Xiaomi Redmi Note 3

poruka: 5.327
|
čitano: 824.448
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Ne znam dal je to samo kod mene ili su mi poslali "fake", ali mi je malo cudno s baterijom.. Citala sam i na drugim stranicama da baterija traje barem 2 dana i recimo kad su gledali video na youtube-u pola sata da je skinuli 5 posto.. Ja sam svoj mobitel punila cijelu noc i nisam ga puno koristila danas i evo,vec mi je na 32%.. Jel to normalno ili sam postala paranoicna?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Pa ovisi koliko si ga koristila preko dana...?
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Nisam puno..
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
nina77 kaže...
Nisam puno..

 Jesi igrala kakve igrice? Skini Antutut i pokreni pa reci rezultat. Ili imas puno bloata

Najjeftiniji su piratski programi
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Igrala jesam,ali nesto sitno i ne zahtjevnu igricu. Skinila sam antutu i rezultat mi je 48291.. Isto tako sam malo pogledala sta mi trosi jos bateriju i najvise (63% cak) mi screen trosi.. Izgnjavit cu ga sad da mi se ugasi,stavit na punjac i kad se napunio stavit na A brightness pa cu vidjeti kaliko ce mi onda trosit
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
nina77 kaže...
Igrala jesam,ali nesto sitno i ne zahtjevnu igricu. Skinila sam antutu i rezultat mi je 48291.. Isto tako sam malo pogledala sta mi trosi jos bateriju i najvise (63% cak) mi screen trosi.. Izgnjavit cu ga sad da mi se ugasi,stavit na punjac i kad se napunio stavit na A brightness pa cu vidjeti kaliko ce mi onda trosit

 Original je.

 

Kolko imas SOT-a (sati)? Rade sama stavi brightness jer ovak opet senzor stalno provjerava i trosi bateriju.

Najjeftiniji su piratski programi
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
matija410 kaže...
nina77 kaže...
Igrala jesam,ali nesto sitno i ne zahtjevnu igricu. Skinila sam antutu i rezultat mi je 48291.. Isto tako sam malo pogledala sta mi trosi jos bateriju i najvise (63% cak) mi screen trosi.. Izgnjavit cu ga sad da mi se ugasi,stavit na punjac i kad se napunio stavit na A brightness pa cu vidjeti kaliko ce mi onda trosit

 Original je.

 

Kolko imas SOT-a (sati)? Rade sama stavi brightness jer ovak opet senzor stalno provjerava i trosi bateriju.

Tocno to, vezano za brightness...

Ja ga stalno drzim rucno podeseno na cca 35%...

 

Jos jedna stvar, podesi pod "Preferred network type" - prefer 3g... ako nisi u podrucjo od super jakog 4g signala, nema smisla drzati prefer LTE... 

9 godina
protjeran
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Sutra mislim narucit REDMI NOTE 3. Jel ima ko kakav prijedlog? Da cekam mozda kakve moguce popuste za bozic ili novu godinu? (giztop)

Najjeftiniji su piratski programi
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Jer može tko provjeriti koja je točno kamera na njemu i tko je proizvodac ekrana? Nadam se da nije opet tiama
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Patrick_cro kaže...
Jer može tko provjeriti koja je točno kamera na njemu i tko je proizvodac ekrana? Nadam se da nije opet tiama

 Je Tianma je proizvodac ekrana

Najjeftiniji su piratski programi
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Patrick_cro kaže...
Jer može tko provjeriti koja je točno kamera na njemu i tko je proizvodac ekrana? Nadam se da nije opet tiama

Zasto se nadas da nije tiama?????

Apsolutno mi nije bitno da li je tiama sharp ili netko 10ti... Dok on prekrasno izgleda i radi..

 

Svasta...

16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Zašto ne uzimate preko honorbuy-a gdje šalju iz italije u roku 2 dana i nema poreza?

 

Mislim zanima me čisto jer sam ga ja mislim uzet.

 

E i da, imaju ti telefoni kakvu garanciju? Što ako nakon nekog vremena nešto ne valja? To se opet šalje u kinu ili kako?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
amd freak kaže...

Zašto ne uzimate preko honorbuy-a gdje šalju iz italije u roku 2 dana i nema poreza?

 

Mislim zanima me čisto jer sam ga ja mislim uzet.

 

E i da, imaju ti telefoni kakvu garanciju? Što ako nakon nekog vremena nešto ne valja? To se opet šalje u kinu ili kako?

 

Zato sto je s honora dostava 39$ i ne vidim potrebu zasto od njih kupiti kad ti fino 39$ ostane u djepu i strpis se par dana vise za isti uređaj :)

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
15 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Odakle bi onda bilo najpovoljnije uzeti RN3? Gledao sam na aliexpressu, tamo je 219 USD +21 za dostavu DHL-om 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

Giztop - nema carine ni nikkvih dodatnih davanja, postarine ni niceg, ta cijena koju vidis, to je konacna..

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

Da, ali kad odaberem 32GB model cijena "skoči" na 239USD..

16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Zato sta je stariji note 3g imao puno bolji ekran makar je imao samo HD rezoluciju, imao je puno bolji prikaz boje i nisi morao stavljati svjetlinu na neku veću vrijednost a s time ti je i baterija duže trajala. Inače tianma ekran košta nekih 10Usd, za razliku od sharpa 40-45usd. Smeta mi sta su počeli ugradivati lošije komponente a cijena im ostala ista. Maknuli i microsd slot a prijašnji modeli svi imali. I dalje je to ok uredaj ali sada za te novce ima alternativa koje isto koštaju a imaju kvalitetnije komponente.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Sto je i logicno, pa nece ti cijena biti ista za 16 i 32 GB model.. A i koliko vidim nigdje nisi ni spomenuo da trazis 32 GB model, nego samo gdje je najjeftinije kupiti.. :)
Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

Recenzija mob.hr 

9 godina
protjeran
offline
Xiaomi Redmi Note 3

E vi koji ste kupili na GIZTOPu jel vam oko ekrana crno ili bijelo(mislim narucit srebreni)? Necu da bude bijelo jer se vidi ovaj ruzni rub,a vidim da neki imaju bijelo :S

Najjeftiniji su piratski programi
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Ja sam se zeznula i narucila srebrni,nisam bolje pogledala i dosao je bijeli.. Ako hoces uzet da nije bijel,onda uzmi sivi
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
nina77 kaže...
Ja sam se zeznula i narucila srebrni,nisam bolje pogledala i dosao je bijeli.. Ako hoces uzet da nije bijel,onda uzmi sivi

 E hvala ti!

Najjeftiniji su piratski programi
9 godina
protjeran
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Redmi note 3 kupljen!

 

Sad cekamo do slijedece godine

Najjeftiniji su piratski programi
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

 Evo uza i ja sestri sa giztopa. Za koliko je doša vama koji ste od tamo uzeli?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
RePlaY kaže...

 Evo uza i ja sestri sa giztopa. Za koliko je doša vama koji ste od tamo uzeli?

 Vele 2 tjedna..

 

btw odma sam uzel i tempered glass i maskicu prozirnu za rn3 na ebayu

Najjeftiniji su piratski programi
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
matija410 kaže...
RePlaY kaže...

 Evo uza i ja sestri sa giztopa. Za koliko je doša vama koji ste od tamo uzeli?

 Vele 2 tjedna..

 

btw odma sam uzel i tempered glass i maskicu prozirnu za rn3 na ebayu

Nezz za giztop, ali TopOne automatski salje tempered glass i masku...

9 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Ovdje mozes dodatno platit 9 za oboje
Najjeftiniji su piratski programi
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Nw zeli mi rotirat zaslon.. Ne znam zasto, ukljucio sam automatsku rotaciju,reboot nije pomogao, ne znam sta da radim?
http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
KiCo77 kaže...
Nw zeli mi rotirat zaslon.. Ne znam zasto, ukljucio sam automatsku rotaciju,reboot nije pomogao, ne znam sta da radim?

ako ne pomogne dalje prčkanje u postavkama onda ti preostaje hard reset i nadati se da ce se vratiti na tvorničke i proraditi. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2015 23:47 (Markić7).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Probao sam factory reset, nije pomogao. Otisao sam u dialer *#*#3646633#*#* i tamo kalibrirao gsensor, primjetio sam da mi se prva brojka mjenja dok je druga stalno na 0.0000. Nakon kalibracije mogu rotirat ekran u vertikalu na jednu i na drugu stranu ali se onda ne zeli vratit u horizontalu.. Bas nemam srece
http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice