Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.076.463
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Oprosti, ali cisto iz radoznalosti kakve to notifikacije moze repeater slati?

9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Applikacija s kojom upravljas s repeaterom (na mobu, upgradeas FW, mijenjas pass i sl.) šalje notifikacije na mob...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Da li su ti mobiteli uopce podrzani u hr,da li imaju lte 800,ja sam osobno dosta pretrazivao ali cini mi se nigdje,svvidio mi se 5c al cini mi se da nigdje podtske
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
uragan kaže...
Da li su ti mobiteli uopce podrzani u hr,da li imaju lte 800,ja sam osobno dosta pretrazivao ali cini mi se nigdje,svvidio mi se 5c al cini mi se da nigdje podtske

 Mali broj modela podrzava band 20 na LTE 800 MHz

I to su iskljucivo tzv. international verzije (redmi 4x i redmi note 4x)

 

Na ovom linku mozes vidjeti sve frekvencije za sve xiaomi modele,osim mi5c.Iz nekog razloga nema ga na listi.

 

Mi5c ti nebih preporucio jer jos uvijek nema global roma,a izgleda da ga ceka sudbina redmi PRO-a koji iz nekog razloga nikad nije niti dobio sluzbeni global rom.

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

radi sve. a ovdje mozes provjeriti.

 

Ja sam neki dan narucio MI6 128GB, i sad cekam da mi dodje...

HAKOSUKA
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
vlasnik Xiaomi Mi3, Redmi Note 3 pro (koji je nazalost lose prosao ne zeli da se puni) , Piston 3, Mi Band 2 :) razmisljam o kupnji Mi5
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Bacelj kaže...

....

 

Ja sam neki dan narucio MI6 128GB, i sad cekam da mi dodje...

 Mob narucen Wed, Aug 2, 2017 at 6:21 PM.

 

Friday, August 04, 2017 GATWICK - UK 04:25 je bio u UK. Sutra ga DHL dovozi na kucnu adresu! Dosao bi i prije, ali je bio vikend i danas je u irskoj drzavni praznik pa kurirske sluzbe ne rade! Znaci, treba im manje nego HP-u za udaljenost od 300 km! ahahahah

HAKOSUKA
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ja sam ga narucio 01.08 i ima slicaan status....samo sto nije 04.08 bio na Gatwicku kao niti tvoj nego je tada rezervirana posiljka.U nedjelju navecer su nasi mi6 skupa dosli u UK,jucer su dostavljeni njihovom posredniku u Uk,prepakirani i prosljedeni prema nama
Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja sam ga također naručio 1.8. Sutra bi trebao biti kod nas.

Rvat katolik!
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
floki26 kaže...
Ja sam ga narucio 01.08 i ima slicaan status....samo sto nije 04.08 bio na Gatwicku kao niti tvoj nego je tada rezervirana posiljka.U nedjelju navecer su nasi mi6 skupa dosli u UK,jucer su dostavljeni njihovom posredniku u Uk,prepakirani i prosljedeni prema nama

 aha. pa ok. ali svejedno, ODLICNO! par dana. brze nego iz dalmacije u slavoniju!

 

HAKOSUKA
14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Vec 4 dana imam redmi note 4 pro iz neutrina, dosao s global MIUI 8.2.10. Prezadovoljan , ispunio sva ocekivanja nadam se da ne budem imao problema u buducnosti. Kamera nije nes pogotvo stabiliziacija i autofokus ali radi ok fotke kad se malo potrudis.  Narucio sam s gearbesta Piston earbuds pa me zanima kakve su (kvaliteta zvuka i udobnost) u usporedbi sa slusalicama koje se dobiju uz sony/samsung uredjaje?

 

 

 

 

0 Losije
1 Dosta slicno
7 Nesto bolje
MadeInCroatia
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja sam prije nekih 2 godine uzeo Piston 2, i jos uvijek su mi dobre. Bolje nego one sto sam dobio uz LG G2 i zenin S5...

EDIT: Stigao mob jutros, jos ga nisam stigao upalit...:S

HAKOSUKA
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.8.2017 14:43 (Bacelj).
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Trebao bi malu pomoć.

Danas mi je došao onaj MI pojačivač WIFI signala.

Znači instaliram aplikaciju postavim zemlju na kina (jedino tako mi se htio spojiti) uređaj se spoji na mrežu (ona lampica počne svjetliti plavo) počne emitirati onu svoju PLUS mrežu no kad spojim telefon na tu mrežu stalno mi pokazuje dohvaćam IP adresu. Jel ima netko kavu ideju u čemu je problem.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.8.2017 17:57 (sasa.sb11).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

probaj staviti statičnu ip adresu na mobu

kod mene tako radi

MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Mob je redmi 4 prime, kako da to stavim ako može malo objašnjenje molim vas

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

postavke

wlan

odaberi mrežu plus

skrolaj dolje i odaberi ip postavke - statično 

ispuni ip adresu i ostalo, doduše ne ove znamenke, to ovisi o tvom davatelju usluga ( ja sam na h-1)

 

MIUI HR TRANSLATOR
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.8.2017 19:25 (MASVA).
 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Puno hvala uspio sam.

Znači za ostale koji će s time eventualno imati problema, potrebno je IP adresu postaviti kako je rečeno u postu prije i stvar će proraditi a prije toga za zemlju postaviti Kinu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.8.2017 19:40 (sasa.sb11).
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
sasa.sb11 kaže...

Danas mi je došao onaj MI pojačivač WIFI signala.

 Može malo više info, o kakvom uređaju se radi, gdje si kupio i kakvi su rezultati?

9 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kupi sam ga ovdje toliko sam ga i platio a rezultate još nemam jer sam ga osposobio da radi prije 5 min.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.8.2017 19:56 (sasa.sb11).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Za sada od xiaomia imam samo mi5 64 gb, ali bit će još toga...

Sad neznam dali da kupim piston 3 ili in ear pro HD? Ako se razlika osjeti definitivno mi neće bit problem dat više za pro HD..ako je netko slušao na oboje neka napiše  :D hvala

Nakon toga na red dolazi yi 4k action cam (jedva čekam) 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Motorino kaže...

Sad neznam dali da kupim piston 3 ili in ear pro HD? Ako se razlika osjeti definitivno mi neće bit problem dat više za pro HD..ako je netko slušao na oboje neka napiše  :D hvala

Nakon toga na red dolazi yi 4k action cam (jedva čekam) 

 

 Ako ti šta znači, ja sam prvo uzeo piston 3 jer sam dobre stvari čitao o njima i zadovoljan sam s njima, imam ih već više od godinu dana, koristim ih često i još su ko nove. Nakon njih sam uzeo hybrid dual drivers koje su me malo razočarale. Bas je jači ali općenito zvuk lošiji. Stvar navike vjerojatno ali probao sam se naviknuti i nije išlo, jednostavno me smetao taj jaki bas, a lošiji zvuk pa sam se vratio na piston 3, a ove dao ženi, ona ionako ne čuje razliku. Inače Piston 3 su mi i ljepše i kabel je onaj ko pleteni i ne petlja se tako da su one moj izbor.

10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Motorino kaže...

Sad neznam dali da kupim piston 3 ili in ear pro HD? 

 

 Da ti skratim muke, piston 3 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.8.2017 11:26 (jaZey).
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Hvala. 

Bit će piston onda :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ako pređem na development rom (beta) jel se dobivaju update isto ga na global preko OTA ili ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.8.2017 14:53 (robert993).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
robert993 kaže...

Ako pređema na development rom (beta) jel se dobivaju update isto ga na global preko OTA ili ?

 Naravno, samo što Developer ROM ima update svaki petak za razliku od Stable ROM-a.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
7 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jel se isplati preći, ne bi trebalo biti nekakvih pretjeranih rušenja ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Upadam ko padobranac, al eto krepao mi Nexus 5X i sad si nagledao Redmi Note 4X 32 gb 3 gb rama, tj 64 gb 4gb

 

Našao ga u:

 

Neutrino za 1699 kn - https://neutrinomobile.hr/xiaomi-redmi-note-4x-dual-4-64gb-black-eng-meni.html

Goldwayou za 182 dolara: https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-4X-Pro-Prime-Mobile-Phone-MTK-Helio-X20-Deca-Core-5-5/32803705837.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.267.Gk52UG

 

Vidim da taj ima x20 procesor, a ovaj Note 4X 32gb 3gb ima snapdragom 625?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
MirkoRenato kaže...

Upadam ko padobranac, al eto krepao mi Nexus 5X i sad si nagledao Redmi Note 4X 32 gb 3 gb rama, tj 64 gb 4gb

 

Našao ga u:

 

Neutrino za 1699 kn - https://neutrinomobile.hr/xiaomi-redmi-note-4x-dual-4-64gb-black-eng-meni.html

Goldwayou za 182 dolara: https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-4X-Pro-Prime-Mobile-Phone-MTK-Helio-X20-Deca-Core-5-5/32803705837.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.267.Gk52UG

 

Vidim da taj ima x20 procesor, a ovaj Note 4X 32gb 3gb ima snapdragom 625?

 Redmi note 4x dolazi sa snapdragonom u tri verzije,2/16 3/16 i 3/32.Redmi note 4x 4/64 dolazi sa mtk procesorom

Postat cu ti link za model redmi note 4 4/64 sa snapdargon 625.Malo su zakomplicirali sa redmi note 4,4x i international verzijom.

 

https://www.aliexpress.com/store/product/Global-Version-Original-Xiaomi-Redmi-Note-4-Mobile-Phone-Snapdragon-625-Octa-Core-4GB-RAM-64GB/311331_32804594316.html?spm=2114.12010612.0.0.6598db6coObcFQ

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.8.2017 16:06 (floki26).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
floki26 kaže...

 Redmi note 4x dolazi sa snapdragonom u tri verzije,2/16 3/16 i 3/32.Redmi note 4x 4/64 dolazi sa mtk procesorom

Postat cu ti link za model redmi note 4 4/64 sa snapdargon 625.Malo su zakomplicirali sa redmi note 4,4x i international verzijom.

 

https://www.aliexpress.com/store/product/Global-Version-Original-Xiaomi-Redmi-Note-4-Mobile-Phone-Snapdragon-625-Octa-Core-4GB-RAM-64GB/311331_32804594316.html?spm=2114.12010612.0.0.6598db6coObcFQ

 

Stvarno su zakomplicirali. Znači sad ako stavim u košaricu i kupim, ne plaćam poštarinu iako piše ships from China, samo moram stavit DHL na kraju? Sad vidim da je skoro 100$ skuplji, no još ću vidit kad mi ovi refundiraju, samo dane platim carinu još na to :) 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
MirkoRenato kaže...
floki26 kaže...

 Redmi note 4x dolazi sa snapdragonom u tri verzije,2/16 3/16 i 3/32.Redmi note 4x 4/64 dolazi sa mtk procesorom

Postat cu ti link za model redmi note 4 4/64 sa snapdargon 625.Malo su zakomplicirali sa redmi note 4,4x i international verzijom.

 

https://www.aliexpress.com/store/product/Global-Version-Original-Xiaomi-Redmi-Note-4-Mobile-Phone-Snapdragon-625-Octa-Core-4GB-RAM-64GB/311331_32804594316.html?spm=2114.12010612.0.0.6598db6coObcFQ

 

Stvarno su zakomplicirali. Znači sad ako stavim u košaricu i kupim, ne plaćam poštarinu iako piše ships from China, samo moram stavit DHL na kraju? Sad vidim da je skoro 100$ skuplji, no još ću vidit kad mi ovi refundiraju, samo dane platim carinu još na to :) 

 Crni ti je 229$,grey 199$ i gold 187$.OBAVEZNO izaberes DHL shipping i prolazis 100 posto bez carinskih troskova.

Znaci crni cca 1600 kn,grey cca 1410 kn a gold cca 1330 kn po danasnjem dolaru

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice