Sony zapošljava hakere?

poruka: 14
|
čitano: 2.710
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Sony zapošljava hakere?

Evo surfao netom i nabasao na ovo

http://yfrog.com/f/h23i3ctj/

sony nudi posao hakerima? al opet neće svoj na svoga!

Ovo je moj potpis...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Sony zapošljava hakere?

Ako je to istina, hvala Bogu da su skužili da ljudi poput geohota i ekipe iz fail0verflowa vrijede više u R&D odjelima nego u zatvoru.

 

MS to zna odavno, google isto vrlo vjerojatno dok Apple po tom pitanju 100% spava. Vrijeme im je da se krenu.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
13 godina
neaktivan
offline
Sony zapošljava hakere?

Sve je to super samo kaj ih ovi kvalitetni odbijaju iz principa.Da nisu prvo tužili geohota možda bi imali više sreće al ovak..... {#} a što se tiče apple-a-kad je izašao prvi jailbrake za svaki od iphone-a skočile su im dionice i prodaja jer je ekipa kupovala sa spoznajom da mogu imat đabe app-ove na njima tak da oni uživaju u parama od prodaje svojih uređaja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2011 13:59 (noob4).
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Sony zapošljava hakere?

Principi su obrnuto proporcionalni količini ponuđenog novca u kratkom roku.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2011 14:08 (Sum_of_all_fears).
13 godina
neaktivan
offline
Sony zapošljava hakere?

Vjerovao ili ne ali mislim da ti ljudi em što već imaju love,em su u poziciji da biraju a mislim da konkurencija može ponudit više love da ih sabotiraju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Sony zapošljava hakere?

Blek heker bude dobio posao ziher!

Drago mi je.
 
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony zapošljava hakere?

Sad teško da će netko prihvatit od ovih "uglednih". Ali sigurno će se nać netko.

 

Vjerujem da je Mato već prihvatio {#}

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Sony zapošljava hakere?
nidjo123 kaže...

Sad teško da će netko prihvatit od ovih "uglednih". Ali sigurno će se nać netko.

 

Vjerujem da je Mato već prihvatio {#}

da bas me zanima u kojoj je on firmi 

cini mi se da i adobe-u treba jedan ili vise pa mozda tamo 

http://protocol4.animehr.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony zapošljava hakere?
noob4 kaže...

Sve je to super samo kaj ih ovi kvalitetni odbijaju iz principa.Da nisu prvo tužili geohota možda bi imali više sreće al ovak..... {#} a što se tiče apple-a-kad je izašao prvi jailbrake za svaki od iphone-a skočile su im dionice i prodaja jer je ekipa kupovala sa spoznajom da mogu imat đabe app-ove na njima tak da oni uživaju u parama od prodaje svojih uređaja.

A dugoročno je to loše, jer ukoliko se aplikacija naplaćuje, Apple gubi 30% od cijene aplikacije, pa sad izračunaj koliki je to gubitak.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony zapošljava hakere?
Joco55 kaže...

A dugoročno je to loše, jer ukoliko se aplikacija naplaćuje, Apple gubi 30% od cijene aplikacije, pa sad izračunaj koliki je to gubitak.

Dugoročno je ali se iskompenzira gubitak sa prodanim aparatima i dodatcima(slušalice,futrole,itd.).Neki ljudi koji nemaju para tak i onak nikad ne bi kupili aplikacije i do jailbrake-a su si mislili pa koji če mi vrag iphone/pad ako ne mogu imat niš na njemu jer nemam para za sve to.Znači tih 30% kaj izgube nije ni toliko realno jer se teoretski nije ni dogodilo.Oni ne bi prodali te aplikacije tak i onak a ovak su bar prodali uređaje.Nadam se da si skužio kaj pokušavam reć

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.3.2011 14:15 (noob4).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony zapošljava hakere?
noob4 kaže...

Dugoročno je ali se iskompenzira gubitak sa prodanim aparatima i dodatcima(slušalice,futrole,itd.).Neki ljudi koji nemaju para tak i onak nikad ne bi kupili aplikacije i do jailbrake-a su si mislili pa koji če mi vrag iphone/pad ako ne mogu imat niš na njemu jer nemam para za sve to.Znači tih 30% kaj izgube nije ni toliko realno jer se teoretski nije ni dogodilo.Oni ne bi prodali te aplikacije tak i onak a ovak su bar prodali uređaje.Nadam se da si skužio kaj pokušavam reć

Pa ako netko nema par $ za aplikacije što će mu uopće smartphone, i ako ne može kupiti aplikaciju žašto bi kupovali slušalice, i sl. dodatke.

 

Iz tvog post-a se može iščitati da ti misliš na ove Balkanske korisnike, ali u razvijenim i normalnim zemljama nije problem izdvojiti par $ za aplikaciju.

13 godina
neaktivan
offline
Sony zapošljava hakere?

Baš to mislim na nas balkance.Iphone se rasprodao u brzini svijetlosti a čisto sumnjam da netko kupuje aplikacije kod nas. Znači bolje da ti se proizvod rasproda a aplikacije ne nego da ti uređaji zjape na policama jer ih nitko ne želi.Jedini razlog zašto je kod nas ekipa gusarski orijentirana je zbog cijena koje su odvratne i tako će i biti dokle god se brutalno ne spuste cijene igara itd. Kod nas ekipi nije bed odvojit pare za uređaj ali za igre/aplikacije itd nitko neće dat lovu.Što se tiče sony-a pretjerali su sa tim tužbama i izgubili puno na publicitetu a jednostavno su mogli to riješavat u tajnosti a ne javno tužit ekipu i još ih prozivat "hakerima".Naše tržište je jednostavno takvo (ako ne možeš pirate vrtit nečeš kupit).Osnovna balkanska ekonomija- u našem slučaju bolje išta nego ništa {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony zapošljava hakere?

http://www.geekosystem.com/wp-content/uploads/2011/03/sony-koushik-dutta-550x430.gif       koji car.Ovo ih je bolilo {#} (e-mail od sony-a)

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.3.2011 5:56 (noob4).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony zapošljava hakere?
noob4 kaže...

http://www.geekosystem.com/wp-content/uploads/2011/03/sony-koushik-dutta-550x430.gif       koji car.Ovo ih je bolilo {#} (e-mail od sony-a)

malo je reci bolilo :) kraljine

Pain is temporaily,glory is forever!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice