Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.058
|
čitano: 2.884.212
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Da bar oće naprave Forgotten Realms tv seriju...

žene ga vole
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledo prvu epizodu Lucifera, bome dobra serija. Mislio sam da se radi o nečem drugom pa prije nisam gledo. Glumci su odlični.

6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Gleda se Ozark S2 https://www.imdb.com/title/tt5071412/?ref_=ttep_ep_tt
Meni je vrlo dobro 

6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
stribs kaže...

Gleda se Ozark S2 https://www.imdb.com/title/tt5071412/?ref_=ttep_ep_tt
Meni je vrlo dobro 

 Ohoho..počela druga sezona...super serija...

 

Ops.... sadtek vidim da je i završila S02, saće da skidam

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.9.2018 10:58 (Anđeo bez falinge).
14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?
Let them taste the triple guns... Aye, Captain
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The.Expanse.S02-03. Pogledao u tjedan dana obe sezone. 20 sati kvalitetnog SF-a. Žalosno je da pravi SF nema toliku publiku pa su je namjeravali ukinit. Ako je ukinu nakon 4. sezone ću morat pročitat knjige (ina 7 knjiga)..

16 godina
moderator
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Nova britanska serija Bodyguard - mnogo dobra. Policajac štiti ministricu. Neću više otkrivati. Drama, nešto trilera i akcije, ingrige, romanse, zavjere.

 

Nova britanska serija Vanity Fair - u glavnoj ulozi ona mala iz Bates Motela - glumi kućnu učiteljicu za djecu, seli se iz kuće u kuću (iz dvorca u dvorac). Zabavno.

 

Stigla druga sezona serije Atypical - vrlo ugodna za gledanje, epizode jednostavno prelete.

 

Počela i 9. sezona Shamelessa. Dobro počela.

6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
crow kaže...

Pogledo prvu epizodu Lucifera, bome dobra serija. Mislio sam da se radi o nečem drugom pa prije nisam gledo. Glumci su odlični.

 Žao mi je što je ta serija ukinuta. taman se lucifer u predzadnjoj epizodi sezone ukazao detektivki u demonskom obliku, ona se jadna sva uzbudila i onda odjednom zadnja epizoda, kao da se ništa nije dogodilo, amnezija, nitko ništa ne kuži, bez veze

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Netflix je preuzeo Lucifer

Snima se vec neko vrijeme cetvrta sezona

One dvije bonus epizode ti nisu kronološki iza finala,tako da ne gledaj na njih

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
sstrmi kaže...

Netflix je preuzeo Lucifer

Snima se vec neko vrijeme cetvrta sezona

One dvije bonus epizode ti nisu kronološki iza finala,tako da ne gledaj na njih

 aj fala bogu i divici Mariji. Moći ću i dalje gledati zlo.

nisam htio istraživati jer je jedan nick s foruma napisao da je Ende serije i nisam ni surfisao.

 

Danke..

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ak volite britanske serije ovo je dosta solidno

https://www.imdb.com/title/tt7493974/

13 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

U 3 dana pogledao Tom Clancy's Jack Ryan , preporuka za svakog tko voli špijunski/light akcijski žanr. Nije ono vrh vrhunska serija,al nije ni plitka, 8 epizoda taman.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgledao Castle Rock, pomislh, završiti ću što sam započeo...ukratko, nepovratno izgubljenih 10h...iz epizode u epizodu neki build up koji s vremenom postaje sve nezanimljiviji, likovi također prazni, od cca 5. epizode me više uopće nije bilo briga niti za jednog od njih.

 

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
16 godina
odjavljen
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Također, počelo je dobro ali na kraju ni neznam kaj sam gledao a još manje zašto. 

6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgledao pet epizoda serije Impulse

 

tema je teleportacija, žanr drama sf, (mad je vode kao akcija/sf, nema neke akcije....meni ništa posebno, čekam da objasne na koji način prostor/vrijeme, crvotočina, onako..niš posebno

 

Ocjena 6/10

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 23:50 (Anđeo bez falinge).
14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Počeli Mayans M.C., očekujem približno da bude kao Sons of Anarchy

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
5 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
m77 kaže...

Odgledao Castle Rock, pomislh, završiti ću što sam započeo...ukratko, nepovratno izgubljenih 10h...iz epizode u epizodu neki build up koji s vremenom postaje sve nezanimljiviji, likovi također prazni, od cca 5. epizode me više uopće nije bilo briga niti za jednog od njih.

 

 Zapravo je najavljena već i druga sezona . To tako bude kada se u snimanje uključi i SK. Isto je bilo i s Under the Dome koja su jednostavno prekinuli (čak niti Spielberg nije pomoga). Sve počne na neki prihvatljiv način, a onda razvodne do negledljivosti. Te Stephen Kingove adaptacije najbolje strpati u jednu sezonu i to je to.

 

9 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Flying Dutchman kaže...

Počeli Mayans M.C., očekujem približno da bude kao Sons of Anarchy

 

jako me zanima šta će biti od ovog, moja konačna ocjenaza  sons of anarchy je 8.5/10

 

s obzirom da kurt sutter radi i ovo nadam se da ćemo jednako uživati. idem pogledati što prije ove dvije epizode, mislio sam da nije još počelo izlaziti

9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

pogledao sam prve dvije epizode Mayans M.C. 

 

glumci su mi super, nema nekih prevaranata, baš su njuške i odgovaraju ulozi kriminalaca, jedino mi je ovaj što glumi cuca malo neki bezveznjak, al očito mu je u seriji namjenjena uloga čudaka. glavni glumac, taj EZ mi je odličan, a edward james olmos mi je tip koji digne film ili seriju za razinu samo kad se pojavi. priča mi je zasad slabiji dio (al nije užas, nego samo slabiji dio po meni koji itekako može krenuti u dobrom smjeru), malo mi je bezveze što su se već otkrili neki klanovi u klubu, već ima izdajnika, dok je u SOA baš bilo izraženo njihovo bratstvo i međusobna odanost, osim prema onim članovima koji su se udaljavali od kluba, npr Oppie

prilično rano su krenuli u žešće nasilje, nije da mi nešto smeta ali često sa dosta izrazitog nasilja i puno scena seksa  se pokušava navući ljude da gledaju seriju. al dobro živi bili pa vidjeli.

Također bi volio da ima onog kvalitetnog humora kakvog je bilo u SOA, baš je bilo smješnih situacija koje nisu imale veze s radnjom i baš su davale svoju čar

 

zasad ocjena od mene 8/10

 

6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Tiempos de guerra (TV Series 2017– ) 

Ponadao sam se da če to biti dobra ratna drama, a zauzvrat sam dobio klasični bolnički ljubić.

General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Good Cop

Mislim da se producent trebao dogovorit sam sa sobom što je htio snimit, komediju ili detektivsku seriju. Ovako ne znaš što gledaš, red bljutavog humora, pa to presjeku redom ozbiljnosti. Boring.

General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 13:21 (moksha).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Prati neko Kidding i The First? I Maniac danas krenuo, točnije sve epizode izbačene.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 21:15 (kbenzema).
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Star Drek Discovery S01

 

...meni je bila ok.

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Jack Ryan - nakon Baldwina i Harrison Forda, nova ekranizacija cia analiticara.

Michael Bay producent, amazonova produkcija, izgleda dosta visokobudzetno i impresivno, malo studija, puno eksterijera.

Lagana samokritika americke (edit - i evropske) politike (ali lagana, i dalje je relativno tipicna amer-spijun-terorist prica), dosta se radio na karakterizaciji likova, the wire-shieeet-crnac je tu, glavni lik nije tipican macho ljepotan, uglavnom malcice drugacije i vizualno impresivno, za seriju. Odgledao u dve noci :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2018 9:31 (mcf).
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Condor, nije neki vrh serija ali Ok za pogledati.

 

https://www.tvmaze.com/shows/25110/condor

 

Ocjena 7/10

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 23:42 (zliboris).
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Evo od mene jedna preporuka: Snowfall

 

Imam osjecaj da ova serija nekako previse prolazi ispod radara, a meni je eto bas super.

Ukratko kome je dobar Breaking Bad,Ozark,Narcos ne moze pogrijesiti sa ovim.

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
perkoxcar kaže...

Evo od mene jedna preporuka: Snowfall

 

Imam osjecaj da ova serija nekako previse prolazi ispod radara, a meni je eto bas super.

Ukratko kome je dobar Breaking Bad,Ozark,Narcos ne moze pogrijesiti sa ovim.

 Zanimljivo zgleda,zafaljujem .

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Serija je loša, još gora nego prva sezona. Pogledam svaku epizodu za pet minuta. Dosadno i razvučeno.
General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
16 godina
moderator
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Prati tko Mr Mercedes? Prva sezona mi je bila odlična - napeta drama/triler o masovnom ubojici. U drugoj sezoni se počelo s nadnaravnim (zamotanim u celofan od fizike), što me inicijalno zbunilo i jako živciralo, toliko da sam razmišljao prestati gledati. Serija je u osnovi u drugoj sezoni "jumpala sharka". I sad, kad sam već na pola sezone, uočim Stephen King na uvodnoj špici. I sjetim se - pa fakat, serija je nastala na temelju Kingove knjige - još se sjećam da sam toga bio svjestan kad sam gledao prvu sezonu i čudio se kako King nije uključio ništa nadnaravno ili mistično u to djelo, kad li - je, ali to je došlo na red tek s drugom sezonom.

 

Druga sezona je zasad daleko lošija te to nadnaravno zahtijeva veliku dozu "suspension of disbelief" - još uvijek se rvem s tim jer su ugurali kvantnu mehaniku, ali netočno su je ugurali - ono, kvantna mehanika im je kao podloga zašto bi to što se događa u seriji bilo moguće, no kvantna mehanika tako nešto uopće ne dozvoljava. Uglavnom, ne podvojenog sam stava sad o seriji - radije bih da je onda ili završila s prvom sezonom ili da ni u drugoj sezoni nema natprirodnih elemenata, jer oni sam kvare ono što je bilo ispričano u prvoj sezoni.

6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mbaksa kaže...

Prati tko Mr Mercedes? Prva sezona mi je bila odlična - napeta drama/triler o masovnom ubojici. U drugoj sezoni se počelo s nadnaravnim (zamotanim u celofan od fizike), što me inicijalno zbunilo i jako živciralo, toliko da sam razmišljao prestati gledati. Serija je u osnovi u drugoj sezoni "jumpala sharka". I sad, kad sam već na pola sezone, uočim Stephen King na uvodnoj špici. I sjetim se - pa fakat, serija je nastala na temelju Kingove knjige - još se sjećam da sam toga bio svjestan kad sam gledao prvu sezonu i čudio se kako King nije uključio ništa nadnaravno ili mistično u to djelo, kad li - je, ali to je došlo na red tek s drugom sezonom.

 

Druga sezona je zasad daleko lošija te to nadnaravno zahtijeva veliku dozu "suspension of disbelief" - još uvijek se rvem s tim jer su ugurali kvantnu mehaniku, ali netočno su je ugurali - ono, kvantna mehanika im je kao podloga zašto bi to što se događa u seriji bilo moguće, no kvantna mehanika tako nešto uopće ne dozvoljava. Uglavnom, ne podvojenog sam stava sad o seriji - radije bih da je onda ili završila s prvom sezonom ili da ni u drugoj sezoni nema natprirodnih elemenata, jer oni sam kvare ono što je bilo ispričano u prvoj sezoni.

 

bome, ako je rijec o kvantnoj mehanici, a ne o kvantnoj fizici, onda ta serija mora biti zakon!

žene ga vole
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice