Daemon Tools na Windows 7?

poruka: 21
|
čitano: 19.778
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Daemon Tools na Windows 7?

dakle upravo sam instalirao Windows  7 i želim instalirati Daemon Tools koji mi je neophodan? Da li je moguće na  sedmici, kako i gdje ga mogu naći?

 

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Daemon Tools na Windows 7?

Daemon Tools Lite već kojih 2-3 mjeseca podržavaju sedmicu.

 

Skini ih sa službenih stranica.

Have you come for my forgiveness? There's nothing left to give.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2010 1:54 (D4RKL1NG).
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Daemon Tools na Windows 7?

Ja imam problem sa ovim Deamon-om..naime kad se pokrene instalacija i nakon nekog vremena trazi se restart pc-a sto sve uradim kako treba ali kad se pc ponovo starta i kad udje u win7 i sam se pokrene deamon opet mi ide instalacija iz pocetka i tako unedogled...

Nemam potpis osim na licnoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Daemon Tools na Windows 7?

Kolko ja znam kad pokrenes instalaciju Daemona moras resetirat komp, kad ga resetiras samo nastavis i zavrsis instalaciju do kraja....ne bi trebo trazit restart vise...bar ja tak instaliram Daemon...

Raise hell in heaven
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2010 2:22 (St0ka).
14 godina
protjeran
offline
RE: Daemon Tools na Windows 7?

našao sam hvala!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Daemon Tools na Windows 7?
St0ka kaže...

Kolko ja znam kad pokrenes instalaciju Daemona moras resetirat komp, kad ga resetiras samo nastavis i zavrsis instalaciju do kraja....ne bi trebo trazit restart vise...bar ja tak instaliram Daemon...

U tome je i problem..to treba da se uradi tako al nece..kad se racunar ponovo pokrene opet instalacija iz pocetka ide..i opet restart i tak sve..

Nemam potpis osim na licnoj
14 godina
offline
RE: Daemon Tools na Windows 7?
RimSo kaže...

U tome je i problem..to treba da se uradi tako al nece..kad se racunar ponovo pokrene opet instalacija iz pocetka ide..i opet restart i tak sve..

Prošetaj se malo kroz ovu temu i sve će ti bit jasno Namigiva http://www.bug.hr/forum/topic/razni-softverski-problemi/windows-7-demon-tools/37326.aspx

14 godina
protjeran
offline
RE: Daemon Tools na Windows 7?
RimSo kaže...
St0ka kaže...

Kolko ja znam kad pokrenes instalaciju Daemona moras resetirat komp, kad ga resetiras samo nastavis i zavrsis instalaciju do kraja....ne bi trebo trazit restart vise...bar ja tak instaliram Daemon...

U tome je i problem..to treba da se uradi tako al nece..kad se racunar ponovo pokrene opet instalacija iz pocetka ide..i opet restart i tak sve..

hmm, da objasnim, meni je sve savršeno profunkcioniralo iz prve, znači download Daemon Toolsa koje podržava Win 7, instalacija, zahtjeva reboot da završi instalaciju, reboot, završio instalaciju....

 

Niti najmanji problem.

13 godina
neaktivan
offline
Daemon Tools na Windows 7?

Instalirala sam windows sedam nedavno,a daemon imam snimljen na cd-u..kada ubacim cd na biranje mi dođe 1.daemonui187en

                                                                                         2.daemon347

neznam šta s tim ,pokušala sam instalirati kako sam ga prije instalirala na xp ali neuspijepno...molim pomoć....stvarno  mi je neophodan

UNAPRIJED HVALA!!!

Marta Hribar
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Daemon Tools na Windows 7?
mARTA hRIBAR kaže...

Instalirala sam windows sedam nedavno,a daemon imam snimljen na cd-u..kada ubacim cd na biranje mi dođe 1.daemonui187en

                                                                                         2.daemon347

neznam šta s tim ,pokušala sam instalirati kako sam ga prije instalirala na xp ali neuspijepno...molim pomoć....stvarno  mi je neophodan

UNAPRIJED HVALA!!!

Downloadaj zadnju verziju, podržava Win7 i nema problma sa instalacijom. Lite verzija ti je besplatna za home use. Link:http://www.disk-tools.com/download/daemon

http://www.eveonline.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.5.2010 16:01 (PureEntity).
14 godina
offline
RE: Daemon Tools na Windows 7?

Oprostite sto refresham temu,ali imam jedan problem. Treba mi daemon tools v3.29 za chunkhast(da bas ta verzija) i kada udem u setup,sve napravim i kliknem install,on se polako instalira pa se odjednom vrati na pocetak(onaj progress bar) i pise mi "The installer was interrupted before DAEMON Toold could be installed. You need to restart the installer to try again." i tako uvijek pise(probao preko 10 puta),druge verzije se mogu instalirati ali meni treba bas ova... probao sam iskljuciti firewall i antivirus ali opet isto.....

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Daemon Tools na Windows 7?
To nije verzija za win Vista/7?
Ako nije, probaj pokrenuti instalaciju u compatibility modu.
14 godina
offline
RE: Daemon Tools na Windows 7?
marky1607 kaže...
To nije verzija za win Vista/7?
Ako nije, probaj pokrenuti instalaciju u compatibility modu.

probao sam,opet nece...ja mislim da nije verzija za win7 zato sto je starija,ali nije valjda da cu morati xp instalirati za DT?

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
16 godina
neaktivan
offline
Daemon Tools na Windows 7?

nemoj koristiti dt, osim sto je jako zagadjen sa dodacima, win7 rijetko prodje instal,a nekada i prodje i vise se mashina nemoze bootat, jedva ga se makne iz safe moda.

koristi poweriso za sva mountanja imagea.

savrsen je. (nije free)

 

http://www.poweriso.com/

 

 

Avanti o popolo, alla riscossa Bandiera rossa, bandiera rossa Avanti o popolo, alla riscossa Bandiera rossa trionferà.
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Daemon Tools na Windows 7?

meni Daemon Tools rade ko violina na Win 7 Namigiva

jedino treba čitati kod instalacije da si ne nainstaliraš raznih sponzorskih trakica i slično.

 

edit: ne kužim, meni sve ok ...

probaj ponovo

 

edit2: zaista zeza, kako vidim promjenili linkanje stranica na daemonu

 

link za stranicu za skidanje po starinski bez poveznica:

 

http://www.disk-tools.com/download/daemon

Kada je učenik spreman, učitelj se sam pojavi.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.10.2010 21:19 (scaramush).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Daemon Tools na Windows 7?
scaramush kaže...

meni Daemon Tools rade ko violina na Win 7 Namigiva

jedino treba čitati kod instalacije da si ne nainstaliraš raznih sponzorskih trakica i slično.

 

Daemon Tools lite link za download

Kad kliknem na link otvara mi ovu temu.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Daemon Tools na Windows 7?
softwaremaniac kaže...
scaramush kaže...

meni Daemon Tools rade ko violina na Win 7 Namigiva

jedino treba čitati kod instalacije da si ne nainstaliraš raznih sponzorskih trakica i slično.

 

Daemon Tools lite link za download

Kad kliknem na link otvara mi ovu temu.

Meni isto. Niš... desni klik na link i odaberi "copy link location" (Mozilla) ili "copy shortcut" (Internet explorer) i otvoriš novi prozor ili tab na web pretraživaču i pastaš link u adress bar.

Tak će ići direktno na stranicu koju ti je kolega predložio.

14 godina
neaktivan
offline
Daemon Tools na Windows 7?

Imam problema s ovim:

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Daemon Tools na Windows 7?

Ja koristim Virtual Clone DVD i radi ko sat! svicarski ofc :-)

My Life Is A Very Serious Game...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Daemon Tools na Windows 7?

Ukoliko ne uspiješ deinstaliraj ga i isprobaj MagicDiscs

 

http://www.magiciso.com/tutorials/miso-magicdisc-overview.htm

baster
15 godina
neaktivan
offline
RE: Daemon Tools na Windows 7?

Pokusaj ugasiti Firewall i AV, rebootaj i ponovno pokreni instalaciju, ponekad oni zadaju taj problem kod instaliranja.

p.l.u.r.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice