Rasprava o grafičkim karticama izdvojena tema

poruka: 2.875
|
čitano: 605.011
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Rasprava o grafičkim karticama

ma sitnica... lako se to dolije... lakše nego jače stisnuti kabel u grafulju

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2023 20:22 (miki_the_pirat).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Rasprava o grafičkim karticama

Pojedinačni primerci grafa koji su pogođeni su fundamentalno shebani i biće potrebno zameniti ih. Sam model nije, tj dizajn može da ostane nepromenjen, potrebno je da dobavljač hladnjaka otkloni problem u proizvodnji.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Rasprava o grafičkim karticama

 

Ekipa kako bi vi provjerili je li grafička radi 100% uredno? jel ovi 3d mark testovi i slično? Jučer sam imao nekih problema dok sam nešto igrao, resetirao mi se komp kod jedne igre, koja nije ništa posebno grafički zahtjevna, nakon toga sam probao još 2 igre i sve su mi ili crashale ili restartale komp.

 

Nakon toga sam skinio Metro Exodus (imam optiku pa je ispalo brzo) i isprobao to i sve je odlično radilo na ultra detaljima, pa sam onda probao Red Dead Redemption 2 i isto je sve radilo odlično, i nakon toga Elden Ring i opet radilo. Dakle to su sve 3 igre koje su grafički i procesorom zahtjevnije igre od one prve 3 (SOMA, Days Gone, God of War). 

 

Nakon što sam izgubio oko sat vremena sinoć na zafrkanciju s time, na kraju sam opet upalio igru koju sam prvu igrao (SOMA) i sve je odjednom radilo kako treba, igrao sam još oko pola sata i završio. 

 

Također mi je izbacilo error na aplikacijama Originu i Steamu i zatvorilo ih.

 

Tak da stvarno ne znam koji se vrag događao, svi najnoviji driveri su instalirani, win 11 je u pitanju

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
Cansee kaže...

 

Ekipa kako bi vi provjerili je li grafička radi 100% uredno? 

Nakon toga sam skinio Metro Exodus (imam optiku pa je ispalo brzo) i isprobao to i sve je odlično radilo na ultra detaljima, pa sam onda probao Red Dead Redemption 2 i isto je sve radilo odlično, i nakon toga Elden Ring i opet radilo. Dakle to su sve 3 igre koje su grafički i procesorom zahtjevnije igre od one prve 3 (SOMA, Days Gone, God of War). 

 

 

 Eto tako igrajuči.

kradem mine iz minskog polja
13 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
Cansee kaže...

 

Ekipa kako bi vi provjerili je li grafička radi 100% uredno? jel ovi 3d mark testovi i slično? Jučer sam imao nekih problema dok sam nešto igrao, resetirao mi se komp kod jedne igre, koja nije ništa posebno grafički zahtjevna, nakon toga sam probao još 2 igre i sve su mi ili crashale ili restartale komp.

 

Nakon toga sam skinio Metro Exodus (imam optiku pa je ispalo brzo) i isprobao to i sve je odlično radilo na ultra detaljima, pa sam onda probao Red Dead Redemption 2 i isto je sve radilo odlično, i nakon toga Elden Ring i opet radilo. Dakle to su sve 3 igre koje su grafički i procesorom zahtjevnije igre od one prve 3 (SOMA, Days Gone, God of War). 

 

Nakon što sam izgubio oko sat vremena sinoć na zafrkanciju s time, na kraju sam opet upalio igru koju sam prvu igrao (SOMA) i sve je odjednom radilo kako treba, igrao sam još oko pola sata i završio. 

 

Također mi je izbacilo error na aplikacijama Originu i Steamu i zatvorilo ih.

 

Tak da stvarno ne znam koji se vrag događao, svi najnoviji driveri su instalirani, win 11 je u pitanju

 Cansee

Prije bih rekao da je do RAM-a nego do grafičke i naravno update drivera grafičke i windowsa, a možda i bios matične.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2023 14:47 (hummer0).
9 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
hummer0 kaže...
Cansee kaže...

 

Ekipa kako bi vi provjerili je li grafička radi 100% uredno? jel ovi 3d mark testovi i slično? Jučer sam imao nekih problema dok sam nešto igrao, resetirao mi se komp kod jedne igre, koja nije ništa posebno grafički zahtjevna, nakon toga sam probao još 2 igre i sve su mi ili crashale ili restartale komp.

 

Nakon toga sam skinio Metro Exodus (imam optiku pa je ispalo brzo) i isprobao to i sve je odlično radilo na ultra detaljima, pa sam onda probao Red Dead Redemption 2 i isto je sve radilo odlično, i nakon toga Elden Ring i opet radilo. Dakle to su sve 3 igre koje su grafički i procesorom zahtjevnije igre od one prve 3 (SOMA, Days Gone, God of War). 

 

Nakon što sam izgubio oko sat vremena sinoć na zafrkanciju s time, na kraju sam opet upalio igru koju sam prvu igrao (SOMA) i sve je odjednom radilo kako treba, igrao sam još oko pola sata i završio. 

 

Također mi je izbacilo error na aplikacijama Originu i Steamu i zatvorilo ih.

 

Tak da stvarno ne znam koji se vrag događao, svi najnoviji driveri su instalirani, win 11 je u pitanju

 Cansee

Prije bih rekao da je do RAM-a nego do grafičke i naravno update drivera grafičke i windowsa, a možda i bios matične.

 

rame imam ove: Crucial Ballistix 32 GB (2x16GB) DDR4 - kupljeni u 2. mjesecu prošle godine, dakle imam ih 11 mjeseci. Mislim naravno da mogu krepat i nakon 5 minta korištenja, ali hoću reći nije baš da su starudija jel.

 

Ono što sam ja napravio jučer ili prekjučer, nisam siguran, je da sam pobrisao te neke aplikacije od matične. Neka rgb aplikacija i takva neka govna. Bila je i bios aplikacija, ali to je taj neki njihov program za upravljanje biosom u sučelju windowsa, al koji će mi to kura*? Osim toga, tih 4-5 aplikacija sam instalirao prije nekih tjedan dana, i zapravo mi se baš činilo da su mi one napravile rusvaj po kompu, jer igrom slučaja ne mogu komp staviti u sleep. Do prije tjedan-dva sam uvijek to radio, sada mi jednostavno neće, nego sačeka par minuta i onda mi se sve ugasi. Dakle nije sleep nego power off

12 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
Cansee kaže...

 

Ekipa kako bi vi provjerili je li grafička radi 100% uredno? jel ovi 3d mark testovi i slično? Jučer sam imao nekih problema dok sam nešto igrao, resetirao mi se komp kod jedne igre, koja nije ništa posebno grafički zahtjevna, nakon toga sam probao još 2 igre i sve su mi ili crashale ili restartale komp.

 

Nakon toga sam skinio Metro Exodus (imam optiku pa je ispalo brzo) i isprobao to i sve je odlično radilo na ultra detaljima, pa sam onda probao Red Dead Redemption 2 i isto je sve radilo odlično, i nakon toga Elden Ring i opet radilo. Dakle to su sve 3 igre koje su grafički i procesorom zahtjevnije igre od one prve 3 (SOMA, Days Gone, God of War). 

 

Nakon što sam izgubio oko sat vremena sinoć na zafrkanciju s time, na kraju sam opet upalio igru koju sam prvu igrao (SOMA) i sve je odjednom radilo kako treba, igrao sam još oko pola sata i završio. 

 

Također mi je izbacilo error na aplikacijama Originu i Steamu i zatvorilo ih.

 

Tak da stvarno ne znam koji se vrag događao, svi najnoviji driveri su instalirani, win 11 je u pitanju

 Meni ovo ne zvuci kao da je do grafe nego do nestabilnosti RAM-a ili procesora. Imao sam slicne simptome kad sam se igrao s PBO i undervoltanjima i optimizacijom RAM-a. Stavi najnoviji BIOS, vrati na default postavke (ako ne zelis ulaziti u zecju rupu optimizacija :P) i stavi novi windows od nule (10 a ne 11) i najvjerojatnije bu sve ok

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
9 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
Minneyar kaže...
Cansee kaže...

 

Ekipa kako bi vi provjerili je li grafička radi 100% uredno? jel ovi 3d mark testovi i slično? Jučer sam imao nekih problema dok sam nešto igrao, resetirao mi se komp kod jedne igre, koja nije ništa posebno grafički zahtjevna, nakon toga sam probao još 2 igre i sve su mi ili crashale ili restartale komp.

 

Nakon toga sam skinio Metro Exodus (imam optiku pa je ispalo brzo) i isprobao to i sve je odlično radilo na ultra detaljima, pa sam onda probao Red Dead Redemption 2 i isto je sve radilo odlično, i nakon toga Elden Ring i opet radilo. Dakle to su sve 3 igre koje su grafički i procesorom zahtjevnije igre od one prve 3 (SOMA, Days Gone, God of War). 

 

Nakon što sam izgubio oko sat vremena sinoć na zafrkanciju s time, na kraju sam opet upalio igru koju sam prvu igrao (SOMA) i sve je odjednom radilo kako treba, igrao sam još oko pola sata i završio. 

 

Također mi je izbacilo error na aplikacijama Originu i Steamu i zatvorilo ih.

 

Tak da stvarno ne znam koji se vrag događao, svi najnoviji driveri su instalirani, win 11 je u pitanju

 Meni ovo ne zvuci kao da je do grafe nego do nestabilnosti RAM-a ili procesora. Imao sam slicne simptome kad sam se igrao s PBO i undervoltanjima i optimizacijom RAM-a. Stavi najnoviji BIOS, vrati na default postavke (ako ne zelis ulaziti u zecju rupu optimizacija :P) i stavi novi windows od nule (10 a ne 11) i najvjerojatnije bu sve ok

 

ali nisam ništa čačkao. Nikakva klokanja ni proca ni rama, niti undervoltanje, jedino imam jedan mod na msi afterburneru za grafičku, malo sam je undervoltao, ali to ne koristim uvijek i ako mi ikad igra crasha to prvo gasim. 

 

U svakom slučaju hvala, probat ću ovo sa biosom, ali iskreno mi se stvarno ne da reinstalirat windowse, pogotovo vraćati na 10, pa ću vidjeti jel se to može izbjeći

14 godina
offline
Rasprava o grafičkim karticama

A da vidiš u Event viewer-u. Jesi tamo išao vidjet?

Moj PC  
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
Djeluje ko SW problem. Vidi šta log kaže
11 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
Cansee kaže...

ali nisam ništa čačkao. Nikakva klokanja ni proca ni rama, niti undervoltanje, jedino imam jedan mod na msi afterburneru za grafičku, malo sam je undervoltao, ali to ne koristim uvijek i ako mi ikad igra crasha to prvo gasim. 

 

U svakom slučaju hvala, probat ću ovo sa biosom, ali iskreno mi se stvarno ne da reinstalirat windowse, pogotovo vraćati na 10, pa ću vidjeti jel se to može izbjeći

 meni se komp sa 3080 rušio i to strašno, dakle zamrzne se, izbaci neku grešku sa ai suite i dalje smrznut

jednom se čak srušio i kompletni drajver od grafe, kad sam restartirao komp drajver jednostavno nije postojao, vratio mrvu stariji čisto da nije do najnovijeg neka greška i proradilo opet, ali opet uz rušenje nakon par sati igranja

 

tek kad sam nadogradio bios na najnoviji problemi su prestali

a što je najbolje, godinama prije toga sa gtx 1070 ama baš ni mrve problema, očito je 3080 zahtjevala novi bios

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2023 17:31 (picajzla0707).
15 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama

Ne bih rekao da je hardverski problem s obzirom da su zahtjevnije igre kasnije normalno radile. Mogao bi ti biti neki konflikt s driverima ili windowsima, možda i direct x-om. Možda je bio kakav update ili si nešto instalirao novo nedavno. Odi u system properties - advanced - startup and recovery - i pod system failure isključi automatically restart pa da vidiš da li će slijedeći put izbacit kakvu poruku...

EDIT Zapravo sad vidim da si brisao štošta, između ostaloga i neke stvari od matične (kako si naveo) pa si i sam odgovorio...

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2023 20:44 (Gee).
11 godina
offline
Rasprava o grafičkim karticama

Sa cijenom od 550 do 600eu ova grafa bi bila izvrsna.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
Gee kaže...

Ne bih rekao da je hardverski problem s obzirom da su zahtjevnije igre kasnije normalno radile. Mogao bi ti biti neki konflikt s driverima ili windowsima, možda i direct x-om. Možda je bio kakav update ili si nešto instalirao novo nedavno. Odi u system properties - advanced - startup and recovery - i pod system failure isključi automatically restart pa da vidiš da li će slijedeći put izbacit kakvu poruku...

EDIT Zapravo sad vidim da si brisao štošta, između ostaloga i neke stvari od matične (kako si naveo) pa si i sam odgovorio...

 

ali to sam obrisao par tih dodatnih aplikacija koje dolaze uz moju matičnu koje sam instralirao prije tjedan-dva, nisam ih ni imao prije imao.

 

Ovo što kažeš sa direct-x, možda je i to, jer sam baš jučer instalirao neki stariji direct x jer mi je trebao uz batmana arkham asylum koji je sin htio igrati. A to je igra iz 2013., tak nešt. U svakom slučaju nije bilo piratski nego legalno kupljena igra i direct x uz to. Moguće da je to uzrokovalo sranje.

 

A onda sam ošao u bios da vidim jel tamo ima šta čudno, i vidim da stoji da su RAM-i na 2667 mhz, a oni bi trebali raditi na 3200 mhz. Pojma nemam otkud sad to. Stavljam i sliku. Pa možda i to pravi problem. Ono što znam je da ja nisam ništa na biosu manualno napravio.

 

 

8 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
Ok je to s ramom....

Ukljucen je xmp, znaci rade na 3200....

Mozes provjeriti voltazu, moja glupa ploca je znala stavljati default voltazu od 1.2 za ram, kad sam rucno stavio na 1.35 sve radi.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 2
9 godina
offline
Rasprava o grafičkim karticama

ne znam da odem u bios i odaberem Load optimized data, jel to samo vraća na default settingse ili će nešto više mijenjati, da nemam sranja s time onda

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
Damir22 kaže...
Ok je to s ramom....

Ukljucen je xmp, znaci rade na 3200....

Mozes provjeriti voltazu, moja glupa ploca je znala stavljati default voltazu od 1.2 za ram, kad sam rucno stavio na 1.35 sve radi.....

 

ovo sam upravo napravio, i meni je bilo na 1.2, prebacio na 1.35, hvala 

13 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
Cansee kaže...

ne znam da odem u bios i odaberem Load optimized data, jel to samo vraća na default settingse ili će nešto više mijenjati, da nemam sranja s time onda

 "Load optimized data" - ovo ti vraća na default postavke. Sve što je korisnik mijenjao se time vrati na tvorničke postavke.

6 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama

I moja. Xmp on, 3000 MHz, 1.2V  Asrock b450m

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
11 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
cvaja997 kaže...

I moja. Xmp on, 3000 MHz, 1.2V  Asrock b450m

 nisam provjeravao kako je na dječkoj rajzen konfi sa b450 tuficom, ali nekidan sam kolegi dizao nove windoze i zamijetio da mu je xmp isključen (intel z670 ploča)

sad pogledam na svoj bios (intel b650 ploča) i također je xmp isključen, uključio ga na xmp 1 i sad opet radi normalno

 

čudno, nema dugo da sam bio u biosu i bio je uključen kao kao od prvog dana, danas odjednom - disabled

jel moguće da je nekakav win update isključio ili pojebao xmp postavke svima?

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2023 7:00 (picajzla0707).
11 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
picajzla0707 kaže...
cvaja997 kaže...

I moja. Xmp on, 3000 MHz, 1.2V  Asrock b450m

 nisam provjeravao kako je na dječkoj rajzen konfi sa b450 tuficom, ali nekidan sam kolegi dizao nove windoze i zamijetio da mu je xmp isključen (intel z670 ploča)

sad pogledam na svoj bios (intel b650 ploča) i također je xmp isključen, uključio ga na xmp 1 i sad opet radi normalno

 

čudno, nema dugo da sam bio u biosu i bio je uključen kao kao od prvog dana, danas odjednom - disabled

jel moguće da je nekakav win update isključio ili pojebao xmp postavke svima?

 

Ne vjerujem da ti Windows Update poništava postavke u BIOS-u, prije da je bilo zbog nekog fail boota ako je nestalo struje dok se računalo još palilo ili nešto slično.

9 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
picajzla0707 kaže...
cvaja997 kaže...

I moja. Xmp on, 3000 MHz, 1.2V  Asrock b450m

 nisam provjeravao kako je na dječkoj rajzen konfi sa b450 tuficom, ali nekidan sam kolegi dizao nove windoze i zamijetio da mu je xmp isključen (intel z670 ploča)

sad pogledam na svoj bios (intel b650 ploča) i također je xmp isključen, uključio ga na xmp 1 i sad opet radi normalno

 

čudno, nema dugo da sam bio u biosu i bio je uključen kao kao od prvog dana, danas odjednom - disabled

jel moguće da je nekakav win update isključio ili pojebao xmp postavke svima?

 

ne znam, više se ničemu ne čudim, ali ako se to dogodilo mnogima onda valjda ima neki razlog

 

Ja se inače ne zamaram baš biosom, u onim rijetkim situacijama kad dižem ponovno windowse postavim sve na osnovno i ako sve radi pustim ga. Jučer sam vidio da mi je bios na verziji F4, a na stranicama gigabyta ima još jedno 6-7 verzija biosa nakon toga, zadnja je F22. Nisam nikad dosad to petljao s biosima, znam da se mogu i sranja dogodit i matična zaključat, pa moram to vidit šta ću s time.

 

U svakom slučaju neću više ovu temu zamarati s time, pošto smo utvrdili da je grafa ok.

9 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
MEGATAMA kaže...

Sa cijenom od 550 do 600eu ova grafa bi bila izvrsna.

 

 Mislim da bi sve grafe bile izvrsne da im se cijena spusti za 30% kao što predlažeš za ovu.

11 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
ibme74 kaže...

Ne vjerujem da ti Windows Update poništava postavke u BIOS-u, prije da je bilo zbog nekog fail boota ako je nestalo struje dok se računalo još palilo ili nešto slično.

 moguće, imao sam problema sa novom grafom i smrzavanja, a i nadogradio sam bios zbog toga 

samo ne znam zašto je kolegi na z670 onda isključilo xmp, a i vidiš da ima još forumaša s istim 'boljkama' na rajzenima

 

ma kako bilo, sad sam ponovo uključio i opet sve fercera ok

14 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
picajzla0707 kaže...
cvaja997 kaže...

I moja. Xmp on, 3000 MHz, 1.2V  Asrock b450m

 nisam provjeravao kako je na dječkoj rajzen konfi sa b450 tuficom, ali nekidan sam kolegi dizao nove windoze i zamijetio da mu je xmp isključen (intel z670 ploča)

sad pogledam na svoj bios (intel b650 ploča) i također je xmp isključen, uključio ga na xmp 1 i sad opet radi normalno

 

čudno, nema dugo da sam bio u biosu i bio je uključen kao kao od prvog dana, danas odjednom - disabled

jel moguće da je nekakav win update isključio ili pojebao xmp postavke svima?

 

Neke mbo/ram kombinacije nisu u najboljim odnosima, bar kada je riječ o deklariranoj frekvenciji rama. Tako da se postavke biosa ponekad vrate na default prilikom boota (ne mora odmah, moze se desiti tek nakon 15-og boota).

 

Pokušaj loadati xmp ali smanjiti frekvenciju rama sa 3000mhz na prvu slijedeću nižu. I tako dalje dok se bios ne prestane vraćati na default. Ja sam svoj 3200 RAM morao smanjiti na 2933Mhz dok se nije ustabililo.

15 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
MEGATAMA kaže...

Sa cijenom od 550 do 600eu ova grafa bi bila izvrsna.

 

 

Da ju se može kupiti kod nas barem po MSRP cijeni od 800 eura kupio bi ju danas već.

Iako, najavljivali su ju kao jaču grafu od rtx 3090 ti (čak tri puta jaču ), a zapravo je nešto slabija od iste po testovima, ovi iz Nvidie vole slagat više nego prodat karticu 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2023 12:36 (lobotomac90).
11 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
AFARON kaže...

 

Neke mbo/ram kombinacije nisu u najboljim odnosima, bar kada je riječ o deklariranoj frekvenciji rama. Tako da se postavke biosa ponekad vrate na default prilikom boota (ne mora odmah, moze se desiti tek nakon 15-og boota).

 

Pokušaj loadati xmp ali smanjiti frekvenciju rama sa 3000mhz na prvu slijedeću nižu. I tako dalje dok se bios ne prestane vraćati na default. Ja sam svoj 3200 RAM morao smanjiti na 2933Mhz dok se nije ustabililo.

 meni je bilo sve rock solid stabilno, dok nisam stavio rtx 3080 umjesto gtx 1070

onda je počelo sranje, no to sranje je nestalo updejtom biosa prije 10-ak dana i sad je sve ok

 

jedino što sam jutros primijetio da je xmp isključen, valjda zbog nadogradnje biosa odnekidan

sad je opet xmp uključen i sve fercera ok, vidjet ću još u gejmanju hoće li biti kakve greške, ali ako je dosad nije bilo s tim postavkama, sumnjam da će to biti problem

zanimljivo kako nisam skužio na ničemu da je brzina rama spuštena na osnovnu i da je xmp isključen, valjda je već upgrade grafe donio toliko perfomansi da mi eventualno manji fps radi sporijeg rama nije došao do izražaja

13 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama

Inače ti nadogradnja BIOS-a automatski briše sve tvoje promijene, odnosno loada se default BIOS settings. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2023 13:22 (itomic009).
11 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
itomic009 kaže...

Inače ti nadogradnja BIOS-a automatski briše sve tvoje promijene, odnosno loada se defaiult BIOS settings. 

 

Yup, nedavno kada sam uzeo RX6700 i išao nadograditi BIOS zbog SAM-a sam prvo morao poslikati postavke za RAM jer sam zatezao latencije i onda tek ažurirao.

Inače BIOS ne diram kad sve šljaka bez greške, nebi ga ni sada ažurirao da nije bilo potrebe zbog SAM-a (definiivno je vrijedilo jer se vidi fin boost u dosta igara kada sam testirao). 

 

8 godina
offline
Rasprava o grafičkim karticama

Zbog resiazble bar-a sam napravio update bios-a na matičnoj i grafičkoj. Imam loša iskustva sa upateom BIOS-a od prije, ali ovaj put je prošlo bez greške.

 

Osjeti se boost pogotovo u raytracingu, nije veći avg fps ali 1% sigurno je. Manje frame dropova, trzanja itd..

Moj PC  
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice