Samsung Galaxy 2 2011?

poruka: 12
|
čitano: 3.151
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Samsung Galaxy 2 2011.?

Novi samsungov smartphone Galaxy 2 oznake I9100 trebao bi stići u prvom kvartalu 2011. godine. Trenutno, Samsungov Galaxy S se dobro prodaje i visok je konkurent ostalim pametnim telefonima. Nagađa se kako će Samsung Galaxy 2 imat 2-jezgreni procesor te Super AMOLED ekran.

 

Link

Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
offline
RE: Samsung Galaxy 2 2011.?
fighterZu kaže...

Novi samsungov smartphone Galaxy 2 oznake I9100 trebao bi stići u prvom kvartalu 2011. godine. Trenutno, Samsungov Galaxy S se dobro prodaje i visok je konkurent ostalim pametnim telefonima. Nagađa se kako će Samsung Galaxy 2 imat 2-jezgreni procesor te Super AMOLED ekran.

 

Link

ljepo,ljepo...http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_galaxy_s_2-3621.php ovdje su navedene isto neke osnovne specifikacije al to su još nagađanja...na božić sam si mislio uzet galaxy s al ču ipak čekat ovaj...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy 2 2011?

Tak su i rekli za novi nexus two da će imat strašni proc od 2ghz i gigabajt rama to su samo priče.Još će se zadržat snapdragon i arm cortex na 1ghz.Onda prije ideju tableti na više od 1ghz a onda mobiteli.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy 2 2011?

2 jezgreni kako vec kaze prije u tablete, pa onda u mobove...

meni je glavna zamjerka galaxy s njegov dizajn i materijali izrade

inace po drugim specifikacijama je vrh...zato od S 2 ocekujem heben

dizajn malo aluminija i to...

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Samsung Galaxy 2 2011?
jpelko2 kaže...

Tak su i rekli za novi nexus two da će imat strašni proc od 2ghz i gigabajt rama to su samo priče.Još će se zadržat snapdragon i arm cortex na 1ghz.Onda prije ideju tableti na više od 1ghz a onda mobiteli.

Ma samsung je ovako poznat po jakom hardveru tako da koji god da stave bit če super...mene više brine ekran da stave veču rezu...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy 2 2011?
Mene samo zanima koliko ce baterija trajati.
Jahao sam pješice.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Samsung Galaxy 2 2011?
luka_cro kaže...
Mene samo zanima koliko ce baterija trajati.

Trebalo bi znatno više jel ovi procesori nove generacije puno manje troše...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung Galaxy 2 2011?
dec54 kaže...
luka_cro kaže...
Mene samo zanima koliko ce baterija trajati.

Trebalo bi znatno više jel ovi procesori nove generacije puno manje troše...

Ako ce imati 2 jezgre, onda potrosnja nece biti znatno manja. Moze jedino biti ista ili malo manja. Napredak u tehnologiji procesora bi morao biti ogroman, da bi se s istim baterijama postigla veca autonomija.{#}

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
14 godina
offline
Samsung Galaxy 2 2011?

http://www.slashgear.com/samsung-galaxy-s2-i9200-tipped-2ghz-720p-super-amoled-display-and-more-0592814/

Ako ovakve karakteristike budu kupujem ga prvi...(samo da bude u vipu..)

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Samsung Galaxy 2 2011?
dec54 kaže...

http://www.slashgear.com/samsung-galaxy-s2-i9200-tipped-2ghz-720p-super-amoled-display-and-more-0592814/

Ako ovakve karakteristike budu kupujem ga prvi...(samo da bude u vipu..)

ma nema sanse da je ovo niti upola istinito

do sad su top modeli proca bili 1Ghz, oni odjedanput odma 2...

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
14 godina
offline
RE: Samsung Galaxy 2 2011?
Makić kaže...
dec54 kaže...

http://www.slashgear.com/samsung-galaxy-s2-i9200-tipped-2ghz-720p-super-amoled-display-and-more-0592814/

Ako ovakve karakteristike budu kupujem ga prvi...(samo da bude u vipu..)

ma nema sanse da je ovo niti upola istinito

do sad su top modeli proca bili 1Ghz, oni odjedanput odma 2...

Ma tak svejedno za proc...bit če dobar siguro...mene više brine da bude veča reza ekrana i da stave više interne memorije (32gb bi trebala imat) i 1080p video snimanja i ja sretan (:

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
13 godina
offline
Samsung Galaxy 2 2011?

eo još nekih informacija:

Izašao je firmware za ovaj model, firmware nadogradnja nalazi se ovdje. Zanimljivo je to što Galaxy S2 još nije ni izašao, a već je moguće skinuti nadogradnju. To samo potvrđuje da ovaj mobitel doista izlazi.

 

a ovo su zadnji podaci vezani uz ovaj uređaj:

- procesor 2Ghz
- Super AMOLED 720p ekran od 4,3 inča
- 4GB ROM / 32GB microSD
- 1080p HD Video snimanje
- Android 3.0 "Honeycomb"
- kamera(8 Mp)
- A-GPS, Bluetooth 3.0, Wi-Fi b/g/n
- 3,5mm izlaz za slušalice
- akcelerometar, žiroskop, svjetlosni senzori

 

Link

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.11.2010 19:51 (fighterZu).
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice