Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.063
|
čitano: 13.200.970
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
Lord_Marko kaže...

 

 Naletil sam na jednog fokija, ti bi mogal znati, jel ovo tvornički ili diy preinaka?

 

 Ne dijeuje mi kao st/rs verzija, nema krovni spojler...

 Delanec. Mk2 s štopovima od mk2.5. spojler cak nije on titaniuma koji pokriva gore štopove već obični trend oprema...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Šta nisi prodao tog BMWa?
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 22:36 (Dex.pwn).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Nisam, tek sam 22.10 mjenjao.  Mislim da si zamjenio sa clsom kojeg sam prodavao pa mijenjao za ovog

 

Edit - prije par dana sam sredio felge za ljetni set. Style 166 19 cola, pjeskarenje i plastificiranje u gun grey

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 23:04 (sstrmi).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Me, imao si neki BMW koji si prodavao.
M4, serija 5, neki coupe je bio. Ima cca dvije tri godine
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...
Me, imao si neki BMW koji si prodavao.
M4, serija 5, neki coupe je bio. Ima cca dvije tri godine

 Mislis na E63 630i

To sam mjenjao 31.07.2019 za W219 CLS 500

I evo cls mjenjao 22.10.2020 za E60 530D

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dizel? 🙄
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...
Me, imao si neki BMW koji si prodavao.
M4, serija 5, neki coupe je bio. Ima cca dvije tri godine

 M4 prije par godina se je prodavao za cca 50ak soma €

Za peticu si pogodio...to je pravi coupe 

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...

Edit - prije par dana sam sredio felge za ljetni set. Style 166 19 cola, pjeskarenje i plastificiranje u gun grey

 Nema puno odabrira. Style 166, ili 172 ili 128. Sve ovisi o cijelom setupu auta. 166 bi meni bile zadnji izbor zato što sam se nagledao E46ice na Style 135. Na E60 bih išao na 172.

6 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...
Dizel? 🙄

Jurnjava dosadi nakon dovoljno godina. I rupa u novčaniku od 200+ KS benzinaca. 

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
robogo kaže...
Dex.pwn kaže...
Dizel? 🙄

Jurnjava dosadi nakon dovoljno godina. I rupa u novčaniku od 200+ KS benzinaca. 

 Koliko sam upoznat,rupa se stvara od starih dizela koje kupuju naši sugrađani pa se hvataju za glavu kada vide troškove održavanja.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Točno, ali izgleda da momci ovdje ipak znaju nešto o održavanju, za razliku od Hrvata vulgaris koji vise na mobile.de i kao prvi kriterij im je uz "dizlo" - 200.000 + km...

Ju je je? Je ju je!
12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ovo su moji kriteriji - samo da nije dizel, da nije crna/siva/bijela, manualac, analogni cajgeri, što manje tipki na tač skrinu, po mogućnosti prava ručna.
Motor more i turbo, samo da nije 1.0 petstoiljada konja. 2.0 turbo s 100+ konja je okej 😁
Onak aute teram zimi samo
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 10:56 (Dex.pwn).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stric_Jura kaže...

Točno, ali izgleda da momci ovdje ipak znaju nešto o održavanju, za razliku od Hrvata vulgaris koji vise na mobile.de i kao prvi kriterij im je uz "dizlo" - 200.000 + km...

 Ajde ajde, reci kaj fali ovom ovdje...

 

 Da izgubis kompresiju u pola motora, jos ti ostaje 5 cilindara... :D

 Takav auto tebi treba, ne Suzuki...

Truth in engineering.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

nemoj ti ništa protiv kozlića - on leti..

 

da citiram Alija:

 

fly like a butterfly sting like a bee..

 

 

a propos tenkića s linka:

 

poznanik ima LandCruisericu 100-ku, TD...

 

stisne gas i plače - troši mi 16 litri ak pazim !!!

 

veli stara narodna:

dala baba dinar da uđe u kolo, ali bi dala dva da izađe...

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...
Dizel? 🙄

 Jedina ponuda sto me zanimala od zamjena, i nažalost dizel je. Ali svakako ti ja mjenjam aute svakih 9-10 mjeseci u prosjeku  tako da tesko da ce biti dugo kod mene.  Možda mjenjam dalje ove godine za E90 lci benzin ili nešto benzin.  Samo plin sumjam da cu više imati jer imao sam i benzin i benzin plin i taj plin nikako da radi i ide kako treba. 

MatijaZG kaže...
sstrmi kaže...

Edit - prije par dana sam sredio felge za ljetni set. Style 166 19 cola, pjeskarenje i plastificiranje u gun grey

 Nema puno odabrira. Style 166, ili 172 ili 128. Sve ovisi o cijelom setupu auta. 166 bi meni bile zadnji izbor zato što sam se nagledao E46ice na Style 135. Na E60 bih išao na 172.

 Ove sam dobio s autom,  samo su bile uništene. Pa sam razmišljao sta dalje,prodati taj set za 2000kn u stanja u kakvom su bile i onda svejedno moram nadoplatu od 2000-3000kn za poštene  19 ili ove srediti.  Odabrao pjeskarenje i plastificiranje za 1500kn jer isplativije mi kad stvarno nzm koliko cu imati auto niti koji će biti sljedeći.  Kad ima toliko auta sto zelim probati, a nema vremena a nj novca bas za previše rupa kao 630i sto sam naletio i imao.

Od bmwa zelim probati

E36 325-328i coupe siber neki top

E90 LCI benzin sestak 

F30 / F10 

I oper E63, ali 645i

Mercedes

W204 redizajn

W205

W212 moze i prije,  a i poslije redizajna

Iako zapravo ni nisam fan Mercedesa pa mi nece biti zao ako ne budem vise nijedan imao,  ali bmwa zelim jos probati. 

Od nekih drugih auta definitivno  Hondu accord benzin, iza 2005 pa nadalje. Zatim megane RS mislim treća generacija iza 2010, skoro I jesam mjenjao 630i za rsa ali nisam htio nadoplati 2000€, tj nudio 1000€ ali zelim imati sigurno taj auto. I megane coupe , tj s troja vrata benzin najjaci u ponudi mislim zadnje generacije i talisman mozda. To sam skoro vec uzeo,  kad sam 630i kupio. I definitivno mazdu 6 predzadnje i zadnje generacije.  Uglavnom to bi sve htio probati, a nemoguće je. Ali svakako poznavajući sebe i da mi je ovo četvrti auto od 04/18, tj peti od 06/17 vjerujem da cu stići za pocetak skinuti sigurno jos bmw E90 lci i F30 / F10

 

robogo kaže...
Dex.pwn kaže...
Dizel? 🙄

Jurnjava dosadi nakon dovoljno godina. I rupa u novčaniku od 200+ KS benzinaca. 

 Nije zbog potrošnje.  Pa i ovaj mi trosi 10L kad nema stednje. Takoder ovo je auto sa cca 285-290ks kojem treba cca 6s do 100. Ide on brutala, ali meni je iskreno bezveze kad nema onaj osjećaj i miris benzinca. Nije mi bilo draže nego na 630i ukljuciti sport tipku i podići medu ostalim blokadu na 7000rpm i zakucati rednog sestaka na limit

Stric_Jura kaže...

Točno, ali izgleda da momci ovdje ipak znaju nešto o održavanju, za razliku od Hrvata vulgaris koji vise na mobile.de i kao prvi kriterij im je uz "dizlo" - 200.000 + km...

 Moj sad ima 390tkm, kad ga budem mjenjao bude to i 400tkm ali auto je odrzavan. Bmw 3.0 redni sestak M57 je jedan od najboljih dizel motora uopce

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Malo je stislo u Zagrebu 

PSN:Tomislav025
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...

Malo je stislo u Zagrebu 

Koja su ovo kola, dobro izgleda 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Audi neki, A3 možda. Virtual cockpit.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kolega vozi A4 B9 ako se ne varam.

Wolt 30kn kupon: GKD47
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

A4 B9 serija. Avant. 2016 godiste.

PSN:Tomislav025
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...
Dex.pwn kaže...
Dizel? 🙄

 Jedina ponuda sto me zanimala od zamjena, i nažalost dizel je. Ali svakako ti ja mjenjam aute svakih 9-10 mjeseci u prosjeku  tako da tesko da ce biti dugo kod mene.  Možda mjenjam dalje ove godine za E90 lci benzin ili nešto benzin.  Samo plin sumjam da cu više imati jer imao sam i benzin i benzin plin i taj plin nikako da radi i ide kako treba. 

MatijaZG kaže...
sstrmi kaže...

Edit - prije par dana sam sredio felge za ljetni set. Style 166 19 cola, pjeskarenje i plastificiranje u gun grey

 Nema puno odabrira. Style 166, ili 172 ili 128. Sve ovisi o cijelom setupu auta. 166 bi meni bile zadnji izbor zato što sam se nagledao E46ice na Style 135. Na E60 bih išao na 172.

 Ove sam dobio s autom,  samo su bile uništene. Pa sam razmišljao sta dalje,prodati taj set za 2000kn u stanja u kakvom su bile i onda svejedno moram nadoplatu od 2000-3000kn za poštene  19 ili ove srediti.  Odabrao pjeskarenje i plastificiranje za 1500kn jer isplativije mi kad stvarno nzm koliko cu imati auto niti koji će biti sljedeći.  Kad ima toliko auta sto zelim probati, a nema vremena a nj novca bas za previše rupa kao 630i sto sam naletio i imao.

Od bmwa zelim probati

E36 325-328i coupe siber neki top

E90 LCI benzin sestak 

F30 / F10 

I oper E63, ali 645i

Mercedes

W204 redizajn

W205

W212 moze i prije,  a i poslije redizajna

Iako zapravo ni nisam fan Mercedesa pa mi nece biti zao ako ne budem vise nijedan imao,  ali bmwa zelim jos probati. 

Od nekih drugih auta definitivno  Hondu accord benzin, iza 2005 pa nadalje. Zatim megane RS mislim treća generacija iza 2010, skoro I jesam mjenjao 630i za rsa ali nisam htio nadoplati 2000€, tj nudio 1000€ ali zelim imati sigurno taj auto. I megane coupe , tj s troja vrata benzin najjaci u ponudi mislim zadnje generacije i talisman mozda. To sam skoro vec uzeo,  kad sam 630i kupio. I definitivno mazdu 6 predzadnje i zadnje generacije.  Uglavnom to bi sve htio probati, a nemoguće je. Ali svakako poznavajući sebe i da mi je ovo četvrti auto od 04/18, tj peti od 06/17 vjerujem da cu stići za pocetak skinuti sigurno jos bmw E90 lci i F30 / F10

 

robogo kaže...
Dex.pwn kaže...
Dizel? 🙄

Jurnjava dosadi nakon dovoljno godina. I rupa u novčaniku od 200+ KS benzinaca. 

 Nije zbog potrošnje.  Pa i ovaj mi trosi 10L kad nema stednje. Takoder ovo je auto sa cca 285-290ks kojem treba cca 6s do 100. Ide on brutala, ali meni je iskreno bezveze kad nema onaj osjećaj i miris benzinca. Nije mi bilo draže nego na 630i ukljuciti sport tipku i podići medu ostalim blokadu na 7000rpm i zakucati rednog sestaka na limit

Stric_Jura kaže...

Točno, ali izgleda da momci ovdje ipak znaju nešto o održavanju, za razliku od Hrvata vulgaris koji vise na mobile.de i kao prvi kriterij im je uz "dizlo" - 200.000 + km...

 Moj sad ima 390tkm, kad ga budem mjenjao bude to i 400tkm ali auto je odrzavan. Bmw 3.0 redni sestak M57 je jedan od najboljih dizel motora uopce

 To što si imao neispravni plin to je druga priča.Naime, sa tehnologijom ugradnje plina tekuće faze(bez isparivača) benzinci čak i bolje idu na plin nego na benzin,samo što je skuplja ugradnja.Osobno sam gledao ugradnju za bmwx5 koja košta oko 17000kn ali zato auto je bomba koja ide još bolje,a za potrošnju ne brineš.Ja imam trenutno lagunu coupe 2.0t sa diretknim plinom i nemam nikakve probleme.Naime,prilikom naglog ubrzanja smjesi plina se dodaje benzin radi boljeg rada i voila.Bitno je imat majstora koji zna što radi pa onda nemaš nikakve probleme.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2021 10:32 (funny games).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Baš mi rekao poznanik, da mu je stari imao Saab 95 s tim ubrizgavanjem tekućeg plina (bez ekspander, dakle) i svi su se čudili kako ide bolje nego na benzin..

 

jedinone nam da  li je tada bilo tog kombiniranog ubrizgavanja s benzinom za startnost...

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...

Malo je stislo u Zagrebu 

Zašto klima radi?

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2021 11:08 (Fake_Alert).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Meni je isto klima stalno upaljena, odmagli prozore samo tako ako ništa.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Vjerojatno zato jer sam stisno max na onom gumbu za puhanje na sajbu. On autimatski pali A/C na ON.  Cak i na starom P206 sa automatakom klimom kijeg imamo pali klimu kad stisnem tu tipku. 

Zasto pitas?

PSN:Tomislav025
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

e ovo mi je pravi "blast from the past.:."

 

https://www.autonet.hr/aktualno/vijesti/francuski-sarmer-renault-5-ozivjet-ce-kao-elektricni/

 

kad bi imao bar 250 km dosega, za 2-3 dana vožnje na posao i loko, i baš ovak žuti, leg'o bi 'ko kec na desetku...

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Cim stisnes auto odma se pali i klima, dobro je za one kojima se neda razmisljat o tome i nikad nece bit zamagljena stakla.. Recimo kad je hladno vani i kisa pada oce se maglit stakla, to magljenje odmah nestaje cim ac stisnes.. Meni je nekako navika ne palit klimu osim kad je vruce, jedino je radi reda jednom tjedno na 5-10 min upalim sad preko zime

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...

Cim stisnes auto odma se pali i klima, dobro je za one kojima se neda razmisljat o tome i nikad nece bit zamagljena stakla.. Recimo kad je hladno vani i kisa pada oce se maglit stakla, to magljenje odmah nestaje cim ac stisnes.. Meni je nekako navika ne palit klimu osim kad je vruce, jedino je radi reda jednom tjedno na 5-10 min upalim sad preko zime

Ja ponekad upalim klimu i bez da mi se magle stakla, opcenito da kompresor radi i da malo procilkulira ulje.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Do 18.1 laqo ima 150kn popusta uz kupon PAVLE150 pri placanju.

Samo pazite kad uzimate osiguranje, jutros idem pogledat, osnovno 910kn, sa zaštitom putnika i bonusa cca 1030kn, a prije par dana 930kn.

Odem na incognito, osnovno 750kn, sa zastitom putnika i bonusa 910kn i s kuponom obvenzno osiguranje 760kn.

Wolt 30kn kupon: GKD47
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2021 14:13 (Tony1999).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice