NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.780.597
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

nisam skužio zašto si naručio ako ne misliš kupiti. naručio si dvije? po meni ta kartica ne vrijedi 5000 kn, ima dvije godine garancije, relativno nepoznat brend koji će kasnije biti teže preprodati.

da je 4500 kn max razmislio bi, ma koga lažem, ne bi ni onda.

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ukratko uzeo sam jer onaj supak iz zadra uzima sve a moji forumasi nemogu dobit karticu eto zasto ako mitko ne kupi ide na njuskalo bmk znam da ce se prodat.

Tko misli nek se javi u pm jer mi je suludo ovako preko teme dogovarat. 

Bero
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ovaj baja je za prijavu. Jbte i 3090 skalpa https://ibyte.hr/KFA2-GEFORCE-RTX-3090-SG-24GB-GDDR6X-p263687009
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

ako ti je suludo ne razumjem zašto je onda preko teme nudiš? nekao kupi tko želi. što se mene tiče svatko svoje novce može baciti u Savu ako želi :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Kad se praviš pametan odi pogledaj koliko trgovina uopce ima kartice a o cijenama neću pričat 

Kf2 ova verzija uopce nije losa najveća mana je garancija od dvije godine i toj to. Pitaš zašto objavljujem u temi, pogledaj malo prosle stranice.

Jbt ponudim info i to dobar i po meni odmah ko po baji zadraninu ma jebite se ekipa koja trola.

Ja sam veći idiot što nisam na njuškalo stavio i prodavao za 6k jer kartica nema, ali zar svaku situaciju treba iskoristit i bit jebeni zidov za par sto kuna.

Treba iskoristit budale??

Pazite svi koji ste precjenjivali sve se vrati, trazit će te i vi nešto pa će te dobit bananu...

Bero
Moj PC  
6 0 hvala 1
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

svjestan sam ponude i govorim u svoje ime, MENI to ne vrijedi toliko, kome vrijedi nek si kupi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Trenutno kada gainward verzija kosta najeftinija 5900 

Kkf2 sigurno moze kostat 5100 

Pametmom dosta

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

pametni nek kupuju odmah, ja sam glup i pričekati ću smirivanje situacije, najavu spuštanja cijena od strane radeona za 2.-3. mj. itd. moguće i rtx 3070 super na tscm 7nm sa više memorije i tak.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

imate temu za prodaju/kupnju pa spamajte tamo pls 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

u pravoj sam temi...

😘😘

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
forumaš kaže...

nisam skužio zašto si naručio ako ne misliš kupiti. naručio si dvije? po meni ta kartica ne vrijedi 5000 kn, ima dvije godine garancije, relativno nepoznat brend koji će kasnije biti teže preprodati.

da je 4500 kn max razmislio bi, ma koga lažem, ne bi ni onda.

 Znaš da je KFA2 zapravo PALIT...

 

PALIT je najveći svjetski prodavač Nvidia kartica i totalni monopolist u aziji.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Palit_Microsystems

 

Kao takvi vode Gainward i KFA2 koji targetiraju za europu.

 

Ovo je sve samo ne žnj brend, je da im je marketing malo škakljiv i kutije izgledaju ko iz 1998 ali proizvođač iza je ogroman megadiv sa vjerojatno najviše iskustva od svih ostalih AIBova.

 

Tako da tko god odabere KFA2 neće požaliti a i ova cijena od 5100 kn je super!

 

Al uvijek ima ovih što čekaju novu karticu, novu generaciju, drugog proizvođača, pad cijena, dobavljivost sve da im neko da za đabe bi preskočili jer oni "čekaju".

 

Jedno je ne htjeti preplatiti grafu i kupiti po normalnoj cijeni što sve do 5500 kn svakako je a drugo je "čekati" i nikada ništa ne kupiti ali se praviti najpametniji.

 

bero - to što radiš dobra djela je na kraju samo tebi medvjeđa usluga... ako ne kupuješ za sebe, kupit ćeš 2-X kartica na kojima ćeš na kraju spušiti jer će i ovaj koji "čeka" kad na kraju sam sebi dočeka kupiti istu karticu na 12 rata a ti nećeš svoj keš vratiti nikad... a garancija ide...

 

ako si kupio preko weba i nije za tebe ljepo ti to nazad vrati a ako si kupio osobno odnsono u kešu.... eh... good luck...

#YOLO
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
forumaš kaže...

pametni nek kupuju odmah, ja sam glup i pričekati ću smirivanje situacije, najavu spuštanja cijena od strane radeona za 2.-3. mj. itd. moguće i rtx 3070 super na tscm 7nm sa više memorije i tak.

 E moj forumaš da večina razmišljaja tako ne bi cijene divljale. Ovo ti je ko toaletni papir za vrijeme korone, ubi zgazi razgrabi po zakonu krda stampedo reakcija.

kradem mine iz minskog polja
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Frende kupit cu sve moguce 3070 i 3080 jebo me pas sve sta izađe čekat ću i odmah u košaricu ja od ovpga ništa nemam ali kartice če se već rješiti ova kf2 dns ode ća tako će i svaka iduća.

Bero
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Jel zna netko gdje se moze narucit ova grafa https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N3080AORUSX-WB-10GD#kf
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Gaskoo kaže...
Jel zna netko gdje se moze narucit ova grafa https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N3080AORUSX-WB-10GD#kf

 kako je krenulo kolega bero će je imat za koji dan 

 

Šalu na stranu nigdje, + to je grafička od valjda 1200-1500e za 3080 što graniči sa psihozom.

#YOLO
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Gaskoo kaže...
Jel zna netko gdje se moze narucit ova grafa https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N3080AORUSX-WB-10GD#kf

Na žalost kao i sve 3080 nigdje, a ako i bude vjerovatno će koštati ko 3090.

14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
AdR03 kaže...
forumaš kaže...

nisam skužio zašto si naručio ako ne misliš kupiti. naručio si dvije? po meni ta kartica ne vrijedi 5000 kn, ima dvije godine garancije, relativno nepoznat brend koji će kasnije biti teže preprodati.

da je 4500 kn max razmislio bi, ma koga lažem, ne bi ni onda.

 Znaš da je KFA2 zapravo PALIT...

 

PALIT je najveći svjetski prodavač Nvidia kartica i totalni monopolist u aziji.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Palit_Microsystems

 

Kao takvi vode Gainward i KFA2 koji targetiraju za europu.

 

Ovo je sve samo ne žnj brend, je da im je marketing malo škakljiv i kutije izgledaju ko iz 1998 ali proizvođač iza je ogroman megadiv sa vjerojatno najviše iskustva od svih ostalih AIBova.

 

Tako da tko god odabere KFA2 neće požaliti a i ova cijena od 5100 kn je super!

 

Al uvijek ima ovih što čekaju novu karticu, novu generaciju, drugog proizvođača, pad cijena, dobavljivost sve da im neko da za đabe bi preskočili jer oni "čekaju".

 

Jedno je ne htjeti preplatiti grafu i kupiti po normalnoj cijeni što sve do 5500 kn svakako je a drugo je "čekati" i nikada ništa ne kupiti ali se praviti najpametniji.

 

bero - to što radiš dobra djela je na kraju samo tebi medvjeđa usluga... ako ne kupuješ za sebe, kupit ćeš 2-X kartica na kojima ćeš na kraju spušiti jer će i ovaj koji "čeka" kad na kraju sam sebi dočeka kupiti istu karticu na 12 rata a ti nećeš svoj keš vratiti nikad... a garancija ide...

 

ako si kupio preko weba i nije za tebe ljepo ti to nazad vrati a ako si kupio osobno odnsono u kešu.... eh... good luck...

 imam trenutno palitovu grafu u kućištu, ja nemam predrasuda. ali objasni ti to Juri na Njuškalu koji gleda samo Asusu i sl. što je to KFA2. na to sam mislio, a kad kupujem grafu kupujem model koji ću kada mi dosadi moći lakše prodati kada mi dosadi ili zastari.

ti kupuj model koji želiš, tvoja stvar.

ako je tebi cijena za RTX 3070 od 5100 kn super, samo navali, po izlasku tih grafa Links je imao i gainwardice sa tri godine garancije za 4550 kn, o takvoj grafi bi razmislio, ali to sam samo ja. ako dođu možda kupim, ako ne nije frka. meni nigdje ne gori :D :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 13:03 (forumaš).
6 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Pa obolit cu vise vec 3 mjeseca neman PC ovo vise nije normalno
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dery kaže...
forumaš kaže...

pametni nek kupuju odmah, ja sam glup i pričekati ću smirivanje situacije, najavu spuštanja cijena od strane radeona za 2.-3. mj. itd. moguće i rtx 3070 super na tscm 7nm sa više memorije i tak.

 E moj forumaš da večina razmišljaja tako ne bi cijene divljale. Ovo ti je ko toaletni papir za vrijeme korone, ubi zgazi razgrabi po zakonu krda stampedo reakcija.

 klasična zapadnjačka ovisnička groznica koja je došla i do nas. tko voli nek izvoli, kupujem kad meni odgovara ne kad oni to žele :D tu je i polovno tržište, kad iduće godine ove RTX-ce i Radenke konačno budu dostupne mogu rasmisliti i o polovnoj RTX 2080. 

mogu uibosti i konzolu za 3100 kn kad bude dostupna i odjebati PC na 3-4 godine ili duže :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 13:08 (forumaš).
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Vidim da ima ljudi koji baš žele karticu pa evo, prodam ja svoju za 8k - šaljem odmah nakon uplate  - Za forumaše popust, 7.5k.. ako dođe osobno po nju, još bolje.

 

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

pa da, pomozi kolegama na forumu ako možeš :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Gaskoo kaže...
Pa obolit cu vise vec 3 mjeseca neman PC ovo vise nije normalno

 Kupi neku slabiju grafu(ili AMD APU) pa igraj, a ove jače od Nevidije neš tak brzo vidit barem ne za gejming.Sad se i stari RX 5700XT odlično prodaje, dakle bitkonjisanje u akciji dokle ti god misli idu.

 

https://www.bug.hr/kriptovalute/bitcoin-dosegnuo-najvise-razine-ikada-nadomak-je-20000-dolara-17526

AMD,........is that Epyc or what?
6 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

3060Ti 

 

kod nas cijene ispod 4000kn za pocetak, normalna raspolozivost 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Znači 2080 super. Nije loše.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Sad se tek vidi kakva kupnja je bila 1080ti 2017 nepoderiva. 3060ti top za 1080p prejaka za 1440p taman,a može i 4k u plejstejšn detaljima.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 15:17 (mislioc).
 
6 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mislioc kaže...
Sad se tek vidi kakva kupnja je bila 1080ti 2017 nepoderiva.

 
Nemoj me krivo shvatiti, ali ono ništa pametno nisi rekao u zadnjih 100 postov-a svojih... reci ti meni koliko je samo koštala nova GTX 1080 Ti u HR Shopovima? Evo Asus Strix model?

everyday i'm shuffling...
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ako cijena ne bude prelazila 4000 kn grafa je pravi bombončić za 1440p

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Luka123 kaže...
mislioc kaže...
Sad se tek vidi kakva kupnja je bila 1080ti 2017 nepoderiva.

 
Nemoj me krivo shvatiti, ali ono ništa pametno nisi rekao u zadnjih 100 postov-a svojih... reci ti meni koliko je samo koštala nova GTX 1080 Ti u HR Shopovima? Evo Asus Strix model?

 Kako ne vidiš da ljudi samo šibaju TU. Bilo je dobrih modela po 5500kn-6000kn,to kaj ti imaš fetiš na Asus ne znači da drugi ne rade dobre kartice Msi, Gigabyte, Evga... 

3 godine
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Znaci u prosjeku 10% sporija od 3070 a 20% jeftinija? Ovo se stvarno cini kao novi best buy svakako.

Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice