Volkswagen tiguan zaključana tema

poruka: 33
|
čitano: 27.843
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Volkswagen tiguan

što  mislite o vw tiguanu??

14 godina
neaktivan
offline
RE: Volkswagen tiguan
bartul kaže...

što  mislite o vw tiguanu??

Osobno mislim da je lijep u crnoj boji, bio bi ljepsi da ima 'ostriji' izgled, mozda da je malkoc veci Smijeh

Mislim da nije ni preskup, najosnovniji model sa 4 vrata iznosi 193.000 kuna..

In principio erat verbum et verbum erat apud deum et deus erat verbum..
15 godina
neaktivan
offline
RE: Volkswagen tiguan
lg-viewty kaže...
bartul kaže...

što  mislite o vw tiguanu??

Osobno mislim da je lijep u crnoj boji, bio bi ljepsi da ima 'ostriji' izgled, mozda da je malkoc veci Smijeh

Mislim da nije ni preskup, najosnovniji model sa 4 vrata iznosi 193.000 kuna..

  Za taj novac se dobije NOVA Kia Sorento, sa full opremom, 175ks

 

A oprema...

 

SIGURNOST: sigurnosni zracni jastuci za vozaca i suvozaca (suvozacev s mogucnošcu iskljucivanja), bocni sigurnosni zracni jastuci,
bocne sigurnosne zracne zavjese, aktivni nasloni za glavu na prednjim sjedalima, ABS (Anti-lock Braking System) - sustav protiv
blokiranja kotaca kod kocenja, EBD (Electronic Brakeforce Distribution) - elektronska raspodjela kocione sile, ESP - sustav za
elektronski nadzor stabilnosti vozila sa sigurnosnim dodacima: BAS - automatsko pojacavanje sile kocenja, TCS - el. sustav kontrole
proklizavanja pogonskih kotaca, HAC (Hill Assist Control) - sustav za pomoc pri kretanju vozila na uzbrdici, DBC (Downhill Brake
Control) - sustav za automatsko kocenje prilikom vožnje nizbrdo, sigurnosni pojasevi s limitatorom zatezne sile podesivi u tri tocke,
ISOFIX - sustav za pricvršcivanje djecje sjedalice, sigurnosno zakljucavanje stražnjih vrata (djecja brava), imobilizator - elektronska
blokada protiv pokretanja motora, prekid dovoda goriva i automatsko otkljucavanje vozila u slucaju sudara, trece kociono svjetlo,
prednja i stražnja svjetla za maglu.

 

UDOBNOST: dvozonski automatski klima uredaj sa ionizatorom i filtrom zraka, filtar tvrdih cestica (kod dizel motora), progresivni
servo upravljac podesiv po visini i dubini, kožom presvuceni: obruc upravljaca, rucica mjenjaca, rucica rucne kocnice i središnji naslon
za ruke sa dva pretinca, 2 DIN - radio, CD/MP3 audio sustav sa 6 ugradenih zvucnika i komandama audio uredaja na upravljacu, USB,
AUX i iPod prikljucak za audio uredaj, daljinsko središnje zakljucavanje sa preklopnim kljucem, elektricno pokretana prednja i stražnja
stakla, prednji brisaci sa grijacem za odmrzavanje vjetrobranskog stakla, digitalni sat, putno racunalo, tempomat s komandama na
upravljacu, kromirani detalji u unutrašnjosti, pretinac s mogucnošcu zakljucavanja ispred suvozaca, držaci za pice (2 sprijeda, 2
straga), naslon za ruke straga, pretinac za naocale, reostat - podešavanje intenziteta osvjetljenja armaturne ploce, 12V uticnice
(sprijeda, straga i u prtljažnom prostoru), osvjetljenje prtljažnog prostora, pokrov prtljažnog prostora, dodatni pretinci u prtljažnom
prostoru, duplo dno u podu prtljažnog prostora, indikator razine tekucine za cišcenje vjetrobranskog stakla, pepeljara.

 

SJEDALA: vozacevo sjedalo podesivo po visini, džepovi na lednom dijelu vozacevog i suvozacevog sjedala, po visini podesivi nasloni
za glavu, potpuno sklopiva stražnja klupa, djeljiva stražnja klupa 60:40.

 

VANJSKI IZGLED: projekcijska svjetla (rucno podešavanje visine snopa svjetla), el. podesiva i grijana vanjska ogledala u boji
karoserije, 17'' alu naplatci s pneumaticima dimenzija 235/65 R17, zaštita podvozja, kromirana maska motora, kromirane rucice na
vratima, kromirana ukrasna letvica na stražnjim vratima, bocne ukrasne letvice u crnoj boji, stražnji brisac, antena (mikro), rezervni
kotac normalne velicine (alu), dodatno zatamnjena stražnja stakla.

 

 

I jos je za klasu veci auto....

13 godina
neaktivan
offline
Volkswagen tiguan

ali ipak njemac je njemac.............

15 godina
neaktivan
offline
RE: Volkswagen tiguan
bartul kaže...

ali ipak njemac je njemac.............

  Vise ti to nije tako... vjeruj mi... ;)

14 godina
offline
RE: Volkswagen tiguan

a panglu je panglu....

 

 

to ti je već drugi bomba topic od kojih ti je već jedan izbrisan nadam se da si pročitao odg. iz prvog topica koja je "vaša omiljena boja auta"

A single death is a tragedy; a million deaths is a statistic. Joseph Stalin
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.7.2010 17:06 (0verlord).
14 godina
neaktivan
offline
Volkswagen tiguan

Po meni potpuno nelos(heheh) auto.
Ipak,puno je lijepsi sa R-Line paketom

btw:malo velika slika(cisto da se zna)

Remember, remember the Fifth of November, The Gunpowder Treason and Plot,
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.7.2010 22:15 (Guy Fawkes).
13 godina
neaktivan
offline
Volkswagen tiguan

ovaj novi mi je još ljepši,a vama!!??

bb
14 godina
offline
Volkswagen tiguan

Evo i ja ti bumpan da se ne osjecas usamljeno i napusteno od strane normalnog svijeta{#} 

 

Pisite pisite!!!!!!!!!!

Ako sam ti pomogao stisni PRIJAVI!!! Patim za ★★★★★///////////ako je abortus ubojstvo onda je drkanje genocid!
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.3.2011 15:14 (0verlord).
13 godina
neaktivan
offline
Volkswagen tiguan

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha jakooooooooo smiješno i ne zaobilazi temu

 

bb
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.3.2011 15:08 (bartul).
16 godina
offline
Volkswagen tiguan

Nebi vozio Tiguana da mi neko plati...

PC RULES!!!
15 godina
offline
Re: Volkswagen tiguan
193k kn, jako jeftino ma šta je to... ima i lošijih auti.... :D
Atomska bubamara. Dijelim invajteve za TorrentSnatch bez uvjeta ! Poslati mail na PP samo.
13 godina
protjeran
offline
Re: Volkswagen tiguan
mika2210 kaže...

Nebi vozio Tiguana da mi neko plati...

koga briga

13 godina
protjeran
offline
Re: Volkswagen tiguan
bartul kaže...

što  mislite o vw tiguanu??

sta jos jedna troll tema?

13 godina
neaktivan
offline
Volkswagen tiguan

Da vidimo što misllite o novom VW Tiguanu?? :)

bb
14 godina
neaktivan
offline
Volkswagen tiguan

daj otvori još koju temu, npr. što mislite o novom audiju a4, yugo 55 itd

Battlefield Fan!
13 godina
protjeran
offline
Volkswagen tiguan

auto za djecu od krakana koji se jos moraju dokazati svojim očevima koji voze taurega.a dokazuje se:što veća krunica oko retrovizora,narodnjaci i tonson uz lagano otvoreni prozor i pojacano do kraja,lakat van obavezatno.motor što manji disel obavezno felge krkaniše balkaniše 2012 edišn.i svake veceri prije spavanja prije ili poslije molitve sam sebe uvjeravat da vozis najbolju marku na svijetu,jer laž kad ponoviš 1000 puta ona postaje istina :D:D

 

hehe nemojte mi se uvrijediti djeco gastrbajtera salim se ja malo :D

 

 

das auto das auto
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2012 20:28 (bugonja).
12 godina
odjavljen
offline
Volkswagen tiguan

OMG kakva Alfa.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Volkswagen tiguan
Diplomat kaže...

OMG kakva Alfa.

Evo jednog iz gornjeg opisa {#}

 

Tiguan - auto za male zadrte snobiće, auto bez ikakvog smisla i koristi, ali za ljude koji se žele dokazivati (čitaj kur*iti) a nemaju para za pravog velikog suva tipa Q7.

12 godina
odjavljen
offline
Volkswagen tiguan

Alfi je pun grad, sigurno su superiška.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Volkswagen tiguan
Diplomat kaže...

Alfi je pun grad, sigurno su superiška.

Nisu za svakoga {#}

 

Nije ni pun grad lexusa, pa jbg.

13 godina
protjeran
offline
Volkswagen tiguan

bas je to pokazatelj hebote..valjda je fora imati nesto sto drugi nemaju a ne svi isti...zato je folks vagen tj auto za narod.po tome je vejron gofno jer ga nitko u gradu nema.

 

i nemojte mi samo da se svi kvare a jedino VW ne.njihove dizne na 1.9 PD i 2.0 motorima su takav drek da je to horor

 

evo jedan komentar od mog frenda na drugom forumu o VW-u

 

ljudi iskoristit cu priliku i malo popljuvat taj kod nas jako hvaljeni narodni auto...
auto je totalno smece i nikad ga vise necu kupit...da nije pod lizingom jos koju godinu odmah bi ga mjenjao za nesto drugo!!!
VW nikad vise u moju kucu nece... u 7,8 mjeseci koliko je star ebala je pumpa goriva 2 puta (ispustala neke cudne zvukove u kabini i 2 puta bio na reklamaciji), treci put je ucitan neki novi software pa je problem rjesen, sva 4 diska otisla jer sam bio u italiji i zakocio zesce na autoputu (nakon samo 2000 km), onda prije cetri dana htio otici na redovni servis kad prije servisa opet nesto rosta u kabini bokte kao da sam traktora kupio. ja na servis da promjene ulje i filtere kad mi kaze lik riknula vodena pumpa... reko dobro to ne zelim placat popravite na garanciju koja hvala bogu traje 4 il 5 godina i sve bi bilo ok da su imali tu vodenu pumpu...morao sam je cekat dva dana i auto jucer bio gotov u kasnim popodnevnim satima. Ja se stvarno nadam da vise necu morat posjecivat servis u sljedecim godinama!!!! a najzanimljivije je to sto sam vidio brdo onih taksista orix da cekaju servis novih pasata jer je svima po redu nes riknulo... pa se pitam zasto hrvati toliko hvale to smece od auta?!?! meni je ovo prvi i zadnji u to sam siguran i vracam se na premium klasu jer vrijedi svake kune!

12 godina
odjavljen
offline
Volkswagen tiguan
Bacate kifle bez argumenata.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Volkswagen tiguan
Diplomat kaže...
Bacate kifle bez argumenata.

Argument - autoklub hard test 200000km, oko broja 490 do 520.

 

Puno kvarova, loša podrška u servisima.... Koga zanima nek pogleda.

12 godina
odjavljen
offline
Volkswagen tiguan

Kaj ste vi sad tu došli reć da je Alfa bolja od Voksa, pa nije ovo Apple tema. {#}

15 godina
offline
Re: Volkswagen tiguan
Jakovp kaže...
Diplomat kaže...
Bacate kifle bez argumenata.

Argument - autoklub hard test 200000km, oko broja 490 do 520.

 

Puno kvarova, loša podrška u servisima.... Koga zanima nek pogleda.

Jedan od najčudnijih testova AC-a uopće {#}

 

AKo se dobro sječam, najbolji auto na tom testu je i dalje Dacia Sandero...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Volkswagen tiguan

ja nisam tatin sin i snob, niti mi tata placa racune, daje dzeparac, itd... a opet mi drage volje kupio taj auto zato sto mi se svidja ( ne, ne mastrubiram na vw, niti sam ikad imao vw-a ). Postovi da je to auto za "qrcenje" po gradu su mi totalno djetinasti. Dao bi se okladiti da velika vecina koji tako pisu, bi bez problema prihvatili da im netko da takav auto.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Volkswagen tiguan
Alesandro kaže...

ja nisam tatin sin i snob, niti mi tata placa racune, daje dzeparac, itd... a opet mi drage volje kupio taj auto zato sto mi se svidja ( ne, ne mastrubiram na vw, niti sam ikad imao vw-a ). Postovi da je to auto za "qrcenje" po gradu su mi totalno djetinasti. Dao bi se okladiti da velika vecina koji tako pisu, bi bez problema prihvatili da im netko da takav auto.

Upecao si se na ova dva trolera, oni samo baljezgaju gluposti. {#}

13 godina
protjeran
offline
Re: Volkswagen tiguan
Diplomat kaže...

Kaj ste vi sad tu došli reć da je Alfa bolja od Voksa, pa nije ovo Apple tema. {#}

  Alfa je samo primjer kako izgleda lijep auto,nitko ne spominje boljinu.nemoj biti zadrti krkan iz gornjeg opisa lijepo se smiri kad citas o VW-u,jer je klub mrzitelja ogroman.ja znam da je vas 90% odraslo na očevoj gnojf 2ojki na ložaku ali to i dalje ne mjenja cinjenicu da je to NARODNO VOZILO, po meni debelo preplaćeno.danas za 200 000 kuna kupiš auto a ne folciku

13 godina
protjeran
offline
Re: Volkswagen tiguan
Alesandro kaže...

ja nisam tatin sin i snob, niti mi tata placa racune, daje dzeparac, itd... a opet mi drage volje kupio taj auto zato sto mi se svidja ( ne, ne mastrubiram na vw, niti sam ikad imao vw-a ). Postovi da je to auto za "qrcenje" po gradu su mi totalno djetinasti. Dao bi se okladiti da velika vecina koji tako pisu, bi bez problema prihvatili da im netko da takav auto.

  pa naravno da bi prihvatili,ja prvi nisam lud da odbijem.

 

ali bi i iste minute bio u oglasniku

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice