PBZ gasi online bankarstvo

poruka: 41
|
čitano: 40.245
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: PBZ gasi online bankarstvo
nex987 kaže...
Milka30 kaže...

Meni se na novoj aplikaciji ništa ne sviđa!

Nevjerovatna cinjenica je ta da ne pokazuje stvarno stanje računa,a to je osnovna stvar koja mora raditi!

Stara je radila savršeno,koji su k...c upoce mjenjali,ili što nisu ostavili obje da rade i dalje?

Unatoc lošim kritikama na G trgovini i dalje su ustrajali na forsiranju nove aplikacije,bez da su je popravili.

Sutra idem u banku otkazati preplatu!

 ti ili koristiš neku krivu aplkaciju ili ti nešto šteka mobitel

Aplikacija radi, prikazuje stvarno stanje računa, kad sjedne plaća obavijest dođe u sekundi, i kad se promjeni stanje (meni postavljeno iznad 200kn) odmah šalje obavijest

Kao glavni iznos najveceg fonta pokazuje stanje računa zbrojeno s prekoračenjem. Mislim koji k . Slao sam im feedback u vezi toga cak, bar da postave opciju da mozes birat dal zelis stanje racuna ili raspolozivi iznos.

Music for life!!
15 godina
odjavljen
offline
PBZ gasi online bankarstvo
Ja sam im slao feedback kad su tek krenuli s aplikacijom i većinu su prihvatili, ali vjerojatno nije još bilo puno korisnika, pa je feedback imao veću težinu. Neke stvari su i dalje očajno riješene, poput ovog spendbait prikaza stanja, ali neke stvari su bolje i jednostavnije riješene nego na staroj aplikaciji. Nije baš ni stara aplikacija bila ogledni primjer dobrog UX-a, samo smo se navikli na takva polurješenja.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
PBZ gasi online bankarstvo

Što se mene tiće više me boli to što prilikom prijave u aplikaciju na mobitelu traži ovlasti na sve; pozive poruke, fotke i slićno - čak traži GDPR privolu prilikom instaliranja, a ako to naknadno onemogučiš aplikacija je beskorisna,

Sam rad u digitalnom bankarstvu je manje intuitivan nego u starom internet bankarstvu (kombinacija token-kartica) ili je to samo kod mene slučaj.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PBZ gasi online bankarstvo

Promjenio sam banku,promjenio i aplikaciju.

Sada imam RBA aplikaciju......prva iskustva su da ako je PBZ nova app bila jadna,onda je ova ravna katastrofi!

Već 4 dana stanje na racunu se ne mjenja...zaista nedopustivo!

 

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
PBZ gasi online bankarstvo

Upetljali su je do boga. Koristim i ovo obično za građanstvo, kao i onu "zelenu" app za poduzetnike. Prije sam imao sve račune na jednoj aplikaciji (osim deviznog poslovnog), a sad mi dvije trebaju. I puno su nepreglednije... ili se nisam navikao još.

S pozitivne strane - može se ugovoriti trajni nalog bez odlaska u banku (za građanstvo)

pbzcomnet je postalo nepotrebno jer sad možeš vidjeti stanje deviznog poslovnog u aplikaciji (i promijeniti naravno)

Bune me predlošci... nisam ziher jel do mene ili se ne može spremiti predložak sa svim podacima pa da samo prepraviš iznos/dio poziva na br/br računa, ali nisam se čestito ni pozabavio tim još.

Sviđa mi se što možeš opozvati nalog i poslije autorizacije (a prije izvršenja) - prije toga nije bilo... nisi mogao ni telefonski. Desilo mi se jednom da nešto fulam s poslovnog... ali sreća je poslovni pa ne možeš puno zeznuti (tj vrate ti ako preplatiš)

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 16:41 (miki_the_pirat).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PBZ gasi online bankarstvo

Jel netko nasao u ovom novom internet bankarstvu nacin da skine potvrdu s podatcima za uplatu o pojedinom racunu. Na starom internet banakrstvu se to moglo i to sam npr mogao odnijeti kao podatak o racunu pri zaposljavanju. Na ovom novom digitalnom bankarstvu ne vidim što me sad prisiljava da idem gubit vrijeme u poslovnicu zbog jednog papira s podacima racuna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PBZ gasi online bankarstvo
MarioVk kaže...

Jel netko nasao u ovom novom internet bankarstvu nacin da skine potvrdu s podatcima za uplatu o pojedinom racunu. Na starom internet banakrstvu se to moglo i to sam npr mogao odnijeti kao podatak o racunu pri zaposljavanju. Na ovom novom digitalnom bankarstvu ne vidim što me sad prisiljava da idem gubit vrijeme u poslovnicu zbog jednog papira s podacima racuna?

 Mislis podatke o primatelju kojem si vec uplacivao novce ili ? 

15 godina
offline
Re: PBZ gasi online bankarstvo
bloodborne kaže...
MarioVk kaže...

Jel netko nasao u ovom novom internet bankarstvu nacin da skine potvrdu s podatcima za uplatu o pojedinom racunu. Na starom internet banakrstvu se to moglo i to sam npr mogao odnijeti kao podatak o racunu pri zaposljavanju. Na ovom novom digitalnom bankarstvu ne vidim što me sad prisiljava da idem gubit vrijeme u poslovnicu zbog jednog papira s podacima racuna?

 Mislis podatke o primatelju kojem si vec uplacivao novce ili ? 

 Ma ne ne. Ovako je to izgledalo kad se preuzelo sa starog weba, i nemogu vjerovat da sad nema

15 godina
odjavljen
offline
Re: PBZ gasi online bankarstvo
Ne znam za web verziju, ali u aplikaciji imaš podijeli koji kopira podatke o računu za uplatu. Istina, nije u formatu PDF-a sa zaglavljem, ali ni ovo iz starog internet bankarstva nije bio službeni ovjereni dokument.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
12 godina
offline
Re: PBZ gasi online bankarstvo
Jel vama radi redistribucija na novoj aplikaciji? Ja ne mogu redistribuirati na drugi mobitel ...
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PBZ gasi online bankarstvo

Još jedan desktop korisnik koji mrzi novu aplikaciju. S tim da sam prije stare, bila na Erste netbankingu (s onom plastificiranom token karticom..), tako da mi je stara PBZ aplikacija bila oduševljenje. Ova nova

 

Predlošci: može ih se podesiti, ali kreiraju se na taj idiotski način da prvo radiš nešto što se zove "identifikator", nakon čega unutar toga kreiraš predložak. Trebalo mi je neko vrijeme da otkrijem kako to funkcionira, jer njihov Help ne nudi nikakav help, niti ga se može pretraživati. Link na "korisničke upute" je vodio na"stranica ne postoji", to su sredili nakon jednog od mojih mailova (odgovor na moj prvi mail im je bio generic crap kako nova aplikacija nudi razne nove funkcionalosti, samo se trebamo naviknuti"; za navikavanje su mi linkali tu "stranica ne postoji" )

 

Ono što mi je sad problem, gdje i kako maknuti varijantu da svaku uplatu moram potvrditi brojevima koje dobijem na sms. Znači imam predloške, idem platiti 10ak računa, sve ih zajedno selektiram za plaćanje, ali onda dobijem poruku da tamo gdje je uskličnik moram svaku uplatu zasebno potvrditi (a svaka ima uskličnik )

 

Svaki mjesec se iznova nerviram nad svime ovime. Stara aplikacija je bila toliko intuitivna i user friendly, smatram da je ovo netestirano govno kojim se nitko od developera nije služio u desktop varijanti; mogli su nam jednostavno poslati na mail da je napravljena za mobitel i da od ostaloga odustanemo.

 

 

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice