A1 - nove tarife na bonove

poruka: 46
|
čitano: 64.496
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
A1 - nove tarife na bonove

Trenutno koristim A1 na bonove sa Fletericom(250kn)  za kucni internet(4g router) i ona nema dnevni limit što mi savršeno odgovara... Ali vidim da A1 sada ima Savrsenu tarifu, koja se može koristiti bez ugovorne obveze za 189kn, samo ne znam ima li dnevni limit potrosnje interneta... ima tko iskustva?

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: A1 - nove tarife na bonove
INCOGNITO99 kaže...

Trenutno koristim A1 na bonove sa Fletericom(250kn)  za kucni internet(4g router) i ona nema dnevni limit što mi savršeno odgovara... Ali vidim da A1 sada ima Savrsenu tarifu, koja se može koristiti bez ugovorne obveze za 189kn, samo ne znam ima li dnevni limit potrosnje interneta... ima tko iskustva?

Fleterica je 1TB, a mislim da savršena ima pod fair use puno manje prometa. Imaš unlimited ali ti je throttlana brzina. Ne znam točno od koliko jer se pravila često mijenjaju. Najbolje da nazoveš službu za korisnike. Uglavnom ako ti treba samo internet mislim da je "fleterica" bolja opcija.

12 godina
offline
Re: A1 - nove tarife na bonove
INCOGNITO99 kaže...

Trenutno koristim A1 na bonove sa Fletericom(250kn)  za kucni internet(4g router) i ona nema dnevni limit što mi savršeno odgovara... Ali vidim da A1 sada ima Savrsenu tarifu, koja se može koristiti bez ugovorne obveze za 189kn, samo ne znam ima li dnevni limit potrosnje interneta... ima tko iskustva?

 Da odgovorim sam sebi, a i drugima... 100GB full speed i onda se smanji... ali kaze tip da je pravi flat

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2020 11:45 (INCOGNITO99).
10 godina
offline
A1 - nove tarife na bonove

Pa je, promet je flat.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: A1 - nove tarife na bonove

Da me maneš sa tim floskulama, samit time što su smanjili brzinu na 4Mbps su ograničili količinu prometa tako da...

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
14 godina
offline
Re: A1 - nove tarife na bonove
INCOGNITO99 kaže...

Da me maneš sa tim floskulama, samit time što su smanjili brzinu na 4Mbps su ograničili količinu prometa tako da...

 ako gledaš tako onda niti jedna veza nije flat jer si uvijek limitiran brzinom, ma kolika ona bila. Kod 4Mbps si teoretski limitiran na 1,3TB mjesečno, kod 100Mbit na 32TB... 32TB jest puno - ali nije flat :-)

11 godina
offline
Re: A1 - nove tarife na bonove
Ima li tko info dali tarifa flaterica ima iste brzine interneta kao tomato u svim tarifama.
Jer negdje sam procitao da flaterica samo ima najvece brzine, a ako je to isto kao na mojoj tarifi na bonove na tomatu,sa uploadom od 1mbs, onda boze me sacuvaj
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: A1 - nove tarife na bonove

Fleterica ima max brzine a kaj se tiče tomata ne vidim probleme sa brzinom osim ako ti je mobitel Nokia 3210 ili imaš novi model mobitela od Rudi Čajevca.

11 godina
offline
Re: A1 - nove tarife na bonove
Imam Oneplus 7 ,al nema smisla. Jadna sluzba za korisnike na fejsu odgovori jedva dnevno jednu poruku,i to odgovore neku glupost.
Upload brzine uopce ni nemam.
Em sam testirao i sa vip i tomato karticom i u drugom mobitelu i nece.
Kasnije se izvlace da brzina ovisi o svakakvim glupostima sto me uopce ne zanima,ako vam je mreza preopterecena onda nadogradite baznu stanicu,omg.

Tako da se bojim dat 250kn za aktivaciju tarife ako ce mi i dalje biti isto kao i na tomatu.
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: A1 - nove tarife na bonove
mp3david kaže...
Imam Oneplus 7 ,al nema smisla. Jadna sluzba za korisnike na fejsu odgovori jedva dnevno jednu poruku,i to odgovore neku glupost.
Upload brzine uopce ni nemam.
Em sam testirao i sa vip i tomato karticom i u drugom mobitelu i nece.
Kasnije se izvlace da brzina ovisi o svakakvim glupostima sto me uopce ne zanima,ako vam je mreza preopterecena onda nadogradite baznu stanicu,omg.

Tako da se bojim dat 250kn za aktivaciju tarife ako ce mi i dalje biti isto kao i na tomatu.

 imam i ja OnePlus 7

 

https://www.speedtest.net/result/a/6723966449

 

 

11 godina
offline
Re: A1 - nove tarife na bonove
Đaba. Bazna stanica je kod mene preopterecena,ali to nikoga nije briga
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
11 godina
offline
Re: A1 - nove tarife na bonove
Uspio sam potrosit flatericu 😂😂 ali mi brzine nisu pale i dalje su iste.
A u uvjetima koristenja pise da brzine nakon 1tb padaju na 2mbs
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
A1 - nove tarife na bonove

Od sutra fleterica na bonove (mislim i na pretplatu da se isto odnosi) u roamingu je srezana na 17,5 GB.

Nakon potrošenih dodijeljenih 17,5 GB svaki sljedeći se naplačuje 28,42 kuna.

Pa ti pjevaj borbene sinko

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: A1 - nove tarife na bonove
Pozz, jesi na kraju uzeo savršenu?
Ja imam istu situaciju, koristim fletericu, potrošim do 500GB mjesečno. Prešla bi na savršenu, al me brine za brzina.
11 godina
offline
Re: A1 - nove tarife na bonove
Dali u tarifi flaterica po novom postoji mogucnost slanja megabajta na drugi broj?
Jer ja sad kad pokusam poslat na a1 broj,pise da je poslano.

A u uvjetima koristenja pise da se na flaterici ne moze?
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
A1 - nove tarife na bonove

Može li se na fleterici provjeriti stanje MB? Prije se moglo preko SMSa na 13232, ali vise ne radi:

OBAVIJEST l Na tvom broju nije moguce preko poruke provjeriti stanje minuta, poruka i MB za ovu tarifu. Vise informacija mozes dobiti na www.A1.hr. Tvoj A1 tim

Na stranici nisam našao ništa o tome...

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice