudo sto se mora zavrtiti kao nenormalan da bi unosio dovoljno zraka.

 

 

Mozda na prvu glupa ideja, ali ozbiljno o tome razmisljam pa da vidim vase misljenje prvo.

 Nemoj biti lud i ljen. Nego lijepo otvori konzolu i promjeni pastu.

Ja nisam čuo ventilator od kad sam promjenio pastu i izvadio mrtvace iz coolera mog PS4 pro.

  Moj ps4 pro je prva generacija i bio sam šokiran kada sam pokrenuo Uncharted 4 multiplayer i prvi puta čuo taj zvuk slićan zvuku usisavača ili mlaznog pogona. Zamjenio sam pastu još pod garancijom i ništa se nije popravilo ali ni pogoršalo. Onda sam na internetu saznao da neke konzole imaju taj problem , a neke ne. Razlog je bio da su onda bila dva proizvođača ventilatora . Jedan proizvidi tišu verziju, a drugi glasniju. U mom ps4 pro je ovaj glasniji naravno. I dalje je glasan ali sam eliminirao onaj piskavi zvuk tako što držim poklopac pomaknut malo prema prednjoj strani konzole i prednji dio poklopca je malo spušten , a zadnji malo podignut. Već samim tim činom se konzola malo stišala. Ali način na koji sam eliminirao piskav zvuk je možda specifičan samo za moju konzolu. Eksperimentirao sam i pronašao da na jednom dijelu ventilatora gdje uvlači zrak on zapravo fućka. Taj dio sam prekrio sa jednom plastičnom trakicom i to priljepio. To mjesto se mora pronaći jer dva milimetra lijevo ili desno i opet fućka.

 Ne znam koliko je dobro drzati ga tako poluotvorenog jer samo jos vise prasine ulazi u njega. Mozda smanji buku ali sigurno ce mu smanjiti i vijek trajanja.

 

P.S. Dugo nisam vidio tako prasnjavu konzolu 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
6 godina
offline
Re: PlayStation 4

haha to sam i ja prvo pomislio. majko mila ko da nije pobrisana prašina s njega otkad ga je kupio 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

 To sam htio ali pisao sam na prosloj stranici da je jedan saraf, onaj srednji crni na napojnoj bio bez nekog vidljivog navoja, i pokusavajuci da ga odvrnem sav se unistio jer je nekakav mekan kao da je od plastike .... Sad nema sanse da ga odvrnem.

A nista, odustat cu od ovih pokusaja, prodavat pa kupovat mi se ne radi. Izdrzat cu jos godinu da ovo slusam do PS5 i nadat se da ce u PS5 to biti bolje rijeseno.

 

Hvala svima na savjetima.

Ako je vijak izglodan, mozes probati s gumicom.

https://www.wikihow.com/Use-a-Rubber-Band-to-Unscrew-Stripped-Screws

 

P.S.

Opaska. Same starkelje u ovoj temi 

 

P.P.S.

Kad bolje razmislim, mladi niti ne znaju sto je forum i cemu sluzi 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 8:57 (Chaky).
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
arnes_king kaže...

 To sam htio ali pisao sam na prosloj stranici da je jedan saraf, onaj srednji crni na napojnoj bio bez nekog vidljivog navoja, i pokusavajuci da ga odvrnem sav se unistio jer je nekakav mekan kao da je od plastike .... Sad nema sanse da ga odvrnem.

A nista, odustat cu od ovih pokusaja, prodavat pa kupovat mi se ne radi. Izdrzat cu jos godinu da ovo slusam do PS5 i nadat se da ce u PS5 to biti bolje rijeseno.

 

Hvala svima na savjetima.

Ako je vijak izglodan, mozes probati s gumicom.

https://www.wikihow.com/Use-a-Rubber-Band-to-Unscrew-Stripped-Screws

 

P.S.

Opaska. Same starkelje u ovoj temi 

 

P.P.S.

Kad bolje razmislim, mladi niti ne znaju sto je forum i cemu sluzi 

 To sam probao i nije uspjelo. Poslije zovnem komsiju koji se tako bavi tim kucnim popravkama pa znam da ima svakodnevno posla sa sarafima i tim stvarima. Odnese on da proba odvrnuti, vrati mi saraf totalno izbusen, sad ga i nema.

 

Evo slika 

 

https://i.imgur.com/T8Oboro.jpg

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ako je ovome imalo vjerovati onda ce PS5 u Europi kostati 500€, 100€ vise nego PS4 i izlazi 04.12.2020.

 

https://comicbook.com/gaming/2019/10/18/ps5-playstation-5-price-cost/

 

 

Ne znam koliko je tacno bio PS4 u Bosni kad je tek izasao, ali imam osjecaj da ovdje mozemo biti sretni ako bude 1200KM a ne vise... PS4 u Bosni pri izlasku bio oko 1000KM.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 9:27 (arnes_king).
Moj PC  
0 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ili ti ga u hrvatskoj opce poznato tih 500€ bi znacilo bit ce 4000-4200kn.

Ak bude takva cijena nije bed cekat god dana da malo padne tamo za blagdane 2021.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Ili ti ga u hrvatskoj opce poznato tih 500€ bi znacilo bit ce 4000-4200kn.

Ak bude takva cijena nije bed cekat god dana da malo padne tamo za blagdane 2021.

 Pa znaci i kod vas je onda slicna situacija sa cijenama... Ja sam prvi dan kako je zvanicno najavljen kupio novu kasu u koju svakodnevno odvajam pa da se ne mislim kada dodje vrijeme  Taman i svoj Pro dok prodam bit ce to tu negdje.

 

Mozda cak dam i nekome od rodbine ko ide cesto po aute u Njemacku da mi tamo kupi, isplati se.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 9:37 (arnes_king).
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Evo da se i ja javim. Imao sam 69 godine kad sam prvi put zaigrao Amigu 500 tamo negdje 1988-89. Do prošle godine sam se igrao na top pc-u i ps4 pro, RDR2 i Simsi dok nisam umro. Uvijek sam volio top korocesore i grafičke kartice, najbolju grafiku... Da sam živ imao bih 99 godina. Sad mi je dovoljno dobar i Life of Black Tiger.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Je li tko prednarucio DS u Sancti i je li dobio obavijest da je mozda poslano?
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
bloodborne kaže...

Ili ti ga u hrvatskoj opce poznato tih 500€ bi znacilo bit ce 4000-4200kn.

Ak bude takva cijena nije bed cekat god dana da malo padne tamo za blagdane 2021.

 Pa znaci i kod vas je onda slicna situacija sa cijenama... Ja sam prvi dan kako je zvanicno najavljen kupio novu kasu u koju svakodnevno odvajam pa da se ne mislim kada dodje vrijeme  Taman i svoj Pro dok prodam bit ce to tu negdje.

 

Mozda cak dam i nekome od rodbine ko ide cesto po aute u Njemacku da mi tamo kupi, isplati se.

 Yes, bez obzira na pdv u nekim drzavam su stvarni stvari znatno jeftinije nego kod nas. Meni se osobno neda stavljat sastrane za plejku.

U najgorem slicaju jer tih 3500 cca 500€ bi mi bio max sta bi izdvojio za konzolu sve vise mi je suludo. Mogu si priustiti bogu hvala, ali odbijam pljunuti toliko love i 3500 je previse. Ali jbg sta je tu je takve su cijene. Ja imam rodbinu u svabiji i svajcarskoj pa cemo vidjeti kakve ce cijene biti.

Milenijski Bugovac kaže...

Evo da se i ja javim. Imao sam 69 godine kad sam prvi put zaigrao Amigu 500 tamo negdje 1988-89. Do prošle godine sam se igrao na top pc-u i ps4 pro, RDR2 i Simsi dok nisam umro. Uvijek sam volio top korocesore i grafičke kartice, najbolju grafiku... Da sam živ imao bih 99 godina. Sad mi je dovoljno dobar i Life of Black Tiger.

 Ja sam davno rekao ne ovdje na forumu nego privatno. Moze me netko fizicki i psihicki zlostavljati, ali mislim da nema nista gore nego kad covjek odjebe s mozgom.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice