Klub korisnika starih Windowsa

poruka: 7
|
čitano: 2.673
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Klub korisnika starih Windowsa

Tu možete razmjenjivati iskustva u korištenju starih Windowsa (onih prije XP-a) u današnje vrijeme,kompatibilnost aplikacija,kompatibilnost hardvera itd...

Evo ja pišem sa Win 2000 SP4.  Radi FF4,većina programa,treba se malo pomučiti za .NET aplikacije poput Paint.NET-a itd..

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/lzgr/
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Klub korisnika starih Windowsa

Meni je bilo dosadno jednu nedjelju i krenio sam redom u instalaciju svih windoza unatrag - od sedmice do win 3.0, sve u virtualnim mašinama. cilj mi je bio prisjetiti se nekih stvari, a i naći način da umrežim primjericu win 95 i win 7 :D nisam uspio. no, nvm, usput sam i testirao i neke druge stvari - tipa kako rade winsi pri različiitoj količini resursa i kako IE 6 radi na njima i moram priznati da me IE iznenadio - iako je sr*anje, dobro je radio :) testiarao sam još par stvari

Samo me jedna stvar izluđivala kojuj nikako nisam razumio - što je win stariji, to se duže i bolnije instalira! kako to? - win 95 mi se instalirao čini mi se skoro dva sata a xp 15-20 min na istom stroju??!?!?

 

 

//ja sam Linuxaš, no znam raditi i na winsima :)

42
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Klub korisnika starih Windowsa
kakapo kaže...

Meni je bilo dosadno jednu nedjelju i krenio sam redom u instalaciju svih windoza unatrag - od sedmice do win 3.0, sve u virtualnim mašinama. cilj mi je bio prisjetiti se nekih stvari, a i naći način da umrežim primjericu win 95 i win 7 :D nisam uspio. no, nvm, usput sam i testirao i neke druge stvari - tipa kako rade winsi pri različiitoj količini resursa i kako IE 6 radi na njima i moram priznati da me IE iznenadio - iako je sr*anje, dobro je radio :) testiarao sam još par stvari

Samo me jedna stvar izluđivala kojuj nikako nisam razumio - što je win stariji, to se duže i bolnije instalira! kako to? - win 95 mi se instalirao čini mi se skoro dva sata a xp 15-20 min na istom stroju??!?!?

 

 

//ja sam Linuxaš, no znam raditi i na winsima :)

To za instalaciju je normalno, prije nije baš svaka budala mogla instalirat widnowse kao danas 7-icu i XP. Moram priznat da sam se i ja malo mučio s 95-icom (na kraju je ispalo da je problem u tome što je ona kockica na disketi bila u krivom položaju hehe {#})

13 godina
protjeran
offline
Klub korisnika starih Windowsa

Jel se sjeća netko ovog zvuka?

 

{#}

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Klub korisnika starih Windowsa

Najdraža reklama za winse:  ima čak i sat :D

 

42
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Klub korisnika starih Windowsa
kakapo kaže...

..Samo me jedna stvar izluđivala kojuj nikako nisam razumio - što je win stariji, to se duže i bolnije instalira! kako to? - win 95 mi se instalirao čini mi se skoro dva sata a xp 15-20 min na istom stroju??!?!?

 

 

//ja sam Linuxaš, no znam raditi i na winsima :)

 -smartdrv.

btw, za istinske čari moraš instalirati na fizički stroj, (pre)lako je u VM.

i ? za (nepotreno) pljuckanje IE6... radi, što više soft treba?

riba ribi ... (ponovi brzo).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Klub korisnika starih Windowsa
papalina kaže...
kakapo kaže...

..Samo me jedna stvar izluđivala kojuj nikako nisam razumio - što je win stariji, to se duže i bolnije instalira! kako to? - win 95 mi se instalirao čini mi se skoro dva sata a xp 15-20 min na istom stroju??!?!?

 

 

//ja sam Linuxaš, no znam raditi i na winsima :)

 -smartdrv.

btw, za istinske čari moraš instalirati na fizički stroj, (pre)lako je u VM.

i ? za (nepotreno) pljuckanje IE6... radi, što više soft treba?

na fizički stroj instalirati malo teško, jer sumnjam da windowsi bez problema rade sa višejezgrenim procesorima i nekolkoliko gigabajta RAMa, a IE6 treba pljuckati - zainteresiran sam za web razvoj i često mi IE pruža Tantalove muke. A i nedostaje mu previše toga što konkurencija ima

42
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice