Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.433
|
čitano: 7.551.180
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Suicide squad 2

 

Pogledao sam više od 75% filma i jednostavno više nisam izdržao.Svaka čast kolegi gore(kapa dolje),ali ja veće debilane od filma dugo nisam vidio.
Nisam siguran dali bi to trebao biti "ozbiljni" superhero movie ili parodija?Kako god,u svakome pogledu je podbacio!
Ti pokušaji karakterizacije likova su jadni,priča nezanimljiva,humor nikakav,CGI očaj,boss WTF?
Kako god,preporuka je da ovo zaobiđete!

 

 

2 / 10

 ej

ja sam ga pogledao. meni je fora bio. ima par dobrih smiješnih scena. nekima je u kinu bio dosadan pa su bacali papire s balkona dolje. budaletine.

 

ja mu dajem 7/10

ona lasica mi je najjača

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Meni je film strasno dosadan, nezanimljiv i negledljiv.
Totalni gubitak vremena.
Nit je smiješan, nit ima priču, likovi bezveze, akcija na razini crtića.
Cisti komercijalni film da se pokupe pare.
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luka998 kaže...
....

Meni je malo bez veze ta ideja da gledanjem filma izgubiš vrijeme... Isto kao i kad kažu poslije loše veze, potratio/la sam vrijeme... Nisi, stekneš iskustva i sljedeći puta budeš pametniji, sve te to izgradi. Osobe koje su pogledale npr. Jolt, znaju o kakvom se filmu radi, mogu sudjelovati u diskusiji o filmu, vidjeli su sve izvedbe glumaca i mogu to usporediti s njihovim prošlim izvedbama, ako se pojavi na TV-u znaju hoće li ga pogledati ponovno ili neće, mogu povezati film s redateljem i imaju nekakvu predodžbu na koji način on razmišlja, itd, itd... Čovjek dobije dosta novih informacija, samo da se to vrijeme moglo nekako bolje iskoristiti, to je već druga priča... Samo to čovjek ne može znati dok ne pogleda film. 

 

.....

 Upravo to i jeste poenta. Steknes iskustvo pa ces sledeci put prepoznati los film ranije i izgubiti manje vremena...

6 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ili si budala poput mene. Pogledao sinoć What lies below.  u suštini, bilo je jako smiješno koliko je bilo loše.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
12 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Rust Creek

 

Nemam pojma jesam li ga već spomenuo, ali nije loš film pa evo još jednom.

Ugodno iznenađenje u tom žanru - lutam po američkim zabitima i tražim rednecke.

Mala u glavnoj ulozi odlična, odradila je posao na zavidnom nivou, a teoretski nosi film uz još par likova.

Film nije ništa turbo mega, ali za jedan mali niskobudžetni film je više nego dobar.

Radnja je klasika, ima jedan donekle predvidljiv twist, gluma jako dobra. Sve u svemu dobar za razbibrigu i ubiti 100 min.

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

A Star is Born (2018)

Auu baš mi nije sjeo film. Realno, da sam u kinu i da ne znam niti jednu Gaginu numeru, ježio bih se čim bi Gaga usta otvorila. Ovako je problem što ja te numere znam van konteksta filma, te su mi scene u filmu djelovale kao da rade Gagi setup da može maestralno izvesti pjesme. A to uopće nisam tražio, mislio sam da se radi o nekoj kompleksnoj drami u kojoj je veliki plus to što Gaga zna pjevati, a ne da je to glavna bit filma. Još mi je bio mali problem što sam na Bradleya i Gagu nisam gledao kao na fiktivne likove, već sam ih gledao kao na Bradleya i Gagu, pa tako kad u filmu Bradley kaže napravio sam aranžman za tu i tu pjesmu, znam da nije kad je Gaga to zapravo odradila. Zbunjola. Baš mi nije sjeo, nisam tak šta očekivao. Nevermind. 

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Suicide Squad - 8/10 (btw ovo nije nastavak prijašnjeg suicide squad filma, tako da nema potrebe stavljat 2)

 

Napokon malo osvježenja u comic book/super hero filmskom žanru. Odlična skupina likova, šale hit or miss (više hit nego miss!) i ono najbitnije, nije PG-13, nego je R rated pa nije kao u Marvelu gdje jedva kapljica krvi bude prikazana, ovdje su Gunnu dali potpunu slobodu i vidi se.

Preporuka fanovima žanra. Ostali ne znam zašt su uopće išli gledat...

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
15 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
prorok kaže...

The Suicide Squad - 8/10 (btw ovo nije nastavak prijašnjeg suicide squad filma, tako da nema potrebe stavljat 2)

 

Napokon malo osvježenja u comic book/super hero filmskom žanru. Odlična skupina likova, šale hit or miss (više hit nego miss!) i ono najbitnije, nije PG-13, nego je R rated pa nije kao u Marvelu gdje jedva kapljica krvi bude prikazana, ovdje su Gunnu dali potpunu slobodu i vidi se.

Preporuka fanovima žanra. Ostali ne znam zašt su uopće išli gledat...

 Slazem se sa svime osim sto mi nije jasan dio di kazes da ovo nije nastavak. Mislim dosta glumaca je istih, tako da mislim da je nastavak, jedino nije sto se price tice al to je i normalno u suicide squad serijalu(cesto se mjenja ekipa). 

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mar123 kaže...
prorok kaže...

The Suicide Squad - 8/10 (btw ovo nije nastavak prijašnjeg suicide squad filma, tako da nema potrebe stavljat 2)

 

Napokon malo osvježenja u comic book/super hero filmskom žanru. Odlična skupina likova, šale hit or miss (više hit nego miss!) i ono najbitnije, nije PG-13, nego je R rated pa nije kao u Marvelu gdje jedva kapljica krvi bude prikazana, ovdje su Gunnu dali potpunu slobodu i vidi se.

Preporuka fanovima žanra. Ostali ne znam zašt su uopće išli gledat...

 Slazem se sa svime osim sto mi nije jasan dio di kazes da ovo nije nastavak. Mislim dosta glumaca je istih, tako da mislim da je nastavak, jedino nije sto se price tice al to je i normalno u suicide squad serijalu(cesto se mjenja ekipa). 

 Da, ne znam kako bih to nazvao. Kažu ljudi soft reboot. Sam redatelj je ovo izjavio "James Gunn described the film as neither a direct sequel or a reboot of the first film, but that "it is what it is"." 

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
prorok kaže...

The Suicide Squad - 8/10 (btw ovo nije nastavak prijašnjeg suicide squad filma, tako da nema potrebe stavljat 2)

 

Napokon malo osvježenja u comic book/super hero filmskom žanru. Odlična skupina likova, šale hit or miss (više hit nego miss!) i ono najbitnije, nije PG-13, nego je R rated pa nije kao u Marvelu gdje jedva kapljica krvi bude prikazana, ovdje su Gunnu dali potpunu slobodu i vidi se.

Preporuka fanovima žanra. Ostali ne znam zašt su uopće išli gledat...

 Ja danas gledao. Odličan. U moru superhero sranja baš je osvježenje.

 

Ono, crnohumorni superhero akcić na bazi 80tih. Vizualno 10/10. Gunn je genije, a Elba čak i kraj Cene (koji je čak i dobro glumio) izgleda dominantno.


Topla preporuka svima.

 

Btw, film je pogodio i publiku i kritiku, https://www.rottentomatoes.com/m/the_suicide_squad

 

Žao mi je što ga nisam gledao u kinu jedino. Baš ima ono momenata za publiku.

 

P.S. u film sam ušao sa 0% očekivanja zato što je zadnji bio govno.


Sad se čeka Dune. 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2021 3:16 (DarthMarkus).
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Suicide squad 2

 

Pogledao sam više od 75% filma i jednostavno više nisam izdržao.* * *

Na prste jedne ruke (i to par prstiju amutiranih) mogu nabrojati da sam nekada prekinuo film na 75% (a da nisam višom silom mora)...  

DarthMarkus kaže...
* * *

The Suicide Squad - 8/10 (btw ovo nije nastavak prijašnjeg suicide squad filma, tako da nema potrebe stavljat 2)

 

* * *

 * * *

 

Tako da i ja preporučam ovaj film. 

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Envy kaže...
Milka30 kaže...

Suicide squad 2

 

Pogledao sam više od 75% filma i jednostavno više nisam izdržao.* * *

Na prste jedne ruke (i to par prstiju amutiranih) mogu nabrojati da sam nekada prekinuo film na 75% (a da nisam višom silom mora)...  

Ah gle,dao sam mu sansu zbog Margot R,stalno se tjesuci da ce biti bolji-smjesniji,no jednostavno kada ne ide-ne ide!

Zaista kapa dolje ekipi kojoj se ovaj film svida,vidjevsi koliko ima simpatizera-zapitao sam se jesam li ja u necemu pogresio ili mozda gledao drugi film?

No,kada povucem nprm slicni Deadpool 2(sa tim okupljanjem ekipe),Suicide 2 meni osobno izgleda tako debilan film.

Katastrofalno odraden CGI one lasice,onaj lik sa odvojivim rukama,"točkica"???Zar bi to stvarno trebalo biti smjesno?Ili scena kada se pojavi tip sa kitom-čemu to?

Jednio onaj sharky je malo smjesan i samo zbog njega sam dao 2.

Sve u svemu,zaista kapa dolje kome se ovo svida!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
5 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Free Guy (2021)

 

Film sam isao gledati s ekipom, ali sam usao u dvoranu s niskim ocekivanjima jer nisam bio neki fan Deadpoola (jedinice, dvojku nisam gledao) pa sam ocekivao slican humor.

 

Sveukupno, nije mi žao.

 

Vrlo lagana komedija bez guranja nasilnih fora u facu, vise onako lezerno komicno. Ako vas zivciraju manje rupice u radnji, ovo nije film za vas jer su mu skill pointovi ulozeni u Fun i Effects kategorije. Tijekom skoro 2h koliko traje ima eksplozija, šore, referenci na igre i pop kulturu, a Reynolds dobiva simpatije i mene kojem je isao na kurac u Deadpoolu sa svojim deliveryem. Ocjena +1 ako gledas s ekipom, +1 ako gledas u kinu, a +3 ako je oboje istovremeno.

 

S tim kriterijima, 9/10

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.8.2021 15:59 (encoding).
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Free Guy pogledao sinoć a tako 7 - 7,5 ne bih mu dao više. Ljetni filmić za ubit vrijeme. Par puta me nasmijalo

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Seaspiracy (Netflix)

Volim živit di su katolici i konzervativni ljudi. Točno u mojoj Dalmaciji. U toj sredini mi je poseban gušt bit svoj, iako se za to trebalo izborit. Dok mi recimo ne odgovara pretjerana sloboda Kalifornije i Nizozemske. Nije mi gušt kad je sve dopušteno. Nemaš koga i šta trolat. Ironično, mislim da bi tu živio konzervativnim načinom života. Ali šta jest jest, taj gay koji puši meth i orgija po San Franciscu će napravit maksimalno korektan dokumentarac. Možeš biti siguran da neće mutit, prikrivat, izvrčat, i da nije premazan svim mastima kao što je kompletna starija genracija srednje i istočne europe, koja je opet još i ok kad vidiš kakvih cigana ima po Aziji. 

 

The Game Changers (Netflix) 

Dugo godina sam tražio savršenu baznu prehranu jer sam vrlo aktivan i treba mi energija a ne pijem kavu ili alkohol. Sigurno ne mislim živit život bez pomfrita, čokolade (sada jaja, mesa i sira) ali tome pristupam kao rekreativnoj prehrani. Kao vinu. Nešto za "posebne prilike" i društvo. Ali želim imat perfekt svakodnevnu prehranu. Želim imat energije za obavljanje dnevnih aktivnosti. I šta da vam kažem - prvi put kad nešto kuham ne smrdi. Ne moram niti napu upalit dok pečem, ne dimi. A nakon ručka se ne treba izvalit na krevet nego se može vozit bicikla! Ne smijem ovo postat u temi za bodybuilding jer je to totalno suprotno od mog dosadašnjeg stajališta i općenitog stava o veganima u toj temi. Ovako ću im zabit nož u leđa XD

 

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Nacin na koji si opisao ova dva dokumentarca,jasno ukazuju na to da ti stari moj pod hitno treba alkohola,jer ovako opisati dokumentarce moraš biti ili lud ili pijan!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jel gledao neko Samurai Cop ? Odnekud mi izletio u recommended ovaj video i uspio me zainteresirat u samo 16 sekundi.  Vidim da ima relativnu lošu ocjenu pa sam u dvojbi. 

 

 

 

2 Smeće. Preskočiti.
0 Ok je, da se pogledat.
3 Super film.
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luckyluke kaže...

Jel gledao neko Samurai Cop ? Odnekud mi izletio u recommended ovaj video i uspio me zainteresirat u samo 16 sekundi.  Vidim da ima relativnu lošu ocjenu pa sam u dvojbi. 

 

 

 

Birdemic iz tog žanra je puno bolji.

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jungle Cruise 2021 https://www.imdb.com/title/tt0870154/

 

A ono prosječan filmić za ubiti vrijeme navečer prije spavanja, ništa više od toga, da ne glumi Emily Blunt vjerovatno ne bih ni gledao.

 

 

Hitman's Wife's Bodyguard 2021 https://www.imdb.com/title/tt8385148/

 

Loše jako loše, izlizana radnja koju smo gledali u bezbroj drugih filmova, sa negativcem koji će napraviti nešto loše, ovi to idu pokušati spasiti blabla, dosadno, Salma Hayek se trudi biti humoristična, uspilo joj je možda 2 puta, ali ajde sise su joj vrh ako ništa drugo. 

 

 

Love and Monsters 2020 https://www.imdb.com/title/tt2222042/

 

Ako imate do 15 godina možda ali samo možda vam se svidi film, ostali učinite si uslugu i preskočite. Ja želim što prije zaboraviti šta sam gledao...

 


Jolt 2021 https://www.imdb.com/title/tt10228134/

 

Još jedno smeće od filma, mješavina Jason Stathamnovog Cranka i John Wicka, msm da sam ga gledao prije tjedan dana i lagano mi bljedi iz pamćenja (što je dobro) koliko je loš, Kate Beckinsale ljepotica jedna od najljepših glumica meni osobno, šteta što glumi u ovakoj tragediji od filma. 

 

 

 

Imam još za pogledati The Suicide Squad i Enolu Holmes od tih novijih filmova što nisam gledao pa da zaokružim ove tragedije za stilom, svijet je otišao u 3pm a očito i filmovi skupa sa njim, bit će red pogledati The Shawshank Redemption,Fight Club ,Forrest Gump,Rear Window itd, po 20 put da malo dođem sebi od prevelike količine smeća koje sam pogledao, jbg trudiš se dati priliku nečemu novome naravno ne očekujući previše ali ovo je ispod svake razine... 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.8.2021 17:30 (BeLLicus).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
BeLLicus kaže...

Imam još za pogledati The Suicide Squad i Enolu Holmes od tih novijih filmova što nisam gledao pa da zaokružim ove tragedije za stilom, svijet je otišao u 3pm a očito i filmovi skupa sa njim, bit će red pogledati The Shawshank Redemption,Fight Club ,Forrest Gump,Rear Window itd, po 20 put da malo dođem sebi od prevelike količine smeća koje sam pogledao, jbg trudiš se dati priliku nečemu novome naravno ne očekujući previše ali ovo je ispod svake razine... 

 Nije svijet nigdje otišao, ovakav škart od filmova si mogao odabrati i prije 50 i 40 i 30 i 20 godina. To što si odabrao 4 komercijalna mainstream "hita" ne definira današnju filmsku ponudu. Odmah da ti skratim muke i oko petog, Enola Holmes, preskoči jer ćeš poslije napisati komentar "ako imate do 15 godina možda...".

 

Zašto ne biraš kvalitetne filmove kad već želiš pogledati nešto dobro? A nije da ih nema.

 

Ovako naručiš hamburger, a očekuješ pašticadu s njokima. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
KIKI3ooo kaže...

Seaspiracy (Netflix)

Volim živit di su katolici i konzervativni ljudi. Točno u mojoj Dalmaciji. U toj sredini mi je poseban gušt bit svoj, iako se za to trebalo izborit. Dok mi recimo ne odgovara pretjerana sloboda Kalifornije i Nizozemske. Nije mi gušt kad je sve dopušteno. Nemaš koga i šta trolat. Ironično, mislim da bi tu živio konzervativnim načinom života. Ali šta jest jest, taj gay koji puši meth i orgija po San Franciscu će napravit maksimalno korektan dokumentarac. Možeš biti siguran da neće mutit, prikrivat, izvrčat, i da nije premazan svim mastima kao što je kompletna starija genracija srednje i istočne europe, koja je opet još i ok kad vidiš kakvih cigana ima po Aziji. 

 

The Game Changers (Netflix) 

Dugo godina sam tražio savršenu baznu prehranu jer sam vrlo aktivan i treba mi energija a ne pijem kavu ili alkohol. Sigurno ne mislim živit život bez pomfrita, čokolade (sada jaja, mesa i sira) ali tome pristupam kao rekreativnoj prehrani. Kao vinu. Nešto za "posebne prilike" i društvo. Ali želim imat perfekt svakodnevnu prehranu. Želim imat energije za obavljanje dnevnih aktivnosti. I šta da vam kažem - prvi put kad nešto kuham ne smrdi. Ne moram niti napu upalit dok pečem, ne dimi. A nakon ručka se ne treba izvalit na krevet nego se može vozit bicikla! Ne smijem ovo postat u temi za bodybuilding jer je to totalno suprotno od mog dosadašnjeg stajališta i općenitog stava o veganima u toj temi. Ovako ću im zabit nož u leđa XD

 

Misliš gdje su većinom lažni katolici i licemjeri? Malo gdje se može na jednom mjestu vidjeti toliko ljudi na istom mjestu koji se kunu u jedno, a rade drugo. Boldano nažalost vrijedi za sve generacije, ne samo za starije.

 

Game Changers je dobar, samo bi rekao da je velika razlika između vegana i vegetarijanaca. Jedno mi je ipak preekstremno, dok drugo i sam prakticiram već dugi niz godina i mogu potvrditi sve što si napisao. Fascinantno je da sam u par godina više naučio i otkrio o namirnicama nego u prethodnih 30+ godina života. Bez obzira bili vegetarijanci ili ne svakome bi preporučio barem periodičan izlet u taj "svijet". Ja bi recimo bio pescatarijanac jer jedem ribu.

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Resort 

Horror, gledo sam bez nekih ocekivanja opustajuc i zanimljiv pocetak lijepe scene i solidna produkcija bez nekih pre strasnih scena. Ali cijelo vrijeme sam razmišljao kako je ovo nekako jednostavno, jeftino i da bi ja htio snimit tak nešto . I kad su pocele"strasne scene" bila je solidna atmosfera. Ali prema kraju film je prešao u teški teški trash i cringe da su do kraja filma toliko sve upropastili da se jednostavno pitaš na što sam potrošio vrijeme. Završne scene blještanje po ekranu i urlanje od smijeha.  Film traje 1h15m al cinilo se kao vjecnost

 

2/10

 

 

Hrvatska
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Snake eyes

 

Neloš film za one koji vole tu vrstu filmova,G.I.Joe fanovi će biti oduševljeni.
Kamera zaista odlična,muzika isto odlično prati akciju i sve to fino upakovano na profesionalan način,no ima kvaka!
Ok,ne treba tražiti smislenu priču u ovakvome filmu,ali postoji par nelogičnosti koje te totalno izbace iz takta i srozavaju cjelokupni dojam filma za barem 4 ocjene dolje.
Cijeli film se servira priča o časti,iskrenosti,bla,bla,bla,no kada otkriju da je glavni glumac ustvari izdajica i direktno kriv za smrt 100 njak ljudi iz klana,njemu se to oprašta,jer se eto,borio s njima u zadnjoj borbi.Isto tako,isti taj glumac vođen osvetom,saznaje na kraju da je za smrt njegovoga oca ustvari kriva jedna organizacija-liderica iste te organizacije se bori s njim pored njega.Iako je do sada najjadnije ispričana origin priča jednoga superjunaka,sasvim ok film za pogledati.

 

6 / 10

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.8.2021 11:54 (Milka30).
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Wrath of Man (2021)

 

Ne bih previše analizirao, meni se dopao. Glavni je glumac Statham i otprilike sam znao što mogu očekivati, ali je koncept svjež, nije isfucan tako da mi je gledanje filma bilo sasvim dobro iskustvo. Napet je i zabavan. Preporuka. 

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Snake Eyes

 

Kakvo smeće od filma. Nema veze sa tematikom, akcijske scene sa 12412412 reza i ni kapi krvi. Da ne govorim da se doslovno vidi kako se udarci ne dodiruju.

 

Priča još gora.

 

Žali bože prometa koji sam potrošio kad sam ga skinuo, A IMAM flat.

 

-14 od 10 

 

5.4 na imdbu je napucana ocjena 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.8.2021 20:32 (DarthMarkus).
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Gledam sad kod Rogana, Neill Blomkampa i baš da vidim jel ima koji novi film kad ono od District 9, Elysium, Chappiea frajer spao na neke shit hororce Demonic, šteta.

6 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

I za one koji vole seriju Warrior.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Green Knight...jučer gledao. Šteta izgubljena dva sata

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Snake eyes

 

Neloš film za one koji vole tu vrstu filmova,G.I.Joe fanovi će biti oduševljeni.
Kamera zaista odlična,muzika isto odlično prati akciju i sve to fino upakovano na profesionalan način,no ima kvaka!
Ok,ne treba tražiti smislenu priču u ovakvome filmu,ali postoji par nelogičnosti koje te totalno izbace iz takta i srozavaju cjelokupni dojam filma za barem 4 ocjene dolje.
Cijeli film se servira priča o časti,iskrenosti,bla,bla,bla,no kada otkriju da je glavni glumac ustvari izdajica i direktno kriv za smrt 100 njak ljudi iz klana,njemu se to oprašta,jer se eto,borio s njima u zadnjoj borbi.Isto tako,isti taj glumac vođen osvetom,saznaje na kraju da je za smrt njegovoga oca ustvari kriva jedna organizacija-liderica iste te organizacije se bori s njim pored njega.Iako je do sada najjadnije ispričana origin priča jednoga superjunaka,sasvim ok film za pogledati.

 

6 / 10

Ti inače imaš čudan ukus. 
 

luka998 kaže...

Wrath of Man (2021)

 

Ne bih previše analizirao, meni se dopao. Glavni je glumac Statham i otprilike sam znao što mogu očekivati, ali je koncept svjež, nije isfucan tako da mi je gledanje filma bilo sasvim dobro iskustvo. Napet je i zabavan. Preporuka. 

A izgleda da će ovo biti na kraju.  

DarthMarkus kaže...

Snake Eyes

 

* * *

 

5.4 na imdbu je napucana ocjena 

Koja ima tendenciju da pada.. znači ništa ni od toga.

 

cvaja997 kaže...

I za one koji vole seriju Warrior.

To je u rubrici za serije a za sada cijeli projekat od Cinemaxa je u jednom velikom upitniku. Inače najboilja serija godine.

 

bodija kaže...

The Green Knight...jučer gledao. Šteta izgubljena dva sata

Ejjss.. ni fatasy ljubavi, ništa? 

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Envy kaže.

Ti inače imaš čudan ukus. 

Ti inače samo komentiraš tuđe recenzije-uglavnom sarkastično,valjda tako boostaš svoj ego jer ne znaš sam napisati recenziju.

PS:taj "moderatorski" posao koji obavljaš ovdje na forumu ispravljajući ljude da postoje teme za to i to,neće te učiniti moderatorom,tako da nemoj se truditi!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.8.2021 20:04 (Milka30).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice