Mađari prosvjeduju zbog poreza na 'internete'

poruka: 5
|
čitano: 1.174
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Mađari prosvjeduju zbog poreza na 'internete'

http://www.france24.com/en/20141026-hungarian-protesters-urge-pm-orban-scrap-internet-tax/

 

Announcing the levy last Tuesday, Economy Minister Mihaly Varga said the tax -- 150 forints (0.50 euros, $0.61) on each transferred gigabyte of data -- was needed to help shore up the 2015 budget of one of the EU's most indebted nations.

 

 

Nadam se da ovi naši neće čuti za ovaj potez.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mađari prosvjeduju zbog poreza na 'internete'
animosity_frenzy kaže...

http://www.france24.com/en/20141026-hungarian-protesters-urge-pm-orban-scrap-internet-tax/

 

Announcing the levy last Tuesday, Economy Minister Mihaly Varga said the tax -- 150 forints (0.50 euros, $0.61) on each transferred gigabyte of data -- was needed to help shore up the 2015 budget of one of the EU's most indebted nations.

 

 

Nadam se da ovi naši neće čuti za ovaj potez.

Cuti sigurno hoce, samo da ga ne predloze... Mislim da nece ;)

13 godina
offline
Re: Mađari prosvjeduju zbog poreza na 'internete'
dinos3 kaže...

Cuti sigurno hoce, samo da ga ne predloze... Mislim da nece ;)

Kakvi nam idioti vode državu ne bih se kladio 100% u to. Samo traže kako bi još pokradenu državnu kasu napunili parama onih koje kradu već 20 godina. I da dođe neki sličan zakon kod nas Hrvati bi garant šutjeli ko da ne velim što.

12 godina
offline
Mađari prosvjeduju zbog poreza na 'internete'

Vezano na temu, na 24sata ( tko ib rekao da tamo možeš cak i nešto korisno procitati ) našao sam dobar komentar:

"Mogu trpit nepravdu, krađu, nepoštenje, neisplatu plaće, rad na crno... ali dirnite mi internet... Hirošima i Nagasaki zajedno!" Amen nema šta

 
5 1 hvala 0
11 godina
offline
Mađari prosvjeduju zbog poreza na 'internete'

Uzas

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice