Novi statusi (zvjezdice) izdvojena tema zaključana tema

poruka: 210
|
čitano: 83.596
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
coder_ kaže...
alien kaže...

LOL baš me zanima ko če sada otvarati teme tipa: "kako se osječaš dok igraš COD4 ili kakve gače nosišIzlanuo se" . i slično hehe  Smijeh

 Me ne brini, trolovi će kreirat novi račun i sve po starom. :)

P.S. Zašto ovaj r3d3f1n3 ide od posta do posta i zahvaljuje i pohvaljuje ljude??? WTF??
 To sam i ja primjetio.
Možda misli da će dobiti zvijezdice...

@r3d3f1n3 No hard feelings...
Don't worry Cartman. There are no stupid answers, just stupid people.
15 godina
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
Moljac kaže...
coder_ kaže...

P.S. Zašto ovaj r3d3f1n3 ide od posta do posta i zahvaljuje i pohvaljuje ljude??? WTF??
 To sam i ja primjetio.
Možda misli da će dobiti zvijezdice...

@r3d3f1n3 No hard feelings...
 To sam i ja primjetio i to već jutros.No,nekako mi bilo glupo postavit pitanje.
 Skroz mi je čudno to njegovo pohvaljivanje,ali možda čovjek jednostavno ima dobro mišljenje o oprečnim stvarima.

No da rezimiram: Pohvali post ili autore koji se međusobno nešto prepiru,odmah post do posta,jednog i drugog.
No,nema veze...svatko ima pravo na svoje mišljenje,nadam se samo da mu to nitko neće zamjerit.

A,možda stisne thumb zbog samo jednog dijela posta(i sam sam tako uradio nekoliko puta)

 

Osobno ne zamjeram,različiti ljudi....različiti obrasci ponašanja.Osmijeh
http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Odosmo mi offtopic, ajde prestanimo jer će nas modovi napasti.

Don't worry Cartman. There are no stupid answers, just stupid people.
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)

moje je demokratsko pravo kao clana foruma da dajem tambove i hvalae kome procijenim da je to zasluzio (vama sam zahvalan sto ste zivi i zdravi). da si bio pazljiv zamijetio bi da sam dao i poprilican broj tamb dauna. da se mene iskreno pita ukinuo bih bilo kakav oblik stratifikacije i elitizma. moc dovodi do korupcije, pa tako i 5 zv(ij)ezda.

real life is for people who suck at video games
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 21:21 (r3d3f1n3).
15 godina
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Evo tebi sad jedan thumbup,jer si to tako lijepo objasnio.Nemoj se ljutit,malo me je iznenadio obrazac ocjenjivanja,no to sam i obrazložio.

http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

U redu je on.

Eto ti tambap.

Don't worry Cartman. There are no stupid answers, just stupid people.
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Dajte se malo smirite s ovim palčevima, nismo u Koloseumu.

slika slika
Pogodikojamitipkanedostaje
Moj PC  
7 3 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
Horagio kaže...

Dajte se malo smirite s ovim palčevima, nismo u Koloseumu.

 Imaš ti pravo, odosmo mi offtopic.

tambap, tambap, br, gljr, zz, zz, tambzzz, tambap, brrrrrrrrrrrrr
Don't worry Cartman. There are no stupid answers, just stupid people.
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

nema rasprave sve što Bugovci urade to valja ...ostalo su vaša mišljenja

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromahXXXXXXXXXNathan Gale burn in HELL!!!!!
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

...netko si je bez moga pristanka uzeo za pravo da me ocjenjuje...a da me prilikom registracije nije na to upozorio

ili barem tražio moje odobrenje...

najveći neprijatelj slobode je zadovoljan rob
Moj PC  
3 1 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)

Nema Jurra veze što ocjenjuju, problem je što se ne zna recept ocjenjivanja..

Da li je u receptu kap zmijskog znoja, osobno viđenje ocjenjivača, žličica vegete i u kojem omjeru su sastojci pomješani..

15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
bed kaže...

Nema Jurra veze što ocjenjuju, problem je što se ne zna recept ocjenjivanja..

Da li je u receptu kap zmijskog znoja, osobno viđenje ocjenjivača, žličica vegete i u kojem omjeru su sastojci pomješani..

 ...upravo zbog toga...valjda nekakva nova podobnost...
najveći neprijatelj slobode je zadovoljan rob
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 21:28 (Jurra).
15 godina
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Jel vi vidite sta ste napravili od obicne sticky teme koja je trebala biti samo obavijest?

 

Kao masa ste veoma povodljivi, dovoljan vam je mali "pokretac" koji bi hranio vas ego i ode sve...

 

Nasiroko raspravljate o toliko nevaznoj i mizernoj stvari da se covjek zapita koji su vama prioriteti na ovom forumu?

 

Hej ljudi! To su samo neke tamo zvjezdice na forumu! Zar je bitno?

 

Jel sad treba da neko sumanuto nesto pokusava i da pronikne u sustinu/formulu tih zvjezdica pa da bude neki virtuelni Frajer na obicnom forumu?

 

Zvjezdice su tu, kakve su takve su, idemo dalje o bitnijim i zanimljivijim stvarima.... No big deal...

 

 

Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
Moj PC  
18 3 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

evo malo sam se igrao i sklepao formulu, ak netko ima bolju ideju ili ak misli da sam nesto krivo napisao nek mi posalje privat message

moj pokusaj odredjivanja formule:

broj zvijezda = [(ukupan broj postova/tumb down+c) + tumb up + hvala]/k

c - je varijabla koja se odredjuje na temelju broja bijelih, zutih, crveni kartona (svaki ima odredjeni tezinski faktor npr. bijeli moze imat 10 a crveni 100, tocnu vrijednost nije tesko odredit al nemam sad dovoljno vremena da se time bavim) i vremena provedenog na forumu od registracije + vrijeme na forumu u nazad par mjeseci (vrijeme t1 i t2 takodjer imaju odredjeni vremenski faktor ovisno o broju sati provedenih na forumu)

c = bijeli + zuti + crveni + t1 + t2


k - je koeficijent koji za rezultat omogucuje cjelobrojan broj u rasponu od 0-10 i.e. zvijezdice, nesto kao Pi

real life is for people who suck at video games
 
4 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
r3d3f1n3 kaže...

moje je demokratsko pravo kao clana foruma da dajem tambove i hvalae kome procijenim da je to zasluzio (vama sam zahvalan sto ste zivi i zdravi). da si bio pazljiv zamijetio bi da sam dao i poprilican broj tamb dauna. da se mene iskreno pita ukinuo bih bilo kakav oblik stratifikacije i elitizma. moc dovodi do korupcije, pa tako i 5 zv(ij)ezda.

 Hmm.
Krivo razmišljaš.
Nije u forumu demokracija nego neka vrsta totalitarizma/kapitalizma/.....
Uglavnom to je tvoje pravo da klikaš to je istina.
Ali i pravo moderatora je i da daje kartone Iznenađen
Dakle nemoj se baš pozivat na neka prava kad znaš da ih u biti u internetu ili na forumu NEMAŠ.
ZLOČESTI MOD NR.1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
boxer kaže...

Jel vi vidite sta ste napravili od obicne sticky teme koja je trebala biti samo obavijest?

 

Kao masa ste veoma povodljivi, dovoljan vam je mali "pokretac" koji bi hranio vas ego i ode sve...

 

Nasiroko raspravljate o toliko nevaznoj i mizernoj stvari da se covjek zapita koji su vama prioriteti na ovom forumu?

 

Hej ljudi! To su samo neke tamo zvjezdice na forumu! Zar je bitno?

 

Jel sad treba da neko sumanuto nesto pokusava i da pronikne u sustinu/formulu tih zvjezdica pa da bude neki virtuelni Frajer na obicnom forumu?

 

Zvjezdice su tu, kakve su takve su, idemo dalje o bitnijim i zanimljivijim stvarima.... No big deal...

 

 

 Upravo to...slažem se od riječi do riječi. Samo zvjezdice,ništa više.. Netko ih ima puno, netko malo...al to su samo zvjezdice...no opet se nađe pametnjaković koji u njima vidi neku svoju veličinu i važnost na forumu pa se bavi bespotrebnim radnjama kao što su već navedeno odgonetavanje formule zvjezdica...

Kako je krenulo, ova tema će uskoro bit zaključana,a ključ bačen tako daleko da ju "ni administrator neće moć otključat"...
"The Boss"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
coder_ kaže...
 Upravo to...slažem se od riječi do riječi. Samo zvjezdice,ništa više.. Netko ih ima puno, netko malo...al to su samo zvjezdice...no opet se nađe pametnjaković koji u njima vidi neku svoju veličinu i važnost na forumu pa se bavi bespotrebnim radnjama kao što su već navedeno odgonetavanje formule zvjezdica...

Kako je krenulo, ova tema će uskoro bit zaključana,a ključ bačen tako daleko da ju "ni administrator neće moć otključat"...
 zvjezdice nisu samo zvjezdice, one valjda imaju svoje značenje na ovom forumu barem... međutim ukoliko ne znamo kako one nastaju tada neznamo ni čemu služe....booooring
ex biljna uš, puknite me toljagom po lusteru možda ugledam zvjezdicu više
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 21:59 ((s)izgoreo).
15 godina
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Samo ima jedna mana, kako cemo prepoznati one npr. koji su se tek registrirali sto su vidjeli neki post i došli se svađat, takvih ima i prije bi ih prepoznali po broju poruka, a sad je malo zahebano, nemores ti po zvjezdicama vidjet, jer ima nekih koji su dugo na forumu bez ijedne zvjezdice.

I don't care...
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Non stop mes novo na forumu! Nema me par dana a onda oni promjene cijeli forum! Bravo decki!

 

EDIT: BTW zas meni ne pisu zvijezdice?

Došo sam do Splita, da se riješim dinamita!
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 22:04 (PoToKTM).
 
2 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Ma bolji su kukci.A naj bolje bi bilo da bude status kao ono u DMC-u npr. pocetnik-Stilish

http://www.youtube.com/user/UKURR
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
PoToKTM kaže...

Non stop mes novo na forumu! Nema me par dana a onda oni promjene cijeli forum! Bravo decki!

 

EDIT: BTW zas meni ne pisu zvijezdice?

 ...ispitivanje tvoje podobnosti je u toku...
najveći neprijatelj slobode je zadovoljan rob
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
(s)izgoreo kaže...
 zvjezdice nisu samo zvjezdice, one valjda imaju svoje značenje na ovom forumu barem... međutim ukoliko ne znamo kako one nastaju tada neznamo ni čemu služe....booooring
Imaju one svoju ulogu i značenje, samo se ono uzima u totalno krivom kontekstu. Nije na korisnicima da znaju kako one nastaju. Na korisnicima je da se trude pisat što bolje postove i pomagat ljudima. Kako se zvjezdice proračunavaju je stvar developera foruma, a ne korisnika..
"The Boss"
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 22:19 (coder_).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
PoToKTM kaže...

EDIT: BTW zas meni ne pisu zvijezdice?

 Ma nestalo ih više pa ti nisu mogli dati nijednu! Ali nebrini kupiti će ih još ubrzo pa ćeš dobiti... hehe.. šalim se malo, naravno..

a sad ozbiljno, pa budi aktivan i nastoj da pomažeš što više, i da imaš što više "thumbs up" te zahvala i zvijezde će same doći!Cool

Ako sam ti pomogao svojim postom, slobodno klikni na gumb HVALA! :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
Bellatrix kaže...
PoToKTM kaže...

EDIT: BTW zas meni ne pisu zvijezdice?

 Ma nestalo ih više pa ti nisu mogli dati nijednu! Ali nebrini kupiti će ih još ubrzo pa ćeš dobiti... hehe.. šalim se malo, naravno..

a sad ozbiljno, pa budi aktivan i nastoj da pomažeš što više, i da imaš što više "thumbs up" te zahvala i zvijezde će same doći!Cool

 ...da, tako su nam nekad i drugovi govorili...
najveći neprijatelj slobode je zadovoljan rob
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
coder_ kaže...
Imaju one svoju ulogu i značenje, samo se ono uzima u totalno krivom kontekstu. Nije na korisnicima da znaju kako one nastaju. Na korisnicima je da se trude pisat što bolje postove i pomagat ljudima. Kako se zvjezdice proračunavaju je stvar developera foruma, a ne korisnika..
 čekaj malo pa nismo mi na forumu udruge domaćica...mene takve stvari zanimaju, i mislim da su korisnici ovog foruma malo zahtjevniji, ukoliko ne znam kako se "ocjenjuje" ne znam niti što se cijeni na ovom forumu, transparentnosti nikad dosta, na kraju ima ovdje uzera koji način ocjenjivanja mogu unaprijediti, skrivanjem se neće, čini mi se, dobiti ništa osim prikrivanja formule koju će mnogi upravo zato, radi skrivanja smatrati manjkavom te nezadovoljstva onih koji zvjezdica imaju manje, ljudi su ipak na kraju krajeva samo ljudi....
ex biljna uš, puknite me toljagom po lusteru možda ugledam zvjezdicu više
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 22:37 ((s)izgoreo).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
(s)izgoreo kaže...
coder_ kaže...
Imaju one svoju ulogu i značenje, samo se ono uzima u totalno krivom kontekstu. Nije na korisnicima da znaju kako one nastaju. Na korisnicima je da se trude pisat što bolje postove i pomagat ljudima. Kako se zvjezdice proračunavaju je stvar developera foruma, a ne korisnika..
 čekaj malo pa nismo mi na forumu udruge domaćica...mene takve stvari zanimaju, i mislim da su korisnici ovog foruma malo zahtjevniji, ukoliko ne znam kako se "ocjenjuje" ne znam niti što se cijeni na ovom forumu, transparentnosti nikad dosta, na kraju ima ovdje uzera koji način ocjenjivanja mogu unaprijediti, skrivanjem se neće, čini mi se, dobiti ništa osim prikrivanja formule koju će mnogi upravo zato, radi skrivanja smatrati manjkavom te nezadovoljstva onih koji zvjezdica imaju manje, ljudi su ipak na kraju krajeva samo ljudi....
 de ti malo prvopročitaj prvi domagojev post u ovoj temi pa se onda vrati raspravljat o transparentnosti formule zvjezdica...
"The Boss"
16 godina
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
boxer kaže...

Jel vi vidite sta ste napravili od obicne sticky teme koja je trebala biti samo obavijest?

 

Kao masa ste veoma povodljivi, dovoljan vam je mali "pokretac" koji bi hranio vas ego i ode sve...

 

Nasiroko raspravljate o toliko nevaznoj i mizernoj stvari da se covjek zapita koji su vama prioriteti na ovom forumu?

 

Hej ljudi! To su samo neke tamo zvjezdice na forumu! Zar je bitno?

 

Jel sad treba da neko sumanuto nesto pokusava i da pronikne u sustinu/formulu tih zvjezdica pa da bude neki virtuelni Frajer na obicnom forumu?

 

Zvjezdice su tu, kakve su takve su, idemo dalje o bitnijim i zanimljivijim stvarima.... No big deal...

 

 

Slažem se sa boxerom... Toliku hajku napravili oko toga da je već pomalo smiješno. Ja imam tri zvjezdice a ti dvije. I takve fore... Uglavnom, meni se ovo više sviđa, nema broja poruka a to je najvažnije. Sada bi moglo biti i manje spamma i korisnih tema i odgovora kad više nitko ne mora ganjati da ima više poruka od drugih.
Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa. ...:::www.lan-wars.com:::...
16 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Zvijezdice pokazuju koliki si partizan :) CoolSmijeh

 

 

Također mislim da je došlo vrijeme za lock ove teme... apsurdne su neke stvari ovdje...

Mrzim svoj nick... al kaj je tu je ne mogu ga mijenjati...
 
4 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Rasprava je postala besmislena i beskorisna.

 

Sustav (formula) izračuna statusa nadzirat će se i korigirati prema potrebi "u hodu", kao i sve ostalo na ovom forumu.

 

LOCk

Moj PC  
9 4 hvala 5
16 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Meni nije jasna ova rasprava.
Uveden je novi način "bodovanja" aktivnosti i ocjene te aktivnosti na forumu.

Činjenica je da to "bodovanje" je dosta dobro napravljeno i da tek sada dolazi do izražaja pojedina aktivnost i kvaliteta korisnika.

BUG-ovci su to uveli, ako su oni uveli onda je ovo svetinja/zakon/the end i smatram da je bilo koja druga rasprave suvišna.

Vi koji imate "manjak" zvijezdica i koji se bunite na to, vaš problem je u tome sto ne znate kako dobit više zvjezdica (prijašnji način je bio sto više postova to dobiješ "bolji" status).

 

Podržavam famozene "zvjezdice" :D

Tolko od mene..

Moj PC  
12 3 hvala 7
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice