SLI bridge

poruka: 10
|
čitano: 2.641
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
SLI bridge wanted

Jel ima netko SLI bridge da je dobio s pločom, a ne treba mu? Po mogićnosti onaj fleksibilni ASUSov? Kupujem pa se javite, hitno je (imam dvije Talonke spremne za paljenje i na kraju skuzim da nemam most...). Znam da se dobije sa SLI pločom, ali ne i s mojom, ne znam zašto (ASUS P7P55 PRO).

 

Hvala,

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
SLI bridge

Kada si kupio ploču? Ja sam uz svoju dobio (također imam P7P55D PRO).

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: SLI bridge

prije tjedan dana, u InStaru...ali gledam i na webu, i gledam u manualu, svugdje piše da se SLI bridge kupuje odvojeno, ne znam kako sam to zaboravio...

 

ok, reci mi sad da ga imas, ali da nemaš namjeru raditi SLI pa ti ne treba i da ces mi ju drage volje prodati, jel tako? {#}{#}{#}

15 godina
odjavljen
offline
RE: SLI bridge
deyooo kaže...

prije tjedan dana, u InStaru...ali gledam i na webu, i gledam u manualu, svugdje piše da se SLI bridge kupuje odvojeno, ne znam kako sam to zaboravio...

 

ok, reci mi sad da ga imas, ali da nemaš namjeru raditi SLI pa ti ne treba i da ces mi ju drage volje prodati, jel tako? {#}{#}{#}

 Odgovorio sam ti na Pm.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
15 godina
offline
RE: SLI bridge

Ja ću ti drage volje prodat SLI bridge, i to baš ASUSov fleksibilni.... koliko nudiš? {#}

I rather like the restless nights
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.12.2010 21:33 (Bladepu).
15 godina
protjeran
offline
SLI bridge

o boze dam ti ga ja djabe.. imam 2 komada.. asusov i neki znj.. asrock je posten pa sa svojom plocom i isporuci sli konektor sto bi trebalo bit pod normalno..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: SLI bridge

InStar mrknuo most?

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
odjavljen
offline
RE: SLI bridge
Don Kihoty kaže...

InStar mrknuo most?

 Jel ti govoriš o InStar informatici? Čuo sam za njih.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
14 godina
neaktivan
offline
RE: SLI bridge
Don Kihoty kaže...

InStar mrknuo most?

ne znam jel netko mrknuo, moguce stvarno da nema, iako su neki dobili s tom pločom, po netu nalazim razne informacije....mozda je mrknuo i Kinez koji ju je pakirao - manual u kutiji sav zgužvan ko da je netko s njim muhe mlatio, al dobro, snaci cu se...

16 godina
neaktivan
offline
RE: SLI bridge
deyooo kaže...

ne znam jel netko mrknuo, moguce stvarno da nema, iako su neki dobili s tom pločom, po netu nalazim razne informacije....mozda je mrknuo i Kinez koji ju je pakirao - manual u kutiji sav zgužvan ko da je netko s njim muhe mlatio, al dobro, snaci cu se...

Ma to su naši na istovaru lopatama mlatili kutije (ne bih se čudio iskreno).

ICARUS HAS FOUND YOU!!! RUN WHILE YOU CAN!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice