Coursera Google Certificates

poruka: 3
|
čitano: 4.642
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
odjavljen
offline
Coursera Google Certificates
Pozdrav ekipa,

zanima me jel netko polagao neki od navedenih kurseva ili da zna nekog, pa da kaze svoje misljenje? Ovako po cijeni mi se cini korektno sve, mislio sam se malo uhvatiti u kostac sa UX designom, pa cisto da prokomentiramo malo kolko je to sve isplativo.

Lp
PeTak
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Coursera Google Certificates
IvanDado kaže...
Pozdrav ekipa,

zanima me jel netko polagao neki od navedenih kurseva ili da zna nekog, pa da kaze svoje misljenje? Ovako po cijeni mi se cini korektno sve, mislio sam se malo uhvatiti u kostac sa UX designom, pa cisto da prokomentiramo malo kolko je to sve isplativo.

Lp

 Topla preporuka!

IT kursevi na Courseri su kvalitetniji od bilo kojeg faxa u HR, osim možda FERa.

Imaš kvalitetne materijale, forum, teorijske kvizove, praktične zadatke koje možeš staviti na Github, i što je najvažnije sve je self-paced -> organiziraš si vrijeme kako ti odgovara.

Većina profesora je sa renomiranih fakulteta, samu Courseru je osnovao profesor sa Stanforda.

Kada se odlučuješ za kurs ili neku specijalizaciju (bilo to Google, IBM, AWS,..) pogledaj ocjene i reviews od polaznika tog kursa.

10 godina
odjavljen
offline
Re: Coursera Google Certificates

Puno hvala na odgovoru. Da sam bar prije uplatio tako nesto, a ne kaj sam bacio pare na Algebrine tecajeve i jos bi proso skoro 3 put jeftinije. Live and learn

PeTak
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice