Windows 7 - općenito izdvojena tema

poruka: 5.032
|
čitano: 1.262.085
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Evo ATT v1.6.9.1374 mi radi na 32-bit windows 7.

 

Vidim da sedmica ima speach recognization, budem si kupio slusalice s mikrofonom pa cu vidit jel to sta valja...

 

Super mi je onaj snipping tool, sad nemoram vise print screen koristit!

 

32-bitna sedmica prepoznaje 4GB, ali ih nekoristi. To je isto kao i vista 32-bit SP1, tak da ispada da to bezveze piše!

 

Jel ima u sedmici virtualni desktop?

4 GIGE 4 GIGE
Konfa: athlon x2 5000+ BE @3,0Ghz / HD4870 2D(300,250)- 3D(780,950) / 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / ASUS M2N-privremena/ logitech x-530 LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
Ivan(4) kaže...
[rant] (retorički) A šta je tu lepo, kad malo malo pa nešto ne radi, ili makar zahteva određenu količinu čačkanja?! Sedmica ima potencijala, ali se baš vidi da je beta i, nevezano za ovaj komentar pošto se to ni ne tvrdi, već za ono što se piše širom Interneta, blago mi je muka kad vidim kako je ljudi masovno kuju u nebesa i proglašavaju kako je super i već sada sto puta bolja od Viste, koja je, ako ništa drugo, barem dovršen i prilično pouzdan OS. Windows 7 je blago dorađena Vista i prema tome i onome što sam video koristeći ga, ima sve šanse da kada jednom bude završen zaista bude bolji, ali je u ovom trenutku daleko od spremnog za svakodnevnu upotrebu. [/rant]
 U vezi onog što sam rekao da lijepo radi, mislim na samu brzinu pokretanja sustava, do ostalih programa. Iako je beta i treba je doraditi, slobodno se može ostaviti za glavni OS na računalu bez nekog drugog OS-a na istom. Po meni je win 7 ugodniji za rad, posebno mislim na sređeni taskbar, jer više se ne natrpavaju svi otvoreni folderi i programi. Sve je lijepo i efikasno sređeno. I postoji razlog zašto je ljudi hvale, pa pogledaj samo pozitivne postove na ovome forumu i zadovoljne ljude. Istina postoje zezancije s nekim stvarima, no treba uzeti u obzir da je to beta, no to će se s vremenom srediti. Jer uredno svaki dan se automatski skidaju update-ovi za win 7. Eh da jesam li rekao da se primjeti da je brža od Viste i to je očigledno, ali doslovce se primjeti. Evo za primjer: jučer sam s sticka Verbatim od 4gige prebacivao film od 700mb, napravio sam copy/paste na desktop i iskopiralo je za 2 sec. Nisam mogao vjerovati, pa sam pokušao ponovno. Ostao sam puf, pokrenem film i radi, prvo sam mislio da je neki bug no nije. Ili ako otvaraš foldere, itd... vidiš da sve nekako radi lakše nego na Visti, ne kažem da Vista ne valja, Vistu sam koristio od samog početka i bio sam prezadovoljan, no evo nekako mi je sada draži Win 7 iako je tek u beti Osmijeh
AMD Athlon64 X2 6000+, oc 6400 || Sapphire HD3870 512MB GDDR4 || 4 x 2Gb Kingmax, 800Mhz || Asus M2R32-MVP || HDD Segate 250Gb, 16Mb || Chieftec power supply 650W Turbo Series
15 godina
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Opet moram ukljucit "speaker fill" da bi zvuk mp3-ica pustio na svih 5 zvucnika, i svjedno na ostalim zvucnicima se cuje kao jeka, dok XP pusta na svih pet zvucnika jednak zvuk.VičeVičeVičeViče

Konfa: athlon x2 5000+ BE @3,0Ghz / HD4870 2D(250,237)- 3D(800,781) / 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530 LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja

gdje se moze besplatno downloadati wiindows 7 na kojoj stranici

15 godina
online
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
Private kaže...

recimo meni realtek driveri na visti samo šume ili pište i evo već dugo su živo sra**  i uopće ih ne koristim
nego samo one koji su mi i došli s kompom ,kad god update s realteka napravim pištanje!Moram na roll back i sve pet!
Mislim da je tako i s Win7...realtek ima velikih problema po meni s vistom i win7.
takav dojam sam ja stvorio ,nisam previše išao u dubinu jer samo napravim roll back ..a sve od realtek firme škartiram...

 Još da kažeš koju to ploču i chipset imaš da znamo šta treba izbjegavati :) Jest da ne koristim Win7, ali na Visti mi Realtek driveri rade savršeno, a skoro svaki upgrade koji oni naprave ja i instaliram i radi bez problema :)
15 godina
online
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
Hyperion kaže...

32-bitna sedmica prepoznaje 4GB, ali ih nekoristi. To je isto kao i vista 32-bit SP1, tak da ispada da to bezveze piše!

 

 
A kako da koristi svih 4Gb za sebe kad ti lijepo piše da je onaj "višak" hardware reserved... Znači da se višak može iskoristiti samo trikovima sa "bankiranjem" memorije kao u doba 8 i 16-bitnih procesora :) ili stavljanjem 64-bitnog OSa
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja

u svakom slučaju treba probati,ko ima original windowse možes se registrirati na microsoftovim stranicama za download.ili torent,naravno build 7ooo

15 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
Charlie 01 kaže...

u svakom slučaju treba probati,ko ima original windowse možes se registrirati na microsoftovim stranicama za download.ili torent,naravno build 7ooo

 Za downloadanje sedmice s microsofta trebas live ID koji dobijes za 2min, neznam kakve ti originalne windowse???

Nemoj sa torrenta downloadat ima puno verzija koje nerade, ili napisu 64bitna sedmica, a zapravo je 32-bitna(kao u mom slucaju)
Konfa: athlon x2 5000+ BE @3,0Ghz / HD4870 2D(250,237)- 3D(800,781) / 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530 LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja

Brijem da je to SWAP particija... Ako imate nedovoljno rama, onda windowsi (i drugi operacijski sustavi, da ne bi bilo) koriste hard diske za privremenu pohranu podataka. Meni ju recimo nije napravio. 

S štovanjem, brahle!
16 godina
protjeran
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Kako u Windowsima 7 izvući shortcut spajanja na internet na desktop(connect-disconnect)?

Moram li to raditi u njegovom control panelu Network (Local internet acess),i ako moram ,kako,jer mi se desilo da sam jednom izgubio konekciju i nisam je mogao vratiti.

Inače imam žični modem i brzi internet.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

1. pitanje kad instaliram na comp windows 7 hoce li i instalirati microsoft office word 2007 ili ga moram skinuti

Ivan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
ivan_1995 kaže...

1. pitanje kad instaliram na comp windows 7 hoce li i instalirati microsoft office word 2007 ili ga moram skinuti

Neće se instalirati Office.
ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1.
16 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

s čime učitati mdf. ?!? Daemon tools ne mogu instalirati, a Poweriso javlja grešku!!

AMD Athlon64 X2 Dual Core 3800+, ATI Radeon HD 2400S 512MB, 2GB RAM DDR2, 320HDD...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
TOMs kaže...

s čime učitati mdf. ?!? Daemon tools ne mogu instalirati, a Poweriso javlja grešku!!

 A jesi probao instalirati s compatibility modom za XP ili Vistu?
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
16 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

misliš da taj mdf stavim u kompatibilnost sa xp ili Vistom ili Poweriso?

EDIT: Evo probao sam... mdf se ne može staviti u compatibillity mode a Power iso sam probao i na XP i na Vista, ali i dalje javlja ono kao: "PowerISO has stopped working"!

AMD Athlon64 X2 Dual Core 3800+, ATI Radeon HD 2400S 512MB, 2GB RAM DDR2, 320HDD...
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.2.2009 21:11 (TOMs).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja

Start>control panel>Network and sharing center>s lijeve strane vidiš stavku "change adapter settings">klikni na nju i vidjet ćeš ikonicu konekcije koju zatim odvučeš na desktop!!!

15 godina
odjavljen
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Eto, instalirao sam i ja Win7 32bit (dual boot sa Vistom Ultimate). Win7 rade savršeno, brži su od Viste na mojoj konf za 15-20% (Photoshop CS4, Winrar, razne igre...). Na početku sam imao malih problema sa driverima za "egzotičan hardver". Creative Labs Sound Blaster 128PCI je proradila sa driverima za Win2000 (za divno čudo radi kako treba - jedino tu i tamo zatrza zvuk). bilo je problema sa Conexant HSFI modemom (veza je pucala svakih 10ak min). Sad radi, sa nekakvim driverima za XP nakon dost kemijanja.

 

Terratec HT II PCI tv kartica je malo zezala sa analognim tunerom - proradio je tek nakon par restartova i instalacije novog programa za gledanje tv-a (kad smo već kod toga - jel netko može preporućit kakav drugi program za gledanje TV-a, koji radi na ovoj kartici i na Visti. Sve ostalo je proradilo iz prve (hardver i softver) osim DeamonTools koji ne rade, ali radi Gizmo.

 

I imam dva problema - Windows update nikako da proradi, stalno daje grešku da se ne može povezati na servis, a internet normalno radi. Jel netko ima rješenje za to? I je li ikako moguće sa Win7 pristupit particiji gdje je Win Vista? Vista je na prvoj particiji na disku od 160Gb, a Win7 je na svom disku od 80GB. Win7 normalo vidi drugu particiju na disku od 160 ali ne vidi onu od Viste. Kako to riješit?

Intel Celeron D 3.09 gHz, 2 GB DDR400, GeForce 8400 GS 512, Seagate Barracuda 160GB + Seagate Barracuda 80GB, LG Flatron W1934S
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
Sum_of_all_fears kaže...

Eto, instalirao sam i ja Win7 32bit (dual boot sa Vistom Ultimate). Win7 rade savršeno, brži su od Viste na mojoj konf za 15-20% (Photoshop CS4, Winrar, razne igre...). Na početku sam imao malih problema sa driverima za "egzotičan hardver". Creative Labs Sound Blaster 128PCI je proradila sa driverima za Win2000 (za divno čudo radi kako treba - jedino tu i tamo zatrza zvuk). bilo je problema sa Conexant HSFI modemom (veza je pucala svakih 10ak min). Sad radi, sa nekakvim driverima za XP nakon dost kemijanja.

 

Terratec HT II PCI tv kartica je malo zezala sa analognim tunerom - proradio je tek nakon par restartova i instalacije novog programa za gledanje tv-a (kad smo već kod toga - jel netko može preporućit kakav drugi program za gledanje TV-a, koji radi na ovoj kartici i na Visti. Sve ostalo je proradilo iz prve (hardver i softver) osim DeamonTools koji ne rade, ali radi Gizmo.

 

I imam dva problema - Windows update nikako da proradi, stalno daje grešku da se ne može povezati na servis, a internet normalno radi. Jel netko ima rješenje za to? I je li ikako moguće sa Win7 pristupit particiji gdje je Win Vista? Vista je na prvoj particiji na disku od 160Gb, a Win7 je na svom disku od 80GB. Win7 normalo vidi drugu particiju na disku od 160 ali ne vidi onu od Viste. Kako to riješit?

udes u disk managment, tam ces vidjet sve diskove i vidit ces da jedna particija nema slovo(ta koja se ne vidim) dodaj slovo i vidit ces je.
to se i meni desilo win7 sakrio 1 particiju
intel q6600@4.0GHz,1000gb hard(2x500),4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w, 4870 1GB oc840/950(3800)
15 godina
odjavljen
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
e tnx. a win update, jel netko zna šta mu je?
Intel Celeron D 3.09 gHz, 2 GB DDR400, GeForce 8400 GS 512, Seagate Barracuda 160GB + Seagate Barracuda 80GB, LG Flatron W1934S
16 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
valjda malo radi malo ne
intel q6600@4.0GHz,1000gb hard(2x500),4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w, 4870 1GB oc840/950(3800)
15 godina
odjavljen
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
meni nikad nije proradio. otkad sam natjerao win7 da se spoji na net, nikad nije proradio (2 tjedna i više)
Intel Celeron D 3.09 gHz, 2 GB DDR400, GeForce 8400 GS 512, Seagate Barracuda 160GB + Seagate Barracuda 80GB, LG Flatron W1934S
16 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
naxeem kaže...
V00D00 kaže...

ZA SVE ONE KOJI IMAJU PROBLEMA SA ZVUKOM

 

Mene to "prdenje" zvuka također ometa i čini se da u ovom trenu nema nikakvog poznato rješenja na netu. Barem tako izgleda. Ako koristite Winamp ili neki drugi player koji podržava plugin tražite KERNEL STREAMING plugin za njega. Kernel Streaming je Microsoftova tehnologija koja omogućuje direktno slanje zvuka na kernel di se zaobiđu sva sranja između (DirectX?). Jedino što onda ni jedan drugi program neće imat zvuka dok koristite neki sa kernel streamingom.

 

Ja vjerujem da je ovo direktno povezano za DirectX 11 i novijom arhitekturom za drivere. Svi mi i dalje koristimo Vistine drivere (koji rade ili ne rade ni na Visti - glupi proizvođać kartica ne piše) koji bi teoretski i trebali imat problema na novom operativnom sustavu. Trudim se svaki dan naći neki novi komad informacije i riješenje ali za sada sam naišao samo na taj KERNEL STREAMING.

 

Eto nadam se da je nekome barem malo pomoglo.

Pa sad baš da nema nikakvog poznatog rješenja i nije. Ne znam zašto, ali meni "Realtek HD Audio" radi apsolutno savršeno.

Ako netko želi, mogu mu poslati drivere koje koristim za 64-bitnu verziju (32 bita ne koristim godinama).

Zvuk ne može biti povezan s DirectX-om 11 ili novijom arhitekturom za drivere, jer se od Viste ništa nije promijenilo, tako da ni teoretski Vistini driveri nebi smjeli imati problema na Windowsima 7.

Eto i slika na kojoj se vidi da meni radi dobro.
 hmm u biti u pravu si za večinu osim za ovo s DirectX-om.. itekako on može bit zaslužan za razne smetnje sa zvukom.. sjećam se starog dx6 koji je imao određenih problema sa nekim permedia (jesu se tako zvale?) karticama i zvukom.. :)
music is my first love and will always be my last
16 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
V00D00 kaže...
naxeem kaže...
Zvuk ne može biti povezan s DirectX-om 11 ili novijom arhitekturom za drivere, jer se od Viste ništa nije promijenilo, tako da ni teoretski Vistini driveri nebi smjeli imati problema na Windowsima 7.

Eto i slika na kojoj se vidi da meni radi dobro.
 hmm u biti u pravu si za večinu osim za ovo s DirectX-om.. itekako on može bit zaslužan za razne smetnje sa zvukom.. sjećam se starog dx6 koji je imao određenih problema sa nekim permedia (jesu se tako zvale?) karticama i zvukom.. :)
 Da, da, naravno, ali 10->11 ništa novoga nema po pitanju zvuka, zato kažem da se zvuk nebi smio mijenjati.
LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
16 godina
protjeran
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Čistač,hvala na pomoći.To je to.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
Branimir2412 kaže...
... Evo za primjer: jučer sam s sticka Verbatim od 4gige prebacivao film od 700mb, napravio sam copy/paste na desktop i iskopiralo je za 2 sec. Nisam mogao vjerovati, pa sam pokušao ponovno. Ostao sam puf, pokrenem film i radi, prvo sam mislio da je neki bug no nije...
ispričavam se ako je malo nevezano uz win7.... zapravo i nije, jer ovakvo uzdizanje u nebesa ne bi radilo ni dijete kaj je još u pelenama... Branimire2412, jel ti to na matičnoj imaš USB 3.0? jer maksimalna teoretska brzina USB 2.0 je 60 MB/sec, odnosno bliže 45 MB/sec zbog tehnikalija (potraži po netu, pa ćeš vidjet). a to kaj ti se desilo nema veze sa Windowsima 7! evo ti isti primjer, imam Windows XP, i sa eksternog HDD-a mi je kopirao podatke sa preko 100 MB/sec preko USB 2.0 (testirano 3X zaredom: 2. put je bila ista brzina, ali 3. put je bila normalna USB brzina, na mojoj matičnoj oko 23 MB/sec). i sad da to navedem kao primjer superiornosti XP-a nad svim ostalim OS-evima? ako se ne varam, to je neka vrsta tehničke điđa-miđe, mislim da funkcionira na način da određene podatke po nekoj logici unaprijed počne kopirat/keširat u buffer, pa naravski da ćeš onda postić velike brzine kada ti sam odlučiš da bi tu istu datoteku kopiral.

inače, svaka čast pokretanju ove teme... ovdje iznesena mišljenja i iskustva sa Win7 mene osobno potiču da preskočim Vistu u potpunosti i strpim se još tih par mjeseci pa krenem put Sedmice
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

jel imo ko probleme s bluetoothom?

evo slike sta kaze..

lapy:- HP 6715b stroj: Intel core2duo E5200 [@4GHz - Scythe Zipang SCZP-1000] Gigabyte EP31-DS3L Kingmax MARS 2x2GB PC-8500 Gigabyte ATI HD4670 [Aceelero S1 v2] WD 640AALS Corsair CX-400 Pioneer DVR-DBK216 Sharkoon Rebel9
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Dobio sam drugu verziju windows 7 64-bit ovaj put skinute sa www.microsoft.com i opet problem.

 

Instalacija ide dobro dok nedođe do 50% expanding files (2. korak) i javlja mi ovaj error.

 

Prvo sam probao na sata II przilici , sad sam probao na IDE przilici sa kratkospojnikom na cable select(opet isto) i trenutacno probavam sa kratkospojnikom na master.

Ako to neuspije onda stvarno vise neznam u cemu je problem???

 

EDIT: nije ni na master pomoglo!

error error
Konfa: athlon x2 5000+ BE @3,0Ghz / HD4870 2D(250,237)- 3D(800,781) / 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530 LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.2.2009 17:01 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
TripperNX kaže...
Branimir2412 kaže...
... Evo za primjer: jučer sam s sticka Verbatim od 4gige prebacivao film od 700mb, napravio sam copy/paste na desktop i iskopiralo je za 2 sec. Nisam mogao vjerovati, pa sam pokušao ponovno. Ostao sam puf, pokrenem film i radi, prvo sam mislio da je neki bug no nije...
ispričavam se ako je malo nevezano uz win7.... zapravo i nije, jer ovakvo uzdizanje u nebesa ne bi radilo ni dijete kaj je još u pelenama... Branimire2412, jel ti to na matičnoj imaš USB 3.0? jer maksimalna teoretska brzina USB 2.0 je 60 MB/sec, odnosno bliže 45 MB/sec zbog tehnikalija (potraži po netu, pa ćeš vidjet). a to kaj ti se desilo nema veze sa Windowsima 7! evo ti isti primjer, imam Windows XP, i sa eksternog HDD-a mi je kopirao podatke sa preko 100 MB/sec preko USB 2.0 (testirano 3X zaredom: 2. put je bila ista brzina, ali 3. put je bila normalna USB brzina, na mojoj matičnoj oko 23 MB/sec). i sad da to navedem kao primjer superiornosti XP-a nad svim ostalim OS-evima? ako se ne varam, to je neka vrsta tehničke điđa-miđe, mislim da funkcionira na način da određene podatke po nekoj logici unaprijed počne kopirat/keširat u buffer, pa naravski da ćeš onda postić velike brzine kada ti sam odlučiš da bi tu istu datoteku kopiral.

inače, svaka čast pokretanju ove teme... ovdje iznesena mišljenja i iskustva sa Win7 mene osobno potiču da preskočim Vistu u potpunosti i strpim se još tih par mjeseci pa krenem put Sedmice
 Evo ovako nebih pisao glupost, no napravio sam prt scr kopiranja. S cimerovog kompa na stick stavio 3 filma te prebacio s sticka na svoj komp. I meni je to malo previše dobro da bi bilo istinito. Stvarno će ti se činiti glupa ova slika koju sam stavio, no iskreno niti meni nije jasno kako je ta tri filma (sveukupno 2 gige prebacio na komp u roku 15sec). Evo slika kao dokaz.  Najvjerovatnije se radi o ovome što si napisao u svom postu.
AMD Athlon64 X2 6000+, oc 6400 || Sapphire HD3870 512MB GDDR4 || 4 x 2Gb Kingmax, 800Mhz || Asus M2R32-MVP || HDD Segate 250Gb, 16Mb || Chieftec power supply 650W Turbo Series
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.2.2009 16:56 (Branimir2412).
16 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Ma da USB prebacuje 10,000MB/s i dalje bi te ograničavao disk svojom brzinom (sporošću) pisanja... Te brojke koje vi pišete su komične.

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja

Ma slažem se s tobom, no nije mi točno jasno kako je ovo moguće na slici.

AMD Athlon64 X2 6000+, oc 6400 || Sapphire HD3870 512MB GDDR4 || 4 x 2Gb Kingmax, 800Mhz || Asus M2R32-MVP || HDD Segate 250Gb, 16Mb || Chieftec power supply 650W Turbo Series
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice