NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.791.909
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dax-lax kaže...
ansha kaže...
dax-lax kaže...
ansha kaže...

Ovo moje cudoviste od skoro 2kg i 34cm duzine drzim bez ikakvog nosaca i nema nista sag-a... 

 Bar je žena sretna.   

 

Ma vjerojatno ni nema sag-a na današljim grafama s backplateom. Podšprajcam više radi duševnog mira

Evo pogledao, ipak mi malo sag-a 

 Bitno da je i dalje kolko-tolko kruto haha

 

Bitno je da informacija može proći do odredišta

15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

di kupit taj nosac ? da ga je jednostavno postavit bez onih rgb gluposti ,gledo sam onaj od gainwarda taj mi se dopada al nigde ga nemrem nac

Samobor je lepa varoš
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2022 20:00 (geek_boy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Ja sam sebi za proslu grafu izrezao letvicu i podbocio. Eco nosac 

11 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Neki stave lego kocke.....

Survivor - eye of the tiger
13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ja sam složio dva mesna doručka ispod kartice i drži.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
hummer0 kaže...

Ja sam složio dva mesna doručka ispod kartice i drži.

Ako imas vece kuciste, moze i podravkin gulaš

8 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
ansha kaže...
hummer0 kaže...

Ja sam složio dva mesna doručka ispod kartice i drži.

Ako imas vece kuciste, moze i podravkin gulaš

 Taman ga fino zagrije :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

maaaa ,odustajem u trazenju bgt ovo je zajebancija postala ...

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
geek_boy kaže...

di kupit taj nosac ? da ga je jednostavno postavit bez onih rgb gluposti ,gledo sam onaj od gainwarda taj mi se dopada al nigde ga nemrem nac

 Ovak sam si ja slozio, bez rgb'a i gluposti.

16 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
A sta onda sada koristis kada si nosac zamjenio 🤣
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

...ja sam kupio ovaj GPU Brace Support (za svaki slučaj)...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Pravi ljubitelj ima vise komada, razlicitih oblika, debljine i velicine. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
6 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

ja sam sebi uzeo ovaj drzac za moju 3080Ti i odlican je, minimalan ni ne primjetis ga u kucistu a obsavlja posao, 10.- fr sam dao za njega.

 

zove se ' Jonsbo VC-20 Mini GPU-Halterung '

no.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Valjal ovo za nj hoće li bit dosta par kom:

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2022 10:29 (dery).
Moj PC  
12 0 hvala 0
12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Možete uvijek odrezat vojnu čizmu (gore). Ostavite pertle i privežete za hladnjak od proca.

 

Ili kao iTomic, stavite lamelicu od parketa.

 

 

Dajte ljudi nemojte kupovat sag holdere jebote možeš iskoristit 15 000 stvari iz kuće. Jedino ako ne brijete na estetiku.

 

Onda ok.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.10.2022 11:27 (DarthMarkus).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Kako to da nitko nije stavio ovu novost. Isto ovo čeka i non ti model. Znači ide još niža cijena za grafu koja bi se mogla približit rtx3070 možda, šta mislite.

https://videocardz.com/newz/uk-retailer-teases-nvidia-geforce-rtx-3060-ti-with-gddr6x-memory

 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dery kaže...

Kako to da nitko nije stavio ovu novost. Isto ovo čeka i non ti model. Znači ide još niža cijena za grafu koja bi se mogla približit rtx3070 možda, šta mislite.

https://videocardz.com/newz/uk-retailer-teases-nvidia-geforce-rtx-3060-ti-with-gddr6x-memory

 

Gddr6x vise poveca potrosnju nego performanse.. 

14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Praktički sve RTX 3060 Ti idu memorije 1000 mhz gore jednim klikom bez povečavanja power targeta. 

To donose neki sitni fps boost nikaj presudno. Bumo vidli koliko još brža memorija donosi na ovim novim modelima.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
forumaš kaže...

Praktički sve RTX 3060 Ti idu memorije 1000 mhz gore jednim klikom bez povečavanja power targeta. 

To donose neki sitni fps boost nikaj presudno. Bumo vidli koliko još brža memorija donosi na ovim novim modelima.

Donosi cca. 5% u 4K, na nizim rezolucijama jos manji gain...

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Dugo je i trajalo ali ovo je samo hack...
Samobor je lepa varoš
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Šta je sad? Nevidija sad traži spas u minerima. Jensen rida:šmrc aaaaa evo kupite naše grafe sve otključano spasite ako boga znate:

 

https://videocardz.com/newz/nvidia-reportedly-removes-lite-hash-rate-limiter-with-the-latest-driver

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Malo bencha.

Novi+driveri Novi+driveri
Eire
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2022 5:16 (DukeOs).
Moj PC  
4 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dery kaže...

Šta je sad? Nevidija sad traži spas u minerima. Jensen rida:šmrc aaaaa evo kupite naše grafe sve otključano spasite ako boga znate:

 

https://videocardz.com/newz/nvidia-reportedly-removes-lite-hash-rate-limiter-with-the-latest-driver

Lose je sto se iz ovoga vidi da korporacije mogu svojevoljno naknadno oduzimat funkcije proizvodu koji su nam prodali bez ikakvih zakonskih posljedica.

 

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Lose je sto se iz ovoga vidi da korporacije mogu svojevoljno naknadno oduzimat funkcije proizvodu koji su nam prodali bez ikakvih zakonskih posljedica.

 kak misliš 'oduzimanje funkcije proizvoda' u ovom slučaju?

kak je oduzimanje funkcije ukidanje limita, nebitno kakvih?

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
picajzla0707 kaže...
MEGATAMA kaže...

Lose je sto se iz ovoga vidi da korporacije mogu svojevoljno naknadno oduzimat funkcije proizvodu koji su nam prodali bez ikakvih zakonskih posljedica.

 kak misliš 'oduzimanje funkcije proizvoda' u ovom slučaju?

kak je oduzimanje funkcije ukidanje limita, nebitno kakvih?

Razmisli prije nego napises.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Zwer54 kaže...

Daj si pogledaj post na vrhu stranice ko neki balavac si a imas prek 4 banke... Komentiraš i pišeš svijetske gluposti a majning je odavno ugašen, a debelo ranije su izasli bypass za lite hash rate modele tako da ova vijest nikome ne znači nista a ti pišeš tekst kao o osmom svijetskom čudu.

 

Daj se uozbilji, jel bas moraš bit ko riot i exiled (mcg villain) koji si je uzel slobodno vecer da mi prelista sve poruke i zalijepi TD na svaku 

 Ostavi se ti mene očisti pred svojim pragom. Riot je pristojan za razliku od tebe.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
dery kaže...

Šta je sad? Nevidija sad traži spas u minerima. Jensen rida:šmrc aaaaa evo kupite naše grafe sve otključano spasite ako boga znate:

 

https://videocardz.com/newz/nvidia-reportedly-removes-lite-hash-rate-limiter-with-the-latest-driver

Lose je sto se iz ovoga vidi da korporacije mogu svojevoljno naknadno oduzimat funkcije proizvodu koji su nam prodali bez ikakvih zakonskih posljedica.

 

 Kaj ti točno uzimaju ne razumijem? LHR modeli su se prodavali zasebno sami za sebe i imali istaknuto LHR u naslovu.

Grafe koje su dosle bez tog limitera su takve i ostale dan danas.

 

Daj se informirajte

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Zwer54 kaže...
MEGATAMA kaže...
dery kaže...

Šta je sad? Nevidija sad traži spas u minerima. Jensen rida:šmrc aaaaa evo kupite naše grafe sve otključano spasite ako boga znate:

 

https://videocardz.com/newz/nvidia-reportedly-removes-lite-hash-rate-limiter-with-the-latest-driver

Lose je sto se iz ovoga vidi da korporacije mogu svojevoljno naknadno oduzimat funkcije proizvodu koji su nam prodali bez ikakvih zakonskih posljedica.

 

 Kaj ti točno uzimaju ne razumijem? LHR modeli su se prodavali zasebno sami za sebe i imali istaknuto LHR u naslovu.

Grafe koje su dosle bez tog limitera su takve i ostale dan danas.

 

Daj se informirajte

Ista grafa,blokiraju funkciju,prodaju po istoj cijeni.

Sutra mogu krenut prodavat grafe sa blokiranim raytraceom,dlssom itd itd po istoj cijeni,a do danas su ih prodavali sa svim tim funkcijama.

Gle ne da mi se natezat sa tobom ili ikim drugim,ti sad mozes gledat kao da su oni ljudima nesto poklonili ja svakako ne gledam na taj nacin.

13 godina
online
NVIDIA Ampere 30xx

Koja je fora da se kod nas u trgovini za cijenu od 7400kn može dobiti gigin gaming oc rx 6900 xt, te za istu cijenu jedna malo bolja rtx 3070ti? Pa taj rx pregazi i 80-ku u brute force performansama. Meni koji ne koristim, niti imam neki plan koristiti dlss, to izgleda kao dost dobar deal. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dax-lax kaže...

Koja je fora da se kod nas u trgovini za cijenu od 7400kn može dobiti gigin gaming oc rx 6900 xt, te za istu cijenu jedna malo bolja rtx 3070ti? Pa taj rx pregazi i 80-ku u brute force performansama. Meni koji ne koristim, niti imam neki plan koristiti dlss, to izgleda kao dost dobar deal. 

Za istu cijenu uzmes 3080 12GB Gaming X, bolja kupnja od 6900 XT...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice