Uništio poslovnicu T-mobilea

poruka: 21
|
čitano: 3.379
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Uništio poslovnicu T-mobilea

Jason (42) poludio je nakon što mu zaposlenici T-mobile poslovnice u Velikoj Britaniji nisu htjeli dati povrat novca za mobitel. Čupao je sve sa zidova i ispraznio aparat za gašenje požara po poslovnici. Sve ovo gledao je veliki broj znatiželjnih prolaznika koji su mu navijali i snimali sve mobitelima.

 

Izvor.

 

 

Kapa do poda.

 

Peace and prosperity for us all thru superior firepower
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.7.2012 8:26 (Fermi).
 
27 1 hvala 8
12 godina
neaktivan
offline
Uništio poslovnicu T-mobilea

Uh kad si bi to mogel priuštiti,s guštom bi to isto čovjek napravil ovim našim seronjama.

Moj PC  
6 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Uništio poslovnicu T-mobilea
Uh da bar to netko kod nas napravi... Ovi u T-Mobileu su g*vnari nulte kategorije.
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
14 godina
neaktivan
offline
Uništio poslovnicu T-mobilea

Dignuti mu spomenik!

Kadir beneath Mo Moteh
Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
offline
Uništio poslovnicu T-mobilea

Fora je, i on je "kralj" al jebe se ostalima kad dobije kaznu i prijavu... Di su onda ti koji se deru " kraljuu "...

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Uništio poslovnicu T-mobilea

like a boss...

BF3 FlamingKing
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Uništio poslovnicu T-mobilea

Triba to češće.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Uništio poslovnicu T-mobilea
gor4n kaže...

Uh kad si bi to mogel priuštiti,s guštom bi to isto čovjek napravil ovim našim seronjama.

Suddenly Psychotic kaže...
Uh da bar to netko kod nas napravi... Ovi u T-Mobileu su g*vnari nulte kategorije.

Da bi ti to mogo napravit al nemožeš jer su tamo stoji taštitari u t-mobileu jer sam stalno tamo išo ja platit račun za telefon a obično uplačujem na automati i stalno su tamo zaštitari. Odmah uskoće ak se jave neki problem kod čovjeka...

Nenad
12 godina
offline
Re: Uništio poslovnicu T-mobilea
Nello kaže...

Da bi ti to mogo napravit al nemožeš jer su tamo stoji taštitari u t-mobileu jer sam stalno tamo išo ja platit račun za telefon a obično uplačujem na automati i stalno su tamo zaštitari. Odmah uskoće ak se jave neki problem kod čovjeka...

Mos-mislit zastitara nasih,pola ih je debiliusi na kvadrat,kada bi takvo nesta netko napravio,pobjegli bi glavom bez obzira(jer uostalom,nije njihov posao da teraju pravdu)

 

A ova legenda bi trebao tuziti T-mobile,jer se rasjekao u njihovom prostoru!

RESPECT!

14 godina
offline
Re: Uništio poslovnicu T-mobilea
Fake_Alert kaže...

Fora je, i on je "kralj" al jebe se ostalima kad dobije kaznu i prijavu... Di su onda ti koji se deru " kraljuu "...

kruha i igara...

Sve mi dobro ide kazem hvala Bogu, oni sto me mrze nista mi ne mogu
12 godina
neaktivan
offline
Re: Uništio poslovnicu T-mobilea
Milka30 kaže...
Nello kaže...

Da bi ti to mogo napravit al nemožeš jer su tamo stoji taštitari u t-mobileu jer sam stalno tamo išo ja platit račun za telefon a obično uplačujem na automati i stalno su tamo zaštitari. Odmah uskoće ak se jave neki problem kod čovjeka...

Mos-mislit zastitara nasih,pola ih je debiliusi na kvadrat,kada bi takvo nesta netko napravio,pobjegli bi glavom bez obzira(jer uostalom,nije njihov posao da teraju pravdu)

 

A ova legenda bi trebao tuziti T-mobile,jer se rasjekao u njihovom prostoru!

RESPECT!

 ta tuzba bi kod nas prosla, ja bi ih jos tuzio zbog tog racuna kojeg nisu htjeli priznat ili sto vec.

 

nema uvijek kod nas zastitara, ja bi to napravio jer svaki put kad dođem zahebu me za nesto. samo kad bi porusio sve one mobitele steta bi bila ogromna.

14 godina
protjeran
offline
Re: Uništio poslovnicu T-mobilea

To ću i ja napraviti, moj ugovor, pretplata mobitela i TV prijamnik - ništa nije ostvareno,

a potpisano 21.05.2012.

 

Danas je 4.7.2012. 

 

 

From all the things I lost, I miss my mind the most...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Uništio poslovnicu T-mobilea
Don Kihoty kaže...

To ću i ja napraviti, moj ugovor, pretplata mobitela i TV prijamnik - ništa nije ostvareno,

a potpisano 21.05.2012.

 

Danas je 4.7.2012. 

 

 

 Prijeđi na Optimu kao čovjek.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop
12 godina
neaktivan
offline
Re: Uništio poslovnicu T-mobilea
Don Kihoty kaže...

To ću i ja napraviti, moj ugovor, pretplata mobitela i TV prijamnik - ništa nije ostvareno,

a potpisano 21.05.2012.

 

Danas je 4.7.2012. 

 

 

a pricaj mi, ja potpiso za mobitel, ali oni to jos promatraju, hebu po tom, neznam sta rade.

14 godina
protjeran
offline
Re: Uništio poslovnicu T-mobilea
Pranja kaže...

 Prijeđi na Optimu kao čovjek.

Na poslu već imam Optimu, no doma mogu samo Opti+ pakete, no onda je sranje sa brzinama

koje diktira T-Scum.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Uništio poslovnicu T-mobilea
Don Kihoty kaže...
Pranja kaže...

 Prijeđi na Optimu kao čovjek.

Na poslu već imam Optimu, no doma mogu samo Opti+ pakete, no onda je sranje sa brzinama

koje diktira T-Scum.

 Onda odi na VIP. XD

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop
14 godina
protjeran
offline
Re: Uništio poslovnicu T-mobilea

"Fiksni" internet im je koma, HomeBox još gori (pokrivenost i cjene).

From all the things I lost, I miss my mind the most...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Uništio poslovnicu T-mobilea
Don Kihoty kaže...

"Fiksni" internet im je koma, HomeBox još gori (pokrivenost i cjene).

 H1,Bnet,Iskon(aka T-scum)?

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop
14 godina
protjeran
offline
Re: Uništio poslovnicu T-mobilea

Ništa, svi bi bilo "+" paketi, sa T-Scumovom linijom, jer je moraju "iznajmiti" od njih.

 

Ugl. nema veze, skeniram T-Centar u SK, da vidim gdje im stoji vatrogasni aparat.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Uništio poslovnicu T-mobilea
Don Kihoty kaže...

Ništa, svi bi bilo "+" paketi, sa T-Scumovom linijom, jer je moraju "iznajmiti" od njih.

 

Ugl. nema veze, skeniram T-Centar u SK, da vidim gdje im stoji vatrogasni aparat.

 Samo pazi, ima jedan zaštitar koji čuva iPhone.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop
14 godina
protjeran
offline
Re: Uništio poslovnicu T-mobilea

Ma njega znam i ovako, ne smije da me pipne, zna da će nestati u mraku. 

From all the things I lost, I miss my mind the most...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice