Novi detalji o Half Life 2 nastavku /epizodi novoj

poruka: 6
|
čitano: 1.595
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Novi detalji o Half Life 2 nastavku /epizodi novoj

Doug Lombardi, direktor marketinga u Valveu, je prije par dana poslao mail u kojem se piše kako se odgađa predstavljanje Portala 2, i kako se fanovima priprema jedno veliko iznenađenje u vezi Half Life serijala. U službenom priopćenju od Valvea, u mailu stoji:

 

"Aperture Science is pleased to inform you that we have partnered with Valve to announce the gala CANCELLATION of the June 14 Portal 2 event at the Regal Theater. The event will be replaced by a surprise. And even though the cancellation of the event certainly counts as a surprise, we are pleased to further announce that the cancellation of the event is not THE surprise. However, per International treaties regarding the definition of the word "surprise", of which both Aperture Science and Valve are signatories, the time, date and content of the actual surprise will only become available as you experience the surprise.

If you'd like to ask fruitless questions about the E3 Portal 2 surprise or, more fruitfully, schedule an appointment to attend a Portal 2 screening at the Valve booth during E3, please contact Valve's Special Envoy to Surprises, Doug Lombardi.

Thank you for <<RECORD SCRATCH!!!>>"

 

Što misliste što će biti? HL2: EP3 i nastavak priče iz EP2? Ili HL3 sa nekim od drugih likova (Shepard)? U svakom slučaju svi čekamo June 14. kada će valve objaviti neke detalje u vezi toga.

Izvor.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.6.2010 19:09 (Weky).
Moj PC  
4 3 hvala 6
14 godina
protjeran
offline
Novi detalji o Half Life 2 nastavku /epizodi novoj

Mislim da bi trebali zasuc rukave i krenut sa HL 3. Nikakve epizode. Novu igru. Da opet pokazu ko je gazda za fps.... ne ovi codovi i bfovi i ostalo smece.

So fucking What.
 
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi detalji o Half Life 2 nastavku /epizodi n

vjeroatno će biti epizode 3 jer se već godinama o tome priča, a inače našao sam jedan zanimljiv popis za E3 koje će biti prestavljene, s time da treba napomenuti sad da će portal 2 povuć, i da rockstar  vjerojatno nebude ništa predstavil, da će otkazati dolazak...

 

Dolje sa lijeve strane je hl2 ep3...

 

 

Dompa
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.6.2010 20:14 (Dompa).
15 godina
neaktivan
offline
Novi detalji o Half Life 2 nastavku /epizodi novoj

Nisi naveo, niti se navode u tekstu nikakvi novi detalji o Half Life nastavku ili epizodi ! Neodlučan

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi detalji o Half Life 2 nastavku /epizodi n
drnde kaže...

Nisi naveo, niti se navode u tekstu nikakvi novi detalji o Half Life nastavku ili epizodi ! Neodlučan

ovaj tekst je samo koje igre će biti predstavljene na E3, a sad o detaljima igre negdje sam pročitao ( probat ću nać ) da će radnja biti na nekom hladnom mjestu, da će biti možda biti artičko područje ili slično tome... inače još se taji o detaljima i kako će sve to biti...

Dompa
14 godina
protjeran
offline
RE: Novi detalji o Half Life 2 nastavku /epizodi n

Boli me Q kako će se zvati, samo davaj Half Life i Portal...

 

Jedine igre koje me mogu držati za PC-om duže od 2 sata...

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice