Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...

poruka: 22
|
čitano: 3.241
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...
There is a troll in all of us!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...

Naravno da nisu.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
15 0 hvala 0
14 godina
offline
Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...

Filmska i glazbena industrija je patila od megauploada??

Nesjecam se kada sam zadnji put skinuo film preko megauploada

I you are considering to SignUp to DropBox, please do it over my refferal link. For every friend who joins and installs Dropbox, I will get 250 MB of bonus space:) Thank you!! www.goo.gl/bsIIb
Moj PC  
17 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...

Ja megaupload nisam skoro ni koristio. Ma FBI se igra policajaca i lopova, nemaju pametnijeg posla. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...

Opet amerima dosadno izgleda.

AMD u <3 Intel u C===3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...

Ako se ovo sad dešava, šta će tek sopa i pipa radit

There is a troll in all of us!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...

 

Majko mila koji idiotski, senzacionalistički i propagandan članak (ukratko ništa novo za domaće medije nažalost !) !

Prvo kažu da je ima miljune dolara, kolekciju skupih auta i kolekciju pištolja, i onda još dodaju da su ga zvali Dr. Evil ? Zvuči ko opis nekog mafia kingpina, a ne legitimnog biznismena koji se bavio biznisom koji se i mnogi drugi bave i po nijednom zakonu nije JASNO ilegalan...

A ne kaže ko ga je to zvao Dr. Evil i s kojim razlogom, kakva im je bila motivacija za to... Majko mila kakvi novinarski debilizam. Pa svako od nas je valjda bar desetorici ljudi u životu u ljutnji reka : "Ubiću te !", jesmo onda svi serijski kriminalci ? I je li svako ono šta ga je bilo ko bar jednom u životu pogrdno nazvao ? Zamislite da izađe članak o nekim članovim našeg sabora i piše da su njih zvali Madrac ???

15 godina
neaktivan
offline
Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...

Uzeli mu milijune koje je zaradio na piratstvu, joj ne...

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...
Enkidu kaže...

 

Majko mila koji idiotski, senzacionalistički i propagandan članak (ukratko ništa novo za domaće medije nažalost !) !

Prvo kažu da je ima miljune dolara, kolekciju skupih auta i kolekciju pištolja, i onda još dodaju da su ga zvali Dr. Evil ? Zvuči ko opis nekog mafia kingpina, a ne legitimnog biznismena koji se bavio biznisom koji se i mnogi drugi bave i po nijednom zakonu nije JASNO ilegalan...

A ne kaže ko ga je to zvao Dr. Evil i s kojim razlogom, kakva im je bila motivacija za to... Majko mila kakvi novinarski debilizam. Pa svako od nas je valjda bar desetorici ljudi u životu u ljutnji reka : "Ubiću te !", jesmo onda svi serijski kriminalci ? I je li svako ono šta ga je bilo ko bar jednom u životu pogrdno nazvao ? Zamislite da izađe članak o nekim članovim našeg sabora i piše da su njih zvali Madrac ???

Slažem se da je članak loš, ali se sanzaje da su mu to oduzeli.

 

Pa covijek nije imao nikakvu losu namjeru...jednostavno je napravio servis gdje svatko moze uploadati i downloadati stvari.

There is a troll in all of us!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...

Potpuno neopravdano. Ja preko MegaUplada nikada nisam skidao film igricu ili muziku jer dugo traje. Jedino patch za neku igrucu. A ima još jako puno stranica s istim sadržajem što če biti snjima? npr  Iso Hunt, TPB, Kick ass?

Arian RIčko
14 godina
offline
Re: Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...
77ari kaže...

Potpuno neopravdano. Ja preko MegaUplada nikada nisam skidao film igricu ili muziku jer dugo traje. Jedino patch za neku igrucu. A ima još jako puno stranica s istim sadržajem što če biti snjima? npr  Iso Hunt, TPB, Kick ass?

Zapravo tpb, isohunt i kickass su torrent trackeri.

 

Ovo je neki servis sa skidanje manjeg sadržaja putem direktnog linka...kao RapidShare, MediaFire i slično.

 

 

Ali, svi ti servisi takođe narušavaju prava izdavača kao i MegaUpload, pa njima nitko ne prijeti.

There is a troll in all of us!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...
nul-3 kaže...
77ari kaže...

Potpuno neopravdano. Ja preko MegaUplada nikada nisam skidao film igricu ili muziku jer dugo traje. Jedino patch za neku igrucu. A ima još jako puno stranica s istim sadržajem što če biti snjima? npr  Iso Hunt, TPB, Kick ass?

Zapravo tpb, isohunt i kickass su torrent trackeri.

 

Ovo je neki servis sa skidanje manjeg sadržaja putem direktnog linka...kao RapidShare, MediaFire i slično.

 

 

Ali, svi ti servisi takođe narušavaju prava izdavača kao i MegaUpload, pa njima nitko ne prijeti.

S torrenta se više skida i puno vrijednije stvari poput igrica filmova itd. A s manjih servisa skidamo gluposti npr cfg za igru i te gluposti. 

http://www.megaupload.com/

Arian RIčko
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2012 20:44 (77ari).
12 godina
neaktivan
offline
Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...

 

Arian RIčko
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...
nul-3 kaže...

Ali, svi ti servisi takođe narušavaju prava izdavača kao i MegaUpload, pa njima nitko ne prijeti.

 

Alo ljudi vi trebate pogledati ovaj topic :

http://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/kraj-interneta-kakvog-poznajemo-stigao/136041.aspx

Mnogi drugi FHS-i su se zatvorili i / ili pod istragom FBI-ja...

15 godina
offline
Re: Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...
Amerima dosadili Iranci
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...

Pa su se okomili na jadne ljude, koji pomažu onima koji nemaju para za sve skupe filmove, igre i albume. Dok korea ima atomsko oružje u ruci oni se bore s piratima.

There is a troll in all of us!
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...

"MegaUpload je inače internetski servis za dijeljenje datoteka, filmova, serija, glazbe i internetskih knjiga, a korisnici su u samo nekoliko klikova mogli sve imati na svom računalu."

 

Ma dajte? 24sata? samo par klikova? Super!

... ..... ... ... ........ ....... .. .... ..... (ukratko).
Moj osvrt na vijest. On pokrenuo najveće piratiziranje? Loo.Ol.
Ameri glupi očito nisu čuli za Rapidshare koji je do prije nekoliko godina ima monopol u sharanju.
Preko kojeg se okrenulo stotine terabajta prometa...

 

Neće ovo dugo biti na snazi. Ni ovo stanje, ni oni u zatvoru, ni MU ugašen.
Jednostavno, zvuči SF-ovski! 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...

Fat ass madafaka

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...
77ari kaže...

Potpuno neopravdano. Ja preko MegaUplada nikada nisam skidao film igricu ili muziku jer dugo traje. Jedino patch za neku igrucu. A ima još jako puno stranica s istim sadržajem što če biti snjima? npr  Iso Hunt, TPB, Kick ass?

megaupload jedini je uvijek davao full brzinu free useru,tako da ne kuzim da ti dugo taje (pauze su bile cini mi se 45 sec,a u zadnje vrijeme ih nije ni bilo), u jdownloader sibnes linkove unutra i nema brze sigurno.

12 godina
offline
Re: Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...
drahic kaže...

Fat ass madafaka

Znas kako ga zaboli kjurac ima pare, ima zena, ima auta ima sta god hoce..al eto sad je fat ass posto nema vise nista {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2012 23:13 (XVII Mini).
12 godina
neaktivan
offline
Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...

Mogu oni srusiti sve moguce, ali P2P sharing nikad nece zaustaviti. EOD.

Ofc.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Osnivaču MegaUploada uzeli aute, pištolje...
XVII Mini kaže...
drahic kaže...

Fat ass madafaka

Znas kako ga zaboli kjurac ima pare, ima zena, ima auta ima sta god hoce..al eto sad je fat ass posto nema vise nista {#}

Lik je fat ass veliki :D

 

Al' ni mi jasno koja cura ima nesto s njim? :D samo glumpava neka....nije ga ni pogledala...cim je vidla ferarija odma...

There is a troll in all of us!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice