Windows 8 i 8.1 - problemi izdvojena tema

poruka: 2.074
|
čitano: 558.017
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 i 8.1 - općenito
15 godina
offline
Re: Windows 8 - Problemi
Oldy kaže...

Ha čuj nisi ni napisao od kuda da ja pretpostavim da netko hoće djeliti takvu vezu? Jel nema w-lan routera? 'ajde dobro idemo dalje....

 

Inače sam to na zadnje zaključio po našim taj tren IP adresama ali očito vip i bnet imaju iste.... naravno....   :)

  Nema, tako je. Tj. može se prikopčati svoj ruter, ali ja trenutno ne planiram investirati u isti.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011 R.I.P mind_challenge 18.5.2012 R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
13 godina
neaktivan
offline
Windows 8 - Problemi

Znaci kad kod stisnem shut down tipku na tipkovnici on se restartira umjesto da se ugasi, te isto ako odem u samim windowsima shut down on se samo restartira. Zna iko?

 

win8 pro x32

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 8 - Problemi
traktorista kaže...

Znaci kad kod stisnem shut down tipku na tipkovnici on se restartira umjesto da se ugasi, te isto ako odem u samim windowsima shut down on se samo restartira. Zna iko?

 

win8 pro x32

 

Pogledaj u Control Panel->Power Options da li ti je kao na slici dole (slika je s Win 7)

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - Problemi
djigibao kaže...
traktorista kaže...

Znaci kad kod stisnem shut down tipku na tipkovnici on se restartira umjesto da se ugasi, te isto ako odem u samim windowsima shut down on se samo restartira. Zna iko?

 

win8 pro x32

 

Pogledaj u Control Panel->Power Options da li ti je kao na slici dole (slika je s Win 7)

Isto je :S

15 godina
offline
Re: Windows 8 - Problemi
traktorista kaže...

Znaci kad kod stisnem shut down tipku na tipkovnici on se restartira umjesto da se ugasi, te isto ako odem u samim windowsima shut down on se samo restartira. Zna iko?

 

win8 pro x32

Isti problem i kod mene,nisam uspio nikako riješiti.

Možda riješe taj bug u finalnoj verziji os-a.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - Problemi
zzz kaže...
traktorista kaže...

Znaci kad kod stisnem shut down tipku na tipkovnici on se restartira umjesto da se ugasi, te isto ako odem u samim windowsima shut down on se samo restartira. Zna iko?

 

win8 pro x32

Isti problem i kod mene,nisam uspio nikako riješiti.

Možda riješe taj bug u finalnoj verziji os-a.

Napravio sam onu foru sa shorcutom shut down koji radi odlicno al opet me zanima sto ono ne radi.

14 godina
offline
Windows 8 - Problemi

Nemam problem sa restartom na shut down pro x86 ponekad si zabrije pa se neće ugasiti do kraja pa ga moram ugasiti na tipku nekada da nekada ne ali se ne restarta.

 

Inače ovo je ako ste na buildu 9200 finalna verzija. Plus naravno ne znamo tko a tko ne gura razne dodatne startove na osmicu i ostale điđe ja ga nemam pa ne možemo znati za svakog pojedinačno zašto.

bug caruje, um klade valja
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 8 - Problemi

Evo i mene sa prvim problemom na verziji RTM Build 9200.

 

Dakle danas nekako odjednom su mi prestale raditi aplikacije TuneIn i TubaFM u Metrou. (Modern ajde nije bitno) TuneIn je za radio stanice, bio sam oduševljen kako skenira stanice u regionu, po lokaciji, po žanrovima. TubaFM je još bolji, izabereš jedan od stotinu žanrova ili samih autora i on jednostavno pjeva. Ne mogu da vjeruejm da nakon već par mjeseci korištenja ovih aplikacija ja nemam potrebu za Winampom. Ne znam da li su šta zabrljali ATI-evi driveri za Windows 8 (Serija HD4000). Evo ne radi ni YouTube Player u Metrou. Katastrofa, ima li tko kakvih sličnih problema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 8 - Problemi

Imam ja ne radi mi više a radio je kada je netko pitao da li radi jednostavno nalazi stanice i kada treba svirati ništa nula.... ne može se konektati....

reinstalirao sam ali ništa može biti do nekog updatea ali ne znam kojeg....

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2012 19:50 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 8 - Problemi

Kod mene Store ne prikazuje nikakve aplikacije već cijeli dan. Samo one što su stigle uz Windows (Weather, Mail, Igre i sl.).

I don't always live on this planet but when I do, I don't want to.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 8 - Problemi

ma meni radi store ali ne radi vidim niti youtube player a sve je to radilo nešto su sfušali...

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 8 - Problemi

Popravio.

Problem je bio u AMD-ovima driverima za ATI HD4000 seriju grafičkih kartica. Zanimljivo nakon deinstalacije drivera pojavio mi se BSoD a nisam ga vidio ni u Release verziji. Za sada sve radi k'o doksa.

 

PS: nikad više ATI, radije bih nVidiu i sa 10% slabijim performansama nego ovo sra*je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 8 - Problemi

Hm ja deinstaliram restartam on mi vrati isti driver i opet neće jebaj ga.... :(

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 8 - Problemi

Eto iz drugog pokušaja vratilo me na default driver i da sada radi tunein a radi i youtube player definitivno je problem u AMD driveru da..... :) Nisam imao BSOD......

bug caruje, um klade valja
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Windows 8 - Problemi

 

Posto u drugoj temi nema odgovora postavit cu pitanje i ovdje:

 

Ja sam danas htio napraviti "Refresh" ali mi je nakon skeniranja pronasao neke greske (tj. fale mu neki filovi) koje nije mogao popraviti i trazio me sistemski CD.

 
Mene interesira da li bas mora biti CD/DVD od Win 8 ili to moze biti i na bootabilnom USB ili npr. u obliku .iso slike?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.10.2012 12:04 (djigibao).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 8 - Problemi

Pomozite molim, imam dva problema...

 

1. Zašto na Osmici ne radi kako treba thumbnails caching? Nakon svakog restarta thumbnailovi se učitavaju nanovo. Ovo je na Sedmici radilo.

2  Zašto metro aplikacija pod nazivom "Glazba" neće da svira mp-trice več javlja da je nepodržan format?

 

Hvala

http://pljusak.com/sibenik_krvavice/wx.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Windows 8 - Problemi

Pozdrav kolege ...molim pomoc

ne zeli mi na lapu di imam orginal win 7 home premium instalirat sa dvd-a win 8 pro upgrade ...tj sve prodje dobro i onda mi javi 

Nesto se dogodilo nemozemo utvrdti jeli je pc spreman za nastavak instalcije sustav win 8.etc...

ne zelim clean instalciju jer mi se neda sve ispocetka namjestvat snimat...

 

probao sam na pc u di imam piratsku werziju win 7 ultimate i tamo normalno proradi grrrr ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 8 - Problemi

Imam problema s driverima za Ati HD 4670, jednostavno mi izbaci sljedeci error, zna li tko kako srediti drivere?

EDIT: Sredio sam problem, ipak sam pronasao odgovarajuce drivere :)

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2012 18:02 (Bazen21).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows 8 - Problemi

Evo i mene sa problemima.

Danas sam kupio original 8-icu i samo sam upgredao 7-icu. 7-ica je legalna jer sam je dobio uz komp.

Putem Windowsassistenta sam obavio sve i instalirao. Sve radi ok osim 2 stvari (za sad sto sam skuzio)

1. Kada odem na store i odaberem nesto za instalirati, krene i onda stoji na download. Uopce nista ne skida. Sta god da pokusam instalirati. Sta da sa tim radim?

2. Internet explorer 10 mi se pokazuje u oblicu explorera 9. Znaci ne izgleda kako bi trebalo nego po starome. Kada stisnem na info o verziji, normalno mi pokazuje da je IE10. Kako da stavim novi look?

 

hvala na pomoci

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - Problemi
Kezo kaže...

1. Kada odem na store i odaberem nesto za instalirati, krene i onda stoji na download. Uopce nista ne skida. Sta god da pokusam instalirati. Sta da sa tim radim?

2. Internet explorer 10 mi se pokazuje u oblicu explorera 9. Znaci ne izgleda kako bi trebalo nego po starome. Kada stisnem na info o verziji, normalno mi pokazuje da je IE10. Kako da stavim novi look?

 

hvala na pomoci

IE 10 MORA biti defaultni browser da bi se mogao prikazivati u ''Metro'' mode-u.

 

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2012 19:22 (kizo2703).
16 godina
neaktivan
offline
Windows 8 - Problemi

Mislim da mi je IE10 glavni. Moram pogledati kad doma dodem.

A sa marketa mi nista ne da skidati. Samo krene i stoji. Sta god da pokusam.

Jedino ako nije zbog ova promjene sata...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - Problemi
4mal kaže...

 

Pozdrav kolege ...molim pomoc

ne zeli mi na lapu di imam orginal win 7 home premium instalirat sa dvd-a win 8 pro upgrade ...tj sve prodje dobro i onda mi javi 

Nesto se dogodilo nemozemo utvrdti jeli je pc spreman za nastavak instalcije sustav win 8.etc...

ne zelim clean instalciju jer mi se neda sve ispocetka namjestvat snimat...

 

probao sam na pc u di imam piratsku werziju win 7 ultimate i tamo normalno proradi grrrr ...

 

Ja nisam instalirao sa cd. Skinuo sam Pomoćnika za nadogradnju i tamo sam pratio sve kako ide i instalacija je najnormalnije mi prosla.

16 godina
offline
Windows 8 - Problemi

i ja sam prvo tak napravio pa sam napravi boot dvd i opet isti problem ali na laptopu 

dok na pc prolazi i to sa piratskog win7 to mi nije nikako jasno .. nesto mi na lapu ocito koci instalciju tj upgrade grrrrr {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2012 20:09 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Windows 8 - Problemi
Oldy kaže...

ma meni radi store ali ne radi vidim niti youtube player a sve je to radilo nešto su sfušali...

Kako ti imaš tako puno aplikacija?
Ja kad odem vidim samo ovo :

  

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2012 20:16 (KiX777).
13 godina
offline
Re: Windows 8 - Problemi
KiX777 kaže...
Oldy kaže...

ma meni radi store ali ne radi vidim niti youtube player a sve je to radilo nešto su sfušali...

Kako ti imaš tako puno aplikacija?
Ja kad odem vidim samo ovo :   

Idi u postavke u storeu (win+I) -> Preferences -> isključi prvo opciju. Javi jel radi.

12 godina
offline
Re: Windows 8 - Problemi
5220 kaže...
KiX777 kaže...
Oldy kaže...

ma meni radi store ali ne radi vidim niti youtube player a sve je to radilo nešto su sfušali...

Kako ti imaš tako puno aplikacija?
Ja kad odem vidim samo ovo :   

Idi u postavke u storeu (win+I) -> Preferences -> isključi prvo opciju. Javi jel radi.

Radi, hvala!

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8 - Problemi

Može li se maknit šifra sa admin acc-a ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 8 - Problemi

Misliš da ne moraš unositi šifru kad pališ komp? Ako je to onda može. Pod change...

 

 

15 godina
offline
Re: Windows 8 - Problemi
BlackMoon kaže...

Pomozite molim, imam dva problema...

 

1. Zašto na Osmici ne radi kako treba thumbnails caching? Nakon svakog restarta thumbnailovi se učitavaju nanovo. Ovo je na Sedmici radilo.

2  Zašto metro aplikacija pod nazivom "Glazba" neće da svira mp-trice več javlja da je nepodržan format?

 

Hvala

Još jednom hvala na savjetima....{#}

http://pljusak.com/sibenik_krvavice/wx.htm
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - Problemi
dr. zlo kaže...

Može li se maknit šifra sa admin acc-a ?

Otvori Run (najbrže - tipke Windows i R) i ukucaj netplwiz i klik na Enter.

 

Makni kvačicu sa svog imena ,ukucaj password i potvrdi ga i imaš automatski login.

 

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 i 8.1 - općenito
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice