Win7 problem pri učitavanju windowsa

poruka: 45
|
čitano: 14.239
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Win7 problem pri učitavanju windowsa

Imam problem a to je da mi se windowsi ne dignu od prve nego mi prvo sve normalno krene i kad završi "windows loading" ( ono gdje   je zastavica) ne dodje welcome screen nego mi prikaže bsod koji prođe za 5 sekundi i onda se komp resetira i normalno se sve učita.

molim pomoć

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.3.2011 19:59 (chutac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Win7 problem pri učitavanju windowsa

Jel normalno radi sve kad se ukljuci?

 

provjeri disk i memoriju.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Win7 problem pri učitavanju windowsa

jesam nije hardverska greška al nedavno sam reinstallo windowse pa da vidim jel ima ko kakvo riješenje da nemoram opet

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Win7 problem pri učitavanju windowsa
chutac kaže...

jesam nije hardverska greška al nedavno sam reinstallo windowse pa da vidim jel ima ko kakvo riješenje da nemoram opet

To ti se desavalo i prije nego sto si reinstalirao windowse?

13 godina
neaktivan
offline
Win7 problem pri učitavanju windowsa

da...pojavio mi se BSoD koji nije "prolazio" pa sam reinstalirao windowse i sve je bilo u redu do sad..{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Win7 problem pri učitavanju windowsa

Onda ne vjerujem da je softverski problem prije ce biti hardver.

jesi radio memtest?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Win7 problem pri učitavanju windowsa

da...memtest86 booto s cda i kaze da je sve u redu...graficka je nova i nevjerujem da je ona

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Win7 problem pri učitavanju windowsa

Probaj restartirati računalo dok ti piše ovo ''windows is loading'' kada se restartira komp dobiti ćeš dobiti izbornik: safe mode, normal login itd,

 

izaberi ''Last known good configuratio'' i stisni enter.

http://www.youtube.com/watch?v=BaaBxnAj_Rg
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Win7 problem pri učitavanju windowsa

to sam probavo al odem jednostavno na start windows normally i sve u redu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Win7 problem pri učitavanju windowsa

Da li su windowsi normalni? tj. nisu nikakvi modificirani?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Win7 problem pri učitavanju windowsa

Original Win7 Ultimate

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Win7 problem pri učitavanju windowsa

Probaj sa ovim programčićem. često zna dat dobar razlog


Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Win7 problem pri učitavanju windowsa

i uspio sam sa BS procitati ovo: ATEMPT TO RESET DISPLAY DRIVER (nesto) FAILED

imam ccc skinut sa amd ati com i s njim prije nije bilo problema...i hvala svima...nastavite :'D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Win7 problem pri učitavanju windowsa
chutac kaže...

i uspio sam sa BS procitati ovo: ATEMPT TO RESET DISPLAY DRIVER (nesto) FAILED

imam ccc skinut sa amd ati com i s njim prije nije bilo problema...i hvala svima...nastavite :'D

Pokusaj izbrisati te drivere pa staviti starije, da vidis da li se problem nastavlja. 

13 godina
neaktivan
offline
Win7 problem pri učitavanju windowsa

oke probat cu veceras a ako se nastavi probat cu ovo sta je miki reporucio i BS viewer...i hvala :))

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Win7 problem pri učitavanju windowsa

stavio sam stariji ccc al je problem tu..:/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Win7 problem pri učitavanju windowsa

Je li možda instaliran nekakav hotfix?

Piracy lives forever!!!
13 godina
neaktivan
offline
Win7 problem pri učitavanju windowsa

nije i sad opet imam najnoviji ccc ...jel moze bit zbok overclockane grafe? ha? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Win7 problem pri učitavanju windowsa
chutac kaže...

nije i sad opet imam najnoviji ccc ...jel moze bit zbok overclockane grafe? ha? hvala

Pokusaj smanjiti taktove graficke.

13 godina
neaktivan
offline
Win7 problem pri učitavanju windowsa

jesam i ni to nepomaze :/...mogu probat reinstalirat cijeli ccc...kompletna deinstalacija i čista instalcija pa da vidim sta ce bit

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Win7 problem pri učitavanju windowsa
chutac kaže...

jesam i ni to nepomaze :/...mogu probat reinstalirat cijeli ccc...kompletna deinstalacija i čista instalcija pa da vidim sta ce bit

Pokusaj i to.. ne znam vise sto bi moglo biti.. {#}

13 godina
neaktivan
offline
Win7 problem pri učitavanju windowsa

toe to čista instalacija ccc-a i sve radi...hvala svima :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Win7 problem pri učitavanju windowsa
chutac kaže...

toe to čista instalacija ccc-a i sve radi...hvala svima :D

Lupi čovjeku hvala kad ti je pomogao.

Piracy lives forever!!!
13 godina
neaktivan
offline
Win7 problem pri učitavanju windowsa

pokuso je al nije (svejedno hvala) zato sta mi se to opet dogadja :/....evo sta pise na bsod: "Display driver....recover from timeout failed".

zasto...sta ga muci da se digne?

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.3.2011 13:24 (chutac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Win7 problem pri učitavanju windowsa

Onda si spalio grafu sa clockanjem. Čestitamo.

 

Pokreni neki live linux i vidi kako se tamo ponaša da isključiš softverski konflikt.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
neaktivan
offline
Win7 problem pri učitavanju windowsa

Onda ta grafa nije ispravna.. {#}

pokusaj i sa linuxom kao sto ti kolega kaze.

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Win7 problem pri učitavanju windowsa
Sum_of_all_fears kaže...

Onda si spalio grafu sa clockanjem. Čestitamo.

 

Pokreni neki live linux i vidi kako se tamo ponaša da isključiš softverski konflikt.

  kak sam mogo spalit ak sve normalno radi?...nekuzim sta sad da napravim :/

14 godina
neaktivan
offline
Re: Win7 problem pri učitavanju windowsa
chutac kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Onda si spalio grafu sa clockanjem. Čestitamo.

 

Pokreni neki live linux i vidi kako se tamo ponaša da isključiš softverski konflikt.

 kak sam mogo spalitak sve normalno radi?...nekuzim sta sad da napravim :/

E dajte se ljudi saberite malo, aj malo pročitaj što si napisao...

Ovo boldano - ako sve radi normalno onda znači da samo trollaš ovuda i treba te prijavit modovima da ti se dan fini jedan privremeni ban.

Ovo žuto - pa klokanjem, piše u toj izjavi na koju ti odgovaraš pitanjem koje je u samoj izjavi već odgovoreno. To je jedna od mogućnosti, a mogućnosti ima hrpu, a istoje tako moguće i da je sama jednostavno rikla, jer.....vjerovali ili ne....drums.....elektroničje komponente rikavaju....i to globalno u nekom postotku od 1-4% onako okvirno.

Ovo zeleno - kako ne kužiš? Pa vrlo je jednostavno, akoje spaljeno znači da ne radi kako treba, i onda imaš nekoliko mogućnosti: ako je pod garancijom fino je odneseš tamo di si kupio i reklamiraš je, ili ako je preko webshopa onda je šalješ ovlaštenom servisu. Ako je garancija istekla, ili je iz bilo kojeg razloga nemaš, ili si nešto fizički trkeljao po kartici onda fino proviriš u kasicu prasicu i odeš kupit drugu za novčiće koje tamo pronađeš. Osim anaravno ako prije toga želiš pokušati sa popravkom u kućnoj radinosti...

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Win7 problem pri učitavanju windowsa
miki1981 kaže...
chutac kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Onda si spalio grafu sa clockanjem. Čestitamo.

 

Pokreni neki live linux i vidi kako se tamo ponaša da isključiš softverski konflikt.

  kak sam mogo spalitak sve normalno radi?...nekuzim sta sad da napravim :/

E dajte se ljudi saberite malo, aj malo pročitaj što si napisao...

Ovo boldano - ako sve radi normalno onda znači da samo trollaš ovuda i treba te prijavit modovima da ti se dan fini jedan privremeni ban.

Ovo žuto - pa klokanjem, piše u toj izjavi na koju ti odgovaraš pitanjem koje je u samoj izjavi već odgovoreno. To je jedna od mogućnosti, a mogućnosti ima hrpu, a istoje tako moguće i da je sama jednostavno rikla, jer.....vjerovali ili ne....drums.....elektroničje komponente rikavaju....i to globalno u nekom postotku od 1-4% onako okvirno.

Ovo zeleno - kako ne kužiš? Pa vrlo je jednostavno, akoje spaljeno znači da ne radi kako treba, i onda imaš nekoliko mogućnosti: ako je pod garancijom fino je odneseš tamo di si kupio i reklamiraš je, ili ako je preko webshopa onda je šalješ ovlaštenom servisu. Ako je garancija istekla, ili je iz bilo kojeg razloga nemaš, ili si nešto fizički trkeljao po kartici onda fino proviriš u kasicu prasicu i odeš kupit drugu za novčiće koje tamo pronađeš. Osim anaravno ako prije toga želiš pokušati sa popravkom u kućnoj radinosti...

 

  oke super sad nisam nist fizicki radio garancija vrijedi i toe to al nisam geekara da sve sad kuzim i tome ti sluzi forum da se pita i rjesavaju problemi

  drugo, mozd neko ima rijesenje sta napravit prije reklamacije :O

i ak niko nema rijesenja ide na reklamaciju...

oke nekuzim sta da napravim, spustio sam taktove i probat cu jos vidit nest ak mi padne na pamet ak nist idem reklamirat i ak nije do kartice ona su driveri (ma neee) i reko sam da mi u bsod-u pise da se driveri nisu mogli dic...kakve to veze ima sa grafom samom po sebi?

15 godina
offline
Re: Win7 problem pri učitavanju windowsa
chutac kaže...
..

oke nekuzim sta da napravim, spustio sam taktove i probat cu jos vidit nest ak mi padne na pamet ak nist idem reklamirat i ak nije do kartice ona su driveri (ma neee) i reko sam da mi u bsod-u pise da se driveri nisu mogli dic...kakve to veze ima sa grafom samom po sebi?

-? nego s čim bi trebali imati veze?

Naravno da je najsumljivija grafa, zatim napajanje, MBO, CPU, RAM, driver, virus... -eliminiraš (testiranjem, zamjenama..) i ono što ostane mora biti uzrok.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice