Problem sa driverima, gt 630

poruka: 8
|
čitano: 1.815
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Problem sa driverima, gt 630

Poz. Imam problem sa instalacijom drivera.

Radi se o grafi Axle NVIDIA GeForce GT 630 4gb.

 

Ručno i nakon toga automatski pronađen je driver 419.17 ali prilikom pokretanja instalacije izbacuje problem: "This nvidia graphics driver is not compatible with this version of windows.".

Imam windows 7.

 

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Problem sa driverima, gt 630

Za pocetak koji windowsi 7 ? 32 ili 64 bit ? I koji konkretni driveri. Opet 32 ili 64 bit.

Cisto da postavim pitanje za one koji ce pokusati pomoci, jer odoh.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa driverima, gt 630
SamoPitam3 kaže...

Za pocetak koji windowsi 7 ? 32 ili 64 bit ? I koji konkretni driveri. Opet 32 ili 64 bit.

Cisto da postavim pitanje za one koji ce pokusati pomoci, jer odoh.

 64bit i driveri i windows

7 godina
neaktivan
offline
Problem sa driverima, gt 630

bump

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Problem sa driverima, gt 630

Eto na brzinu sam sve ubacio (jer kako napisah jucer nemam vremena) i meni izbacuje za to sto imate - Version: 391.35.

 

https://www.nvidia.com/Download/driverResults.aspx/132844/en-us

 

Pa probajte.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa driverima, gt 630

Probaj deinstalirati sve display drivere prvo, onda skini geforce experience i pokusaj ponovo. Kreni ovako: Deinstaliraj geforce experience ako ga imas. Skini program DDU: https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html . Udi u safe mode, Win key + R da otvoris Run, upisi cmd. Kad ti se otvori cmd stavi komandu bcdedit /set {default} safeboot network , stisni enter i restartaj pc. Kada si usao u safe mode otvori DDU, tamo ce ti sve bit objasnjeno. Kada program zavrsi opet otvori cmd i upisi bcdedit /deletevalue {default} safeboot kako bi izašao iz safe modea. Skini geforce experience i instaliraj drivere. Nadam se da će pomoć :) .

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa driverima, gt 630
Ive123 kaže...

Udi u safe mode, Win key + R da otvoris Run, upisi cmd. Kad ti se otvori cmd stavi komandu bcdedit /set {default} safeboot network , stisni enter i restartaj pc. (...) Kada program zavrsi opet otvori cmd i upisi bcdedit /deletevalue {default} safeboot kako bi izašao iz safe modea.

 Najlakše je pokrenuti računalo u sigurnome načinu rada (engl. Safe Mode) tako da tijekom njegova uključivanja pritisneš tipku F8. Ne treba komplicirati.

idgaf i jagla sujem za peru kladarca
7 godina
neaktivan
offline
Problem sa driverima, gt 630

Hvala na odgovorima, javim kad isprobam!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice