EVGA napokon u Hrvatskoj?

poruka: 5
|
čitano: 2.619
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
EVGA napokon u Hrvatskoj?

Izgleda da je Links odlučio ponuditi EVGA proizvode i na hrvatskom tržištu.

 

Zasad se u ponudi nalaze:

 

1 matična ploča (Z97),

10 grafičkih kartica (GTX 750/Ti, GTX 760, GTX 970, GTX 980),

3 napajanja (Bronze 600 W, G2 i P2 1000 W)

 

Garancija na sve proizvode je 24 mjeseci, osim napajanja P2 1000 W koje ima 60 mjeseci.

 

Cijene su uglavnom slične onima što ih imaju postojeći proizvodi (znači poprilično visoke), s tim da su upravo EVGA-ini početni modeli GTX 750 i GTX 980 najjeftiniji u ponudi.

 

EVGA ponuda

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2015 12:42 (kiwi_91).
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Re: EVGA napokon u Hrvatskoj?
Nebu se bas proslavili kod nas, top modeli od ostalih proizvodaca se prodaju u mizernim kolicinama tako ce i ovaj, i jos u linksu! Probali su oni i s jos par razvikanih firmi(ne samo gpu)i svaki put je prica zavrsila isto, premala zainteresiranost znamo zbog cega, $$$$!lp
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
12 godina
offline
Re: EVGA napokon u Hrvatskoj?
Ne razumije jos dovoljno nasa populacija vaznost kvalitetnog PSU , te kako istoimeni moze znatno produziti radni vijek pc-a. MS i slicni brandovi se dosta trpaju u gotove konfiguracije a i osobe koje slazu konfe mu ne pridodaju znacajnu vaznost.
13 godina
offline
EVGA napokon u Hrvatskoj?

garant Vlada već danima kampira pred trgovinom

Moj PC  
5 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: EVGA napokon u Hrvatskoj?

Što se napajanja tiče, stvarno su pretjerali s cijenama jer se u ComputerUniverse-u G2 i P2 mogu naći za 800-900 kn manje, a EVGA 600B za oko 200 kn manje. Uz to, EVGA 600B ima jednaku platformu kao i Xilence Performance A 730 W, što se kod nas može naći za nekih 500 kn. Iako se čini da u EVGA-inom napajanju imaju neke komponente koje se čine kvalitetnije, mislim da se više isplati uzeti Xilence-a od 730 W.

 

Ako će ponuditi i slabije varijante G2 (650 W, 750 W, 850 W) s cijenom koja nije toliko pretjerana onda bi moglo biti nešto od toga, ali bilo bi i lijepo kad bi dali 60 mjeseci garancije.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice