Iphone 4 gubi signal!

poruka: 277
|
čitano: 53.792
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Iphone 4 gubi signal!

Nedavno smo mogli vidjeti kako iPhone 4, unatoc prezentaciji kako je "jako cvrst", lako lomljiv.  Takoder se Steve Jobs na WWDC-u pohvalio i sa novom antenom koja bi trebala poboljsati signal no izgleda da ni to ipak nije onako kako je zamisljeno!

 

iPhone 4 prilikom rukovanja i razgovora cesto gubi signal, pa tako nije rijetka situacija da se prilikom razgovora poziv prekine!

 

 

Steve Jobs je ubrzo odgovrio na ovaj problem sa porukom:

Move your hand position

 

 

Tolko o novoj anteniSmijeh

Full HD Addict :)
Moj PC  
24 1 hvala 5
16 godina
offline
RE: Iphone 4 gubi signal!
Hmm... Zanimljivo. A nista, sad ce Stevo izbacit supermegacool antenu koju nataknes i hvatas signal izvanzemaljskog porijekla po vrlo povoljnim cijenama.
,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
14 godina
protjeran
offline
RE: Iphone 4 gubi signal!

Antena je cijeli okvir uređaja...

 

I to nije dovoljno za kvalitetan signal? Ccc...

 

Inače, iPhone je upravo ušao u razdoblje 2007. godine.

 

Tada je već Nokia imala uređaj sa 5mpix kamerom, sa front kamerom,

sa LED bljeskalicom, accelerometrom, wifijem itd itd...

 

Eto, trebalo im je 4 generacije mobitela, i 3 pune godine da to dostignu...

 

N86 sa 8mpix je izašla 2009. godine, baš me zanima koliko će im trebati vremena

da naprave "Nokia Killer" iWannaBeAPhone...

 

 

 

iFail...

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.6.2010 10:41 (Don Kihoty).
16 godina
neaktivan
offline
Iphone 4 gubi signal!

Steve ima solomonsko resenje (prema screen shotu)

 

Just avoid holding in that way<-----Steve Jobs

 

Ja da sam na mjesto tog lika koji ima probleme sa signalom pitao bih: "A kako to da drzim mobilni j3b0 ti p4s m4ter? Pa nismo 1990 vec 2010...doba gde bazne stanice jos nema u podrumima u tvrdavama srednjeg veka"

 

Koji imbecil Just avoid.....

 

 

Lepi! Just avoid buying iPhone4

All your carefully picked arguments can easiliy be ignored! There are no real rules about posting. There are no real rules about moderating either - enjoy your ban
 
41 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone 4 gubi signal!
Lazarus Long kaže...

Steve ima solomonsko resenje (prema screen shotu)

 

Just avoid holding in that way<-----Steve Jobs

 

Ja da sam na mjesto tog lika koji ima probleme sa signalom pitao bih: "A kako to da drzim mobilni j3b0 ti p4s m4ter? Pa nismo 1990 vec 2010...doba gde bazne stanice jos nema u podrumima u tvrdavama srednjeg veka"

 

Koji imbecil Just avoid.....

 

 

Lepi! Just avoid buying iPhone4

Ha ha, al zamisli da se stvarno nađe netko takav...

 

Pazi ovo, na apple.com: "iPhone objedinjuje telefon, iPod i uređaj za pristup internetu. Omogućuje vam pristup tisućama aplikacija. Ugrađena tehnologija je godinama ispred svoga vremena."

Ak' je tako onda smo ga naj... kad toliko godina u budućosti još ne možemo uhvatiti signal.

Kadir beneath Mo Moteh
16 godina
offline
RE: Iphone 4 gubi signal!
blacko kaže...

 

Pazi ovo, na apple.com: "iPhone objedinjuje telefon, iPod i uređaj za pristup internetu. Omogućuje vam pristup tisućama aplikacija. Ugrađena  tehnologija je godinama ispred svoga vremena."

Ak' je tako onda smo ga naj... kad toliko godina u budućosti još ne možemo uhvatiti signal.

  To kao onaj vic kad se mujo vrati iz Švedske i zaključi da su oni 20 godina iza Balkana pošto se tamo i dalje dobro živi.   Smijeh

15 godina
offline
Iphone 4 gubi signal!

FA1L.

Zelim OC-ati procesor, ako mi neko moze pomoc nek se javi na PP jer mi je to novo i prvi put biradio.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Iphone 4 gubi signal!
Zelim OC-ati procesor, ako mi neko moze pomoc nek se javi na PP jer mi je to novo i prvi put biradio.
15 godina
neaktivan
offline
Iphone 4 gubi signal!

Na kraju su nazadovali, bolji je 3GS, hahaha

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iphone 4 gubi signal!

Je li to neka šala ili? To se događa mobitelu kojeg će T com prodavati za par tisuća kuna?

Moj PC  
15 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iphone 4 gubi signal!

Izgleda da Apple stvara novi trend u svijetu mobilnih telefona...Mobiteli koje ne koristimo prstima već mislima, jer kome trebaju prsti kad uzrokuju gubitak signala?

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Iphone 4 gubi signal!

I sad ce opet ljudi navalit i davati velike pare za telefon koji moze skoro sve (osim telefonirati)  Belji se

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
Moj PC  
17 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 4 gubi signal!

Sad sam tek pogledao video. A u k.... Da mi netko kaže "You're holding it wrong" poslao bih ga u 3pm.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Iphone 4 gubi signal!

Kupiš "telefon" (ako je to telefon, makar nema signala, ali eto),

pa onda savjetuju da kupiš plastičnu navlaku, da bi imao signala...

 

Čekaj malo, zašto onda iŠitPhone nisu nazvali "gameboy" sa mogućnošću

da bude telefon, ako se kupi plastična navlaka?

 

Zar nebi svaki uređaj trebao RADITI onakav kakav je kad se izvadi iz kutije?

Navlake, torbice i ostali dodatci su samo DODATCI koji čuvaju uređaj od HABANJA,

a ne da ga čine RADNO SPOSOBNIM.

 

Apple faila svakim novim uređajem sve više i više...

 

3GS = 3.2mpix? HowYesNo, leća je od 2mpix, softwareski uvećanje reze daje tih "3.2mpix"...

 

Prodaju muda pod bubrege, kao uvjek... Eto što rade...

 

Nije ni čudo da se iPad zove iPad... "Pad" se hr. na eng. prevodi sa "Fall", dakle iFail na eng.

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
15 godina
offline
RE: Iphone 4 gubi signal!
Don Kihoty kaže...

Kupiš "telefon" (ako je to telefon, makar nema signala, ali eto),

pa onda savjetuju da kupiš plastičnu navlaku, da bi imao signala...

 

Čekaj malo, zašto onda iŠitPhone nisu nazvali "gameboy" sa mogućnošću

da bude telefon, ako se kupi plastična navlaka?

 

Zar nebi svaki uređaj trebao RADITI onakav kakav je kad se izvadi iz kutije?

Navlake, torbice i ostali dodatci su samo DODATCI koji čuvaju uređaj od HABANJA,

a ne da ga čine RADNO SPOSOBNIM.

 

Apple faila svakim novim uređajem sve više i više...

 

3GS = 3.2mpix? HowYesNo, leća je od 2mpix, softwareski uvećanje reze daje tih "3.2mpix"...

 

Prodaju muda pod bubrege, kao uvjek... Eto što rade...

 

Nije ni čudo da se iPad zove iPad... "Pad" se hr. na eng. prevodi sa "Fall", dakle iFail na eng.

hahah care :D

Zelim OC-ati procesor, ako mi neko moze pomoc nek se javi na PP jer mi je to novo i prvi put biradio.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone 4 gubi signal!
mata_87 kaže...

I sad ce opet ljudi navalit i davati velike pare za telefon koji moze skoro sve (osim telefonirati) Belji se

haha, jedno od činjenica gdje imaš mobitel koji može sve (od apova za sviranje do vožnje automobila, satelitska pozicija, očitavanje frekvencija....) a nemožeš pošteno nazvati......to se zove "mobitel".

Koliko se meni čini, razlika između iPhona i iPod tača je samo to što iPod nemože telefonirati,a pritom nema još mikrofon.A razlika u cijeni ? neprocjenjivo.

 

Da zaboravio sam na 3G modem na iPhonu.....ali opet....

 

Evo još jedna činjenica, mi sad svi sprdamo iphone kak je šrot, govno itd. , a kada na vijestima najave da će doći u hr "1.9.2010." , odjednom će ispred t-centra biti oko 30 šatora i kamp prikolica koji će očajno čekati da "prvi" kupe novi iPhone......a pametni će pričekati koji mjesec da dođe verzija 2 bez tolko bugova i greški, a neće morati kampirati pred dućanom.Izlanuo se

Dont bug me!
14 godina
offline
RE: Iphone 4 gubi signal!
Don Kihoty kaže...

Nije ni čudo da se iPad zove iPad... "Pad" se hr. na eng. prevodi sa "Fall", dakle iFail na eng.

Hahaha...al si ga nasro ovdje...NHF..=)

 

Btw., ako je stvarno istina, sramota. Iako me čudi da takav ogroman i svakodnevni problem nisu primjetili prije prodaje.

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 4 gubi signal!

Dali je to svima korisnicima.. ili samo tome koji je slao mail applu??...

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 4 gubi signal!

Nadam se da se uz iPhone dobivaju nekakve upute za rukovanje.

Punk's not dead!!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone 4 gubi signal!

Pogledaj ovdje: http://gigaom.com/2010/06/24/iphone-4-reception-issues-poll/

 

Kažu rezultati 42% Iznenađen Vidio sam još par takvih anketa pa potraži malo po netu

 

edit: ustvari 42% u lijevoj ruci i 9% u desnoj ruci kad ga drže. To je zajedno preko 50%. GJ, Apple

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.6.2010 15:36 (Mirko935).
16 godina
neaktivan
offline
Iphone 4 gubi signal!

Problem je puno veci nego sto mislite! Jobs je poklonio Medvedevu novi iPhone i sad cekajte dok Medvedevu pukne film zbog tog americkog proizvodaBelji se

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Iphone 4 gubi signal!
Mirko935 kaže...

Pogledaj ovdje: http://gigaom.com/2010/06/24/iphone-4-reception-issues-poll/

 

Kažu rezultati 42% Iznenađen Vidio sam još par takvih anketa pa potraži malo po netu

 

edit: ustvari 42% u lijevoj ruci i 9% u desnoj ruci kad ga drže. To je zajedno preko 50%. GJ, Apple

Nakon držanja u ruci iPhone gubi signal

 

A kako da ga držim,sa nogom?? -_-"

14 godina
neaktivan
offline
Iphone 4 gubi signal!

pa i sam Jobs je pokazo ka ga se treba držat kad je pokazivo .. predsjedniku.. zar ne ?? .. xd  Nevinašce

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone 4 gubi signal!
RoTT kaže...
Nakon držanja u ruci iPhone gubi signal

 

A kako da ga držim,sa nogom?? -_-"

Kako, kako? Ti isto gluposti pitaš. Pa moraš kupiti magični Appleov bumper, on smanjuje vjerojatnost problema na 10-ak posto (moja slobodna procjena Izlanuo se). Ako ni to ne pomogne, onda ga trebaš držati na stolu uvijek. Mislim, ako baš hoćeš, možeš i s nogom probat, ali ne vjerujem da ćeš uspjet Belji se

 

Kad smo već kod ovoga, telefon kad ima slab signal puno jače zrači, zar ne? Nije li i to potencijalni problem povezan s ovim?

14 godina
offline
Iphone 4 gubi signal!

jao stevo đoba što uradi...LOL.šta izgleda da testeri telefona su svi bili dešnjaci?

get doooooown !!!!
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Iphone 4 gubi signal!

To je samo 'feature' ovog mobilnog uredjaja... Samo da Medvedev ne pop... i ne objavi amerima rat Cool

 

Zbog toga ocekujem da mu cijena jos dodatno poraste, jer i to treba naplatiti, jel'te, zna se vec kome.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.6.2010 15:54 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Iphone 4 gubi signal!

Znaci da bi imao signala moram kupiti navlaku,necu imati navlaku onda ne mogu niti koristiti ueđaj...gluposti

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Iphone 4 gubi signal!

Sramota za Apple iPhone je još jedan savršeni poluproizvod.

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Iphone 4 gubi signal!

Bolje da se primimo:

 

Od Iphonea nikad nista...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.6.2010 16:08 (RoTT).
 
13 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice