Bugov forum prije portala

poruka: 8
|
čitano: 2.058
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
online
Bugov forum prije portala

Jesam li jedini s takvim preferencama? Portal neredovito posjetim. Časopis nekad kupim ali rijetko pročitam temu radi koje sam ga kupio.

Ali forum - Da.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Bugov forum prije portala

Ma, na portal idem "svake prestupne", al' su mi nerijetko otvorene i po 3 kartice foruma.

Pratim, čitam i tek tu i tamo ponešto napišem i tako već godinama.

Tigar Krezumica
13 godina
offline
Bugov forum prije portala

Rijetko, ali baš rijetko. Gotovo nikad. Eventualno ako vidim da je netko komentirao vijest, pa s foruma odem na portal. Ovako da sam bez pomoći foruma otišao na Bug.hr, ne...

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Bugov forum prije portala

potpisujem...

 

raživciran sam gomilom click-baitova, naslova "nećete vjerovati što je XY učinila na crvenom tepihu", "znanstvenici na korak do otkrića lijeka za..."...

 

odeš na forum, pročitaš što "pravi čovijeci" misle, napišeš svoje, kom krivo, kom pravo, ispičkaraš se...

 

forum prije portala - uvijek i zauvijek!

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
6 0 hvala 1
13 godina
offline
Bugov forum prije portala

Bio prije pretplatnik, prestao uopće čitati časopis pa prekinuo pretplatu. Online izdanje ne volim jer je izuzev par iznimaka uglavnom bio loš prijevod c/p-a s drugih izvora tako da praktički nikad ne idem tamo. Forum mi je bookmarkan i na dnevnoj bazi sam tu, više čitam nego pišem.

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Bugov forum prije portala

Portal ne čitam jer vijesti su, osim kolumna i osobnih osvrta koji su zaključani iza pretplate, kopirane/prevedene s ozbiljnijih stranih IT portala. 

 

Forum koristim, tj. debelo više čitam nego pišem, a i posjet forumu je više navika... 

 

 
5 0 hvala 0
8 godina
online
Bugov forum prije portala

A i te kopirane vijesti, tj njihov izbor mi više ne paše, ili sam ja postao star ili one nisu relevantne za ciljanu - geek - publiku. Čak mi je tu bolji PCChip.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bugov forum prije portala
Na portalu čitam najviše rubriku app dana i kad bude recenzija npr, pojačala, zvučnika, fotića.... itd
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice