Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?

poruka: 69
|
čitano: 7.242
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?

Suprotno od teksta koji se pojavio ovdje kod nas je ovaj glavna vijest. Smijeh

 

 

Ako je verovati nemačkom listu „Dojče vele", Evropsko prvenstvo 2020. godine moglo bi da se igra u Srbiji, Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini kao zemljama organizatora najveće evropske smotre fudbala!

Ideju koja u prvi mah deluje kao možda zakasnela prvoaprilska šala, ipak je nešto o čemu su svoje izjave dali predsednici saveza tri zemlje, potencijalnih domaćina šampionata.

- To bi bila kvalitetna i izuzetno dobra odluka UEFA da se opredeli za takvo takmičenje. Što se tiče FSS, mi takvu ideju podržavamo - kaže Karadžić.

Njegov kolega na mestu predsednika saveza BiH, Sulejman Čolaković ne krije svoje oduševljenje mogućim domaćinstvom EP.

- Ako FIFA i UEFA budu prepoznali našu sportsku i političku zbilju i ružnu blisku prošlost, mislim da bi mi bili najozbiljniji kandidati za domaćina prvenstva. Ima to još jednu poruku, sport veže i zbližava ljude - poručio je Čolaković.

U Hrvatskoj takođe nemaju ništa protiv ovakvog ishoda. Sekretar njihove „kuće fudbala", Zorislav Srebrić ne odbacuje tu ideju, ali ističe da bi trebalo sprovesti odgovarajuće procedure u svakoj od država.

- Kako su to velike organizacije, naravno da nijedan savez ne može sam da to organizuje, nego mora da ima logističku podršku svoje vlade - istakao je Srebrić.

Političari su takođe složni u oceni da bi ovakva odluka bila više nego dobrodošla. Ministarka sporta Snežana Samardžić-Marković.

- Mislim da više nema političkih izazova i da bi to bio integracioni, kohezioni faktor. Jedva čekam da vidim kakvo će biti iskustvo Ukrajine i Poljske 2012, a onda ćemo moći jednu takvu vrstu analize da primenimo i kod nas - rekla je Samardžić-Marković.

Hrvatska bi, najverovatnije, mogla da ponudi stadione u Zagrebu, Splitu, Rijeci i Osijeku, ali bi u renoviranja trebalo uložiti velika finansijska sredstva.

- To sigurno nisu simbolični iznosi, ali je ulog kod svakog organizatora bio isplativ i domaćini su, ne samo izgradili i obnovili sportsku infrastrukturu, nego i zaradili - dodaje Zorislav Srebrić.

Naša zemlja za EP može da ponudi „Marakanu" i stadion Partizana. BiH je, kada se radi o sportskoj infrastrukturi, u najtežoj poziciji, ali je Sulejman Čolaković optimista.

- To je možda i šansa da glavni grad BiH dobije novo Koševo. Uz Bilino polje u Zenici, to su dva terena na kojima bi moglo da se igra. Ne bi trebalo zanemariti ni Široki Brijeg i Banjaluku. Sport je čudo, ako ga ljudi upražnjavaju na pravi način - kazao je Čolaković.

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam baš siguran siguran.
Moj PC  
8 0 hvala 8
14 godina
offline
Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?

ja sam protiv to da zajednički organiziramo s mađarima i slovencima ne bih ništa imao protiv,vrijeme je da se okrenemo civiliziranom zapadu a balkanu rećemo zbogom

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Moj PC  
4 31 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?

Isao bih gledati finale na Marakani.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?
blackalbum kaže...

ja sam protiv to da zajednički organiziramo s mađarima i slovencima ne bih ništa imao protiv,vrijeme je da se okrenemo civiliziranom zapadu a balkanu rećemo zbogom

 

Naravno...

 

Dobra je to drzava u kojoj se Jadranka ne oslanja na turizam, a turizam je jedino sto ta drzava ima....

 

Ma mi glupi seljaci ovdje. Bjezite vi od nas.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?
blackalbum kaže...

ja sam protiv to da zajednički organiziramo s mađarima i slovencima ne bih ništa imao protiv,vrijeme je da se okrenemo civiliziranom zapadu a balkanu rećemo zbogom

Zasto bi rekli 'zbogom' domovini u kojoj zivimo i podneblju na kojem stanujemo?

Ako sam vozio to BRZO... i kad vozim BRZO ja ne vozim BRZO. (c) Zeljko Kerum
15 godina
offline
RE: Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?
blackalbum kaže...

ja sam protiv to da zajednički organiziramo s mađarima i slovencima ne bih ništa imao protiv,vrijeme je da se okrenemo civiliziranom zapadu a balkanu rećemo zbogom

ajde malo ponovi geografiju i vidi gdje se to nalazi tvoja drzava...

He who dares, wins
14 godina
offline
RE: Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?

nažalost svijestan sam gdje se nalazimo,zato tvrdim da se okrenemo zapadu dosta je bilo balkana,ja želim pripadati civiliziranom zapadu,u rađe biram mađare i slovence ,slovenci su nam bar dobri gosti na jadranu i dobro plaćaju za razliku od južnijih susjeda

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
offline
Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?

Moramo u nabavku vuvuzela...

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?
blackalbum kaže...

nažalost svijestan sam gdje se nalazimo,zato tvrdim da se okrenemo zapadu dosta je bilo balkana,ja želim pripadati civiliziranom zapadu,u rađe biram mađare i slovence ,slovenci su nam bar dobri gosti na jadranu i dobro plaćaju za razliku od južnijih susjeda

pa ti se spakuj i odmah pravac na taj civilizirani zapad...slovenci da vam mogu zabili bi vam noz prvom prilikom u ledja, ne znam ko se sprdao onoliko sa vasom reprezentacijom kad niste otisli na svjetsko, vasi dobri gosti slovenci ili Srbi???

 

a da si imalo ucio istoriju znao bi da se na nasim dvorovima jelo viljuskom i kasikom u vrijeme dok taj civilizirani svijet nije znao sta je to...

He who dares, wins
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2010 21:39 (malina22).
14 godina
offline
RE: Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?

da se ne svađamo ti spominješ sitne trzavice s slovencima a ne spominješ što je bilo prije 10-15 godina,ja se ne želim odseliti jer mi je tu odlično ali želim da se mentalno odmaknemo od balkana,a to prvenstvo bi nas samo povezalo što ja vjerujem ne želi 90 % građana ove zemlje,da je valjalo i dalje bismo bili skupa,ja dajem svoju glas za mađarsku ,austriju i sloveniju,bez ljutnje ovo što ja pišem to žele velika većina građana ove zemlje

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
protjeran
offline
RE: Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?
xxxxx kaže...

Moramo u nabavku vuvuzela...

E nebude, mi ćemo naše narodne instrumente:

- Tamburica, harmonika i rakija...Smijeh

 

Pa da vidiš kakvi će biti veseli komentari na TV-u.

 

Inače, podržavam ovo, bolje nego Zlovenci end Talijaniše.

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
14 godina
offline
RE: Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?

evo sad čitam da su slovenci zainteresirani skupa s nama i italijom organizirati euro e to je već puno bolje,oni su ipak civilizirana europa tome se jako veselim

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
neaktivan
offline
Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?
To bi bilo lijepo,stvarno bi to volio.
Šta nevalja sa Srbima i Bosancima?Barem smo svi veseo narod :)
I was told there's a new love that's born for each one that has died-DT
 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?
blackalbum kaže...

evo sad čitam da su slovenci zainteresirani skupa s nama i italijom organizirati euro e to je već puno bolje,oni su ipak civilizirana europa tome se jako veselim

  Stvarno si naporan s tim civiliziranim zapadom.

 

15 godina
neaktivan
offline
Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?

@ ^

 

What he said.

Ako sam vozio to BRZO... i kad vozim BRZO ja ne vozim BRZO. (c) Zeljko Kerum
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?
blackalbum kaže...

ja sam protiv to da zajednički organiziramo s mađarima i slovencima ne bih ništa imao protiv,vrijeme je da se okrenemo civiliziranom zapadu a balkanu rećemo zbogom

 

blackalbum kaže...

da se ne svađamo ti spominješ sitne trzavice s slovencima a ne spominješ  što je bilo prije 10-15 godina,ja se ne želim odseliti jer mi je tu odlično ali želim da se mentalno odmaknemo od balkana,a to prvenstvo bi nas samo povezalo što ja vjerujem ne želi 90 % građana ove zemlje,da je valjalo i dalje bismo bili skupa,ja dajem svoju glas za mađarsku ,austriju i sloveniju,bez ljutnje ovo što ja pišem to žele velika većina građana ove zemlje

 

 

S takvim stavom si ti još uvijek na onom 'zadrtom' Balkanu. Odmak prema civiliziranom svijetu bi bio baš onda kad bi se pomirili i pustili to što je bilo prije 10-15 godina da ostane tamo di je tome mjesto, u prošlosti, a da mislimo na budućnost s našim susjedima na Balkanu.

 

Upravo takvi poput tebe su ti zbog kojih smo mi 'mentalno' na Balkanu, a na na Zapadu.

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
15 godina
offline
RE: Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?
blackalbum kaže...

želim da se mentalno odmaknemo od balkana

Prvi korak prema odmicanju od Balkana je da si izbiješ takav stav iz glave...

 

Inače, osobno sam protiv bilo kakvih većih domaćinstava sve dok se ne odplate dvorane od rukometnog SPa. U ogromnim dugovima smo već, novi su zadnje što nam treba...

Every hole is a goal!
16 godina
offline
Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?

HAHAHAHAHAHAHAHAHA, ma kakvo EP za dest godina kad ćemo bankrotirat najkasnije do 2014. S ovakvim mentalitetom i razmišljanjem kakvi trenutno vlada u HR nema za nas budućnosti. Zato ljudi s imalo pameti ili bježite iz HR ili počnite među sobom tražiti diktatora koji će nas spasiti od ovakve demokracije.

There are 10 types of people in the world... those who understand binary and those who don't.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?

Ak sam da s ikim skupa organiziramo, onda je to Makedonija

Ne vidim razlog zakaj nebi i sami; Zagreb, Split, Osijek, Rijeka, Varaždin i recimo Pula (ili neko drugi, nije bitno)

Kolko samo Arena vraća para od rukometa...

 

Fino do Svjetske banke po još jedan kreditić i ajmo - bit će opet posla u zemlji!

Od tak velikih natjecanja uvjek se puno i vraća

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?

prva problem je financijske prirode koliko tu treba uložiti u stadione koji će kad se završi 90 % vremena biti prazni,kao kad je završilo rukometno prvenstvo rukometne dvorane su 90 % vremena prazne,a drugi je problem što nije bolje rješenje slovenci i talijani,to se isto može gledati s financijske strane talijani i slovenci imaju bolji standard od južnijih susjeda,a treće slovenci i talijani su jako dobri gosti na jadranu i dobro plaćaju za razliku od južnih susjeda kojih nema baš na jadranu,znači slovenci i talijani nam nose veće prihode,eto tri razloga bez nacinalizma zašto ne južni susjedi

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
neaktivan
offline
Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?

Zašto bi talijani radili EP s nama, kad mogu i sami?

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?

ma kakvo EP 2020 kad rijeka ne moze dobiti ni mediteranske igre. di smo mi od toga. ako se nastavi dalje s ovakvim mentalitetom i nepismenim ljudima nikada dobro u RH. sve su to price varalice za nas bijednike da se ne prica o puno vaznijim stvarima za koje nema rijesenja je su na polozajima neznalice.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?

Realno mi cemo se pobit medjusobno do 2020 i to sve zbog tih koji ne zele da zive na balkanu ccc

Bboy
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?
blackalbum kaže...

ja sam protiv to da zajednički organiziramo s mađarima i slovencima ne bih ništa imao protiv,vrijeme je da se okrenemo civiliziranom zapadu a balkanu rećemo zbogom

Evo ti jedan necivilizirani TD, od njega nemožeš pobjeći ni u Sloveniju ni u Mađarsku.

Sa budalama se ne vrijedi raspravljati - prvo te spuste na svoj nivo, a onda te dotuku iskustvom.
14 godina
offline
RE: Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?

ja sam rekao svoje mišljenje ,na tešku muku smo ih se riješili sad bi neki liberali ponovno u zajedničke projekte,kao što sam rekao ako organiziramo sa slovencima i talijanima bar ćemo imati bolje prihode,ti ljudi su nama redoviti gosti još da se održi euro samo bi se produžila sezona na jadranu,strašno me je pogodilo što ste mi spustili palce dolje ne mogu od muke

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2010 12:28 (blackalbum).
15 godina
offline
Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?

ti si pravo zadrt covjek...sa takvim misljenjem neces ti nikada ni vidjeti tog civiliziranog zapada...pa o cemu ti pricas covjece, italija i slovenija imaju bolje standarde pa nece tebi ni italija ni slovenija graditi stadione za to prvenstvo u hrvatskoj...i to da nema srba, bosanaca na hrvatskom primorju nije istina, pa pola banjaluke odmara na vasem moru...poklopi se kad nemas pojma o cemu pricas a nekih tema nemoj se ni dodirivati kad nemas pojma o njima(mislim na rat)...ako mozes zaboravi na to, ako ne mozes cuti i ne raspiruj vatru tamo gdje nije potrebna...

He who dares, wins
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?

jesam zadrt sam jer se sjećam prošlosti,za razliku od nekih koji su tad imali 2 godine,ne raspirujem nikakvu mržnju samo tvrdim što će nam bih i srbija ,italija i slovenija ima bolji standard,pa su i njihovi građani bolje kupovne moći ,pa bi hrvatska imala veću zaradu ,ja imam dosta  veza s turizmom i tvrdima da srba i građana bih na jadranu ima JAKO malo dok su nam slovenci i talijani odlični gosti i odlično plaćaju,pa se s njima treba kandidirati,i gdje je tu raspirivanje mržnje čista ekonomska računica

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
offline
Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?

nadam se da se sjecas onda i malo starije proslosti, otprilike oko pre 60 godina pa se sjeti tada svojih talijana...

He who dares, wins
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2010 12:41 (malina22).
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?
blackalbum kaže...

prva problem je financijske prirode koliko tu treba uložiti u stadione koji će kad se završi 90 % vremena biti prazni,kao kad je završilo rukometno prvenstvo rukometne dvorane su 90 % vremena prazne,a drugi je problem što nije bolje rješenje slovenci i talijani,to se isto može gledati s financijske strane talijani i slovenci imaju bolji standard od južnijih susjeda,a treće slovenci i talijani su jako dobri gosti na jadranu i dobro plaćaju za razliku od južnih susjeda kojih nema baš na jadranu,znači slovenci i talijani nam nose veće prihode,eto tri razloga bez nacinalizma zašto ne južni susjedi

 

Pa jer ste glupi.

 

Plesne skupine, treninzi...

 

Uvijek se moze iznajmiti, ali kad traze manja bogatstva...

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?
blackalbum kaže...

ja sam protiv to da zajednički organiziramo s mađarima i slovencima ne bih ništa imao protiv,vrijeme je da se okrenemo civiliziranom zapadu a balkanu rećemo zbogom

samo se ti okreci zapadu pa nek te j... ko sto te slovenija j....

Forever MUFC
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice