Windows 7 problem s instalacijom

poruka: 26
|
čitano: 6.113
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problem s instalacijom

Imao sam win xp i išao san stavit sedmicu. i sve je išlo normalno, boota san sa dvd-a i instalacija je počela. i tamo gdje treba doć do windows is preparing for first use, tu meni samo stoji crna slika sa kursorom!!! to ja 32 bitna verzija windows-a. ti su windowsi skinuti sa neta i spržio sam i još jednu kopiju, međutim opet isti problem. isto tako, te windowse sam posudio prijatelju i njemu radi normalno, nije imao nikakvih problema u instalaciji.

 

Evo moja konfa:

 

Intel Pentium D 3.00 ghz

1gb ram

Nvidia Geforce 6500

180 gb hard disk

 

Po mom mišljenju, konfa bi trebala podržati win7

 

POMOĆ!!!Mršti se

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problem s instalacijom
CroIvo kaže...

Imao sam win xp i išao san stavit sedmicu. i sve je išlo normalno, boota san sa dvd-a i instalacija je počela. i tamo gdje treba doć do windows is preparing for first use, tu meni samo stoji crna slika sa kursorom!!! to ja 32 bitna verzija windows-a. ti su windowsi skinuti sa neta i spržio sam i još jednu kopiju, međutim opet isti problem. isto tako, te windowse sam posudio prijatelju i njemu radi normalno, nije imao nikakvih problema u instalaciji.

 

Evo moja konfa:

 

Intel Pentium D 3.00 ghz

1gb ram

Nvidia Geforce 6500

180 gb hard disk

 

Po mom mišljenju, konfa bi trebala podržati win7

 

POMOĆ!!!Mršti se

Bilo je i prije forumasa koji su imali problema sa instalacijom .

A i ta giga rama i nvidia nisu bas dosta da bi Win7 radio kako treba .

Javi se ovdje i zatraži pomoć .

EDIT: Da sam bolje čitao vidio bi da imaš piratske winse što je 99% razlog toga što ti se pokaže.

Piratluk nije dozvoljen na forumu , spušit ćeš karton al kaj je tu je .

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je .
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2010 15:06 (xXxBIMBOxXx).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problem s instalacijom

čitaj dr forume imo o tome kolko god hoćeš

13 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problem s instalacijom

ma pisao sam ja na drugim temama o mom problemu ali nitko ne zalazi u te tema tako da mi nema odgovora

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problem s instalacijom

pirat na pirat neide

a stavi dr hard pa pokušaj instalirat

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problem s instalacijom
maherDP kaže...

pirat na pirat neide

a stavi dr hard pa pokušaj instalirat

baš te i nekužim

13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problem s instalacijom

xp pirat

nemreš

imaju neke feilove

i nepojklapaju se

ja sam imo xp origigi al 7 kopy

13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problem s instalacijom

neman ja xp piratski, ima originalan cd!!!

13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problem s instalacijom

ma gle

izbriši cijeli sustav(cijelo računalo)pa onda stavi 7

15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problem s instalacijom

može i sa 1gigabajt bez problema,ako nisi obrisao stare winse probaj preko njih

 

 

Intel Celeron 2,2GH mb Jetway i845 s478
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2010 22:49 (topa).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problem s instalacijom

pa nemožeš sa xp-a stavit sedmicu!

mislim da bi prvo trebao vistu pa onda 7!

nisam 100%Izlanuo se siguran al eto

KłKł
14 godina
protjeran
offline
RE: Windows 7 problem s instalacijom
Gumeni Patak kaže...

pa nemožeš sa xp-a stavit sedmicu!

mislim da bi prvo trebao vistu pa onda 7!

nisam 100%Izlanuo se siguran al eto

LOL

moze sa xp na 7

xDDD
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problem s instalacijom

može,i nemoj ubjeđivati ako nisi isprobao

 

Intel Celeron 2,2GH mb Jetway i845 s478
13 godina
protjeran
offline
RE: Windows 7 problem s instalacijom
danfa123 kaže...
Gumeni Patak kaže...

pa nemožeš sa xp-a stavit sedmicu!

mislim da bi prvo trebao vistu pa onda 7!

nisam 100%Izlanuo se siguran al eto

LOL

moze sa xp na 7

 On je htio reći o redu kako će tko nešto instaliati. Ako instaliraš windows i linux, prvo bi trebao windows pa linux. Ako instaliraš samo windowse prvo instliraj starije pa novije da bi se oni mogli raspoznati. vista ne možeprepoznati win 7. Prema tome ti je ne možeš ni dignuti. Zato treba instalirati win vistu pa 7 ili xp pa sedmicu. Ako slučajno se dogodi da slučajno instalirate xp ili vistu poslije 7, samo uđite u windowsow 7 repair disk i to popravite.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problem s instalacijom
danfa123 kaže...
Gumeni Patak kaže...

pa nemožeš sa xp-a stavit sedmicu!

mislim da bi prvo trebao vistu pa onda 7!

nisam 100%Izlanuo se siguran al eto

LOL

moze sa xp na 7

 

topa kaže...

može,i nemoj ubjeđivati ako nisi isprobao

 

Hvala Bogu da se može sa XP-a na Win7 .

Isprobano , radi sve kako treba .

Sve podatke sa XP-a sam stavio na odvojenu particiju koja je bila napravljena još kod instalacije XP-a tako da ništa nisam izgubio .

Nikad problema nisam imao , sve radi kako bi i trebalo radit .

Ofc XP i Win7 su originali .

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je .
13 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problem s instalacijom

ma sa xp-a san probao ono kad se upali autoplay i onda tamo install, i nije išlo, pa sam poslije probao bootat, opet ništa. neću valjda ja vječno stat na xp-u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problem s instalacijom

probat cu ja napravit jos jednu particiju pa na njoj probat stavit win7.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problem s instalacijom

Nece ljudi nece nikako Windows 7 na moj kompjuter!!! Nece ni na drugu particiju...Plač

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problem s instalacijom

Sad mi se pojavi crni ekran sa kursorom kojeg mogu micat...drugo ništa neće...nea šta nisan proba...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problem s instalacijom

Ubaci DVD u komp i za vrijeme bootanja izaberi opciju u boot meniju (mislim da pritisneš f8 kad se tek upali računalo da dođeš do njega) da ti se boota privremeno sa DVD čitača. Dalje samo prati upute i sve bi trebalo biti u redu. Nekoliko puta će ti se računalo restartati tijekom instalacije, a uostalom možeš detaljno pogledati video tutorijal na YouTube-u.

Ako ne ide sa original DVD-om (nadam se da je original, a i radi kod prijatelja) napravi vlastiti instalacijski DVD sa programom vLite (tutorijal također potraži) i ubaci sve programe, drivere i ostalo kako ne bi imao problema sa instalacijom. Dalje ti on sve odradi.

Ako ni to ne može, svježe kod prijatelja pa image diska i prebaci na svoje računalo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problem s instalacijom

ma instalaciju sam napravio 100000 puta i sve redom ide i sve...pročito sam puuuno foruma, vidim imaju sličnih problema, ali neće pa neće! stvarno nezz....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problem s instalacijom

GRRRR na Virtualnoj Mašini radi... j*t!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problem s instalacijom
CroIvo kaže...

Imao sam win xp i išao san stavit sedmicu. i sve je išlo normalno, boota san sa dvd-a i instalacija je počela. i tamo gdje treba doć do windows is preparing for first use, tu meni samo stoji crna slika sa kursorom!!!

 Znači ucrtano je sve, samo mu daj malo vremena da se sve posloži kako treba (10min, a možda i više) imaj strpljenja. Već je bilo takvih problema ovdje na forumu, a to je staro pa se ekipa puno ne obazire na inim forumima

I pitanje je odgovor
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problem s instalacijom
TONYA_ kaže...
CroIvo kaže...

Imao sam win xp i išao san stavit sedmicu. i sve je išlo normalno, boota san sa dvd-a i instalacija je počela. i tamo gdje treba doć do windows is preparing for first use, tu meni samo stoji crna slika sa kursorom!!!

 Znači ucrtano je sve, samo mu daj malo vremena da se sve posloži kako treba (10min, a možda i više) imaj strpljenja. Već je bilo takvih problema ovdje na forumu, a to je staro pa se ekipa puno ne obazire na inim forumima

Ehhh da je bar 10 minuta...stoji cili dan PA NIŠTA! ja mislim da je to do grafičke...

14 godina
offline
RE: Windows 7 problem s instalacijom
xXxBIMBOxXx kaže...
CroIvo kaže...

Imao sam win xp i išao san stavit sedmicu. i sve je išlo normalno, boota san sa dvd-a i instalacija je počela. i tamo gdje treba doć do windows is preparing for first use, tu meni samo stoji crna slika sa kursorom!!! to ja 32 bitna verzija windows-a. ti su windowsi skinuti sa neta i spržio sam i još jednu kopiju, međutim opet isti problem. isto tako, te windowse sam posudio prijatelju i njemu radi normalno, nije imao nikakvih problema u instalaciji.

 

Evo moja konfa:

 

Intel Pentium D 3.00 ghz

1gb ram

Nvidia Geforce 6500

180 gb hard disk

 

Po mom mišljenju, konfa bi trebala podržati win7

 

POMOĆ!!!Mršti se

Bilo je i prije forumasa koji su imali problema sa instalacijom .

A i ta giga rama i nvidia nisu bas dosta da bi Win7 radio kako treba .

Javi se ovdje i zatraži pomoć .

EDIT: Da sam bolje čitao vidio bi da imaš piratske winse što je 99% razlog toga što ti se pokaže.

Piratluk nije dozvoljen na forumu , spušit ćeš karton al kaj je tu je .

Piratski winsi nemaju veze s ovim problemom,tj.mogli bi biti ako je neka super-duper cracked already activated verzija,ali ako je tzv.untouched(clean copy) onda nema problema.Ja sam bratiću stavio piratske winse 7 na 512mb rama i radilo je sve bez problema, grafa mislim da je 128mb.

Piracy lives forever!!!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problem s instalacijom
softwaremaniac kaže...
xXxBIMBOxXx kaže...
CroIvo kaže...

Imao sam win xp i išao san stavit sedmicu. i sve je išlo normalno, boota san sa dvd-a i instalacija je počela. i tamo gdje treba doć do windows is preparing for first use, tu meni samo stoji crna slika sa kursorom!!! to ja 32 bitna verzija windows-a. ti su windowsi skinuti sa neta i spržio sam i još jednu kopiju, međutim opet isti problem. isto tako, te windowse sam posudio prijatelju i njemu radi normalno, nije imao nikakvih problema u instalaciji.

 

Evo moja konfa:

 

Intel Pentium D 3.00 ghz

1gb ram

Nvidia Geforce 6500

180 gb hard disk

 

Po mom mišljenju, konfa bi trebala podržati win7

 

POMOĆ!!!Mršti se

Bilo je i prije forumasa koji su imali problema sa instalacijom .

A i ta giga rama i nvidia nisu bas dosta da bi Win7 radio kako treba .

Javi se ovdje i zatraži pomoć .

EDIT: Da sam bolje čitao vidio bi da imaš piratske winse što je 99% razlog toga što ti se pokaže.

Piratluk nije dozvoljen na forumu , spušit ćeš karton al kaj je tu je .

Piratski winsi nemaju veze s ovim problemom,tj.mogli bi biti ako je neka super-duper cracked already activated verzija,ali ako je tzv.untouched(clean copy) onda nema problema.Ja sam bratiću stavio piratske winse 7 na 512mb rama i radilo je sve bez problema, grafa mislim da je 128mb.

Daa ja sam te iste windowse instalirao prijatelju i rade odlično...no meni jednostavno neće pa neće...Ram memorija definitivno nije...sumnjam na grafičku (GeForce 6500)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice