Youtube ''opet'' priprema novi dizajn

poruka: 12
|
čitano: 3.300
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Youtube ''opet'' priprema novi dizajn

Doduše nije riječ o promjeni homepage-a, več je riječ o promjeni dizajna na stranici samo channela

 

http://youtubecreator.blogspot.de/2013/02/how-to-prepare-for-new-channels-design.html

 

moje mišljenje: Youtube? Wat r u doin? YOUTUBE??? Stahp!!!!

http://www.youtube.com/heat4HD
Moj PC  
8 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube ''opet'' priprema novi dizajn
Scrappy kaže...
moje mišljenje: Youtube? Wat r u doin? YOUTUBE??? Stahp!!!!

A baš ... YouTube je jedini primjer na netu gdje i nakon nekog vremena stari dizajn opet izgleda bolje. Evo za primjer pa usporedite s ovim gore:

 

 

stari youtube look stari youtube look
11 godina
offline
Re: Youtube ''opet'' priprema novi dizajn
Dkc kaže...
Scrappy kaže...
moje mišljenje: Youtube? Wat r u doin? YOUTUBE??? Stahp!!!!

A baš ... YouTube je jedini primjer na netu gdje i nakon nekog vremena stari dizajn opet izgleda bolje. Evo za primjer pa usporedite s ovim gore:

 

 

Od svih dizajnova do sad taj mi je bio najdraži, nekako se mogao dosta prilagoditi u odnosu na ove. Ovi imaju vrlo ograničen dizajn.

very enraged dude.
14 godina
offline
Youtube ''opet'' priprema novi dizajn

Youtube, Wat R' u Doin', Youtube, Stahp

Moj PC  
2 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Youtube ''opet'' priprema novi dizajn

Meni je super ovaj new look, puno bolji nego stari jer je "minimalističkiji". {#emotions_dlg.}

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
Moj PC  
2 7 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Youtube ''opet'' priprema novi dizajn

{#}.

battlelog:KICKASS_HR
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Youtube ''opet'' priprema novi dizajn
Unix kaže...

Meni je super ovaj new look, puno bolji nego stari jer je "minimalističkiji". {#emotions_dlg.}

Ti misliš na YouTube općenito ili na nove kanale? Ako misliš na kanale, sa ovim dizajnom će ubiti svaku trunku kreativnosti u ljudima i svi kanali će biti istog izgleda osim YT partnera koji će eto imat ovaj banner gore i to je to. Onaj stari dizajn koji je dozvoljavao mijenjanje prozirnosti i ostalih stvari je po meni bio najbolji. Kanali su imali strukturu a opet bilo je mjesta za kreativnost.

very enraged dude.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2013 21:53 (ruzcheHR).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube ''opet'' priprema novi dizajn
ruzcheHR kaže...
Unix kaže...

Meni je super ovaj new look, puno bolji nego stari jer je "minimalističkiji". {#emotions_dlg.}

Ti misliš na YouTube općenito ili na nove kanale? Ako misliš na kanale, sa ovim dizajnom će ubiti svaku trunku kreativnosti u ljudima i svi kanali će biti istog izgleda osim YT partnera koji će eto imat ovaj banner gore i to je to. Onaj stari dizajn koji je dozvoljavao mijenjanje prozirnosti i ostalih stvari je po meni bio najbolji. Kanali su imali strukturu a opet bilo je mjesta za kreativnost.

YT općenito, ne na kanale.

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
15 godina
offline
Re: Youtube ''opet'' priprema novi dizajn

Meni se ta stara verzija najvise svidjala, cak sam utrosio dosta vremena svoj kanal i njegovo uredjivanje.

Nakon prisilnog prebacivanja svih na novi dizajn digao sam ruke od youtube kanala, nedavno sam ga i obrisao jer se nisam vise od godinu dana logirao na njega. Naravno nebi se toga ni sjetio da se nisam zaboravio odlogirat iz gmaila i youtube mi ponudi zamjenu nadimka punim imenom i prezimenom, to je bila kap koja je prelila casu. Hocu samo mail, ne univerzalni account za 150 servisa koji me ne interesiraju niti ih trebam.

Sve sto sam htio je kvalitetan servis za mailove, da sam to znao sto slijedi prihvacanjem pozivnice za gmail pocetkom 2008. ne bih je iskoristio.

Zapravo bi se klonio googla ko kuge.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2013 22:42 (Ante).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube ''opet'' priprema novi dizajn

Neka ide k vragu sve. Boli me vrat od ovoga što su pomaknuli na ljevu stranu sve. Neka stave na sredinu ekrana i bit će puno bolje. Dizain treba biti jednostavan, pregledan i unikatan.

Ako ga vrate na sredinu ekrana bit će puno bolje, a trebaju dati korisnicima da uređuju svoje kanale mislim trebali bi staviti neke granice da to sve izgleda dobro jer neki stvarno odvratno urede svoj kanal.

http://funnypage-77ari.blogspot.com/2012/11/10-crnogorskih-zapovjedi.html
14 godina
offline
Re: Youtube ''opet'' priprema novi dizajn
77ari kaže...

Neka ide k vragu sve. Boli me vrat od ovoga što su pomaknuli na ljevu stranu sve. Neka stave na sredinu ekrana i bit će puno bolje. Dizain treba biti jednostavan, pregledan i unikatan.

Ako ga vrate na sredinu ekrana bit će puno bolje, a trebaju dati korisnicima da uređuju svoje kanale mislim trebali bi staviti neke granice da to sve izgleda dobro jer neki stvarno odvratno urede svoj kanal.

Instaliraj si neku ekstenziju za centriranje, svaki preglednik je ima.

Swedish latin super funk.
9 godina
odjavljen
offline
Youtube ''opet'' priprema novi dizajn

Ovo je nešto novo kod Youtubea, ima li kakvo vijesti iz ovoga, znate li možda nešto o ovome?

 
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice