PC igre

tema: 10.761
|
poruka: 930.892
|
moderatori: DrNasty, pirat
poredak po aktivnosti
Naziv teme Pokrenuo Poruka Čitano Zadnja poruka
Cod: world at war,problem pri pokretanju?! NizZy
pet 30.1.2009 19:55
7 2.702
pon 2.2.2009 14:52
LOTR instal problem Srednji
ned 1.2.2009 11:36
2 938
pon 2.2.2009 13:06
San...Andreas Riker
ned 17.8.2008 10:58
12 5.062
pon 2.2.2009 11:49
Portal Prelude Jerkenovski
sri 8.10.2008 12:36
39 4.543
pon 2.2.2009 11:47
Saints Row 2 - niski fps, zašto? yugomilicija
uto 27.1.2009 19:43
14 6.414
pon 2.2.2009 10:34
Wow fps problem Escudo
pon 2.2.2009 2:51
3 1.317
pon 2.2.2009 7:52
BF 2 Problem uljez
ned 1.2.2009 10:10
7 1.428
ned 1.2.2009 17:25
.....handball manager 2008....... Hrvojestr
ned 1.2.2009 16:22
1 1.777
ned 1.2.2009 16:22
NFS ipak nije odbačen crystal6
pet 30.1.2009 21:58
24 3.279
ned 1.2.2009 15:56
Problem sa HDD kod bootanja TNT
sub 31.1.2009 22:32
8 1.981
ned 1.2.2009 15:46
Upisivanje sifri na gta 4 Toni_96
sub 31.1.2009 22:08
2 3.258
sub 31.1.2009 22:09
Tycon city new yourk problemi IBM ROADRUNER
sub 31.1.2009 20:17
5 1.123
sub 31.1.2009 22:08
Warzone 2100 Batista
sub 31.1.2009 16:42
4 1.450
sub 31.1.2009 20:20
Hamachi CoH AlphaQ
sub 31.1.2009 19:12
1 734
sub 31.1.2009 19:12
Colin McRae - konfiguriranje auta az6rab6
sub 31.1.2009 18:11
1 979
sub 31.1.2009 18:11
Quake 3 Arena Kapetan Price
sub 31.1.2009 9:20
3 1.065
sub 31.1.2009 16:04
Problem sa Mirror's Edge t0ma
sub 31.1.2009 13:44
4 984
sub 31.1.2009 14:41
Stalker:shadow of chernobyl Ghost Recon
sub 31.1.2009 14:08
3 1.322
sub 31.1.2009 14:31
Pet MMO-a boljih od WOW-a segregator
pet 11.4.2008 22:04
22 2.944
sub 31.1.2009 12:49
Mali problem sa GTA IV Cooler
sri 21.1.2009 13:59
3 1.101
pet 30.1.2009 23:37
Gta IV problem mario_vu
pet 30.1.2009 21:42
3 1.066
pet 30.1.2009 23:21
Warhammer Online preporuka Judg3 Dr3dd
pet 30.1.2009 11:48
2 687
pet 30.1.2009 16:33
GTA save missions HaLe
pet 30.1.2009 15:08
1 935
pet 30.1.2009 15:08
Boiling point PCMaster
ned 2.3.2008 13:38
12 3.751
pet 30.1.2009 14:52
GTA4 modovi... kovaos
pet 30.1.2009 12:59
3 1.255
pet 30.1.2009 13:11
Cod: mw 2 ari
čet 29.1.2009 22:53
2 1.062
pet 30.1.2009 10:01
PSP emulator Dinjo
čet 29.1.2009 14:35
3 1.402
čet 29.1.2009 15:16
Mass effect f@#ked save viki_r
čet 29.1.2009 8:53
7 1.595
čet 29.1.2009 15:11
Super strasna igrica. NizZy
sri 28.1.2009 23:49
4 3.514
čet 29.1.2009 10:15
Pomoć-ime igre? Loz
sri 28.1.2009 19:46
10 1.803
čet 29.1.2009 8:20
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice